kucens un iebuvets interneta vads.

 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Man ir peiskatisanai kucens 2 menesi veca meitenite, bet vina jau pagrauzusi vadu jo neesmu majas gandriz visu dienu. nezinu ko darit. nacas uzsaut pa muguru negribot jo uz vardiem neklausa. Ka vispar mantas aizsargat ladetajus noslepju atvilknes ejot no majas ara,bet vadus interneta ruteri enzinu ka nosargat un ja man ir lattelekom ruteris ja vina apcura tad kaa ir? jaapmaksa vins? un cik izmaksatu jaunu vadu urbsanna cauri sienaam??
20.08.2016 01:41 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
AG, varbūt vienkārši nav nācies redzēt tādus gadījumus kur tiešām būtu labāk ar tādu pavadiņu, nekā bez. Kā jau minēju, ar vienu bērnu vel saprotams ka tas var nebūt vajadzīgs, bet ja ir vairāki bērni un visi ir ļoti enerģiski un katrs sāk skriet uz savu pusi, tad vienai mammai varētu būt pagrūti dabūt rokā abus uzreiz. Tā vismaz ir kaut kāda kontrole un nav jābaidās ka bērns uzskries uz ielas vai vel pazudīs cilvēku barā. Loģiski ka mierīgā pastaigā pa parku neviens ar tādu saitīti bērnus nevedās. Tas drīzāk ir tādiem gadījumiem kad kur jāsteidzās un jāiet cauri lieliem cilvēku pūļiem vai blakus ļoti intensīvai satiksmei. Ja vel rokās kāda soma vai maiss jānes tad tiešām varētu noderēt.
Protams labāk ka līdz saitītēm nenonāk, bet bērni ir dažādi un pat audzinot ir vienkārši enerģiskāki bērni kuriem pirms paspēj ko pateikt, šie jau ir gabalā.
22.08.2016 00:16 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Miss Joker protams, ka bērni ir dažādi, bet uz ielām redzēti dažādi brīnumi un dažreiz šķiet, ka tie vecāki galīgi ku-kū sagājuši - bērnu parkā iet ar saitīti, četrgadīgu bērnu iesprosto ratiņos, jo tā vieglāk izkontrolēt. Publiskos pasākumos, varbūt pat Rīgas burzmā tas var būt noderīgi. Citi var darīt kā labpatīk, bet es to nedarīšu. :-P
22.08.2016 00:22 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Reizēm tos bērnus liek ratos liek kad vairs nav īstais vecums jo vienkārši ir kur jāsteidzas un nav kur bērnu atstāt pieskatīt. Tie gadījumi ir dažādi. Galīgi traki jau tie vecāki arī nav, vienkārši situācijas ir dažādas.
Publiskos pasākumos tas tiešām var būt noderīgi. Tas mazliet arī dod vecākiem iespēju nomierināties un izbaudīt arī pasākumu, nevis tikai visu laiku vaktēt lai bērns kaut kur nepazūd, kur nu velja ir vairāki bērni.
Ja bērns ir enerģisks, varbūt jau paspējis vecākus ātrāk nokausēt nekā vecāki bērnu. Tad lai kā vecāks censtos, nogurums dara savu un nav tā spēka nosekot līdzi sava bērna darbībām, ja pats knapi nomodā turies.
22.08.2016 00:37 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Man ir šada somiņa ar pavadiņu. PAtiesībā iegādājāmies, kad pirmo reizi lidoju ar abiem bērniem, esmu izmanotjusi reti, bet ir reizes, kad noder. Īpaši tādā gadījumā kā man, kad viens guļ ratos, bet otrs jau grib staigāt un skriet, kur acis rāda.
22.08.2016 00:39 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012

Man konkrēti ir bizmizmārīte.
22.08.2016 00:41 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Šīs bērnu pavadas es arī nesaprotu. :-/ :-|
22.08.2016 00:49 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Man gan liekas, ka bērns ir pietiekami liela atbildība. Un, ja kāds šo atbildību ir uzņemies, tad bērns ir jāaudzina un jāskaidro, kāpēc nedrīkst skriet prom, nevis vienkārši jāpiesien pie striķa. Ar bērnu jārunā.
22.08.2016 00:53 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Katrs vecāks savus bērnu pazīst viss labāk, tāpēc ja kāds vecāks izmanto to saitīti vai ko tur vel, tad viss drīzāk tam ir gana labs pamatojums. Citi no malas protams var šausmināties vai brīnīties, bet viņi jau nav tā bērna vecāki, viņi ar to bērnu nav pavadījuši kopā visu laiku kopš dzimšanas, viņi nezina kādi niķi un stiķi tam bērnam ir.
Ja mammai visu dienu jāpavada ar bērnu, ir daudz jāstaigā un jādara, tad arī var saprast ka pāraudzis bērns ir tajos ratos, jo viņš visu dienu pie rokas nestaigās. Viņam nebūs spēka tam, kur nu vel gribēšana. Tieši tāpēc jau tādus arī nākās redzēt ratos, jo diemžēl mammai uz to dienu vai varbūt pat dienu dienā ir jātiek uz savu gala mērķi un nevar atļauties tur netikt vai arī ka bērns pusi dienas spītējas jo nespēj turēt līdzi.
22.08.2016 00:54 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nevajag arī uzskatīt ka visi vecāki kuri bērnu vedā pie saitītes netiek audzināti, tā tas nemaz arī nav. Tie var būt vienkārši izņēmuma gadījumi. Retu reizi varbūt ir tāds unikāls vecāks kurš tiešām bērnu vadā apkārt jo nav kārtīgi audzinājis un tad nu diemžēl neprot savādāk kontrolēt bērnu, kā tikai ar saitīti.
22.08.2016 00:57 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Man gan liekas, ka bērns ir pietiekami liela atbildība. Un, ja kāds šo atbildību ir uzņemies, tad bērns ir jāaudzina un jāskaidro, kāpēc nedrīkst skriet prom, nevis vienkārši jāpiesien pie striķa. Ar bērnu jārunā.

Dianna, lūdzu, pasaki manai 17 mēnešus vecajai meitai, ka decembrī, kad lidosim, lai viņa neskrien no manis prom, bet stāv mierīgi blakus visās garajās rindās un kontrolēs. :-D Bērni tiek audzināti, bet bērnam nav vēl tā sapratne, tur ir iela, jāiet pie rokas (mēs to jau mācām pēdējos 2 mēnešus), viņai tas neinteresē, ja viņa ieraudzīs pāri ielai suni, viss, viņa skries viņam pakaļ, kaut jau kopš gada vecuma, es viņai stāstu, ka no mammītes skriet prom nevar. Un tam nav saka ar to vai es vedu bērnu ārā vai nē, mēs minimums dienā pavadam stundu parkā, bet tā enerģija, nezinu no kurienes rodas.:-)
22.08.2016 01:04 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Story tavs bērns tak nau audzināts ja uzreiz pēc pirmā aizrādijum vai pirmās pamācības nav visu sapratis un ideāli neizpilda tevus nosacījumus. :-D:-D:-D
22.08.2016 01:17 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Miss Joker
Man jau citas latviešu mammas ir jautājušas ko es lietoju, ka bērnam varu vienu un to pašu lietu mēnešiem stāstīt un mācīt :D Mani mierina doma, ka vienu dienu viņa vairs nekur neskries un sapratīs, ka uz ielas iet nedrīkst.:-)8-)
22.08.2016 01:22 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
ahh nau nau.. Nav. :D
Ai ko tur ņemties, galvenais lai bērns ir drošībā, pieskatīs pēc labākajiem ieskatiem un pēc iespējas vairāk mācīts un mīlēts!
22.08.2016 01:25 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Songare, jau gaidīju, kad parādīsies komentāri, kur suņuku salīdzina ar mazuli. Dažu pašvaldību saistošajos noteikumos ir strikti paredzēts, ka publiskā vietā (parkos etc.) suņiem ir jābūt uzpurņiem. Bet, nezinu nevienu pašvaldību, kuras SN būtu minēts, ka bērniem jāaizlīmē mute un jāsasien rokas. Bet vienmēr jau kādam jāieslīgst galējībās un jāsalīdzina lietas, kas nav salīdzināmas.
Bet nu, uzpurnis nav paredzēts tam, lai to liktu sunim, esot mājās. Jo īpaši mazam kucēnam. Uzpurnis ir ekstrēmiem gadījumiem, kad suns ir publiskā vietā, cilvēkos un arī tikai tad, ja to prasa noteikumi vai tad, ja suns ir bīstams apkārtējiem. Suns taču ar uzpurni nevar ne paēst, ne padzerties.

Freya, šis salīdzinājums man pa galvu maisījās,jo es iedomājos,ka gan kucēnam ir vajadzīga uzmanība, kucēns arī ir kā mazs bērns,kam patīk spēlēties,un viņš nesaprot,ka grauzt vadus ir slikti un tieši tā ir ar mazu bērnu, kas spēlejoties, nesaprot,ka piemēram mest prom mantu ir slikti,jo var salauzt. Abos gadijumos gan kucens gan bērns ir jamaca jau no mazotnes,kas un kapec ir slikti darit.
Saprotams ,ka bērnu uz 10 h vienu neatstās, vinam vienmēr būs kāds ,klāt,lai gan ir dzirdeti stāsti ,ka mazs berns ir vairakas h bijis ieslegts viens pats.
Uzpurni es mineju ,tadel ,ka ja iesaka uzlikt kucenam kurs ir mazs, kuram jaed, jadzer un 10 h but ieslēgtam ar uzpurni, nebut nav normali, tadel rodas ari jautajums,vai bernam kurs rapos un liks visu ko mute, ari to vajadzetu ieteikt? Domaju,ka ne!
Un autorei rodas jautajums, vai tava masa nezin,ka kucens ir viens vairkas h? Vai tu viņu nebrīdinaji,ka strādā, un ka nevari veltīt laiku kucēnam ,kuram tas ir vajadzīgs.
Uzpurnis kā jau Freya minēja tiek likts sabiedriskās vietās, un pieaugušiem suņiem, ne mājās . :-)
22.08.2016 08:49 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Nu nav korekti salīdzināt bērnu ar suni .... Cilvēks pēc fakta ir pārāks , tas automātiski nenozīmē , ka suni nemīl .... Suns pakļaujas cilvēkam un savādāk nevajadzētu būt , savukārt, bērns ir līdztiesīgs !
Par tām pavadām ... nu es savai meitai tādu nekad neliktu, man šķiet nepareizi šādi ierobežot cilvēku , es ticu , ka tas atvieglo vecāku dzīvi .... , bet es tā negribētu , laikam jau tapēc , ka kopš dzimšanas attiecos pret meitu , kā pret līdzīgu un neuzskatu , ka kādam būtu mani jāliek pavadā , lai ko es arī darītu un , lai kur ietu .... tāpat kā es esmu kategoriski pret bērnu izspiegošanu ar GPS u.c šādām lietām ....
22.08.2016 09:00 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Par to uzpurni jau tieaam bija pretigi teikts. Butiba jaaudzina abus gan suni gan berni. Zidani atstat uz 10h vai pat uz 2h vienu pasu nebutu normali. Kucenam klajas labi,tagad tiek regularas pastaigas. Kaki ar atkopusies.
22.08.2016 12:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!