kucens un iebuvets interneta vads.

 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Man ir peiskatisanai kucens 2 menesi veca meitenite, bet vina jau pagrauzusi vadu jo neesmu majas gandriz visu dienu. nezinu ko darit. nacas uzsaut pa muguru negribot jo uz vardiem neklausa. Ka vispar mantas aizsargat ladetajus noslepju atvilknes ejot no majas ara,bet vadus interneta ruteri enzinu ka nosargat un ja man ir lattelekom ruteris ja vina apcura tad kaa ir? jaapmaksa vins? un cik izmaksatu jaunu vadu urbsanna cauri sienaam??
20.08.2016 01:41 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
raven, neiet jau runa par 1x izvešanu ārā. Domāju, ka vienreiz, divreiz (no rīta un vakarā) izvest suņuku ārā ir tāds standartiņš, ko šobrīd piekopj strādājoši cilvēki. Bet es te lasu, ka kucēns ārā jāved ik pēc 1-2 stundām un ir necilvēcīgi atstāt mājās viņu uz 10-12 stundām vienu pašu. Cik zinu, kucēna statusam suns atbilst kādus 6 mēnešus.
Šobrīd vēl neplānojam ņemt suni, bet nākotnē tādu noteikti vēlos. Bet jau tagad zinu, ka nevarēšu vairākus mēnešus dzīvot mājās, lai suns nepaliek viens.
20.08.2016 19:07 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Nopērc uzpurni un pa dienu, kamēr neesi mājās velc.

Nopietni? Vai kaut ko idiotiskāku vispār vēl ir iespējams izdomāt?
Situācija šausmīga un es ceru, ka tava māsa nestrādā tik pat garas stundas. Viss tevis aprakstītais ir pilnīgi normāla 2 mēnešus veca kucēna uzvedība. Tāds kucēns prasa ļoti daudz laika un uzmanības.
20.08.2016 21:29 |
 
Reitings 733
Reģ: 25.02.2016
Stulbaa MAD (e) es briinos, kaa tu ar savu mazo smadzenju kapacitaati esi nodziivojusi liidz saviem gadiem (e) driizaak tev dereetu taa kaartiigi uzshaut, varbuut kaut kas galva sastaasies pareizi (e)
20.08.2016 21:37 |
 
Reitings 456
Reģ: 16.01.2016
Kad mans suns kucēns būdams sagrauza gultu, 2 skapīšus, noplēsa tapetes, saplēsa dekorus, apgrauza apavus un ķērās vadiem un matracim, tad uzpurnis pa dienu bija vienīgais, kas palīdzēja. Pārsteidz, ka sist suni ir normāli, taču uzvilkt uzpurni nav ok, it īpaši ja suns ir uz nelielu laiciņu pie MAD. Es, kad atgriezos mājās un piemēram redzēju, ka saplēsa čību, uzreiz uzvilku uzpurni uz kādām 30 min un rādīju sagrauzto čību. Nākamajā dienā ap 8 no rīta atkal rādīju čību un vilku uzpurni. Nenomirs suns līdz 4 pa dienu, taču būs mācība un garantija, ka neko nesagrauzīs.
20.08.2016 21:45 |
 
Reitings 456
Reģ: 16.01.2016
Rekur arī dzīvnieku viesnīcas, ja nevar tikt galā:
https://www.dinozoo.lv/lv/helpful/22/1
20.08.2016 21:48 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Nezinu,kucēnam vajadzīga īpaša uzmanība, varbūt tev ir kāda draudzene vai paziņa,kas varētu pieskatīt suņuku ,kamēr esi tas 10h prom. Un dieva dēļ nedomā likt uzpurni, suni nevajag mocīt.
Nopērc uzpurni un pa dienu, kamēr neesi mājās vel

intresanati kā tu iedomājies, lai tas suņuks pēc tam paēd un padzēras?(t). ja iesaki 10 h lai viņš sēž ar uzpurni, varēji vēl ieteikt,lai pie kāda priekšmeta pieķēdē(t).
piedod zemiski tas ir,ko tādu teikt.:-(
20.08.2016 21:52 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Nē, tikai psihi samaitāsi gan un kad to uzpurni VAJADZĒS vilkt kaut kur, tad suns to uztvers par sodu - sods iet pie vetārsta, sods braukt sabiedriskajā transportā. Normāli cilvēki sunim uzliek uzpurni, noņem un iedod gardumu un stāsta cik uzpurnis ir labs un forš, stulbeņi rāda sunim sagrauztu ČĪBU un bāž uzpurni, un uz visu dienu atstāj suni bez iespējas pat padzerties!
Un ieteikt aizbāzt ciet muti kucēnam, kam jāēd un jādzer šo 10 stundu laikā ir augstākā idiotisma pazīme. Aizbāz sev muti uz visu darba dienu un palūko cik forši! Tādām kā tev suns vispār jāņem nebūtu. Neviens dzīvnieks tādu saimnieku nav pelnijis!
Risinājums ir aizvākt savas nolāpītās čības un apenes un citus loriņus, nevis mētāt tos, kur pagadās. Ņemot kucēnu ir jārēķinās, ka tas grauzīs. Opcijas ir iegādāties kucēnu manēžu, kur kucēnu pa dienu atstāt ar visu, kas viņam varētu būt vajadzīgs (mantas, ūdens, ēdiens, guļvieta, paladziņš čurāšanai) vai atstāt to kādā telpā, kur nav, ko sagrauzt (tas nozīmē aizvākt visu, ko varētu sagrauzt vai apčurāt). Bet tik tālu, acīmredzot, cilvēkam, kas var ieteikt divus mēnešus vecu kucēnu 10 stundas uzpurnī turēt, prāts nesniedzas. Es vienkārši nespēju aptver, ka kādam vispār šķiet normāla ideja mazam KUCĒNAM, kas vēl pāris nedēļas atpakaļ zīda mammas pupu un tikai mācijās staigāt, uzbāzt uzpurni! Tas ir vienkārši debilisms kaut kāds!
20.08.2016 22:00 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Man žēl sunīša. Ceramska vismaz nākotnē tiks vairāk uzmanības un nebūs veljāstaigā ar uzpurni. :(
20.08.2016 22:04 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
2 menesu vecam klucenam pilnigi normala uzvediba!! lai masa ari uz to sagatavojas!!
ja pastaigam iepspeja pa dienu nav, tad pastav specialie buri, kur vinam gulet un sturitis nokartoties, var ielikt mantinu vai kaulu un lai dzivojas!
bet protams vislabakais un ilgtermina vislabakais ir cilveka un audzinasanas klatbutne!
Pinkflamingo
kapec visas ir soka par uzpurni, jo uzpurni ierobezo mutes brivibu, vins nevar ne udeni padzerties ne paest (ok, ir dazadi uzprni, bet pa lielam tomer nevar...) un tik maziem tas ir kaut kas nesaprotams un uzpurni parasti nav pielagoti kuceniem!
20.08.2016 22:05 |
 
Reitings 456
Reģ: 16.01.2016
Man ir šāda veida uzpurnis ar atvērtu purniņu:

Suns var padzerties, taču grauzt mēbeles neiedrošinās.
20.08.2016 22:05 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Tas, dārgā, vispār nav uzpurnis
20.08.2016 22:08 |
 
Reitings 456
Reģ: 16.01.2016
Man ir tāds līdzīgs no auduma, likai apakšā neiet ķēde.
20.08.2016 22:11 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Man tiešām prieks par tevi! Drīkst jautāt priekš kam tev suns?
Man ir 4 savi suņi, manās mājās ir uzauguši 16 kucēni un ne reizi man nav bijusi vajadzība kādam bāzt uzpurni, ja kaut kas ir sagrauzts, tad tā ir mana vaina, jo nenoliku to vietā. Lielie negrauž nemaz, viens nedaudz apskrubinājis dīvāna stūri, kad bija maziņš, bet to nosmērēju ar jodu un vairs neaiztika, suņi tiek atstāti ar mantām un noguruši un manas prombūtnes laikā droši vien guļ. Kucēniem tiek novākts viss, ko varētu sagrauzt un tie tiek atstāti telpā, kur gar zemi nav nekādu vadu, vienīgā skāde ir apskrubinātas tapetes istabā, bet tā atkal ir mana vaina, jo remontu taisot biju iedomājusies, ka guļamistabā nebūs vajadzības sienas apakšu krāsot, bet tapetes līmēt tikai sākot no vietas, kur kucēni netiks klāt, nākošvasar nāksies istabu remontēt no jauna. Kāda nosperta uz sagrauzta čība vai izrobota zeķe ir tikai normāli, tās ir tikai lietas. Man avrbūt visam metienam iepirkt uzpurņus, lai negrauž?
20.08.2016 22:22 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
tas nav uzpurnis, bet licols! tam ir vispar pavisma cita funkcija ka uzpurnim un tas darbojas tikai ar siksnu gala! nesaprotu kada jega to kabinat kucenam virsu un atstat majas vienu pasu!? priecajies, ka to tev nesagrauza, mana sunce, primoreiz uzliekot un pec pastaigas noversot uzmanibu uz paris sek, lai atvertu durvis, vina vinu sagrauza pa detalam (bet nu manejai ir talants!!)
eh.. man pat negribas iet kadam ko stast, kas ir normali, kas nav, katram savi putni galva, tik zel dzivnieka!!
ceru, ka Mad tika gala un vinas masai bus vairak laika sunukam un audzinasanai!!
20.08.2016 22:30 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Kad tev būs bērns,kas sāks rāpot un līst visur ,bāzt visu mutē,tad aizlīmēsi muti, un sasiesi rokas? (t)
20.08.2016 22:33 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Man tas būra variants mazam kucēnam arī īsti neliekas piemērots. Protams labāks ir, bet nez vai viņam tur būtu labi 10 stundas sēdēt kamēr viņa izkārnijumi atrastos labākajā gadījumā tikai uz paredzētās avīzītes, bet tik maziem kucēniem var arī gadīties negadījumi un tad nu var sanākt ka sunim pat iekārtotā vieta būtu netīra. 10 stundas dienā sēdēt tādos apstākļos nevarētu būt labi mazajai dvēselītei.
20.08.2016 23:24 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Miss Joker, tieši tā, 10 stundas būri arī nav variants, nevienam sunim, arī pieaugušam tas ir par ilgu. Tas ir par ilgu! Vienīgais loģiskais variants ir kucēnu manēža.
21.08.2016 03:26 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
57days, vai neesi apsvērusi iespēju paņemt jau pieaugušu kaķīti? Es domāju, ka kāds būtu ļoti priecīgs par jaunām mājām. :-) Pirms vairākiem gadiem, kad vēl pie vecākiem dzīvojos, atveda mums tādu galīgi nīgru divgadīgu Britānijas īsspalvaino, jo saimniekiem nebija laika viņam. Pirmos gadus gāja traki, bet nu ir atraisījies un ļoti mīļš kaķis (salīdzinot ar to kāds bija). Nevar tā apieties ar dzīvnieciņiem, tās nav spēļmantiņas, bet gan dzīvas dvēselītes. :-O
21.08.2016 06:27 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Songare, jau gaidīju, kad parādīsies komentāri, kur suņuku salīdzina ar mazuli. Dažu pašvaldību saistošajos noteikumos ir strikti paredzēts, ka publiskā vietā (parkos etc.) suņiem ir jābūt uzpurņiem. Bet, nezinu nevienu pašvaldību, kuras SN būtu minēts, ka bērniem jāaizlīmē mute un jāsasien rokas. Bet vienmēr jau kādam jāieslīgst galējībās un jāsalīdzina lietas, kas nav salīdzināmas. :-/
Bet nu, uzpurnis nav paredzēts tam, lai to liktu sunim, esot mājās. Jo īpaši mazam kucēnam. Uzpurnis ir ekstrēmiem gadījumiem, kad suns ir publiskā vietā, cilvēkos un arī tikai tad, ja to prasa noteikumi vai tad, ja suns ir bīstams apkārtējiem. Suns taču ar uzpurni nevar ne paēst, ne padzerties.
21.08.2016 08:27 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ja kucēnu salīdzina ar bērnu, tad es to varētu salīdzināt no tās puses ka šajā vecumā tam kucēnam vajag daudz mīlestības, uzmanības un mācīšanu par apkārt esošo pasauli tāpat kā to vakag mazam bērnam.
Ja mazi bērni nesaprotot dara nedarbus tad mēs viņus mācam, mēs mācam arī sevi ka nevajag konkrētus priekšmetus atstāt bērna tuvumā, tieši tā pat kā nevajadzētu tos atstāt kucēna tuvumā.
Nav nav kucēns un mazs bērns viens un tas pats, bet viņiem abiem vajag vienāda daudzuma uzmanību un mīlestību!
21.08.2016 09:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits