Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ceļojums uz ASV

 
Reitings 147
Reģ: 10.04.2013
Labs ritins! (l)
Kuras ir bjusas Amerika?
Vasara lidosu,uz floridu..un ari uz citam pilsetam! Orlando Disnayland...:-)
Gribu,lai padalaties,ka ir...nogurdina tas garais cels(lidojums?)kad laika maina ir,gruti pielagoties?
Iespaidi kadi?
Nu visu ko varat pastastat!!!

Jauku dieninu 8-):-P
06.04.2016 10:08 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Nenormālās cilvēku masas, sastrēgumi, ļoti augstas cenas visam un vispār likās tāda ļoti bezpersoniska pilsēta.

Par izmaksām nevarēšu objektīvi komentēt, dzīvoju Ņujorkā un nešķiet, ka būtu īpaši dārgs. Arī iepriekš ceļojot. Ierodoties no Eiropas, gan cenas varēs just augstākas.
Es īpašu burzmu neesmu izjutusi, bet es arī neeju uz South beach, kā jau minēju Mid un Nord beach var labi relaksēties. Klusums, miers, vienīgi okeāna šņākšana man ir kā luksus :D Vakaros vispār lieliska atmosfēra pludmalē. Arī patīk daba, augi un fantastiskais sālās jūras gaiss. Grāmata līdzi un otrā roka kokosrieksts un laime pilnīga. Noteikti ieteiktu kokosriekstus pirkt pie draudzīgajiem vīriņiem, labākajos gadus, kuri cenšas kādu dolāru papildus nopelnīt. Maksā apmēram 3 $.
Bet kotumā pilsēta arī nav 'mana', bet pludmale patīk. Labāk patiīk Karību salas, arī ļoti patīk Costa Rica.
Es parit lidoju! Palieku miami beach,tikai skatos,ka visu laiku laiks sudigs,nav saules

Paskatījos laika prognozi, sola vien lietu un zibeņus regulāri. Ja viesnīcai ir free cancellation, varbūt spontāni uz kādu saulaināku nostūri varēsiet paceļot. Lai izodas ;)
14.06.2017 06:45 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Oho, paldies par pieredzi, mjā, nu tā jau domāju. Man ir žēl 6 vai 7 tk ceļojumam, labāk jaunu mašīnu sev nopirkt tad gribu :D
13.06.2017 11:25 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
kampanella, godīgi- nemaz negribējās skaitīt :D pilnīgi noteikti bija virs tiem 5k. Teiksim tā, biļetes bija viena no lētākajām pozīcijām - turp atpakaļ Rīga-Oslo-Orlando-Oslo-Rīga maksāja ~250eur cilvēkam. Dzīvošana tur bija nesalīdzināmi dārgāka kā Eiropā - pēc USA man nez vai kaut kur Eiropā vispār liksies dārgi, pat Oslo pēc tam viss likās pa lēto :D Vienīgais , kas tiešām ir ļoooti izdevīgi -shoppings outletos :)
13.06.2017 11:09 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Bāc, tādas kārdinātājas! Man skauž. Es jau sen sapņoju par Miami un Bahamām, bet visu laiku attur lielie izdevumi. Padalīsieties, cik reāls budžets beigās sanāca uz diviem, tās, kas ir bijušas? Man kaut kā šķiet, ka bez 5 tk tur nav ko darīt.
13.06.2017 11:00 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Eh... Arī ceru kādreiz pa Ameriku pabraukāt... Tur laikam kādus 20 gadus būtu ko daŗīt!(l)
Veiksmīgu ceļojumu un lai tomēr spīd saule un ir jauks laiks!
13.06.2017 10:19 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Es Floridā biju šajā pavasarī un no visām vietām, kur bijām , man diemžēl Miami patika visvisvisvismazāk. :( Nenormālās cilvēku masas, sastrēgumi, ļoti augstas cenas visam un vispār likās tāda ļoti bezpersoniska pilsēta. Daudz labāk patika Orlando ar saviem atrakciju parkiem, un Key westa :) Un jā, Bahamu kruīzs arī ir forša lietiņa :)
Ginta, lai Tev lielisks ceļojums :)
13.06.2017 10:06 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
Arprāts kā gribas atpakaļ uz Miami, izlasot gazeles aprakstu, sailogojos! :)
Kad bijām ar vīru tur, sanāca tikai dažas dienas pabūt, tad devāmies tālāk uz Bahamam. Bet nooteikti vēl plānojam atgriezties, lai izbaudītu pilnībā! (l)
Ginta11, lai jauks brauciens!
13.06.2017 09:47 |
 
Reitings 738
Reģ: 06.09.2013
Paldies par info!!!(l) Es parit lidoju! Palieku miami beach,tikai skatos,ka visu laiku laiks sudigs,nav saules:'-(
13.06.2017 09:27 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Kas jauns par Miami?

Kas tieši interesē?
Šogad vien esmu bijusi 2 x. Bet es dzīvoju Amerikā, nav tas ilgais ceļš jāceļo. Man galvenais ir pludmale un paziņas apciemošana, klubi neinteresē. Svarīgi izvēlēties laiku kad uz Miami doties. Tagad jau skaitās ir sākusies hurricanes season, šogad solot aktīvu. Noteikti nebrauktu spring break laikā :D vai arī kad šeit ir nacionālās brīvdienas, būs augstākas cenas un pārpildīts. Nesen Memorial day bija, drausmīgi sastrēgumi uz ceļiem. Tagd tuvojas 4 jūlija independence day, sanāks 4 dienas brīvas.
Tad arī izvēlies kur vēlies palikt Miami, Miami beach vai downtown. Es vienmēr palieku Miami beach, ko arī iesaku. South beach būs vairāk cilvēku, lielāka kņada, tuvāk uz ostas pusi es gan nepeldētos. Mid beach un North beach ir mierīgāk, ja vēlies relaksēties. Man ir viena mīļākā vietiņa Mid beach rajonā. Nezinu vai cenas variē ļoti, bet saulessargs vienai dienai bija 15 $ un lounger ( tie guļamie krēsli) vsr bût 10-20$ robežā par katru. Miami beach ir ļoti viegli orientēties, tāpat kā Manhattan vertikāli avēnijas un horizontāli ielas numurētas. Lincoln Road veikali un kafejnīcas, Ocean Drive bāri, kafejnīcas, jauniešu tusiņu josla, uz Collins avēnijas ir šikas viesnīcas, ar glaunākiem bāriem, lounge, Espanola Way, starp 15th un 14th street, ir jauka atmosfēra vakarā ar restorāniem. Man patīk restorāns Piccola Cucina, lai gan viņu restorāni New York un Taormina patīk labāk, piedāvā labas kvalitātes produktus un vīnus. Šiem restorāniem zivis tiek piegādātas svaigas no Sicīlijas Sciacca, netālu no Agrigento. Protams Miami lielā piedāvājumā ir karību virtuve un cuban sandwiches. Restorānos pie rēķin automātiski nāks 18 % dzeramnauda pierēķināta klāt. Augļiem un pārtiki iesaku Whole Foods veikalu, vienīgi neizdevīga atrašanās vieta, ortpus pludmalei. Ar draugiek aukstu arbūzu sadalīt, lieliski atsvaidzināties. Ir arī salātu bārs pēc svara.
Miami beach ir bezmaksas transports, tāds vecs trolley, no rīta līdz pusnaktij. ir 3 dažādas līnijas, ļoti noderīgi. Vai ar riteņiem arī būtu ērti visu pludmales līniju izbraukāt. Ja plāno ņemt auto, tad visas firmas ir jau lidostā pārstāvētas. Pēdējo reizi ņēmām sixt, un noteikti ņem ar apdošināšanu, Miami diezgad drausmīgi brauc ar auto un rush hour ir briesmīgas. Ja ņem cabrio, ta atceries, ka maz vietas bagāžā un ja ir lielie koferi un rokas bagāža vēl, būs švaki ar vietu. Autobus no lidostas uz Miami beach bija 2,50 $ ja nemaldos un taxi kautkas ap 30 $.
Es ieteiktu arī līdzi paņemt kādu lina tuniku. Pēdējā reizē saule ļoti dedzināja un bij pat sāpīgi skatīties, kā apdeguši cilvēki vēl puspliki ar apdegumiem klajā saulē uzturas, auč. Es ar visām neērtībām lidostā arī saules platmali līdzi ņemu. Gaiss ir mitrs, ko tik ļoti nejūt, jo ir brīze no okeāna, bet viss apģērbs, peldkostīmi ļoti lēni žūst, labi ja ir viesnīcas numuriņš ar balkonu, un ideāli ja ar burvīgu skatu uz okeānu.
Vispār Floridā ir skaistas pludmales. Es ieteiktu paņemt klāt vēl kādu vietu, piemēram, Key west. Man ļoti patīk arhitektūra un atmosfēra tur. Loti skaistas Victorian stila mājas. Ja patīk šis stils noteikti iesaku palikt The Southernmost House viesnīcā. Ļoti interesanta mājas vēsture, lieliski restaurēta, fantastisks interjērs, flīzes, visslabāk ja tiec gavenajā ēkā, bet arī blakusmājas ir šarmatas un skaistas istabiņas. ir arī peldbaseins, tieši pie oeāna, skaists skats brokastojot. Arī laba atrašanās vieta, netālu no Hemingway mājas Key vest, kura noteikti ir jāapskata, gandrīz viss orģināli saglabājies, arī viņa kaķa pēcnācēji. Ļoti labs gids, tāds jauns vīrietis, iesaku. Protams šajā reģionā piedāvājas atpūta uz ūdens. Delfīnu skatīšanās, niršana, zvejošana. Es varu ieteikt Honest eco tours, ar Robinu, ja patīk mazā kompānijā, max 6 personas. Ja interesē un nav bailes, lielas izredzes redzēt haizivis nirstot ;) un skaistu zemūdens pasauli. Bet kopumā sekls ūdens.
Un noteikti no sirds iesaku Latitudes restorānu. Rezervāciju veic noteikti kādu nedēļu pirms. Restorāns atrodas uz Sunset Key un tam piekļuve ir tikai ar kuģīti un iespēja tik uz klāja ir tikai tiem, kuri īrē tur mājiņu vai ir rezevācija restorānam. Fantastisks, kvalitatīvs ēdiens un kā jau nosaukums, lielisks skats uz saulrietu. Skaists interjērs un terase. Vispār patīk, ka Key west daudzos bāros ir dzīvā mūzika.
Un ja no 5 no rīta pamosties no gaiļu dziedāšanas, jā tas tiešām ir gailis nevis sapnis. Cubas revolūcijas laika, mūkot, tika atvesti gaiļi un tā viņi brīvi dzīvojas un no rītiem atgādina par sevi :-):-D
13.06.2017 07:36 |
 
Reitings 738
Reģ: 06.09.2013
Kas jauns par Miami?:-D(l)
25.05.2017 14:03 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Netālu no Maiami ir Koraļļu pils/Coral castle, kuru izveidojis tēlnieks, latvietis Edvards Liedskalniņš, interesanta apskates vieta. Un jā noteikti brauciens pa All-American road no Key Largo uz Key West, vienkārši pasakains skats un lieliskas sajūtas. Bērniem noteikti patiks niršana, tik skaista zemūdens pasaule, pelde ar delfīniem, taureņu māja, ar kādu laiviņu izbraukt vai kuģīti. Florida Keys noteikti patiks visai ģimenei ;)

Ka tur ir ar shopingu?
Daudz letak viss?


Es teiktu dažādi, ir kas maksā mazāk, kas vairāk, ir lietām līdzīga cena. Bet outletos, outletveida veikalos, izpārdošanā ir tiešām ļoti lēti. Pirms pāris nedēļām ar paziņu bijām outletā, dažos veikalos tiešām pārsteidzoši lēti un vēl pie kases uzzināju ka 50 % :D Gribēju Tory Burch , bet tur bij tāda rinda, lai tik ieietu veikalā, negribējā gaidīt. Daži veikali pārpildīti, bet svētdienās maz cilvēku, ērti iepirkties :) Ir štati, kuros uz apģērbu klāt nenāk nodoklļi, paskaties, varbūt tur dosies.
07.04.2016 04:42 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Man loti paliidz taas garaas stundas lidmasiinaa pievareet vairaakkaartiiga piecelsanaas un izkusteesanaas!Noseedeet vairaakas st,vienaa pozaa ir loti neveseliigi.Uudens noteikti ir jaadzer sulu vietaa utt
06.04.2016 21:34 |
 
Reitings 594
Reģ: 03.03.2015
Atkrībā, cik tālu jālido. Kad es lidoju uz Ņujorku, tad lidoju ar pārsēšanos un likās, ka laiks ātri pagāja. Kad lidošu atkal pēc 2iem mēnešiem, tad domāju ņemt līdzi miega zāles, lai lielāko daļu lidojuma nogulētu, to man ieteica darba kolēģe.
06.04.2016 21:29 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Jaaasaka godiigi,ka "mana paradiize" skaitaas Hawaii!Loti patiik dziivot arii patstaaviigaa dziives vietaa -Kalifornijaa,netaalu no Sanfrancisko,patiik arii kalnos Tahoe!
Dziive te var buut loti laba,bet teiksu kaa ir,ja buutu jaastraadaa 3 darbos,tad noteikti dziedaatu citu dziesmu!
06.04.2016 20:46 |
 
Reitings 55
Reģ: 31.08.2014
OneMe, Čikāga ir brīnišķīga pilsēta! Vienreiz esmu tur bijusi un pamatīgi iemīlējos! (l)
Pati pilsēta iespaidīga ar daudz tiltiem. Daudz un dažādi muzeji utt. Tur patiešām ir ko redzēt un darīt!
06.04.2016 19:32 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
ok es nolažojos , google man palīdzēja , visu mūžu biju pārliecināta , ka miami atrodas kalifornijas štatā :D , man piedodami -ģeogrāfijā bija 3 :D

gribi vispirms uz Miami un tad uz Kaliforniju .... , bet nu tas kas mani visvairāk interesē ir pieejams abās vietās 8-)8-)8-)8-)
06.04.2016 12:20 |
 
Reitings 1666
Reģ: 17.05.2012
Gribu uz ASV pēc jūsu komentāriem (l)
06.04.2016 12:16 |
 
Reitings 279
Reģ: 20.12.2015
nu, mani arī nesaista azartspēles, pēdējo reizi, laikam, studentu gados zoli spēlēju tik, bet apskatīt to visu bija ok. :)
06.04.2016 12:08 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
esmu ceļojusi pa FL - Miami un visi slavenie beach'i, Orlando, visi Everglades parki, Key west (must!) - biju pilnīgā sajūsmā par valsti, cilvēkiem, klimatu un visu pārējo. džetlagus uz sevis vispār neizjūtu, tā ka grūti spriest, cik viegli/grūti pielāgoties laika maiņai.
jā, šopings arī labulabais - sākot jau, protams, ar visiem Eiropā grūtak pieejamajiem US brendiem, un beidzot ar Victoria secret, Guess utt - cenas, īpaši outletos, ļooti zemas.
06.04.2016 12:04 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
wee, bet tad Kaliforniju vai Miami? :-D
06.04.2016 12:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits