Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

21.11.16

 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Labs rīts !
Par visu un neko ....
Kā pagāja brīvdienas, kādi plāni jaunajai nedēļai ?
Man plānā , savākt dzīvokli un saplānot nedēļu , baigi daudz darbu , baigi maz laika ....
Lai izdevusies nedēļa ....
21.11.2016 09:50 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Man te viena avots ziņo, ka šodien magnētiskā vētra. :-D
Ne nu es ņemšu tuvu pie sirds vīriešus ar mēnešreizēm, vienkārši sāk jau kaitināt tā šmurgulība Latvijas uzņēmumos.
Piemēram, es bieži iepērkos Vācijas internetveikalā zooplus.de, tur viņiem reģistrēto klientu noteikti ir virs 100 000, aktīvi varbūt ir vairāki desmiti tūkstoši. Arī ir gadījušies feileri, bet cik korekti vācieši tos risina! Man atnāca mazāk konservu nekā biju pasūtījusi, uzrakstīju e-pastu, viņi nākamajā dienā atvainojās, piedāvāja atgriezt naudas starpību un pajautāja, vai mani apmierina viņu piedāvājums. Atbildēju, ka jā, vēl nākamajā dienā nauda bija atpakaļ kontā. Nekādas bildes un pierādījumus neprasīja, viņiem klients ir svarīgāks. Tāpat vienu brīdi sūtīja ar kurjerpastu, kurš man nepatika, paprasīju, lai ar to vairs nesūta, un nesūta arī. Palūdzu iedot Savings Plan - iedeva jau nākamajā dienā, lai gan man īsti nepienācās.
21.11.2016 23:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits