Kaimiņi

 
Reitings 41
Reģ: 30.11.2015
Meitenes, palīdziet (t)
Pirms apmēram mēneša nomainījās kaimiņi virs mana dzīvokļa. Nē, mūziku skaļi negriež, vismaz pagaidām, 'tusiņus' netaisa, BET katru dienu trokšņo - pēc skaņas kā pārbīdītu mēbeles šurpu turpu vai arī staigā it kā speciāli kājas piesitot pie zemes (jeb maniem griestiem), troksnis kaitinošs. Dzīvo tur laikam zēni tādi ap 25 kādi 2-3 (par vīriešiem nesaukšu tādus), jo biju jau viņus lūgusi uzvesties klusāk , jo jāciena vienam otru dzīvojot daudzstāvu mājā, bet viņi noignorēja un turpina tādā pat garā. :-( Nepasen mēģināju vēlreiz un pielīmēju jau rupjāku zīmīti pie viņu durvīm, pēc 30min šī zīmīte bija pielīmēta jau pie manām. Es tiešām esmu gatava viņus jau novākt :-D
Ko darīt? Jo policiju īsti nav jēgas saukt :-/
07.12.2016 18:54 |
 
Reitings 123
Reģ: 17.04.2015
Manam draugam ir tādas čības no mīkstas gumijas, kaut arī liels, bet ar tām čībām dzirdēt viņu nevar. Tāpēc, ja ne paklāju, varbūt čības gan var uzdāvināt ziemassvētkos. :-D
07.12.2016 23:38 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Man jautājums intereses pēc - kas jums tās par mājām? Jaunie projekti? Hruščova? Staļina? Pirmskara?
Es agrāk ar mammu dzīvoju 1986.g. celtā mājā, diezgan labi varēju dzirdēt kā kaimiņiene bļauj uz savu mazdēlu. Tagad dzīvoju pirmskara mājā un savus kaimiņus dzirdu ļoooti minimāli. Attālas balsis dzirdu, bet neko konkrētu. Nekādu mēbeļu pārbīdīšanu, mūziku nedzirdu. Neticu, ka viņi to nedara.
08.12.2016 00:02 |
 
Reitings 431
Reģ: 17.03.2013
Ja Jūs zinātu, kādi man ir kaimiņi, tad tā staigāšana vai mēbeļu bīdīšana liktos sīkumi. :-D:-D
08.12.2016 00:03 |
 
Reitings 431
Reģ: 17.03.2013
Daenerys1, man, piemēram dzīvojot pirmskara mājā, kāju šļūkāšana no augšējā stāva bija dzirdama tikpat labi kā paneļu mājā.
08.12.2016 00:05 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
A mums nesen kaimiņiene uzrakstīja fb vēstuli 3 naktī sakot, ka dzirdot kaut kādu skaņu un pieņēma, ka no mūsu dzīvokļa. Galvenais ka fb jāraksta, varēja uzzvanīt/sms atsūtīt. :-D Protams tā arī nesapratu kas tā par skaņu bija, jo pie mums viss bija klusi, tik cik peles klikšķus varēja dzirdēt.
Tai kaimiņienei laikam miega problēmas ir pēdējāl laikā.
08.12.2016 00:14 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Man arī neliekas nekas traks , ja kaimiņi dzirdami dienas laikā , tas taču normāli darīt savās mājās , ko grib .
Cita lieta nakts laikā , bet ne jau pa dienu dzirdamos trokšņus .
Man tad gribas zināt , vai dzirdat kaimiņu seksu ? Mums gadās arī pašiem būt skaļiem un kas par to ? (t)
08.12.2016 00:26 |
 
Reitings 41
Reģ: 30.11.2015
Inky labs :-D
08.12.2016 00:44 |
 
Reitings 41
Reģ: 30.11.2015
Meiteneees jūs man uzlabojāt garastāvokli, tiešām, paldies! :-D:-)
Ledussirds tad man vēl ir paveicies :-D
Rosy tavam rakstītajam par bērniem pilnībā piekrītu!
MissMia nu loģiski, ja viņi to nedarītu, tad būtu saprotams, ka justos nepatīkami pārsteigti, bet tie ir viņi! ;-)
elzaelza nē, seksa skaņas nedzirdu, laikam nav geji (t):-D Ir pilnīgi normāli savās mājās darīt ko gribi ar nosacījumu, ja neuzvedies kā neaudzināta, citus nerespektējoša būtne :-)
08.12.2016 00:59 |
 
Reitings 41
Reģ: 30.11.2015
Ā un Rosy par čību ideju paldies! :-)
08.12.2016 01:03 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Nē, es mēģinu pateikt, ka viņuprāt viņi normāli pārvietojas. Un šis skaļums ir tikai dzīvokļa īpatnība. Un tādēļ arī tā reaģēja uz tavu zīmīti. :D
Nopietni, tavā vietā nopirktu trīs čību pārus, aizietu ciemos un normāli parunāties. "Paklau, es saprotu, ka jūs neesat vainīgi, tāda grīda, bet man tur apakšā jūsu soļi nežēlīgi atbalsojas, tādēļ būtu pateicīga, ja uzvilktu šīs čības. "
Ja turpināsi ar šādu lapiņu lipināšanu ikdienā kad viņi tikai staigā, tas tiešām var beigties ar neciešamiem kaimiņiem - lēkāšanu, dauzīšanos un skaļu mūziku. Vai tev to vajag?
08.12.2016 01:54 |
 
Reitings 41
Reģ: 30.11.2015
MissMia nē, nē lapiņas vairs nelīmēšu, sapratu, ka bezjēgā :-D
08.12.2016 02:07 |
 
Reitings 318
Reģ: 29.01.2009
Dažreiz uzkrīt uz nerva kaimiņi, bet saprotu, ja gribu mieru un klusumu, jādzīvo privātmājā. Es arī dzirdu soļošanu, bērna skraidīšanu, kad ir sajūta, ka zilonis skrien. Bet nu man pašai ar tāds zilonēns ir:-D Māja ir laba, nav veca. Bet jā, šad tad arī kaimiņu mīlas priekus var dzirdēt.
08.12.2016 08:57 |
 
Reitings 81
Reģ: 10.11.2016
Man liekas ,kā bija muļķīgi uzsākt skaidrošanos ar kaimiņiem.Jo ,ja troksnis ir dienas laikā vai ne pārāk vēlu vakarā,tad tiešām viņiem neko nevar piesut.Un kaimiņiem dienas laikā ir tiesības staigāt tā kā viņiem gribas un arī bīdīt mēbeles ,ja gribas. Es pati esmu samērā klusais kaimiņš,bet mani kaitina sitie parjutigie ,kam katrs troksnis bojā nervus.Dzivojot daudzdzīvokļu mājā,ir jārēķinās ,kā ne visi uzvedīsies klusi kā pelītes.
Un zīmītes rakstīt vispār kaut kāds bērnudārzs.Tiem dzekiem tieši tagad vēl lielāks azarts pakaitinat.Es vai nu ietu un izrunātu to mierīgi,ka te meitenes ieteica,ar čībām.Vai nu saņemtos un ignorētu,gan jau ar laiku tiem caliem apniktu.
08.12.2016 09:27 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
Es tadu ka tu nenjemtu galvaaa, un vel uzrakstitu kko rupju pretii
Gan jau cilvekiem vnk dabigi tadi smagi solji.
08.12.2016 09:43 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Varbūt viņi neņem vērā, jo domā - ko tad tā dūdiņa mums izdarīs. Pasauc kādu būdīgāku draugu, lai viņš ar puišiem parunā, lai vismaz viņi nedomā, ka Tu tur viena dzīvo un nevari neko iesākt. :-D
Vispār jau nav baigi daudz variantu, es ļoti daudz gadu nodzīvoju mājā, kurā diezgan labi viss dzirdams, un biju pretējā lomā - ar apakšējo kaimiņieni, kas ir vienk tutuuuu, viņa dauzīja pa saviem griestiem pat tad, kad trokšņotāji bija mūsu augšējie kaimiņi nevis mēs, vienmēr visiem ciemiņiem bija jāsaka, lai staigā ļoti klusi utt., šausmīgi tas bija. Un tur nebija iespējams nekā ar viņu runāt - ne pa solīdo, ne pa rupjo, viņa vienreiz vienk man, ejot garām, pateica, ka salauzīšot kājas (es vēl biju pamatskolā tad tāda sīkā)..tā ne pa tēmai, no zila gaisa. Nesaprotu, kāpēc nevar vienk pārvākties, ja tik nenormāli tas bojā jau tā sabojātos nervus. (t) Tagad vairākus gadus dzīvoju cita veida mājā, un ir tiiiiiiik forši, blakus kaimiņi ir teikuši, ka pat suni vispār nevar dzirdēt, neesot zinājuši, ka mums viņš ir, līdz nesatika, kaut gan mums viņš ir ļooooti runātīgs, suns vakaros skraida pa māju, spēlējam bumbiņu, vīrs dažreiz futbolu pat ar viņu uzspēlē, bet apakšējie kaimiņi vispār NEKO nedzird. Es laikam vairs nekad labprātīgi neatgrieztos mājā ar plānajām sienām/grīdām.
08.12.2016 10:07 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
Pasauc kādu būdīgāku draugu, lai viņš ar puišiem parunā, lai vismaz viņi nedomā, ka Tu tur viena dzīvo un nevari neko iesākt.

smagi staigāsiet, dabūsiet pa seju!? :D
08.12.2016 10:24 |
 
Reitings 165
Reģ: 23.05.2012
man tavus kaimiņus.. varam mainīties :-D :-D
augšā dzīvo vecs vecis ar spieķi, kas naktīs dzer un skaļi bļaustās, klamburē ar savu štoku un ik pa divām minūtēm krīt tā, ka liekas, vienreiz iekritīs manā dzīvoklī. :-D
apakšā man dzīvo psihs pārītis, no malas tādi solīdi cilvēki, bet viņiem tur meksikankas iet vaļā katru otro dienu, divas h kaujas pa dzīvokli, tad divas h pagalmā, un tad miers uz dienu. :-D
kad noriebjas tā, ka jāiet un jāpasaka, ka nedzīvo vieni, tad var dzirdēt tikai to, ka esmu "čoknutaja kaimiņiene" :DD
drīz pārvācos, can`t wait (l)
08.12.2016 11:09 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
TalisQualis, protams! Moš vienk uzreiz pa seju, nav ko lieki muti virināt..:-D:-D:-D
.
Ja nopietni, tad cīņā ar mūsu trako kaimiņieni vīriešiem tiešām gāja labāk nekā sievietēm (nu, ok, visvislabāk gāja mūsu rotveilerim, jo viņa nekad neko neteica, kad gāju kopā ar viņu:-D), par mums, sievietītēm, viņa tikai iesmēja un vēl padraudēja k ko. (t)
08.12.2016 12:07 |
 
Reitings 81
Reģ: 10.11.2016
nicki
Forsi tev kaimiņi :-D:-D:-D
08.12.2016 12:16 |
 
Reitings 202
Reģ: 22.03.2015
Eh cik labi, ka dzīvoju mājā, kur par kaimiņu eksistenci var pārliecināties tikai viņus satiekot kāpņu telpā. Jo nu man ir bērns, kas līdz 12 skraida no viena gala uz otru un vēl bumbu pamētā, kādreiz arī mūziku paklausamies skaļāk, bet nekas no tā neaiziet līdz citiem stāviem.
Pirms tam gan dzīvoju mājā, kur regulāri kaimiņi augšējā stāvā kāvās- nu tur es šad tad pabungāju pa radiatoriem, jo cilvēki sāka šķist, ka tas var labi nebeigties. Jēga tam gan bija maza. Ne viņi dzirdēja, ne viņiem tas traucēja.
Bet es domāju, ka pamatā mēģini tomēr pa labam caur joku un čībām. Ja nesanāk- samierinies, tā ir tikai staigāšana. Ir gluži vienkārši cilvēki,kam nesanāk staigāt klusi. Kad es augu- mamma jau no mazotnes mācīja, ka jāstaigā klusi un soļi jāsper vairāk uz priekšu, lai neskan tik skaļi. Jo apakšējie kaimiņi regulāri nāca sūdzēties.
Rezultātā mans brālis staigāja kā pūciņa, bet es kā staigāju kā zilonis, tā joprojām tā staigāju- sveru mazāk kā brālis, bet kad eju tad rīb visa grīda. :-D Protams ja rūpīgi piedomāju sanāk klusāk, bet kas tā par dzīvi nepārtraukti domāt par katru savu soli.
08.12.2016 12:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits