2.jūnijs

 
10 gadi
Reitings 591
Reģ: 29.01.2009
Labrīt! (gaaaaara, gara žāaaaaaava)

Mans miega režīms ir sagājis grīstē. Vakarā nevaru aizmigt un no rīta piecelties. Šonakt atkal 5 stundas miega tikai. Jau izdzēru kafijas dubultdevu. Bet nu jau nedēļa iet uz otru pusi, gan izdzīvošu. Sestdien tad gulēšu līdz pusdienlaikam.
Vakar atnāca šefs no atvaļinājuma. Atveda man kafijas Mug ar Gran Canaria uzrakstu virsū. Tāds nosauļojies, atpūties. Gluži vai man harmonizētāks garastāvoklis un pati jūtos kā atvaļinājumā pabijusi. Es nezinu, kā viņš to panāk, bet viņš māk iedvesmot visu kolektīvu.
Man iepriekš divas nedēļas bija jāpacieš iepriekšējais firmas darbinieks, kas jau ir pensijā(, bet nāk aizvietot vai nu mani vai šefu, kad mēš atvaļinājumā),- bišķi lēns, bišķi paranoisks.., Man laime pilnīgā.

Hm, cik saprotu, Latvijā varat priecāties par labiem laikapstākļiem? Es šeit nē. Bet varbūt ir labi tā, jo tas motivē strādāt.

Un nu ķeršos pie saviem pienākumiem un ik pa laikam iemetīšu aci cosmo.
02.06.2016 08:33 |
 
10 gadi
Reitings 1737
Reģ: 24.08.2011
Bloom- karsti ir ārprātā. es tikko 2km atnācu uz darbu, itkā nekas, bet tādā karstumā.. :D bet autobusā/tramvajā ir VĒL karstāk..
02.06.2016 08:40 |
 
10 gadi
Reitings 1737
Reģ: 24.08.2011
Labrīt,
paldies dievam ir 4diena, es gribu, lai šī nedēļa ātrāk paiet.... jo aizvietot priekšnieku kamēr viņš nav ir nežēlīgi grūti, enerģijas un spēka vispār nav. labi, ka otra puse ir saprotoša un vismaz vakariņas uztaisa un nepukst virsū kāpēc es to nedaru...

Jauku meitenes!
02.06.2016 08:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits