Ceļojums uz ASV

 
Reitings 147
Reģ: 10.04.2013
Labs ritins! (l)
Kuras ir bjusas Amerika?
Vasara lidosu,uz floridu..un ari uz citam pilsetam! Orlando Disnayland...:-)
Gribu,lai padalaties,ka ir...nogurdina tas garais cels(lidojums?)kad laika maina ir,gruti pielagoties?
Iespaidi kadi?
Nu visu ko varat pastastat!!!

Jauku dieninu 8-):-P
06.04.2016 10:08 |
 
Reitings 738
Reģ: 06.09.2013
Paldies par info!!!(l) Es parit lidoju! Palieku miami beach,tikai skatos,ka visu laiku laiks sudigs,nav saules:'-(
13.06.2017 09:27 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
Arprāts kā gribas atpakaļ uz Miami, izlasot gazeles aprakstu, sailogojos! :)
Kad bijām ar vīru tur, sanāca tikai dažas dienas pabūt, tad devāmies tālāk uz Bahamam. Bet nooteikti vēl plānojam atgriezties, lai izbaudītu pilnībā! (l)
Ginta11, lai jauks brauciens!
13.06.2017 09:47 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Es Floridā biju šajā pavasarī un no visām vietām, kur bijām , man diemžēl Miami patika visvisvisvismazāk. :( Nenormālās cilvēku masas, sastrēgumi, ļoti augstas cenas visam un vispār likās tāda ļoti bezpersoniska pilsēta. Daudz labāk patika Orlando ar saviem atrakciju parkiem, un Key westa :) Un jā, Bahamu kruīzs arī ir forša lietiņa :)
Ginta, lai Tev lielisks ceļojums :)
13.06.2017 10:06 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Eh... Arī ceru kādreiz pa Ameriku pabraukāt... Tur laikam kādus 20 gadus būtu ko daŗīt!(l)
Veiksmīgu ceļojumu un lai tomēr spīd saule un ir jauks laiks!
13.06.2017 10:19 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Bāc, tādas kārdinātājas! Man skauž. Es jau sen sapņoju par Miami un Bahamām, bet visu laiku attur lielie izdevumi. Padalīsieties, cik reāls budžets beigās sanāca uz diviem, tās, kas ir bijušas? Man kaut kā šķiet, ka bez 5 tk tur nav ko darīt.
13.06.2017 11:00 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
kampanella, godīgi- nemaz negribējās skaitīt :D pilnīgi noteikti bija virs tiem 5k. Teiksim tā, biļetes bija viena no lētākajām pozīcijām - turp atpakaļ Rīga-Oslo-Orlando-Oslo-Rīga maksāja ~250eur cilvēkam. Dzīvošana tur bija nesalīdzināmi dārgāka kā Eiropā - pēc USA man nez vai kaut kur Eiropā vispār liksies dārgi, pat Oslo pēc tam viss likās pa lēto :D Vienīgais , kas tiešām ir ļoooti izdevīgi -shoppings outletos :)
13.06.2017 11:09 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Oho, paldies par pieredzi, mjā, nu tā jau domāju. Man ir žēl 6 vai 7 tk ceļojumam, labāk jaunu mašīnu sev nopirkt tad gribu :D
13.06.2017 11:25 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Nenormālās cilvēku masas, sastrēgumi, ļoti augstas cenas visam un vispār likās tāda ļoti bezpersoniska pilsēta.

Par izmaksām nevarēšu objektīvi komentēt, dzīvoju Ņujorkā un nešķiet, ka būtu īpaši dārgs. Arī iepriekš ceļojot. Ierodoties no Eiropas, gan cenas varēs just augstākas.
Es īpašu burzmu neesmu izjutusi, bet es arī neeju uz South beach, kā jau minēju Mid un Nord beach var labi relaksēties. Klusums, miers, vienīgi okeāna šņākšana man ir kā luksus :D Vakaros vispār lieliska atmosfēra pludmalē. Arī patīk daba, augi un fantastiskais sālās jūras gaiss. Grāmata līdzi un otrā roka kokosrieksts un laime pilnīga. Noteikti ieteiktu kokosriekstus pirkt pie draudzīgajiem vīriņiem, labākajos gadus, kuri cenšas kādu dolāru papildus nopelnīt. Maksā apmēram 3 $.
Bet kotumā pilsēta arī nav 'mana', bet pludmale patīk. Labāk patiīk Karību salas, arī ļoti patīk Costa Rica.
Es parit lidoju! Palieku miami beach,tikai skatos,ka visu laiku laiks sudigs,nav saules

Paskatījos laika prognozi, sola vien lietu un zibeņus regulāri. Ja viesnīcai ir free cancellation, varbūt spontāni uz kādu saulaināku nostūri varēsiet paceļot. Lai izodas ;)
14.06.2017 06:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits