Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

mājas trusis

 
Reitings 1082
Reģ: 13.06.2015
Sveikas!
Šodien iegāju zoo veikalā un iekrita acīs mazi trusīši, nu tik jauki! pagaidām domāju, ka varētu paņemt, BET mājās tulīt būs pabeigts svaigs remonts, tādēļ gribu jautāt kādai, kura ir lietas kursā- negrauž viņi stūrus? vai vispār var laist pa istabām? un varbūt vēl ir kas noderīgs, kas jāzin :)
Paldies!
07.05.2016 16:53 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
grauz, un vadus ari grauz. Var jau turet buri bet jega? Un mazi dzivniecini visi smuki...
07.05.2016 16:59 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
man ir divi pundurtruši. mamma tika paņemta diezgan liela, tāpēc nevarēju izmācīt, lai negrauž vadus un tapetes. viņa tiek izlaista lielā uzraudzībā.
mazulis jau no maza trusīša tika radināts nokārtoties speciālajā podiņā, kas ir ievietots būrī, laists brīvi skraidīt pa istabu, apkārt nespiro un nečurā, bet - kā grauza tapetes vai ostīja vadus, tika rāts. tūlīt viņam būs jau gads, neko vairs negrauž (bet tā kā puika, tad viņš grib izjārēt mīkstās rotaļlietas).

ļoti amizanti un jauki dzīvnieciņi, neož (daudzi saka, ka ož, bet ja regulāri tīra podiņu, tad nekas neož), tīrīgi un mīlīgi. jo vairāk laika viņam veltīsi, jo mīļāks un audzinātāks viņš būs. viņi smieklīgas cilpas met un var būt kā sunīši, visur lekt pakaļ. mans ar kaķi satiek diezgan labi.
07.05.2016 17:44 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
(bet tā kā puika, tad viņš grib izjārēt mīkstās rotaļlietas).

Un kas vainīgs, ja mīkstās mantiņas tik seksīgas?:-D:-D:-D
07.05.2016 18:30 |
 
Reitings 507
Reģ: 07.03.2016
Man ir bijuši divi pundurtruši, un katrs trusis ir citādāks. Pirmais man pa visu māju bizoja, stūrus gan negrauza un laika gaitā arī vadi neinteresēja, bet pamanījās gan telefona lādētājus sagrauzt u.c mazus vadiņus, bet tas sīkums :) Otrais vispār dzīvojās tikai pa gultu, bija visus savus 3 gadus bail lēkt lejā :) Man no abiem vismīļākās atmiņas, superīgi dzīvnieciņi. Abi prata tādus trikus rādīt, ka nosmieties varēja. Lēkāja acu priekšā ar dupsi gaisā, gūlās kā tādi sivēni uz sāniem taisnām kājām. :D Nu, ļoti feini!
Vienīgais - šķirnes mazie pundurtruši ir ļoti cimperlīgi veselības ziņā. Ļoti ātri var saķer kādu slimību, saslimt. Tieši mazajiem ir vairāk jūtīgi punči, arī ne mazākais caurvējš nevar būt un ne jebkāds siens. Bet, es pēdējā laikā zoo veikalos redzu tikai lielos trušus(kas arī skaitās pundurtrusis), ir bijusi saskare arī ar tādu, ļoti var just, ka tur viss ir drusku citādāk. Man abi bija ievērojamāki mazāki par tiem, ko redzu zoo veikalos :D Bet pēc trušu šķirnēm pie mazo pundurtrušu šķirnēm vien 3 ir (http://www.skirnestrusis.lv/skirnes.html), tāpēc noteikti arī retāk veikalos. Man bija hermelīni(zilais un baltais). Abi nomira 2/3 gados no slimībām, ar kurām cīnījāmies.
Bet tādi maziņi viņi arī bija (l)

07.05.2016 18:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!