Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Citu kritizēšana

 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Vai jums ir svarīga citu cilvēku-draugu, radu, paziņu, kolēģu utt. dzīvesvieta, tās iekārtojums, vai ir svarīgi cik tālos ceļojumos brauc citi, cik dārgu kosmētiku, kādu telefonu viņi lieto, ar kādu auto pārvietojas? Vai kritizējat, atklāti vai aiz muguras, ja, piemēram, lieto kādu nedārgu telefonu vai, ja dzīvoklī viss nav gluži jauns?
Man personīgi ir vienalga par citiem, kādā mājvietā citi dzīvo, ar kādu auto brauc (ja tiešām kas nepatiktu, neietu pie viņiem ciemos vai nekāptu viņu mašīnā, uzskatot, ka tā ir mana problēma).
Bet pēdējā laikā kaut kā dikti daudz nācies sastapties ar to, ka aiz muguras vai atklāti apliek citu īpašumus, negribas pat šādus cilvēkus pie sevis uz māju aicināt ciemos. ja pirms dažiem gadiem ar to cilvēku varējām no palietotām krūzītēm dzert alu koju istabiņā un justies labi, priecājoties par atpūtu, tad tagad pēc tikšanās jāklausās negācijas, ka kādam tur mājās televizors nepareizajā izmērā, un vīns ieliets ne tādās glāzes.
Es tā domāju, vai man vienīgajai nākas sastapties ar cilvēkiem, kuriem tīk kritizēt citus vai tā tāda vispārīga tendence mūsdienās?
14.05.2016 10:37 |
 
Reitings 731
Reģ: 07.11.2015
Man nav laika līst citu dzīvēs, man pašai savējā jādzīvo. Laimīgi un ar sevi apmierināti cilvēki nekad nebāzīs degunus citu darīšanās. Ir gadījies tādus cilvēkus satikt, man viņu žēl, ka pašiem acīmredzot ir tik vienmuļas dzīves, ka jālien citu dzīvēs.
14.05.2016 10:42 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
lieto kādu nedārgu telefonu

:D Man pirmā dzirdēšana, ka par to var kādu kritizēt. Es jau 4 gadus dzīvoju ar par 20 eiro pirktu telefonu. Pat nenojautu, ka tas kādu kaut mazākajā mērā interesē.
14.05.2016 10:50 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Lieli prāti runā par idejām, vidēji - notikumiem, mazi .. par cilvēkiem.
Radu lokā mēdz uzpeldēt kāda citu apspriešanas tēma, bet parasti to novirzu gultnē par to, kādas pārmaiņas notiek šo cilvēku dzīvē, ne auto firmas apspriešanā. Patiesībā, notiek jo retāk, par ko prieks :)
Ar citiem - neesmu ievērojusi, negadās tādus sīkumus apspriest, ja vien nav bijis kkas no spektra galējībām - izbrīnu raisoši smalks vai pieņemamiem dzīves apstākļiem neatbilstošs. Šīs tēmas viegli novadīt citā gultnē :)
14.05.2016 10:53 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
...ja par tēmu, jo vairak par to domāju, jo jāsaka - baigi maz nācies ar kaut ko tādu saskarties, sevišķi pēdējā laikā. Biežāk tieši otrādi - radi apspriež, ka māsīcai kolosāli iekārtots dārzs, ka onkulis savam dēlam forši izremontējis māju, utml. Jā, reizēm tiek apspriests arī tas, kā kādam radiniekam ne visai labi iet (parasti dāmas gados viena otrai paraud uz pleca, ka nav sajūsmā, kā viņu bērniem dzīvē iet), bet tad tas praktiski nekad nav par tādām lietām kā telefons vai interjers, drīzāk - ka ar otro pusi izšķīrās, ka darbs nav tāds, kādu gribētos, nu kaut kā tā.
14.05.2016 11:00 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
lieto kādu nedārgu telefonu... Pat nenojautu, ka tas kādu kaut mazākajā mērā interesē.
Ā, nu es arī nenojautu. Līdz vienā brīdī, kad biju pateikusi, ka saņēmu maksu par vienu tur papildus projektu, man uzreiz pateica- nu forši, varēsi sev jaunu telefonu nopirkt. Man ir pusotru gadu vecs telefons, pirkts nedaudz virs 100, kurš mani apmierina un šajā laikā tam nekādi gļuki nav uznākuši. Par iedomāties nevarēju, ka kādam tas griežās acīs. :-D
14.05.2016 11:00 |
 
Reitings 1126
Reģ: 09.04.2016
Pilnīgi vienalga, kā dzīvo citi cilvēki, ar ko viņi pārvietojas vai kādu telefonu lieto... Man galvenais, lai cilvēks labs. :)
14.05.2016 11:02 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Es nekritizēju vai nebrīnos, kā dzīvo citi cilvēki, to mantisko stāvokli. Pati esmu dzīvojusi dažādos apstākļos un pieņemu cilvēkus, neskatoties uz maka bezumu. Atzīstos, ka kritizēju cilvēkus pēc to rīcības. Ne bieži, bet reizēm sanāk iebāzt kādu sarkastisku teikumu par tiem, kas kaut ko tēlo vai izliekas par labākiem nekā ir patiesībā. Nelepojos ar sevi.
14.05.2016 11:08 |
 
Reitings 1343
Reģ: 24.11.2015
Es jau 4 gadus dzīvoju ar par 20 eiro pirktu telefonu.


Nokia 6070? :D:D:D
14.05.2016 11:14 |
 
Reitings 549
Reģ: 22.12.2013
Es kritizeju, ja maja nav tirita, tur valda bardaks un pa vidu vel mazi berni. Nebaidos ari acis pateikt. Vel kritizeju tos, kuri neievero personigo higienu. Nekritizeju mantisko stavokli, bet, ja kads sukstas, ka nevar nopirkt to, ko gribas un taja pasa laika naudu tere pilnigam nejedzibam, tad gan var nakties noklausities kritiku.
14.05.2016 11:30 |
 
Reitings 260
Reģ: 14.04.2016
Es arī tikai par nevīžīgumu varētu pakritizēt. Pati esmu dzīvoju tā, ka 1 biezpiena sieriņš pa divām trim maizes šķēlēm jāizsmērē, lai pietiktu ilgākam laikam un lielāka sāta sajūta. Tāpēc man liekas skarbi, ja citi kritizē naudisko stāvokli nevietā (tieši tie kritizētāji nav pabijuši skarbos dzīves apstākļos).
Bet tam nevajadzētu traucēt uzturēt sevi un savu mājokli/vidi ar elementāru higiēnu. :-)
14.05.2016 11:38 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3738
Reģ: 31.10.2010
Ja arii kritizeeju, tad tikai pasham cilveekam dzirdot un klaatesot. Tie, kas to dara aiz muguras, ir gljeevulji.
14.05.2016 11:44 |
 
Reitings 362
Reģ: 06.03.2016
Xaos- es ļoti bieži brokastīs ēdu sieriņu, kas ir uzsmērēts uz 2 maizītēm. Un nē, trūcīga es neesmu.
14.05.2016 11:50 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Savu cilvēku vidū varu iedomāties tikai vienu cilvēku, kurš vērtē cilvēkus pēc naudas daudzuma, smukuma utt, bet nu viņš nav tuvs man un kontakts ir tikai darba vajadzībām. Bet nu no tuvāk stāvošiem neviens.

Pati nekritizēju (lai gan to nemaz nevar nsoaukt par kritiku) nevienu par viņa dzīvošanas stilu un kur nu vēl vairāk par materialo stāvokli. Vienīgais, par ko es varētu kritizēt ir nenormāla klačošanās un melošana.

Un kādas vispār tiesības kādam to ir darīt?
14.05.2016 11:52 |
 
10 gadi
Reitings 2493
Reģ: 29.01.2009
Pirmo reizi dzirdu, ka kāds varētu kritizēt par kaut kādām materiālām lietām. Tas taču ir neiedomājami sekli, nespēju iedomāties, ka saprātīgs cilvēks kaut ar minimālu inteliģences līmeni spētu kritizēt par tādām lietām. Varbūt es dzīvoju citā pasaulē, bet man liekas, ka zemāk vairs nolaisties nevar.
Es citus atļaujos kritizēt tikai, ja tam ir pamatots iemesls. Ja cilvēks ir kaut ko izdarījis ne tā vai mani aizvainojis, tad pasaku to viņam tieši acīs. Bet tā, ja man viedokli nejautā, nedomāju, ka man ir jāuzbāžas citiem ar savu kritiku. Ja kāds nepamatoti kritizē mani, es nekautrējoties varu mierīgi viņam sejā pateikt visu kas man viņā nepatīk un parasti otrreiz viņš vairs neuzdrošinās ar mani tā runāt.
14.05.2016 12:00 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Varētu iedomāt šādus cilvēkus:
ja kads sukstas, ka nevar nopirkt to, ko gribas un taja pasa laika naudu tere pilnigam nejedzibam

Pērk planšetes un iPhone, bet bērniem cauras zeķubikses vai mājai jumts tek.. Šķības prioritātes.
14.05.2016 12:07 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Tb - iedomāties kritizēt
14.05.2016 12:07 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
ir taaadi cilveeki, parasti "noraksto" to uz - dzilji iekshaa cilveki pashi nelaimigi un vienigais, ka justies labaak pakritizeet citus vai pekshnji tikushi pie kadas naudas summas, bagata boyfrienda un sakaapj augstpraatiiba.
14.05.2016 12:11 |
 
Reitings 260
Reģ: 14.04.2016
glezna man tās nebija tikai brokastis, bet gan gandrīz pa visu dienu izstiepta maltīte, bet vismaz salīdzinoši garšīga. Bet tas nav rādītājs, ka kāds ir trūcīgs vai kā tamlīdzīgi, nebiju domājusi, ka kādu aizskars šāds teikums :-)
14.05.2016 12:18 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
Jautājums ir - ar kādu mērķi kritizē?

Lūzerīgs čalis kritizē sievietes par visu... Patiesībā ktitizē tāpēc, ka viņas viņām nedod.

Snobiski cilvēki kritizē bomārus. Patiesībā tas tāpēc, ka snobi vēlas sev apkārt vairāk naudas.

Te burtiski daudzas lielās cik viņām cēls paziņu loks - visi pelna štukas un visiem 21cm daikti. Es nebrīnītos, ka daudzi tiešām kritizē citu mantību un nerunā ar tiem, kam pārāk mazs televizors mājās, vai pārāk vecs iPhone kabatā.
14.05.2016 12:34 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Es kritizeju, ja maja nav tirita, tur valda bardaks un pa vidu vel mazi berni.


Tapec jau tur ir bardaks, ka mazi berni. Ja maaja, kuraa dziivo vairaki berni ir perfektaa kaartiibaa un netiek algots cilveeks taas sakopshanai, tas noziime to, ka vecaakiem prioritaate nav beerni, bet spiidoshas griidas. Meerens bardaks majas drizaak liecina par to, ka berniem tiek sniegts viss kas vinjiem vajadziigs nevis noraada uz vecaaku slinkumu vai bezatbildiibu.
14.05.2016 12:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits