Meitene neatrod laiku attiecībām

 
Reitings 5
Reģ: 18.07.2016
Labvakar.
Esmu puisis, kam šobrīd veidojas attiecības ar meiteni.
Esam nosacīti pašā attiecību sākumā.
Mums ir abpusējas simpātijas(vismaz pieņemsim, ka tā tas ir).
Mūsu problēma ir kopā pavadītais laiks. Ikdienā sazinamies izmantojot whatsupp, taču satiekamies gaužām maz, jo ir atšķirīgas darba slodzes. Man 9-18, bet viņai 24h maiņas+sabiedriskais darbs.
Problēma no manas puses ir, ka vēlos satikties nu vismaz 3 reizes nedēļā, taču sanāk mazāk.
Vienā tikšanās reizēē izteicu neapmierinātību par šo un norunājam satikties biežāk.
Pats rakstu un uzmācos ar vēlmi satikties, taču dabūju kurvīti. Protams, tas ir apnicis un paliek uzbāzīgi, tāpēc pēdējā tikšanās reizē izspļāvu, ka nākamā tikšanās ir jāorganizē viņai. Šobrīd klusums. Tāpēc esmu te un vēlos veikt mazu aptauju ar variantiem:
A) turpināt rakstīt un uzmākties ar tikšanos.
B) gaidīt, kad viņa uzņem iniciatīvu (līdz šim viss bijis no manas puses)
C) rakstīts, bet nerunāt par tikšanos.
Būtu jauki, ja būtu kādi komentāri papildes aptaujas atbildei.
Jauku dienu
Edzha
19.07.2016 22:36 |
 
10 gadi
Reitings 3180
Reģ: 29.01.2009
Draudzīgi pajautāšu - kādu nākotni mums viņa redz. Lai arī tas arī būtu ļoti tiešs jautājums, kas varētu nobiedēt, stulbāk būtu nepajautāt vispār un mīņāties pašplūsmā.

O jā..attiecību sākumā noteikti īstais jautājums.
20.07.2016 02:30 |
 
Reitings 688
Reģ: 19.04.2015
OI, kā atgādina manu situāciju 19 gadu vecumā. Pabeidzu skolu, aizgāju strādāt, iestājos augstskolā neklātienē. Un sāka veidoties attiecības ar puisi. Puisis ar likās foršs, it kā bija simpātija, bet tad sapratu, ka patikt jau patīk, bet ne tik ļoti, lai veltītu viņam savu dārgo brīvo laiku, kura bija ļoti, ļoti maz, bet izdarīt tajā laikā gribējās ļoti daudz - satikt savu ģimeni, kārtīgi atpūsties, kaut kur aizbraukt. Un tas puisis sāka riktīgi kaitināt ar to, ka ir tik ļoti uzbāzīgs.
Un man tas periods, kad negribējās attiecības, vilkās nu kādus pāris gadus. Veidot attiecības likās nenormāli apgrūtinoši. Man attiecību vietā likās daudz foršāk pirms miega pačatot, kādā forumā pasēdēt. Tur ar varēja paflirtēt un bez jebkādiem apgrūtinājumiem. Nu jā, līdz satiku savu vīru (l).
20.07.2016 06:37 |
 
Reitings 157
Reģ: 12.06.2012
ja ļoti gribēs, pati uzrakstīs, pati ierosinās satikties, pati izrādīs iniciatīvu. lai gan pēc 24 h maiņas gan jau vienīgais, ko gribas, ir gulēt, tomēr atvēlēt kādu brīvi brīdi attiecībām man nešķiet problemātiski. ja vēl dzīvojat vienā pilsētā, tad jo vairāk nesaprotu. ja nedod nekādu ziņu, tad nav vērts, bet varbūt šoreiz der tieši jautājumi par to, kā viņa redz jūsu turpmākās attiecības, nevis runāšana riņķī un apkārt.
20.07.2016 08:20 |
 
Reitings 231
Reģ: 26.05.2015
Hmm, kāpēc jāuzbāžas ar tikšanos? Var taču vienkārši uzrakstīt ik pēc laiciņa - un neaicināt nekur. Kad meitenei atradīsies brīvs laiks, gan jau pati sadomās paaicināt, jo kā pats rakstīji 24h + vēl sab.darbs, nu nav viegli. Un tev ieteiktu aizpildīt savu laiku, lai nav jāsēž no 18.oo līdz gulētiešanai un jādomā par lietām, kurām pēc idejas būtu jānotiek dabīgi un bez pespiešanās.
20.07.2016 09:31 |
 
Reitings 522
Reģ: 28.11.2013
Ultimatu neuzstādi gan, bet liec viņai noprast, ka tevi tas neapmierina. Man šķiet, ka viņas dzīvē šobrīt galvenais ir darbs un karjera. Attiecībām ir 2. plāna loma.
Ja viņa nepiedāvā risinājumu (nemaina savu laika sadalijumu). tad netērē laiku un sāc meklēt jaunu draudzeni.
20.07.2016 09:34 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Pats jau viñai pateici, ka gaidīsi. Vari izmantot šo laiku, lai pats apdomātu, ko īsti vēlies no šīm attiecībām. Ja klusums turpinās - vai esi gatavs tā vienmēr gaidīt? Nē, meitenei nav nekas jāmaina savā ritmā, bet arī Tev nav jāubago uzmanība. Parasti cilvēki šādās situācijās ABI mēgina atrast kompromisu (pie nosacījuma, ka ABI ir pietiekami ieinteresēti turpināt attiecības).
20.07.2016 10:01 |
 
Reitings 231
Reģ: 26.05.2015
Esmu puisis, kam šobrīd veidojas attiecības ar meiteni.
Esam nosacīti pašā attiecību sākumā.

A meitene ir tādās pašās domās, ka esat "nosacīti attiecību sākumā" un "šobrīd" veidojat attiecības? Varbūt neesi kaut ko pareizi sapratis?
20.07.2016 10:28 |
 
Reitings 263
Reģ: 26.02.2016
Tu teici, ka jūs reti tiekaties, bet mēs reāli tiekamies max 2 reizes mēnesī, citu reizi vienu. Un kopā esam turpat 5 gadus. Mīlam ļoti stirpi viens otru, tāpēc to visu var pieciest, šķiet, ka es to vieglāk pat pārciešu, jo man daudz ģēlu.
20.07.2016 10:54 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
Vair darīt ko gribi, bet ja tu viņu nedrāz, tad viņa drāžas ar kādu citu.
20.07.2016 12:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits