Atā nevainībai

 
Reitings 57
Reģ: 23.05.2016
Sveikas, tuvojās tā pirmā reize, tāpēc varbūt ir kas tāds, ko būtu noderīgi zināt. Es diezgan uztraucos, nezinu ko darīt un ko nē. Man ir 16, puisim 19, astoņus mēnešus esmu viņu mocījusi, tagad ir tā sajūta, ka esmu gatava, bet tomēr nedaudz bail. Pilnībā uzticos puisim, bet tāda jocīga sajūta.. Vai visām pirmajā reizē šausmīgi sāpēja un bija liela asiņošana ? Kā ar orālo seksu ? Paldies jau iepriekš..
24.05.2016 00:01 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Nezinu, man parasti liekas, ja mitrums pietiekams, prezervatīvi labi un tā, tad nekas nesaplīst, man vismaz šo gadu laikā vēl ne reizi nav plīsis, kas man liekas tā interesanti, jo sākumā bieži par to domāju.
25.05.2016 09:06 |
 
Reitings 674
Reģ: 21.12.2015
Apple_pie mums viss bija tiešām mitrs un kā vajag, mēs paši bijām nesaprašanā kāpēc tā notika. Vai nu brāķis, vai par plānu, jo tie bija tieši tādi prezervatīvi, kam ne īpaši uzticos, bet tajā brīdī vienīgie.
25.05.2016 09:09 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Pati 17 gados zaudēju nevainību un tur nav ko nožēlot! Tas ka tas notika tādā vecumā, nekādi nav ietekmējis manu dzīvi, neesmu zudis cilvēks un ar vērtībām viss ir kārtībā. Kad man būs meita tādā vecumā un viņai būs jautājumi par šo tēmu, nākšu pretī ar padomu, ne nosodījumu un centieniem pārliecināt par pretējo.
25.05.2016 09:21 |
 
Reitings 674
Reģ: 21.12.2015
Pilnībā piekrītu Rebelsoul, par to noteikti vajag runāt nevis uzreiz nosodīt. Mana mamma arī man ar to nāca pretīm, pati pat deva prezervatīvus, lai tikai viss notiktu kā nākas. Arī es laicīgi sāktu stāstīt meitai par tādām lietām.
25.05.2016 09:37 |
 
Reitings 271
Reģ: 28.06.2013
Lai vai kā, bet 18 gados mūsdienās jau liela daļa ir pamēģinājusi pat anālo seksu, kur nu vēl par parasto. Mūsdienās bērni aug ātrāk, tāpēc arī sekss ir agrāk. Nevainība un 18 gadi nu gan paliek arvien retāk un retāk ... Jā, kad mēs augām, tā nebija ....
25.05.2016 10:17 |
 
Reitings 674
Reģ: 21.12.2015
Līga151 "jā, kad mēs augām tā nebija..." - kādas muļķības. No kurienes tad lielākajai daļai vecāku bija bērni 18-20 gadu vecumā? Man pat zināmi gadījumi, kad 15-16 gados padomju laikos dzemdēja. Visos laikos ir bijis vienādi, tikai nez kāpēc visi par to tik ļoti šausminās.
25.05.2016 10:31 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Nu labi, jāsaka, ka es arī tajā laikā ar to neaizrāvos, ka baigi gribētu to darīt, bija citas lietas galvā

Man arī bija tāpat, bet tāpēc es nesludinu, ka visiem būtu jādara tikai tajā vecumā, kad man. Kā arī man šķiet mūsdienās pieeja un informācija par seksu ir ļoti liela, līdz ar to, tā interese rodas ātrāk, nekā iepriekšējām paaudzēm..
Vispār man šķiet ļoti dīvaini, ka seksu sasaista ar tik milzīgāk problēmām, es nezinu, varbūt man ir paveicies, bet mana dzīves kvalitāte ir tikai uzlabojusies seksa dēļ, nevis radušās 100 problēmas, kas man traucētu dzīvot.. Varbūt, ja Neons liekas, ka tas uzliek tik lielu slogu, tad nevajadzētu to darīt arī 40 gados? Jo kāpēc gan apgrūtināt sevi, liedzot dzīves baudīšanu?
Par īsto un vienīgo es teikšu tā.. Es nemaz negribētu, lai mans pirmais ir īstais un vienīgais, es nenosodu cilvēkus, kuriem tā ir, kuri to vēlētos, bet es savā dzīvē esmu sapratusi, ka viens partneris nav objektīvs mērītājs, lai spētu novērtēt seksu, es nesaku, ka ir jāguļ ar visiem, bet teiksim viens cilvēks nevar iemācīt to, ko iemācīs 3. Bet varbūt es tā saku, jo salīdzinot manas pirmās attiecības ar šī brīža, tad varu teikt, ka toreiz man viss apmierināja, bet tikai vēlāk sapratu daudz citas seksa nianses. Jāpiebilst, ka neviens nekad nezinās vai tas ir īstais un vienīgais.. :)
25.05.2016 10:37 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Principā man arī tanī vecumā nebija tā, ka nu baigi gribējās un domāju par to. Bet tāpat nevainību zaudēju, tanī laikā ar savu puisi, kurš man daudz nozīmēja. Beigās nepalikām kopā un tagad man ir mans pats pats īstais. Bet neko nenožēloju. Arī ar šo nezināju vai būs visa pa īstam . Ja cilvēks ir gatavs, tad visu laiku stāstīt, ka kaut kādā veidā tas ir nepareizi arī nav jēga. Bet par prezervatīvu piekrītu, to nu gan vajadzētu. Man nekad nav plīsis. Kādreiz par to daudz uztraucos, bet nav lemts, lai plīstu jau tik daudz gadus. Pat ja plīsts - tas nav fakts, ka paliec uzreiz stāvoklī. Katru dienu nemaz tā nevar.
25.05.2016 11:16 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Atceros, kā es tam piegāju. Man jau bija sen pilngadība sasniegta. Puisis izdarīja spiedienu un manu nevainību īpaši nenovērtēja, taču gaidīja. Darīju to nevis tāpēc, ka gribēju, bet tāpēc, ka bija šis spiediens. Taču es pirms tam pieprasīju STS analīzes, ko viņš arī izgāja un man uzrādīja, un par izsargāšanos pat runas nebija. Ja nebija līdzi prezervatīvs, tad es gāju gulēt. Es ļoti stingri attiecos pret izsargāšanos. Vienreiz plīsa prezervatīvs. Faktiski tur nekas nevarēja būt, jo viņš pat nebija beidzis, bet es vienalga skrēju pēc avārijas kontracepcijas. Tagad jau es par to smejos, bet cits vecums. Toreiz palikt stāvoklī = pasaules gals. Tāpēc nekad neesmu sapratusi tās, kas iekrīt agrā vecumā un tad vaimanā. Laikam ņemas dzērumā.
Starp citu, seksu kā tādu tāpat izbaudīt iemācījos tikai pēc vairākiem gadiem. Pirmie gadi bija tikai vīrietim par prieku. Toreiz pat neko nejutu, un arī partneris par to neuztraucās - uzkāpa, nokāpa. Un man tas likās normāli :( Tā ir, kad nav pieredzes.
25.05.2016 13:20 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Vot tādi - uzkāpa, nokāpa vīrieši mani izbrīna. Diemžēl tādu ir daudz un pat tādi, kas vaino sievieti. Redzi citām pietiek. Bet daudzas arī neko nesaka vai samelo, ka viss bija un forši. Aj labi, par to var gari un plaši :-D
25.05.2016 14:40 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Wow, es brīnos par dažiem uzskatiem..
Pašai pirmā reize sanāca nedēļu pirms 17. dzimšanas dienas ar tā laika pirmo nopietno draugu (18 g), 3.attiecību mēnesī . Tas bija ļoti skaisti, šķīsti (abi nevainīgi)... Nu, tā forši! Sākās burvīgs dzīves periods ar burvīgu cilvēku. :) Uzskatu, ka tādas lietas un sajūtas, izjūtas un jūtas ir no sirds jāizbauda, ja vien blakus ir tāds cilvēks. Man bija.
25.05.2016 15:00 |
 
Reitings 23
Reģ: 24.05.2016
wow, wow, wow..


Jums tiešām viss kārtībā ?? (t)(t)(t)

Dažas komentē , piemēram Neons, no mātes skatu punkta. Un vecāku..

Bet no Tava.. Neprasi nevienam te..
Vecmodīgi būtu neprasīt , un nesniegt atbildes uz šādiem jautājumiem.

Ne tik senā pagātnē, 100 gadus un pat agrākā vēl. Jaunas meitenes, bērnus, 14 gadi, un pat negribās domāt vai jaunākas, vecāki ar prieku sūtīja pie onkuļiem virs 60, kuriem ir saimniecība un zeme, un jumts normāls virs galvas.. Tad arī ne māmuļa asaras nelēja, ne paps. Jo viņi saņēma kādu zemes pleķi, un naudu. Kā jutās bērns, grūti spriest, neviens nejautāja.. Un , liecības, tikai Literāros darbos, un dažos pierakstos lasītas.
Par seksuālo pusi, tur arī neviens nejautāja.. Vecs buks, ja varēja, tad darīja.
Bet tas ir garš temats. Vēsture, bet, ne tik sena vēsture.

Kas attiecās uz teikumu- loceklis nav tas tīrākais...
Tad atliek pieminēt arī to, ka vagīna ir grandiozi netīra , un baktērijām labvēlīga vide, kur peni bāzt normāli, ja nebūtu seksuālās dziņas, un vairoties vēlmes, tā būtu lielākā kļūda. Un neviens to nedarītu..


Sekss ir netīrs. Atliek pieminēt, ka es savā gandrīz 30 gadus ilgajā mūža, neesmu radis neko īpašāku, labāku, kā to, ko sniedz sekss.. Ļoti , ļoti dažas lietas, un mirkļi dzīvē , daži, ir pielīdzināmi baudījumam, kāds rodas mīlot sievieti seksuāli.. Tā lūk ir īstā dzīves jēga..
Nekas nav baudāmāks.. Neticu.. Citi saka, ka iedvesma ir labāka par seksu, dzeja, dziesma..

Man ir bijusi gan iedvesma , gan dzeja.. Tā ir labāka par sliktu seksu.. Bet labam seksam nekas tuvumā nelīdzinās. Vien, daži uzplaiksnījumi sajūtu , varbūt.. Kad sagriežas smaržas, vietas, paša sajūtas, uz sekundi..
Sekss- tas ir labākais, ko divi cilvēki var darīt!

Izsargāšanās- loģiski! mūsdienās.
Obligāti,?? NĒ! Cilvēki ir tīri.. ar dažiem izņēmumiem.. Un lieliski, ka meitenei ir puisis 8 mēnešus, tas kaut ko nozīmē. Un ļaus viņai nepieļaut kļūdas.. iespējams tas nāks par labu...

16 gadi.. Ja jūties ka esi gatava, tad dari.. Tev ir puisis, un seksam ir ļoti liela nozīme attiecībās.

Tās kuras saka- nebūs skaisti.. Tu nekoncentrējies uz to.. Būs skaisti.. Un būs viss labi..
Ja viņām ir nepatīkamas atmiņas, tā ir viņu problēma.
Man arī pirmais sekss nebija baudāms vai skaists.. Bet, es nenožēloju to, un nebūtu vēlmes gaidīt īpašāku mirkli.. Tev, ir jau īpašas attiecības.. Un nebremzē.


Šo mātišķo rūpi, ko visas te piemin.. Lasi kā tirgus tantiņu klaču .. un neko vairāk.. Nepievērs tai uzmanību!

Tu esi lēmēja, un tā artī rīkojies. Padomu pavaicāji, bet saņēmi noliegumu un 10 lpp muļķīgu stereotipu par citu dzīvēm.. Tev ir Tavējā.. Un lēmēja esi Tu. Tā nav saistāma ar šīm pārējām dzīvēm, lai arī pieredzes var būt līdzīgas. Dari pa savam, un neņem to vērā! Tev nav jāmācās no citu dzīves.

Par tēmu, jau izteicos iepriekš, diemžēl manus padomus dzēsa..
Nevēlos atkārtoties.. Bet, viss notiks vienkārši, un viss ko kāds te teica.. Būs aktuāls kaut kur tualetes podā noskalots :D

Lai Tev veicās, jaunā dāma! 8-)8-)8-)

Jūs esat gudras meitenes, jau sīkas.. Ja vēl nāk pārliecība par sevi, vizuāls tēls.. Vienalga vai Tev 16, tas pat ir labāk kā 40 :D Tu diktē labāk noteikumus meitenīt ;) arī tām , kurām over 30!
Labi, paklausies ko viņas kādreiz strebelē un gudrojās. Bet iepotē sev vienu.. Jau 15 , 16 gados, ja Tev ir saprāts, tu izpogāsi visas viņas. Be smart , un esi pārliecināta par to ko dari! 8-)8-)8-)
25.05.2016 15:09 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Vispār man šķiet ļoti dīvaini, ka seksu sasaista ar tik milzīgāk problēmām

+++ Protams, tam visam jāpieiet ar prātu un, ja nu kas, jāmāk par sekām atbildēt, bet nevarētu teikt, ka sekss manā ikdienā kaut ko tik būtisku mainīja un radīja milzums daudz problēmu.. Galīgi nē.

Sākās burvīgs dzīves periods ar burvīgu cilvēku. Uzskatu, ka tādas lietas un sajūtas, izjūtas un jūtas ir no sirds jāizbauda, ja vien blakus ir tāds cilvēks.

Tieši manas domas :)
25.05.2016 15:11 |
 
Reitings 23
Reģ: 24.05.2016
Īsumā, neņem vērā vecas sievietes.. Es saprotu, ka patīk ieklausīties. Ok, izlasi šo to.. Tīri tehniskas dabas jautājumos.. utt.. Bet, nebalsti uz tiem savus lēmumus.. Tu tikai izdarītu tā kļūdas, ja kādas dzīves pieredzes dēļ, savā dzīvē izdarītu lēmumu rīkoties pret savu gribu. Un pie reizes, ja tajā ir iesaistīta otrā puse, viņa tiktu nodota. Tiešā veidā nodota, jo Tu klausi citu dzīvi..

Tajā pašā laikā , vienīgais ko nepieļauj, ir manipulāciju ar sevi! Ja kāds ar Tevi grib spēlēties.. Neapmaldies, pārstāj to nekavējoties, un nebrien mežā. .Bet arī tas gadīsies.


uN 30GADNIECES, NESKATI VIŅAS KĀ LIELAS DĀMAS. vienalga kādas ir viņu dzīves. Tu vēl skolā ejot, staigā ar paceltāku galvu.. Un vēl skolas laikā . Vari pasmīnēt par lielo vairumu, kuras ir sačakarējušās gan attiecībās, gan dzīves morālē. It kā- gudrās :D Bet , pazaudējušās tajā pašā laikā .. Veiksmīgas !? nez.. kā kura :D

Ir ļoti dažas meitenes zem 18, kurām 30gadīga aukstpapēžniece varētu pienest vien ūdeni.. :D Pamēģini to labāk.. nevis piedalies tirdziņā.. domā pati..
25.05.2016 15:19 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
bezsirde varu tikai piekrist!

Par to nesterilo locekli, tas mani arī ļoti izbrīnija. Šajā pasaulē gandrīz nekas nav sterils. Ja cilvēks mazgājas un domā, ko dara tas ir tīrs.
Tas tiešām ir jocīgi ka tādu lietu kā pirmais sekss ar savu puisi kuram uzticies un nevis pirmo pretīm nācēju cenšas nostādīt kā kaut ko netīru un bezatbildīgu. It kā pēc seksa mainīsies viss un sāksies problēmas, slimības un automātiski - nevēlama grūtniecība.
Protams, sekss baudāmāks kļūst ar pieredzi un kad apzinies kas tev patīk un kā sasniegt orgasmu. Galīgi nav tā, ka ka 16/17 gados sāksi un būs viss sūdīgi, bet 25 pēc kāzām būs labi. Ne tak.
25.05.2016 15:43 |
 
Reitings 23
Reģ: 24.05.2016
nu jauki ka kāds man piekrīt :)


Vēl.. vien fakti pieminētie.. Ja te viss rakstītais ir tā kā rakstīts.. Tad meitene ir ļoti apzinīga, un puisis, kurš 8 mēnešus tiešām bijis uzticīgs arī bez seksa.. Tas man liek domāt.. Ka tur ir kaut kas ļoti īpašs. Kaut man būtu bijusi tāda pieredze, ka es varu pārtikt arī ar savādāku tuvību tik ilgi..
Es nezinu, izklausās ļoti labi..

Arī tas, kā meitene domā un raksta.. Vēl mātei pasaka.

Ok, vecāki nav adekvāti dažkārt.. Mūsdienas ir sarežģītas šādos jautājumos. Bet pateici, uzdrošinājies.. Tālāk.. Rīkojies tik pat atbildīgi, vecāki tevi nenoraidīs.. Ja noraidīs, tā būs viņu kļūda, un viņu vaina..
Turklāt.. LV likumdošanā dzimumsakaros var stāties no 16 gadu vecuma.
ja nekļūdos.

Mīlestība ir tā kas vieno, sekss visu izkrāšņo. Laiks iejaukt krāsas meitēn (l)(l)(l)(l)(l)(l)(l)(l)(l)(l)(l)

Visi toņi ir labi mākslā, un sekss, ir māksla ! instinktīva un dabiska. To ko citi pieredz.. lai viņi dara kā ir.. bet varu pačukstēt.. Te daudzām NAV PAVEICIES.. ne ar puisi, ne seksu.. ne piepildīt savas ambīcijas, ne attiecībā pret sevi, ne dzīvi, ne tās kvalitāti... Tas arī atspaidojās komentos.
25.05.2016 15:55 |
 
Reitings 23
Reģ: 24.05.2016
un seksā visi varam būt-.. ORĢINĀLI! Katrs pāris, ir savādāks.. Nav tā.. jā- orgasms ir viens, vagīna ir vagīna, penis ir penis .. utt. cilvēks ir cilvēks.. bet, tā ir statistika!
Emocionālā puse katram sava ... neatkārtojama.. cilvēki ir neatkārtojami.. īpaši, kad ir tuvība ar kādu..
ne velti ir grūti dažkārt atrast savu cilvēku. draugu kaut vai..
Tu esi vienīgā tāda .

jājies kā pieklājās.. 8-)
25.05.2016 15:59 |
 
Reitings 57
Reģ: 23.05.2016
Būtu par tiem 16 gadiem zinājusi, mammai neko neteiktu
25.05.2016 16:09 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Jā Lv tā arī ir par tiem 16. Kaut kur iepriekš rakstīju.
25.05.2016 16:12 |
 
Reitings 23
Reģ: 24.05.2016
un es stipri apšaubu.. ja Tu nolemtu gaidīt līdz 21 g :D vai tas būtu tik īpaši , kā tas ir iespējams Tavā šī brīža situācijā.

tas gan tikai minējums.

Es šaubos.. vai var būt īpašāks mirklis. kā 8 mēneši pavadot kopā pavadot.. un loģiski nonākot līdz seksam..
Nekā to neizdarot, un pēcāk vienkārši kāds tēvainis, kurš , nezināmu iemeslu dēļ iepaticies.. kad jau cilvēku maitā- nauda, ieņemamie amati utt. un pēc tā izvēlās arī dažkārt.. es šaubos vai tas tēvainis būtu kas īpašāks. viņš nodomātu, jocīga dāmīte, vēl tikumīga.. goda lieta protams kādam tā šķistu.. Bet.. Nothing special anyway. :D
penis kaujas gatavībā IR VIENMĒR ! Un vagīnas necaurlaidība, jeb pretestība. To nebiedē!
Bet 18 gados.. tas varētu būt awesome. čais gan jau arī nav nekāds kaujinieks, kurš ntās vagīnas iekarojis pirms tam
25.05.2016 16:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!