Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai Tu gribi bērnus?!

 
Reitings 35
Reģ: 29.05.2016
Attiecibu sakuma ar miloto planojam bernus. Tagad jau pagajis ilgs laiks un pulkstenis tikst. Kad ierunajos par berniem, virietis pazinoja, ka bernus vairs negrib, ka tie trauce dzivot, ka labak ir dzivot sev un izbaudit brivo laiku atpushoties un terejot naudu sev.
Kads ir jusu vuedoklis? Vai gribat bernus? Ko domajat par shadu viedokli?
04.06.2016 14:22 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
MAD, protams, ka tevi neviena nezuzskata par bērnu nīdēju, kā savādāk! Palasi savus komentārus un tad saliec loģiski kopā ko raksti! (t)
07.06.2016 07:58 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Undiya, es saprotu visu. Un ja bernins ir gaidits un velas to bernu tad tas gaidisanas laiks ir skaists,protams.:) Nevajag mani uzskatit par bernu nideju. Vienkarsi uzskatu ka bernus vajg dzemdet kad pats velas. Citas grib atrak, citas velak. Citas nekad.:) Protams, ja milosas attiecibas ar viru mazais pieteiktos paturetu mazo un atmestu visus kaitigos ieradumus. Neesmu sveeta nekada, bet reali nepatik, ja ir kada pazina ar berniem un berna prieksaa piemeram smeekee. Man pazina tada ir ar bernu un berna prieksaa pipe vienaa virtuvee un es vienmer saku,ka nevelos bernu indeet. Vinai tiri vienalga, bet tas sir cits stasts jau.
06.06.2016 23:04 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
Starpcitu, es arī baidījos par figūru un par to, cik grūti būs atgriezties vecajās formās. Taču es tā pēc tam priecājos par savu punci un pašai likās, ka palieku tikai skaistāka. Beigās bez maz vai raudāju par to, ka tad, kad piedzims mazais - man vairs nebūs apaļais puncis un nejutīšu tās mīļās kustībiņas.
Man pat cilvēki ir teikuši, ka tagad esmu vēl tievāka nekā pirms bērna, kaut es vienmēr esmu bijusi slaida.
06.06.2016 22:57 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
Undiya, tev vajadzētu saprast, ka katrs gadījums ir individuāls. Tiešām jauki, ka ir mātes, kurām viņu loma piestāv, kuras nudien nevar iedomāties bez bērniem. Tādām tiešām vajag ģimeni un sīkulīšu pulciņu apkārt.

Es saprotu un arī neuzskatu, ka visiem vajag tos bērnus. Man arī bija bail, likās, ka netikšu galā, ka es neesmu pacietīga, ka būšu slikta māte, baidījos no tik lielas atbildības, bet kad tu paņem rokās savu bērnu, kurš ir tava miesa un asinis - tu vienkārši nevari būt slikta māte, ja vien tev nav lieli putni galvā. Tur atplaukst tāda mīlestība.
Cik sieviešu zinu, kuras saka, ka bērni visu dzīvi riebušies un nekad nav domājušas, ka varētu būt labas mātes un tikai pienākuma pēc bērnam piekritušas (nu, bez maz vai, lai vīrietis prom neaizskrietu). Un, re, kā beigās izrādās, ka cita pasaule atklājusies un viņas ir tiešām foršas mammas saviem bērniem. Tagad pateicas saviem vīriešiem, kuri uzstājuši un visu laiku mudinājuši uz to, ka grib un vajag bērnus, jo nevar iedomāties savu dzīvi bez viņiem.
Eh, labi.. ko es te dzejošu. :D Vienkārši, ja būs jums kādreiz tie bērni, tad noteikti domāsiet ar kuru galu domājāt kādreiz, kad bijāt tik kategoriskas. Bet, ja nebūs, tad ticu, ka jums dzīvē būs citi prieki un darīšanas! :)
06.06.2016 22:53 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Undiya, tev vajadzētu saprast, ka katrs gadījums ir individuāls. Tiešām jauki, ka ir mātes, kurām viņu loma piestāv, kuras nudien nevar iedomāties bez bērniem. Tādām tiešām vajag ģimeni un sīkulīšu pulciņu apkārt



Te viss ir skaisti pateikts:) Zinu sievieti kurai bija 8 berni. Palika viena ar zidaini uz rokaam. Un visus izaudzinaaja. Tiesam liels respect. Vecaakie palidzeja auklet jaunaakos, bet loti gruti bija. Visi gan bija paeedinaati un palidzeja tas ka pasiem maaja un darzs kuraa izaudze darzenus. Tadu sievieti apbrinot var. Tantei ar bija 5 berni, bet pilseeta un loti gruti gaaja vinai, jo ar apkopeejas algu nu nepabaros visus, lai gan vinai virs ari bija, bet nekodizi nepelnija.
06.06.2016 22:02 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Te meitenēm laikam ir bijusi kkāda "trauma" no veikalā sastaptā raudošā un kliedzošā bērna, tad nu domā, ka visi bērni ir šausmīgi, nemierīgi un kādi tik vēl ne. Viss jau atkarīgs no vecākiem un audzināšanas!


Tieši tā, pati daļēji atradi atbildi par šādu attieksmi. Savā komentārā es uzsveru, ka manī jau ir tā vaina - es nevarētu to visu izdarīt, apvienot, realizēt. Man prieks un apbrīna par tām, kas to visu spēj paveikt un vēl atliek laika sevis pilnveidošanai, brīnišķīgi! Es neesmu tāds cilvēks un nevēlos to apvienot, tas arī viss.
Undiya, tev vajadzētu saprast, ka katrs gadījums ir individuāls. Tiešām jauki, ka ir mātes, kurām viņu loma piestāv, kuras nudien nevar iedomāties bez bērniem. Tādām tiešām vajag ģimeni un sīkulīšu pulciņu apkārt. :-)
06.06.2016 21:56 |
 
Reitings 503
Reģ: 07.03.2016
Bērnus ļoti vēlos un noteikti nebūtu pa ceļam ar vīrieti, kurš bērnus negrib.
06.06.2016 21:44 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Brazil, esmu ari forsus kiparus auklejusi, bet gadijies ari taadi berni kas spiedz un keerc un gruti tikt galaa ar viniem. Ieet veikalaa nenopirksi saldumus kliegs un kritis gar zemi..Vienkarsi briesmigi vai kaut vai pazinai 2gadiga meitene bija un visu laiku baza rokas kaku smiltis. Skaidro cik grib un nekas nemainas..Uzsauj pa roku tad varbut saprot, bet nu man nepatik un nesitu bernus, bet ja neklausa tad vnk nez ko dariit.
06.06.2016 21:42 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Artemzija
7-8 gadus
06.06.2016 21:40 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
Kad straadaju par aukliti man gadijaas taadas maates,kas zvanijas ik pa paris h ar to pasu tekstu kaa tad bernam iet? Vai paeda ? utt.

Loģiski, ka tā ir un būs. Tas tieši nebūtu normāli, ja māte varētu atstāt savu bērnu pilnīgam svešiniekam pat nepazvanot un nepakontrolējot to, kas ar viņu notiek. To tu nekad nesapratīsi, kamēr tev bērnu pašai nebūs!
Un es vispār nekad, nekad neatstāšu savu bērnu svešam cilvēkam. Manuprāt, tas ir pilnīgs neprāts.
Tad, kad es bērnu atstāju saviem vai vīrieša vecākiem, tad zinu, ka viss ir kārtībā un goda vārds varu atpūsties par to bērnu maz vai nemaz nedomājot.
06.06.2016 21:36 |
 
10 gadi
Reitings 4775
Reģ: 29.01.2009
Undiya, uhh, tik labi uzrakstīji!(l)
Te meitenēm laikam ir bijusi kkāda "trauma" no veikalā sastaptā raudošā un kliedzošā bērna, tad nu domā, ka visi bērni ir šausmīgi, nemierīgi un kādi tik vēl ne. Viss jau atkarīgs no vecākiem un audzināšanas! Ja bērnu vispār neaudzina, tad viņš arī nemācēs uzvesties ne mājās, ne publiskā telpā un no mājas iziešana pārvērtīsies par vecāku lielāko murgu.
06.06.2016 21:24 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Vot kadus 10 kakenus daudz labpraatak audzinaatu nekaa bebi(l)(l)(l)
06.06.2016 21:01 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Bet savaa zinaa taisniiba ir. Vienalga via bernu atstaa pie aukles via kur, taapat nevaresi normaali atsleegties vai koncentreeties uz darba lietaam. Kad straadaju par aukliti man gadijaas taadas maates,kas zvanijas ik pa paris h ar to pasu tekstu kaa tad bernam iet? Vai paeda ? utt.
06.06.2016 20:55 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
Un tomēr - ja man vismaz uz septiņiem, astoņiem gadiem jāpārvēršas par neizgulējušos zombiju, kurš spējīgs runāt vien par autiņbiksītēm, kolikām, rāpulīšiem, bērnudārziem utt., kuram nav laika apsēsties un mierīgi palasīt grāmatu, pameditēt, aiziet uz koncertu, pilnīgi atslēdzot prātu no tā, ko auklītes vai vecvecāku sabiedrībā dara bērns, es to negribu.

Manam bērnam nebija koliku, un es nestaigāju kā zombijs. Mans bērns guļ labi un nesaprotu kāpēc man ar kādu būtu jārunā par autiņbiksītēm? :-D:-D:-D
Mūsu draugi arī no bērniem izvairījās līdz brīdim, kad ieradāmies mēs. Mēs visur braucam, visu daram un patiesībā tie ir viņi, kas iztaujā mūs par bērnu, nevis mēs, kas visiem uzbāžamies ar savu bērnu.
Viņi ir patīkami pārsteigti par to, ka ar bērnu var visur aizbraukt, visur paņemt līdzi un, ka viņš pie tā visa pierod no mazām dienām un tračus netaisa. Viņi arī dzīvoja stereotipos, ka visi bērni raud, visiem bērniem sāp vēders. Patiesībā, manā paziņu pulkā, tas ir liels retums - pa lielam visiem viss ir kārtībā. Ja bērns taisa histērijas, tad ir jāved pie ārsta, ja paši vecāki nesaprot kāpēc tas tā ir un nevar neko darīt lietas labā. Mans puika nekad nav raudājis ilgāk par pāris sekundēm, jo tā viņš mani pasauc un attiecīgi es zinu, kas man tajā brīdī jādara. Jābaro, jādod padzerties, jāliek gulēt, jāiedot kāda mantiņa vai kā citādi jānodarbina. Manuprāt, manā dzīvē vēl nekas nav bijis tik vienkāršs kā bērna audzināšana. Vismaz pagaidām, bet protams, jo lielāks kļūs buciņš, jo labāk redzami būs radziņi. Bet es jau laicīgi sāku izglītoties, lai nebūtu pārsteigumu un izmisuma brīžu.
Uhh, kā es izplūdu, bet diemžēl ļoti daudzi kaut kā galīgi greizi ir izsapņojuši to bērnkopības sākumu.
06.06.2016 19:42 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Paldies, paldies! :)
06.06.2016 19:13 |
 
Reitings 175
Reģ: 17.03.2016
Artemzija- ja tas nopietni. tad apsveicu! jo tieši tā pat domāju (l);-)(l)(l)(l)(l)(l)(l)(l)
06.06.2016 19:11 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
kaposts, kā tad! Protams! :)
06.06.2016 19:09 |
 
Reitings 175
Reģ: 17.03.2016
Artemzija- ja drīkst jautāt, tad sekss arī tikai pēc kāzām?:) :-)
06.06.2016 19:06 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Jā, vēlos bērnus, bet tikai pēc kāzām. :)

sniegpulksteniite, cik jūs ilgi bijāt kopā, ja jāsper radikāls solis bija?
06.06.2016 18:59 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Es izšķīros no sava drauga , tāpēc ka viņš nebija gatavs kāzām , bērniem,kaut gan pēc vecuma jau vajadzēja būt nobriedušam šim solim un jau daudzus gadus bijām kopā. Citreiz ir jāupurē jūtas, attiecības, jo nākotnes plāni radikāli atšķiras.
06.06.2016 16:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits