Vīrs dusmojas

 
Reitings 188
Reģ: 14.09.2015
Vīrs dusmojas, kad kaut ko publicēju Facebookā. Piemēram, kad apprecējāmies, nomainīju statusu un pieliku plāt kāzu bildi, uz ko viņš bija dusmīgs. Teica, ka varēju tāpat statusu nomainīt "pa kluso", ka nav tas jāliek kā publisks life event un vēl ar bildi klāt. Uzskata, ka nav jāliek nekas no privātās dzīves.
Jāsaka, ka agrāk liku bildes no pasākumiem savos sociālajos tīklos. Bet, kad sagājām kopā, faktiski to izbeidzu. Nu tik pa retam. Un tagad saņemu pārmetumus jau par tā retajām reizēm...
Ko darīt?
Kā jūsējie attiecas pret bilžu publiskošanu?
29.10.2016 19:00 |
 
10 gadi
Reitings 2493
Reģ: 29.01.2009
Es gan pati nekad nelieku kopīgās bildes iepriekš nepajautājot, vai drīkst. To gan obligāti vajadzētu vispirms saskaņot.
29.10.2016 22:55 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Man liekas smieklīga gan pārāk daudz privātās dzīves notikumu publicēšana, gan arī pilnīga paranoja no jebkādu notikumu/bilžu publicēšanas. Tavā vietā būtu pikta uz vīru par tādu attieksmi. Manas aktivitātes FB ir redzamas tikai draugiem. Ikdienas sīkumus par bērna šļupstiem, kakšiem, utt nepublicēju :D Kādas bildes ir, statusi arī. Vīrs gandrīz neko nepublicē, jo viņam slinkums. Bet neiebilst ja es vai kāds cits viņu atzīmē.
29.10.2016 23:15 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009

Man liekas smieklīga gan pārāk daudz privātās dzīves notikumu publicēšana, gan arī pilnīga paranoja no jebkādu notikumu/bilžu publicēšanas.

+++ es varu ielikt galīgi muljkjīgu bildi no vietejàs kefejnīcas, bet nelikt neko no lielajàm sàlsmaizes svinībàm, utml. Bet vīrs man nepàrmet manu dzīvi fb, drīkstu likt ko gribu :D
30.10.2016 01:06 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Lai dusmojas. Tu esi pieaudzis cilveks un otram nav tiesibu manipulet.
30.10.2016 08:11 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt, Tev vajadzētu respektēt vīra viedokli un nevajadzētu likt nekādas bildes "par un ap" Tavu vīru (un bērnu, ja jums tāds ir). Toties Tu droši vari likt bildes no jebkādiem citiem saviem dzīves notikumiem, kas nav ar vīru saistīti - par to nu gan vīrs nedrīkstētu dusmoties.
Es pati soc.portālos kaut ko publicēju ārkārtīgi reti. Senāk biju daudz ko salikusi, bet vienreiz piesēdos un visu izdzēsu. FB man ir arī uzlikts, lai automātiski neparādās uz manas laikjoslas bildes, kurās esmu ietagota. Tad nu paskatos un izvērtēju, vai gribu to bildi publiskot.
Par kāzām gan - tās mēs organizējām pilnībā slepenībā, tāpēc pāris nedēļas pēc kāzām nomainīju uzvārdu soc.portālos un ieliku kāzu foto (kuru saskaņoju ar vīru).
30.10.2016 08:46 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Bet vai tad FB nav ta ,ka pat ja ir uzlikts ka bildes redz tikai draugi ,ja kads no draugiem nospiež patik vai dalas ,tad aiziet ari vina draugiem utt?
30.10.2016 09:12 |
 
Reitings 3615
Reģ: 06.05.2014
Bijušais neļāva nekur likt bildes, kur ir arī viņš, jo baidījās, ka tā, ar ko mani krāpa, ieraudzīs. Stāstīja viņai, ka es nelieku viņu mierā utt. Tā kā bildes šos melus būtu izkliedējušas, ļoti dusmojās par kaut mazāko bildi pasākumos, jo nevarēja jau zināt, vai kāda kaut kur neparādīsies. Ne vienmēr viss ir saistīts ar "negrib dalīties ar pasauli". :D
30.10.2016 09:19 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Pārāk daudz no privātās dzīves netiek nekur publicēts. Atceros, biju domājusi, ka FB ielikšu arī kādu kāzu foto, bet vēlāk nolēmu, ka nelikši. Tāpat zina, ka esmu precējusies- norādīts statusā un arī uzvārds ir mainīts. Varbūt kādreiz citreiz ielikšu foto. Vīrs arī neko daudz neliek. Viņš vēl mazāk par mani publicē.
Es nedomāju, ka ir nepareizi, ka otrā puse dusmojas, ka tiek publicēti privātās dzīves foto.
30.10.2016 09:51 |
 
Reitings 134
Reģ: 11.10.2010
Manējais neiebilst, ja vien viņš tajā bildē neizskatās tizli. Jāatzīst, ka grūti tādas parasti atrast, jo viņam ir tendence fotografējoties aizvērt acis.. :-D
Pēdējā laikā gan pārsvarā lieku bildes ar dabas skatiem, vietām kur esmu bijusi, bet pat tās lielākoties nokļūst instagram, nevis Facebook. Ja paveicās, reizi pusgadā nomainu profila bildi. :-D
Bet ja man būtu bilde no kāzām. Domājams ieliktu. Nekas traks no tā nonotiktu. Ja kādi nelabvēļi gribētu kko noskaust, lai tik pamēģina. Man spēcīga enerģētika, drīzāk dabūtu to atpakaļ. :-)
30.10.2016 10:13 |
 
Reitings 134
Reģ: 11.10.2010
Sesilla man šķiet, ka var nošērot tikai publiskās bildes.
30.10.2016 10:20 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Man ir atseviskaa failaa noseivotas bildes no cileeka profila, kuram es labu neveelu lai neteiktu vairaak. Neskatos taas bildes, neko speciaali ar taam nedaru, bet nu mazums informaacijai man taas naakotnee noderees, tur kaazu bildes arii ir.

Tas ir slimi lai neteiktu vairāk...
Arī esmu pie tās daļas, kas nesaprot to milzīgo paranoju.
Kapēc jūs vispār iedomājaties, ka kāds nu baigi pēta tās jūsu bildes, profilu un sēž tik un analizē jùsu dzīvi :D
Pārsvarā tik brauc pa fb, sekundi uzmet aci uz to bildi, varbut kadu like uzspiež un brauc tālāk.
Un no kā vispār jūs slēpjat to savu "privātumu"? (Nezinu gan, ko 1 parasta kopbilde ar draugu daudz var atklāt :D )
Jums tur fb pilns ar svešiem cilvēkiem? Tad varbūt nevajag visus pēc kārtas apstiprinat..ja tikai tuvie cilvēki, bet tāpat viss jāslēpj nu tad man žēl jūs..
30.10.2016 11:00 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Kapēc jūs vispār iedomājaties, ka kāds nu baigi pēta tās jūsu bildes, profilu un sēž tik un analizē jùsu dzīvi

Normāli būtu tā, kā Tu saki, bet ... Palasi, ko Vatsons raksta, ķertie tiešām eksistē.
30.10.2016 11:17 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Man šķiet, ka cosmo ir vairāk informēts par manu privāto dzīvi, nekā lielākā daļa manu paziņu un draugu.
Esmu diezgan noslēgts cilvēks un nemēdzu runāt par savu privāto dzīvi un publicēt bildes. Jā, ap tiem 20 publicēju ballīšu un ceļojimu bildes, bet tas apmīk un nogurdina. Pati arī reti fotogrāfējos, vairāk fotogrāfēju dabu.
30.10.2016 11:29 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Arī ierakstus nekādus nerakstu un dienas maršrutus nepublicēju un vispār feisbukā esmu raģistrējusies tikai dēļ bērnudārza grupiņas.:-D
30.10.2016 11:33 |
 
Reitings 135
Reģ: 25.09.2016
Redz, kur vieni dusmojas, tur citi tieši priecātos par to, ka vairāk parādās sievietes sociālo tīklu dzīvē. Konkrēti pēc sevis varu spriest, ka ir bijušas reizes, sevišķi pēdējās attiecībās, ka es kā cilvēks figurētu kaut kur vairāk.
Nereti ir gadījumi, kuros speciāli netiek norādīts attiecību statuss, netiek liktas bildes u.c. tāpēc, ka cilvēks krāpj (dažādos veidos) un nevēlas, ka viena no pusēm par to uzzinātu.
30.10.2016 11:34 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Man arī šī nenormālā privātuma saglabāšana liekas nedaudz..Khmm..dīvaina? Tiešām rodas jautājums, vai jums tur draugu lokā visādi "ienaidnieki" un pajolińi, kas uzliks savu "łauno aci"? Man FB ir tikai draugi, labi pazińas utt. Nepostoju katru savu soli un cełojumu, bet ja tā būtu, kas tur tik briesmīgs? Dažreiz šis ir vienīgais veids kā uzzināt, kā iet un ar ko nodarbojas mani attālākie LT radi, vecie klasesbiedri, bijušie darba biedri, bērnības draugi, ar kuriem varbūt neizdodas satikties dzīvē un patērzēt. Tīri veselīga interese un nekas vairāk. Domāju, ka lielākajai dałai tas ir abpusēji. Ja tik kategoriski otra puse ir pret, ka kādreiz kaut kur tiek ietagots vai kopbilde ielikta, es droši vien uz to skatītos ar aizdomām, ka tik nav -Rūū- minētais variants:-/
30.10.2016 13:59 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Man arī šī nenormālā privātuma saglabāšana liekas nedaudz..Khmm..dīvaina? Tiešām rodas jautājums, vai jums tur draugu lokā visādi "ienaidnieki" un pajolińi, kas uzliks savu "łauno aci"?

Piekrītu.
Man facebooka konts ir tikai draugiem, pārējie neko neredz no tā ko daru. Līdz ar to mēdzu publicēt bildes, ar kurām vēlos padalīties.
30.10.2016 14:06 |
 
Reitings 738
Reģ: 06.09.2013
Nezinu,man liktos muļķīgi, ja otrs par ko tādu dusmotos. Mēs gan šad tad kautko publicējam, atzīmējam. Arī apkārtējie cilvēki to dara, uztveram to kā tādu "vieglu izklaudi". Neuzskatu,ka laika pavadīšana vai pasākumu apmeklēšana ir par katru cenu jāslēpj, "ka tik kāds nenoskauž"
30.10.2016 14:22 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Visiem Fb kontā nav tikai draugi.. ir kolēģi, vienu reizi dzīvē sastaptas paziņas, kaut deju kolektīva biedri, ar kuriem komunicēts 6 gadus atpakaļ :)
Manuprāt, tā gluži nav fobija izvairīties publicēt attēlus ar sevi un tuviniekiem. Drīzāk gaumes, principu lieta..
Gluži kā draudzenes.. ir tādas, kas dalās informācijā par to, kāds ir viņu partneru izmērs.. un ir tādas, kas to izvēlas paturēt pie sevis. Galu galā šī informācija nekādā veidā nemainīs draudziņa krāniņa garumu :D
30.10.2016 14:23 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
Manuprāt šeit ir runa iet par divām galejībām- stulba, bezjēdzīga katra sola atzīmēšana un izvairīšanās no jebkādām kopbildēm vispār sociālajos tīklos. No mana pazinu loka skatoties, izteikti tās kopbildes mīl likt tieši sievietes, vīriešiem kaut kā nav intereses par to. Piemēram brālēns ir norādijis ka ir kopā ar savu draudzeni, bet kopbildes (tādu ir maz) ir tikai vinas profilā. Vīriešiem lielākajai dalai vienkārši nav tādas vajadzības izrādities ar to socialajos saitos un tas ir pilnīgi normāli.
30.10.2016 14:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!