Reliğiska organizācija Jaunā paaudze

 
Reitings 601
Reģ: 14.07.2011
Vai ir kādi viedokļi par to? Varbūt pašu vai tuvu cilvēku pieredze?
Lieta tāda, ka tuva radu meitene, vidusskolniece ļoti vēlas tajā iesaistīties, esot atradusi savu aicinājumu. Nē, nejaucos svešās lietās, tomēr rūpe par meiteni ir, savā ziņā kopā augām.
01.08.2016 23:49 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Es arī tīņa gados apmeklēju Jauno paaudzi, tiesa gan, citā pilsētā. Palikušas ļoti siltas un jaukas atmiņas, lai gan reliģijai kā tādai neticu. Dabūju ļoti daudz draugu, bija nometnes, kas, manuprāt bija superforšas. Mācītājs gan bija sieviete. :-D Bet pilnīgi piekrītu KitijaK sakāmajam.
02.08.2016 05:43 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
Tajās sektās daudz sieviešu, bet visas sievietes aizņemtas. Sektas ir laba vieta kur atrast un palēkāt uz kāda apgarota daikta. Ļoti laba gaisotne jaunām pazīšanām, bet nav priekš manis.
02.08.2016 05:46 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
"Jaunās paaudzes" sakarā mani vairāk par reliģiskajām šmurgulībām biedē viņu izteikti prokrieviskā ņemšanās un homofobiskie uzskati. Līdztekus "Kristus pasaulei" - vēl viena mafija, no kā tiešā nozīmē uzmetas zosāda. (t) Un nē, personīgi ne ar vienu iesaistīto nav bijis kontakts, bet nedomāju, ka viss, ko esmu lasījusi, ir ķerts no zila gaisa. Tiesa, piekrītu, ka reizēm paši iesaistītie ir pārlieku vientiesīgi un kaut vai tās pašas naudas sakarā, ir absolūti bezmugurkaulnieki, jo pat, ja es gribētu tur iesaistīties, neviens mani ar varu nevarētu piespiest kādam maksāt.
Bet bērnus, domāju, no šīm sektām ir jātur pa gabalu, cik vien var.
02.08.2016 07:07 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Es negribētu ja mani bērni apmeklētu šādus pasākumus.
Neesmu pret ticību un reliģiju, bet šādiem šoviem ir mazs sakars ar to.
02.08.2016 09:01 |
 
10 gadi
Reitings 1517
Reģ: 29.01.2009
Visa pamatā normāls mārketings un laba cilvēku zombēšana! :D Smadzenes ne vienam neatslēdz, bet normali ieskalo, lai kāds varētu pelnīt! :) Tās, kas stāsta par jaukajiem pasākumiem u.t.t. jau ir iezombētas, atliktu tikai normāli pastrādat ar viņām un nestu uz turieni ne tikai 10 tiesu! :D Loģiski, ja tīnim pajautātu ziedojumu un viņš to pateiktu vecākiem, tad 90% to reliģisko iestādīti iznestu ar visām parpalām, bet viņi tīņiem parīko pasākumus un pēc tam jau vēlāk sak slaukt!
Bet tas neattiecas tikai uz mazajam sektiņām, super komercija ir arī parastajās baznīcas, īpaši izteikti pareizticīgajās. Tur gan no personīgas pieredzes zinu pāris mācītajus/popus, kas dzīvo, ka NIERES TAUKOS! :D
02.08.2016 09:20 |
 
Reitings 137
Reģ: 07.10.2014
Jautājums man būtu tāds - kāpēc neiestāties kādā no oficiālajām draudzēm - katoļi, luterāņi u.c.? Varbūt atbildēt var arī kāda no tām, kas šeit atzīmējuša, ka apmeklējušas Jp. Kas jūs piesaistīja?
Saprotu, ka cilvēku temperamenti ir dažādi, bet mani personīgi ļoti atbaida bļaustīšanās, transam līdzīgā "ticības apliecināšana" u.tml.
02.08.2016 12:35 |
 
Reitings 195
Reģ: 02.02.2013
Uzreiz atvainojos par kļūdām, jo rakstu no telefona. Biju kādu laiku šajā draudzē, gan bērnībā, gan pieaugušā vecumā, tagad apmeklēju citu draudzi. Visas negatīvās lietas, ko šeit meitenes raksta ir apmelošana. Jā, es maksāju 10 tiesu, bet tā nebija spiesta lieta un no tā es neesmu palikusi nabadzīgāka. Ziedojumi ir brīvprātīgi, neviens to nespiež darīt, kā arī neviens nespiež neko pirkt, nav nekādu problēmu nomainīt draudzi, ja to vēlies. Pozitīvās lietas, ko es varu pateikt, 2 bezmaksas alkaholiķu un narkomānu rehabilitācijas centri, regulāri bērnu namu apmeklējumi ar rotaļām, balviņām, pārtikas pakas trūcīgajiem, interesanti pasākumi jauniešiem. :-)
02.08.2016 13:01 |
 
Reitings 195
Reģ: 02.02.2013
Un uz jautājumu, kapēc neiesaistīties kādā no tradicionālajām draudzēm, varu atbildēt, ka evanģēliskās, manuprāt, ir tādas kā dzīvākas. Es labprāt aizeju arī uz luterāņu vai babtistu dievkalpojumu, man, personigi ļoti patīk slavēšana jaunajā paaudzē, kas ir augstā līmenī.
02.08.2016 13:04 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Jā, es maksāju 10 tiesu, bet tā nebija spiesta lieta un no tā es neesmu palikusi nabadzīgāka

Ziņkāres pēc pajautāšu - kāpēc maksāji, ja var nemaksāt?
02.08.2016 13:26 |
 
Reitings 901
Reģ: 17.03.2016
Noslēpums skapī - piesaistīja viena draudzene, kas bija pāris gadus vecāka par mani, kura ir ļoti ticīga, ar bērniem. Viņai agrāk bijusi narkomāne ar savu vīru līdz vīra tēvs aizveda abus uz JP un abi pamazām atrada kaut ko kam ticēt. Pati bija bērnu nama bērns, kura bēguļoja no vienas vietas uz otru un grūti viņai bija saprast, ka kādam viņa patiešām rūp un tur viņa sajutās beidzot iederīga. Kā tādu noveli stāstu :D Bet īsāk sakot, viņa atrada kaut ko kam ticēt. Es vairs neticu dievam un neesmu reliģiozs cilvēks un neesmu pret homofobiju, nesaprotu kā kādam var rūpēt citu cilvēku orientācija, bet man prieks, ka ir vietas, kur cilvēki var justies iederīgi. Un tur tā desmitā tiesa ir ar domu, ka to, ko tu dosi Dievam, tas nāks tev atpakaļ.
Nu es galīgi nevaru noticēt, ka tā ir sekta, tur nevienu nevervē un ne tikai pret jauniešiem izturās labi, bet arī pieaugušie viens pret otru ir jauki. Samīļo, sabučo, kad satiekās. Pozitīvisma deva visai nedēļai. Mana mamma un vecmāmiņa agrāk arī tur ir gājušas - neviens nevervēja, pašas vēlējās iet. Neviens nelika neko maksāt, mammai bijusi pozitīva pieredze tur, tāpat kā vecmāmiņai. Un viņas tur gājušas vairākus gadus. Kad tikko sāku iet, pateicu mammai, ka citi sauc to par sektu, viņa pasmējās. Kā kurš to uztver.
02.08.2016 13:28 |
 
Reitings 195
Reģ: 02.02.2013
Nerea, es maksāju 10 tiesu Dievam, nevis konkrētai baznīcai. Attiecīgi, kuru baznīcu apmeklēju, tajā dodu 10 tiesu,m, Bībelē par to ir rakstīts, tādā veidā es izsaku savu pateicību.
02.08.2016 13:38 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Saprotu, ka cilvēku temperamenti ir dažādi, bet mani personīgi ļoti atbaida bļaustīšanās, transam līdzīgā "ticības apliecināšana" u.tml.

Ticība ir cilvēka sirdī un galvā, nevis cik skaļi kāds bļaus un lēkās pa skatuvi.
Žēl ka cilvēki ir tik sekli, ka nevar pieņemt ticību bez ārējās izrādīšanās un šova.
02.08.2016 13:39 |
 
10 gadi
Reitings 611
Reģ: 15.04.2010
Pasaulespilsone Tu nemaksā Dievam, Tu maksā konkrētai organizācijai, kura labi, ja 10o daļu no tā ko Tu samaksā, tālāk novirza tiešām kādam labam mērķim. Ja jau tā izsaki savu pateicību, tad kāpēc nevari uzreiz pārskaitīt kādam labdarības projektam, vai kam ziedot? Bet nu kamēr būs pasaulē naivi un viegli ietekmējami cilvēki tikmēr arī visādas Prieka vēstis, Jaunās paaudzes utt. cilvēku vervēšanas lietas būs.
02.08.2016 13:43 |
 
Reitings 195
Reģ: 02.02.2013
Tik pat labi var jautāt, kapēc mīlestību vajag ārēji izrādīt, pietiek taču ar to, ka iekšā "zina" ka mīl :-) Tomēr nez kapēc lielākajai daļai patīk saņemt ziedus un cita veida ārišķīgu mīlestību :-D protams bļaušana neko neliecina un tā neparāda ticības lielumu. Es esmu temperamentīgs cilvēks un man patīk skaļi dziedāt utt :-)
02.08.2016 13:56 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Nerea, es maksāju 10 tiesu Dievam, nevis konkrētai baznīcai.

Pirms manas vecmāmiņas nāves viņas māsīca bieži viņu redzēja sapnī un, tā kā ir pareizticīgā, gāja uz baznīcu lūgties, kā arī pēc katra sapņa ziedoja 10 eiro, lai vecmāmiņa "nomierinātos". Šo es vēl varu saprast, jo vecs cilvēks un iesīkstējuši uzskati, kurus tāpat mainīt vairs neizmainīsi.
Bet, ko domā juani cilvēki, ejot baznīcā ar maku... Diez Jēzus Kristus, kad dzīvoja, arī ziedoja dālderus dievam? Bitīt matos, ja tas strādā, tad viss - eju nākamo algu nolikt uz altāra. Būs man viss kā dieva ausī! :-D
02.08.2016 13:57 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
juani

Druķene, piedošanu, - jauni.
02.08.2016 13:58 |
 
Reitings 195
Reģ: 02.02.2013
Zoomzoom, es to labi apzinos, ka nauda tiek novirzīta konkrētām vajadzībām, elektrībai, kādiem maksājumiem utt Ja es redzu ka draudze ir laba un dara Dieva darbu, tada veida es to atbalstu. Ja jūtu pamudinājumu, varu to naudu noziedot arī labdarībai, vai citiem Dieva darbiem. Nevajag būt tik augstprātīgai :-)
02.08.2016 14:00 |
 
Reitings 195
Reģ: 02.02.2013
Bet bēdas jums, farizeji! Jūs dodat desmito tiesu no mētrām un rūtām, un visādiem dārza augiem, bet atstājat neievērotu taisnību un Dieva mīlestību. Vienu vajadzēja darīt, bet arī otru neatstāt.
Lūkas evaņģēlijs 11:42 LJD
Lūk, ko Jēzus par to teica- vienu darīt, otru neatstāt :-)
02.08.2016 14:18 |
 
Reitings 195
Reģ: 02.02.2013
Neiekarota pilsēta, Bībelē par mirušo "nomierināšanu" vispār nav ne vārda. Nauda principā mūsdienu cilvēkam ir ļoti svarīga, ja tā nebūtu, tad visi tik ļoti par to nesatrauktos. Protams, Dievam Tavu naudu nevajag, tas ir vairāk par sirds attieksmi, nepieķeršanos mantai.
02.08.2016 14:21 |
 
Reitings 41
Reģ: 13.01.2013
Man arī ir bijusi pieredze ar jauniešu draudzēm. Pati esmu gājusi un jutos apmierināta ar visu tur notiekošo. Mācītājs lasa sprediķi, kā jebkurā normālā baznīcā. Nevienu tur nezombē, neliek obligātā kārtā neko maksāt un vienmēr ir jauka atmosfēra, jo cilvēki tur ir ļoti draudzīgi. Nevienu tur ar varu nespiež nākt.
Nesaprotu šo aizspriedumaino domāšanu, ja nenotiek baznīcā, tad uzreiz sekta? Manis pēc, tie Dievkalpojumi varēja notikt lauka vidū, galvenais bija nodotais mesidžs.
Mēs esam dažādi, tāpat arī veidi kā mēs izrādām savu ticību. Vienam tā ir skaļa dziesma, otram klusa lūgšana.
02.08.2016 14:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits