22.08.16 Beztēma

 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Labs rīts !
Kā gāja šajās saulainajās brīvdienās ? Kādi plāni šaj nedēļai ..... Tikko tikai tā līdz galam sapratu , ka tulīt jau 1 septembris 8-) un kur palika vasara ?:-)
Jāģērbjās un jāved meita uz dārziņu , ko darīšu pēc tam vēl īsti nezinu ....
Lai jauka un iedvesmas bagāta nedēļa .....
22.08.2016 07:32 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Kampanella, kāpēc neteici uz vietas, ka ir pretīgi?

Tu par to rissoto? Nu es laikam ne reizi neesmu pateikusi, ka ir bijis negaršīgs ēdiens, kaut kā nevaru tā pateikt, laikam vēl neesmu tik nejauka un kašķīga. Es vienkārši izdaru secinājumus sev :)
AG Robīte rakstīja par prastām vietām, ne es, un es atbildēju, ka man tieši tie prastie Tokijo suši tīri labi garšo :D
Man arī ne visai patīk, kad es sāku ēst un nāk klāt un kaut ko jautā. Bet pēdējā laikā man parasti viesmīļi pajautā, kad nāk paņemt šķīvjus un esmu jau paēdusi, tad ir patīkami. Bet nu ir bijis, ka man negaršo, un tad ar vīru smejamies, ka ja nāks prasīt, kā garšoja, teikšu kā ir, ka bija neēdams, bet tad atkal par spīti neprasa to jautājumu :D
Un ļoti piekrītu šim
Un man ļoti patīk, kad viesmīļi ir pieklājīgi, smaidīgi. Uzreiz tāda forša sajūta, ka esmu atnākusi tur, kur mani gaida.

Un man tā ir gan ar restorāniem, gan viesnīcām, ja nav tā, ka man patīk, tad arī nodomāju, ka tad jau labāk ēst/gulēt mājās. Pēc Chill Inn smakojošajām dušām un briesmīgajām gultām, biju priecīga atbraukt mājās, iegulties savā lielajā foršajā gultā un ieiet svaigā, tīrā dušā, kur nav jāsarauc deguns un var izbaudīt normālu dušošanos.
22.08.2016 16:45 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Aaaa un ja jau par tām kafejnīcām, tad Kuldīgā, neatceros kur, bet bijām šovasar kādā kafejnīcā un bijām 3 pāri. Gribējām, lai neskaita vienā čekā, bet trīs atsevišķos. (Tā nekad nav bijusi problēma vietās, kuras ir apmeklētas iepriekš). Prasam - varētu lūdzu atsevišķi rēķinus taisīt? Meitene sāk stostīties saka - nuu neee... mēs tā nevaram. Mēs sakam - kā nevarat? Nu vienkārši atsevišķi čeki/rēķini sauc kā gribi, kas tur tik sarežģīts. Šī saka - nu mums tā nedara, tad mēs nevaram zināt vai jūs samaksāsiet, varbūt aiziesiet prom. Mēs visi neizpratnē, ka skaidrojums tam ir tāds.:-D:-D:-D Tad mēs bišku viņu patincinājām un prasījām - ko tad viņa darītu, ja mēs būtu atsevišķa kompānija, katrs pie sava galdiņa, tad arī kopā skaitītu? Un vai visiem šiem cilvēkiem, kad te šobrīd ir viņi taisa vienu milzīgu čeku, jo ta ir vieglāk un tad var zināt, ka visi samaksās?:-D Tad viņa nezināja, ko lai saka un aizgāja.:-D Žēl, ka neatceros nosaukumu vietai, bet tas bija tādā kā pilsētas laukumā, vizuāli dikti smuka vieta. Varbūt kāda no tām, par kuru jūs te iepriekš runājāt.
Pēc tam dakšas arī nenesa un ēdienu diviem atnes un pārējiem jāgaida kādas 20min.
22.08.2016 16:45 |
 
Reitings 854
Reģ: 07.03.2015
Nu, es tieši biju Goldingenā pēc tam, kad biju lasījusi atsauksmes no Meirānes, no Lauras Grēviņas, kad bija iznācis labāko restorānu tops... Tāpēc manas ekspektācijas bija diezgan augstas. Nē, nebija slikti, bija normāli. Līdz ar to tā sajūsma man nav saprotama. Bija karsts. Bija izņemti logi. Lidoja mušas. Cilvēku daudz, tāpēc saprotu, ka viesmīļi bija noskrējušies un nevarēja veltīt tik daudz uzmanības. Bet mūs apkalpoja vairāki dažādi viesmīļi, līdz ar to beigās nezinājām, kam jautāt rēķinu un prasījām visiem pēc kārtas, un mums garāmskrienot tik atbildēja - jā,jā, tūlīt. Ēdiens bija ok, bet es atceros, ka norunājām, ka ir ēsts garšīgāk, piemēram, tajā pašā Liepājas Pastnieka mājā. Bet tas nekādos topos nebija nonācis. Nu, tāds nasing spešals mums likās, iestāde, kas grib izlikties labāka nekā tā patiesībā ir. :) BET tā kā atsauksmes ir tik atšķirīgas, tad tiešām katram pašam jāaizbrauc un tad jāpadalās ar savu atsauksmi. Varbūt mēs vienkārši neīstajā laikā tikām.
22.08.2016 16:45 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Šīs diskusijas iespaidā sagribeju kadu picu :-D, brauksim meitai dokumentus taisīt, teikšu savējām ka gribu picu :D
22.08.2016 16:46 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
ņamsi, man personīgi ļoti patīk Red Sun Buffet virtuve. Labas atsauksmes ir par fifth bud, kur neesmu gan bijusi.
22.08.2016 16:47 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Es visu pārprotu, es eju dzert kafiju pirms vēl kādam piesienos. :D
22.08.2016 16:48 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Nu man identiski ar Goldingenu kā Sophie :)
Dokka picā biju pagājušogad, briesmiiiigi, fuuuuu, vēl daudz trakāk par iepriekšminēto.
Tagad neiešu arī uz Pasnieka māju pēc te lasītā. Tātad nākošreiz, kad būšu Liepājā, tad atliek vien Promenade. Tas Fonteina kafūzis arī izskatījās diezgan pabriesmīgs, House, vai kā tur bija, domājām iet, bet pārdomājām :D
22.08.2016 16:48 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Varbūt, ka viņi netiek galā ar cilvēku pieplūdumu dēļ reklāmas, līdz ar to kvalitāte krītas. Šaubos, ka kāds speciāli gatavo slikti, vai izturas nejauki.
22.08.2016 16:49 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
ņamsi :D tev vispār hīts ar glāzi. Es tagad domāju, dzēru ķiršu alu tieši tur, bet it kā nejutu neko :D
22.08.2016 16:50 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Jā, varētu būt Villionatai taisnība, jo, kad es biju, tur tiešām bija pārbāzts, viesmīles jau skrēja , tas arī smagi bojāja atmosfēru, ka visu laiku kāds drasē garām, bet nu saprotami, nav jau varianti, ja visi grib ēst un daudz tie gribētāji ir :)
22.08.2016 16:51 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Varbūt, ka viņi netiek galā ar cilvēku pieplūdumu dēļ reklāmas, līdz ar to kvalitāte krītas. Šaubos, ka kāds speciāli gatavo slikti, vai izturas nejauki

Tad ir iespēja nolīgt darbiniekus x2 - vairāk viesmīļi, vairāk virtuves darbinieki un, iespējams, labākas atsauksmes. Visa pamatā ir organizētība.
22.08.2016 16:53 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Es vispār neņemos vērtēt ēstuves Liepājā PV koncerta laikā. Noslodze bija mežonīga un tā arī izskatījās, ka ēdināšanas iestādes nebija ar to reķinājušās. No sākuma gājam uz Pastnieka māju, rindu nebija, bet mums neviens nepievērsa uzmanību, pamīņājāmies gan iekšā, gan ārā, gan pie it kā brīva, bet nenovākta galdiņa. Ok, heitu neuzliku uzreiz, esmu dzirdējsii labas atsauksmes, kad būšu Liepājā, iešu atkārtoti mēģināt. :-D Devāmies tālāk un nonācām Red sun buffet - paši paņēmām edienkarti, īpašnieks (tā vismaz uzvedās), uzreiz paskaidroja, ka būs jāgaida stunda - ok, pasūtījām un gaidījām. Pēc 1h un 10 min pienāca oficiante un paprasīja cik ilgi mes gaidām. Uzzinājusi atbidi ēdienu atnesa 5 minūšu laikā. Bija garšīgi. Atmosfērā laba, ja neņem vērā cilvēku pieplūdumu.
Un Goldingens man arī patīk. Bet man vispār pa dzīvi daudz kas vairāk patīk nekā nepatīk. :-P:-D Katram savs.
22.08.2016 16:53 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
kampanella, jāāa, tas man arī bija ķiršu (tas Lielvārdes), es nezinu, kāds ūdens bija ticis klāt tai glāzei vai alum, bet bija kaut kas ārprātīgs. :-D
Šokopriek, pareizi, es to Red Sun Buffet arī gribēju izmēģināt, toreiz nesanāca pa ceļam, bet tgd skaidrs, kas nākošajā reizē jāapmeklē. :-)
22.08.2016 16:53 |
 
Reitings 854
Reģ: 07.03.2015
Tur ir liela kadru mainība, vēl nesen meklēja gan pavārus, gan viesmīļus. Nav tik vienkārši atrast labus darbiniekus.
22.08.2016 16:55 |
 
Reitings 140
Reģ: 29.06.2016
Pamosties pulksten 16:30, domājot, ka ir svētdiena, nav diez ko patīkami. :D
Jāķeras klāt pie klaviatūras un jāsāk drukāt. :-/
Lai jauks atlikušais vakars. :-P
22.08.2016 16:57 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
Par tokyo city- tur ari viesmili medz but mudaki. Tiesi nesen tur ar draugu edu, un biju izlemis tur paest riktigi pa ekonomisko, tapec pasutiju tikai 1 sushi setu kuram bija atlaide un neko citu, pat padzerties ne un beigas draugs man atstaja nedaudz padzerties un to glazi biju atstajis pie sevis, beigas kad atnesa rekinu, skatos, parak liels neka tam vajadzetu but jo izradas tas viesmilis bija ieskaitijis drauga pepsi mana rekina, lai gan es nekadu dzerienu nebiju pasutijis :D labi ka pamaniju un pateicu lai saskaita rekinu normali. Un draugs ari izdomaja vel panemt sushi uz majam un pateica lai iepako pec maltites, bet sis uzreiz iepakajoja, ka rezultata sushi atdzisa.
22.08.2016 16:58 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Man arī nepatīk, kad prasa, vai viss kārtībā, jo parasti es tajā brīdī esmu tiesi ar pilnu muti.. gandrīz vienmēr, īpaši Tokyo, kad cīnos ar bekona suši, kurus tik viegli paņemt un ielikt mutē nevar (jā, Story, ar bekonu un garnelēm), tad kaut ko prasa man :D
Čilli picā esmu bijusi pāris reizes, abas reizes kaut ko viesmīlis čakarējās, vairs neeju..
22.08.2016 17:09 |
 
10 gadi
Reitings 345
Reģ: 29.01.2009
Nedēļas nogale bija burvīga, bijām arī PV koncertā - iepriekš nekad nebiju bijusi uz viņu koncertiem, bet daudz foršu emociju, labs laiks, redzētas daudz pazītamas sejas. Vakar, braucot atpakaļ uz Rīgu, vēl izbraucām nelielu loku pa Kurzemi, forši.
Tā ka esmu no Liepājas, tad palikām un ēdām mājās, līdz ar to nav ko daudz teikt par ēšanu / naktsmītnēm šajā nedēļas nogalē. Bet domāju, ka lielākā daļa vienkārši netika galā ar tādu apmeklētāju apjomu.
22.08.2016 17:18 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Man gan garšo ar mīdijām un bekonu, dievīgi. :-D
Jā, nezinu kāpēc bet mēdz uzdot šo jautājumu tieši kamēr esmu ar pilnu muti, nu kāāāpēēēc? :D
22.08.2016 17:18 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
A Vecrīgas Čārlija picā mana draudzene bija pasūtījusi desertu un viņai atnesa citu. Viņa nevēlējās kašķēties, tikai pie reķina apmaksas pateica, ka vispār viņa pasūtīja citu desertu, bet nu lai paliek. Viesmīlis lauzītā latviešu valodā pateica - jā, es zinu. Tā it kā tas būtu normāli un nekā nepareiza tur nav. :-D
22.08.2016 17:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits