Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Negribu pieaugt?

 
10 gadi
Reitings 170
Reģ: 21.04.2009
Sveikas damas!:-)
Pedeja laika esmu saskarusies ar savadu "problemu". Isuma man ir 28 gadi, man ir loti tuvas attiecibas ar manu loti mazo gimeni un 2 gadi atpakal mes ar draugu bijam spiesti padzivot arpus Latvijas(vins austrietis), esam dzivojusi Dubaja un Madrids. Attiecibas vienkarsi sapnis, jo tiesam esmu lidz ausim iemilejusies un vins liek man augt ka personibai. Vienmer atbalsta, rupejas, loti izskatigs, gudrs... BET...
Gribu majas tikai mammas majas laukos netalu no Rigas, but ar savejiem. Mamma man viena un gribu but tikai tur. Skiet ka nav jaukakas vietas pasaule. Es mammu ari nedaudz uzturu, jo vinai gruti atrast darbinu. Es nezinu ka lai "izaug"'un tiek tam pari, jo ipasi zinot, ka mans virietis uz LV neparcelsies, jo vinam nepatik.

Saprotu ar galvu, bet neizsakami gruti un brizam gribas tik mukt majas kaut manas attiecibas nekad nespetu partraukt, jo zinu ka istais:'-(
09.05.2016 11:51 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Tev ir pastāvīgs darbs? Ja nē, tad varbūt vari dažus mēnešus gadā padzīvot pie mammas, Latvijā, nu teiksim tos gada nosacīti siltos mēnešus.

Es domāju, ka, ja pēc salīdzinoši ilga laika ir tik grūti būt prom, tad tomēr jādomā kāds variants, lai varētu vairāk laika pavadīt Latvijā. Izrunājies ar vīrieti, paskaidro, kā jūties, nevar būt, ka viņam par to būs vienalga. Tavs draugs vispār ir dzīvojis Latvijā? Vai tikai ciemos bijis? Varbūt tikai saka, ka nepatīk, nemaz īsti nezinot, kā tad ir.
09.05.2016 12:10 |
 
10 gadi
Reitings 530
Reģ: 23.04.2011
Man ir nedaudz līdzīgi,tik man ir mazāku gadu.
Esmu kopā ar savu lielisko vīrieti gandrīz gadu,domājam par dzīvošanu kopā. Bet tad uzreiz prātā "Pag, pag ka lai mammu atstāju vienu pašu". Kaut arī tagad mājās ļoti maz laiku pavadu. Nedēļā varbūt palieku pa nakti vienreiz vai divreiz.
Nesapratu kā lai uzsāk patstāvīgu dzīvi ar otru pusīti pa īstam.
09.05.2016 12:13 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
kā es tevi saprotu! es arvien vairāk un vairāk saprotu, ka arī mani velk pie mammas! brīžiem pat šķiet, ka pie psihoterapeita jāiet :D
09.05.2016 12:14 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Ne visi var iedzīvoties citur. Man arī vajag būt kaut kur, tuvāk savējiem, jo tad man ir tā īstā māju sajūta. Es varu padzīvot citā pilsētā uz noteiktu laiku, varu paciemoties, aizbraukt paskatīties kaut ko vai baudīt brīvdienas, bet mani burtiski velk atpakaļ uz to vietu, kur esmu izaugusi. Es neredzu, ka varētu dzīvot citur ilgtermiņā. Bet es to neuzskatu par negribēšanu pieaugt vai pieaugšanu klāt mammas brunčiem.
09.05.2016 12:18 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Saprotu Tevi, man ar mammu arī nabas saite nav pārrauta..
Es visticamāk ņemtu mammu līdzi uz ārzemēm, ja viņa būtu viena :)
09.05.2016 12:19 |
 
10 gadi
Reitings 170
Reģ: 21.04.2009
Ir man darbs patstavigs, izglitib un izaugsmes iespeja, esmu apcelojusi pus pasaules, bet mans milakais sturitis ir mammas darza edot zemenes no darza un edot mammas cepto abolmaiziti. Un ta ir laime!

Mans virietis 2 gadus stradaja Latvija un vina specifiskaja nozare LV nav kur augt un vins saka, ka vinam vajag labu darbu lai nodrosinatu gimeni nakotne.

Mamma negrib prom no Latvijas ne par ko. Cik loti gruti briziem skatities uz skaisto pavasari Latvija..:'-(
09.05.2016 12:24 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
mani burtiski velk atpakaļ uz to vietu, kur esmu izaugusi

man ir identiskas sajūtas, un to nevar ietekmēt un mainīt pat attiecības un mīlestība
09.05.2016 12:25 |
 
10 gadi
Reitings 170
Reģ: 21.04.2009
Manejam protams zel un vins mani saprot, bet isti risinajumu nevaram atrast, jo man vajag darbu, lai uzturetu un palidzetu, bet tad nav laika ciemoties un pusslodzes darbinu te atrast nav izdevies.
09.05.2016 12:26 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Pievienojos jūsu pulciņam. :-) Man arī negribas būt prom no savējiem. Visvairāk negribu būt prom no mammas, bet arī no brāļiem kā arī otrās pusītes ģimenes ne. Ģimene man ir liela vērtība un negribu atstāt viņus novārtā.
09.05.2016 12:52 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Man ir ļoti grūti iejusties autores ādā, jo es vispār nespēju šo saprast. Dzīvosi visu mūžu kopā ar māti? Dibināsi ģimeni viņai esot aiz sienas? Tad jau uz kādu randiņu mamma arī jāņem līdzi, lai pārāk ilgi nepaliek viena. Man ir ļoti labas attiecības ar mammu, mēs esam kā draudzenes, bet tas neliedz man ceļot vai dzīvot šķiri.

No manas pieredzes ir ļoti daudzi cilvēki, kas čīkst pēc mājām (Latvijas), bet, atbraucot mēneša atvaļinājumā, uz beigām jau kļūst garlaicīgi. Es nesaku, ka visiem tā ir, bet tu šeit izteicies par zemenēm.. visu cauru gadu pie mūsu klimata tas nebūs iespējams. Ieteiktu paņemt ilgāku atvaļinājumu, kaut vai vienai bez drauga un atbraukt padzīvoties uz mājām. Ja esi ikdienā tik ļoti nodarbināta, zvilnēšana dārzā var nogurdināt ilgtermiņā.. Ja nē, tad jāmet visam miers, jāatsakās no karjeras un jāziedojās māmiņai. :)
09.05.2016 13:00 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Tāpēc ir svarīgi izvēlēties stratēģiski izdevīgu dzīvesvietu. Gan man, gan, piemēram, tiem maniem draugiem, kas dzīvo Briselē vai Londonā, Latvija ir 2h attālumā. Un tas ir forši! Es būtu ļoti bēdīga dzīvot tikai Norvēģijā vai tikai Latvijā, bet tā, tuvu Latvijai ir baigi forši :-)
09.05.2016 13:01 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Un jā, man arī ir kāds pēc kā ilgoties, bet tāpēc neskriešu uz otru pasaules malu, tas liek tikai vairāk novērtēt kopā pavadītos brīžus un mūsdienu tehnoloģijas. :)
09.05.2016 13:02 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
gabijagabija ja nespēj saprast, tad lieki komentēt :-)
09.05.2016 13:06 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Grūtniece, man patīk domāt, ka visas vēlmes ir atrisināmas, ja ļoti vēlētos - būtu jau šeit. Un nekāda karjera vai otra pusīte to nemainītu. Ja ir attaisnojumi, tas tikai nozīmē, ka ir iespēja bez tā iztikt/paciesties. :) Un ieteikums ilgāku laiku pavadīt mājās, pavērot reakciju uz apkārtējo vidi ir labāks kā tikai pateikt - jā, esmu tāda pati.
09.05.2016 13:14 |
 
10 gadi
Reitings 170
Reģ: 21.04.2009
Man ari patik ta domat un esmu pietiekami gudra, lai apzinatos un analizetu situaciju. Pie ta piedomajusi pedejo pusgadu, pat pierakstot plusus un minusus. Par cik esmu studejusi loti emocionalo inteligenci esmu loti meginajusi stradat ar savi un pielietot zinasanas un iznakums ir - "Cik loti milu savu otru pusiti(kas ari ir dala no manas gimenes) tik pat loti milu savu gimeni un dzimteni".

Un tas loti sapina, Ka jebkurs lemums, ko pienemtu butu skumjs
09.05.2016 13:23 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Ieva19
Bet nav tāda iespēja vairāk laika pavadīt Latvijā? Teiksim laiks, ko velti ceļojumam, tiek veltīts braucienam uz Latvija? Kurā valstī šobrīd atrodies?
09.05.2016 13:26 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
Man arī pietrūkst ģimene un draugi, bet es tomēr izvēlējos par labu kopdzīvei ar otro pusīti ārzemēs, jo tieši ar viņu es saistu savu nākotni. Bet nu man arī savādāk, jo kopš 16 gadiem jau dzīvoju prom no mammas.
Piekrītu, ka jāmeklē iespējas, lai biežāk apciemotu Latviju.
09.05.2016 13:47 |
 
Reitings 285
Reģ: 29.01.2009
izklausās ļoti pazīstami, pati labu laiku nevarēju izškirties, kur gribu palikt. Pie tieši mammas gan tik ļoti nevilka, bet izvērtējot visus plusus un mīnusus LV/ārzemes, iznākums arī man bija apmēram identisks.

Man gan izklausās, ka tev tur, kur tu tagad dzīvo, vēl nav izveidojusies pietiekama māju sajūta, neesi iesakņojusies, tāpēc arī velk atpakaļ uz to vietu, kur izjūti šo piederību - mājās pie mammas, pie tam iespējams, ka tu to idilli vēl spēcīgi idealizē, jo tā pašlaik ir tava sapņu vieta, ilgu piepildījums. Ja jūs pācēlāties no LV tikai pirms diviem gadiem, tad vēl daudz ceļojāt un strādājāt dažādās valstīs, tad sanāk ka jaunajā vieta esat nodzīvojuši labi ja gadu. Un tas ir daudz par maz, lai tiešām pieņemtu kādu vietu kā savējo, un "apaugtu" ar īstiem draugiem, savu vidi, utml.
Bet Gabijas ierosinājums ir pilnīgi pareizs, izklausās, ka tev vajag garas vasaras brīvdienas mājās pie mammas, un pat padzīvot LV ilgāku laiku. Tas varētu izārstēt no homesickness, jo saprastu ka dzīve +/- visur vienāda, visur ir savas problēmas un ēnas puses. Atceros, kā pēc pirmā gada jaunajā valsti aizbraucu uz mājām uz nedēļu, paliku uz gandrīz 3 mēnešiem - vajadzēja pabūt mājās, pie saknēm. :) Nolēmu dot jaunajai vietai vēl vienu pēdējo iespēju, un kaut kā gadījās tā, ka visu laiku bija kaut kas kas mani tur noturēja, jaunas darba iespējas, studijas, mīlestība, un nu dažus gadus vēlāk man pavisam noteikti ir divas mājvietas, kas man abas ir ļoti mīļas. Nu man ir gan prieks doties ciemos uz LV, gan prieks atgriezties savās mājās ārzemēs.

Tu jau pati arī saproti, ka pārvākšanās uz LV nozīmētu attiecību beigas, tātad tā tev nemaz nav reāla iespēja. Tev kaut ka jāiemācās sadzīvot ar to, ka visu dzīvē nevari dabūt. Ceru, ka tev izdosies pārdzīvot šo ilgas pēc mājām periodu un atrast pareizo līdzsvaru dzīvē! Laiks visu parasti saliek pa savām vietam, bet tas aizņem sasodīti ilgu laiku! :-D
09.05.2016 14:02 |
 
10 gadi
Reitings 170
Reģ: 21.04.2009
Es braucu majas videji reizi 3 menesos bet uz 6 dienam, jo nav garaka atvinajuma un brivdienas par isu lai aizbrauktu! Butu ideali ar puslodzes darbu!
09.05.2016 14:52 |
 
10 gadi
Reitings 170
Reģ: 21.04.2009
Up!
12.05.2016 03:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits