Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzīve ārzemēs

 
Reitings 356
Reģ: 03.10.2013
Cik no mums dzīvo ārzemēs? Neinteresē kurā valstī, bet gan kāpēc esat prom? Kā arī kā jums tur klājas? Vai ir draugi, vai jūtaties kā mājās, vai nav kādreiz skumjas pēc Latvijas un draugiem?
22.11.2016 08:33 |
 
Reitings 11
Reģ: 22.11.2016
PAR PEĻŅU INTERNETĀ Ieraudzīju sludinājumu pavisam nejauši, meklējot papildus piepelnīšanās iespējas. Lasot rakstu, kurā bija teikts, ka var nopelnīt vairākus tūkstošus eiro pāris nedēļu laikā, ieguldot tikai 5 eiro, padomāju, ka tā ir kārtējā muļķu ķeršanas akcija, bet tomēr nolēmu to izlasīt līdz galam un uzzināt, ko man piedāvā: tur bija teikts, ka jānosūta pa 50centiem 10 Interneta-maciņu īpašniekiem, kas tiks norādīti zemāk. Pēc tam jāizsvītro sarakstā pirmais maciņa epasts, jāpārceļ visi epasti pa vienam uz augšu (2. nonāk 1. vietā, 3. nonāk 2. vietā utt.), rezultātā atbrīvojas desmitā rindiņa, kurā jums jāieraksta savs Interneta maciņa e-pasts. Tad jūs šo sludinājumu, tikai nu jau ar JŪSU E-PASTU desmitajā rindiņā, izvietojiet kādos 200 dažādos forumos. Nekādu blēdību. Nu, tad es padomāju, ka principā jau neko zaudēt nevaru kā tikai tos 5 Eiro, un nolēmu pamēģināt. Atvēru savu Interneta maciņu, pārskaitīju visiem akcijas dalībniekiem pa 50centiem un sāku izvietot šo sludinājumu dažādos forumos un sludinājumu vietnēs. 3 dienu laikā piereģistrējos vairāk nekā 100 biznesa forumos un bezmaksas sludinājumu vietnēs. Pagāja nedēļa, ieskatos savā Interneta maciņā, un ko domājat??? Ienākumu nekādu! Bet citi dalībnieki raksta, ka nedēļas laikā nopelnījuši - cits 20 eiro, cits 55 eiro. Te nu bija, domāju, iekritu kā tāds muļķis, vēloties pāris nedēļu laikā nopelnīt vairākus tūkstošus eiro pa cik aktīvi darbojos. Un pārtraucu šo nodarbošanos, tā arī neizvietojot sludinājumu 200 forumos, un to 5 Eiro zaudējums manu budžetu nekādi neiespaidoja. Vēl pēc pāris nedēļām ieskatījos savā Interneta maciņā, skatos - viens ieskaitījis man 50 centus. Jā, pie sevis nodomāju, visas lietas notiek, nejauši atradies vēl viens naivais... Vēl pēc divām nedēļām tomēr vēlreiz atvēru savu Interneta maciņu, bet tur jau ap 20 Eiro bija ieskaitīti. No kurienes? Nav skaidrs, bet 20 eiro arī ir nauda, kas uz ceļa nemētājas, kaut arī nav kā citiem dalībniekiem, kas raksta, ka dažu nedēļu laikā nopelnījuši simtiem eiro. Un pēc viena mēneša sākās pats interesantākais - manā maciņā KATRU DIENU sāka ienākt nauda, un vēl pēc 2 nedēļām man kontā bija jau vairāk nekā 500 eiro, nopietni, vairāk kā 500 eiro! Tad es savu sludinājumu nopublicēju vēl vairāk nekā 150 forumos. Rezultāts bija pārsteidzošs! Kopumā 2 mēnešu laikā es saņēmu 2483 eiro! Un tagad nauda ienāk katru dienu, ik pa 15 minūtēm manā kontā tiek ieskaitīti 50 centiem. 1.Solis - reģistrēties *pal* 2. Solis - Naudas pārsūtīšana. Uz katru no šiem e-pastiem nadas pāršutīšanas sadaļā jāpārsūta pa 50 centiem secībā no 1. līdz 10. Galvenais nejaukt secību, savādāk visa ķēdē tiks pārrauta un sistēma nenostrādās, tāpēc esiet uzmanīgi un labāk ievadiet epastus ar roku. Epasti ir sekojoši: 1. [email protected] 2. Arvids.preimats@gmail* 3. [email protected] 4. robitaills@gmail* 5. roena55@gmail* 6. [email protected] 7. [email protected] 8. Livs555@hotmail* [email protected] [email protected] Uzmanību svarīgs mirklis!!! Pārsūtot 50 centus katram maciņam tas ir jādara sekojošā veidā. Izvēloties "Send money" pie pārsūtīšanas veida kur rakstīts "Purchase" (zemāk būs goods, ebay items un services) jāpārslēdz uz "Personal" sadaļu (tad būs rakstīts Gifts, living expense, *ment owed un other) ir jāizvēlās GIFT. Tad netiks ņemta nekāda komisija Jums un saņēmējam. Esiet uzmanīgi. 3.Solis 1. Izveidojiet līdzīgu adresi kāī, varat arī nokopēt manējo un saglabāt(txt formātā vai kā jums ērtāk). Kopētajā tekstā izdzēsiet no maciņu saraksta PIRMO(AUGŠĒJO ) maciņa epastu un pārvietojiet 2.maciņu pirmajā vietā, kuru jūs izdzēsāt, 3.maciņu otrajā vietā, 4.maciņu trešajā, 5.maciņu ceturtajā, 6.maciņu piektajā, 7.maciņu sestajā, 8.maciņu septītajā, 9.maciņu astotajā, 10. maciņu devītajā, bet 10.rindiņā, kas tagad ir tukša, ierakstiet SAVA maciņa epastu!!! 2. Izvietojiet savu sludinājumu ne mazāk kā 200-300 forumos un ziņu vietnēs.
24.11.2016 11:35 |
 
Reitings 2059
Reģ: 20.11.2012
Pirmo reizi aizbraucu prom no Latvijas pirms pieciem gadiem, toreiz devos kopā ar draudzeni uz kaut kādu sezonas darbiņu, lai piepelnītos un brauktu atpakaļ. Tai laikā izveidojās attiecības, ar draugu padzīvojām pāris mēnešus Latvijā, tad atkal prom un tā mētājāmies šurpu turpu vairāk nekā gadu, lai sakrātu naudu dzīvošanai, dzīvokļa remontam utt Latvijā. Bet tad ,kad atkal bijām prom, izšķīrāmies. Tā arī atpakaļ uz Latviju vairs neaizbraucu (tik cik apciemot ģimeni) . Izveidojās jaunas attiecības, esam šeit nopirkuši māju, ir suns, nu viss kārtībā, tā teikt. :D
Pēc Latvijas ļoti ilgojos, skumstu pēc visiem svētkiem, ģimenes un iespējas ar kādu pļāpāt latviski stundām ilgi. Draugs palēnām apgūst latviešu valodu, viņš vispār grib nākotnē pārvākties uz Latviju, regulāri skatās ss.lv māju sludinājumus un tik rāda man, kuru mēs varētu pirkt, tāds apsēsts bišķi. :D
24.11.2016 01:39 |
 
Reitings 67
Reģ: 22.11.2016
Up:-)
24.11.2016 00:40 |
 
Reitings 37
Reģ: 22.11.2016
Esmu ārzemēs jau 11 gadus un nevienu dienu neesmu savu lēmumu nožēlojusi. Aizbraucu pastrādāt uz gadiņu uz siltajām zemēm, bet jau pašā sākumā sapratu, ka palikšu un Latvijā vairs neatgriezīšos. Atpūsties gan man tur patīk, bet arī tikai vasarā, ziemas ciest nevaru, ne sniegu, ne pļuru pēc tam, ne slidenās ielas, ne salu.
Kāpēc aizbraucu? Nu, pirmkārt, man vienmēr ir bijusi kāre uz piedzīvojumiem, kāre ceļot un iepazīt citas valstis, tāpēc izmantoju pirmo sastapto izdevību savā ceļā, otrkārt, jutu, ka pārāk ieslīgstu studentu bohēmiskajā dzīvē, treškārt - gribēju aizmirst puisi. Ceturtkārt - nopelnīt un uzlabot angļu valodu.
Šobrīd esmu jau izveidojusi ģimeni un nekur prom netaisos, manas mājas ir šeit un es te jūtos labi. Ir dažreiz skumjas pēc vecākiem un draugiem, tad pērku viņiem biļetes, lai brauc pie manis, vai arī pati aizbraucu, nu un protams, skaips, whats app, FB. Jāatzīst, jo ilgāk dzīvoju ārzemēs, jo mazāk jūtu sevī latvietes identitāti, vairs neraujos uz latviešu pasākumiem, kaut kā liekas par liela dzeršana tur, jau pietiek, ka esot Lv atskatos uz tiem dzerājiem jebkurā diennakts laikā. Ar savu bērnu gan runāju latviski.
23.11.2016 17:49 |
 
Reitings 603
Reģ: 08.08.2012
Man gan liekas, ka vairs jau nu nav tā, ka vairums latviešu ir īgni un nelaipni. Pēdējā laikā tieši ar draugiem, ģimeni tieši brīnamies cik daudz izpalīdzīgu cilvēku apkārt. Pirmajā sniegā tik daudz varēja redzēt kā šoferīši apstājās, lai palīdzētu izstumt/ arī vaicājot palīdzību, biežāk piesakās vairāki palīdzēt gribētāji/ bieži cilvēki paši apvaicājas vai viss kārtībā, nevaja palīdzēt. Paskatieties cik ātri aizpildās tās pašas Ziemassvētku kartiņū/paciņu akcijas! (l)
23.11.2016 11:19 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Man gan nav bērnu, bet man šķiet izteikti egoistiski liegt bērnam saņemt ekonomiski attīstītas un pārtikušas valsts pilsonību ar visiem izrietošajiem bonusiem tikai tāpēc, ka līdz tādai pakāpei neuzticies bērna tēvam, ka viņš bērnu varētu atņemt. Es saprotu, ka izšķirties var arī pats saskanīgākais pāris, bet, ja ir aizdomas, ka bērna tēvs atņems bērnu, riebjot mātei un kaitējot bērnam... varbūt nav jārada bērni ar tādu?
22.11.2016 23:24 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Es esmu prom no Latvijas +/- 7 gadus un šeit ir manas mājas. Aizbraucu, jo vajadzēja pārmaiņas, paliku, jo šeit jūtos daudz labāk nekā Latvijā. Šobrīd man šeit ir ģimene, draugi, darbs, studijas un nākotnes plāni. Latvija ir tikai 1,5h lidojuma attālumā, tapēc nekādu dižo atšķirtību nejūtu.
22.11.2016 23:05 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Piemēram, Bija gadījums, kad labi izglītotai latvietei Norvēģijā norvēģu bezdarbnieks bija savācis kopējo bērnu, un no sievietes piedziniis uzturlīdzekļus gan bērnam, gan laikam arī pats sev.

Law7, Norvēģijā bijušais laulātais nevar piedzīt sev uzturlīdzekļus un arī bērna uzturlīdzekļi no vecāka ar kuru bērns nedzīvo kopā nav nakādi milzīgie. Tīri intereses pēc tikko parēķināju, cik maksā vecāks, kurš pelna nedaudz 50k€ gadā vecākam, kura ienākumi ir 20k€ (tie ir tādi reālistiski cipari ar izglītotas un labā darbā strādājošas latvietes un bezdarbnieka ienākumiem) par bērnu, kas pie labāk atalgotā vecāka nedzīvo vispār un man vairāk par 450€ mēnesī nu nekādi nesanāca. Jo līdzvērtīgāku laika daudzumu vecāki pavada kopā ar bērnu, jo mazāka uzturnauda ir jāmaksā. Ja bērna vecākam bezdarbniekam kā trūkst, tad to "piemet valsts". Tāpat Norvēģijā standarts ir 50/50 regulējums aprūpē un ir jābūt nopietnam iemeslam, lai tā nebūtu.
22.11.2016 23:00 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Manuprāt, var redzēt atšķirības! :)
22.11.2016 22:46 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Apple_pie, tak nevienam krievam uz pieres nav rakstīts - viņš vietējais vai atbraucis no citas valsts. Bet nu tas bija neliels sarkasms no manas puses par to visu... Te noteikti pieslēgtos Likteņa Vēstnesis ar saviem komentāriem, ja vien nebūtu izdzēsies. :-D
22.11.2016 22:36 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Es pret krieviem no Krievijas esmu ļoti laipna (noteikti laipnāka kā pret latviski nerunājošajiem krieviem tepat) :D
22.11.2016 22:25 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
cormeum, varbūt vnk latvieši bija laipni, jo tas bija ārzemnieks? Un ne krievs no krievijas? :-P:-D
22.11.2016 21:35 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Manējais tieši izbaudīja komunikāciju ar latviešiem nezināmajiem :D Bet man arī acis iepletās no secinājuma... nepierasts spriedums :D
22.11.2016 21:34 |
 
Reitings 294
Reģ: 02.01.2014
cormeum haha, arī mans draugs tā nosprieda, ka latvieši tādi baigi jauki un atraktīvi cilvēki, vienmēr palīdzēs, lai gan vienīgais, no kā var tādu iespaidu gūt ir mana ģimene un draugi, jo ar citiem nav komunicējis. Es teiktu pilnīgi pretējo parasti atbraucot no ārzemēm, bet nu tas laikam kā kuram :D
22.11.2016 21:31 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Atgriežoties no ceļojumiem un gaidot lidmašīnu uz Latviju, vienmēr ir tā nepatīkamā sajūta - pag, tiešām, tādi mēs izskatāmies no malas? Momentā kaitina, visi sēž tik drūmi, pēc skata nelaimīgi un pat neveselīgi, nelaipni, ka skatīties negribas.

Mana 2. pusīte (ārzemnieks) pirms laiciņa nāca klajā ar paziņojumu, ka Latvijā ir TIKforši un pretimnākoši cilvēki! :D Tā lūk.. :D :D
22.11.2016 21:25 |
 
Reitings 294
Reģ: 02.01.2014
Labāk nebojājam jauko diskusiju.
22.11.2016 21:20 |
 
Moderators
Reitings 3724
Reģ: 13.11.2016
Šo stāstu es dzirdēju no juristiem, kas ar to lietu strādāja.
Savukārt, bērna dzīvesvietas noteikšanā civilizētās valstīs nav juridisku priekšrocību konkrēta dzimuma vecākam. Tāpat atsevišķos gadījumos, šķirot laulību, viens no laulātajiem var piedzīt sev uzturlīdzekļus. Arī šajā jautājumā nav priekšroka vienam dzimumam.
22.11.2016 21:19 |
 
Reitings 1317
Reģ: 30.06.2013
Kā var no sievietes savākt bērnu un piedzīt uzturlīdzekļus? Nu ko Tu stāsti..
Turklāt, šādos stāstiņos bieži vien ir maz patiesības tieši tādēļ, ka vecāki nestāsta taisnību apkārtējiem, lai iegūtu aizstāvību. Lai gan pūš pīles un cēl cenšas partneri apmelot, padarot sevi par upuri, lai gan stāsts nav ne tuvu tāds. Un pēc tā, ko un kā Tu raksti, ir skaidrs, ka pats īsti nezini par ko runā. tad varbūt nevajag?
22.11.2016 21:11 |
 
Moderators
Reitings 3724
Reģ: 13.11.2016
Cormeum, uz citu valsti nevar, ja valstis (abas) ir pievienojušās Hāgas konvencijai. Taču tas neierobežo iespēju notīties ar bērnu savas (ārzemnieka) valsts ietvaros uz citu dzīvesvietu.
22.11.2016 21:06 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Diezgan komplicēts, bet interesants stāsts :)
22.11.2016 21:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits