Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Csdd

 
10 gadi
Reitings 4
Reģ: 30.01.2012
Sveiki,
Vēlējos uzzināt, kā citiem gāja CSDD vadīšanas eksāmenā...Zinu, šī tēma ir aprunāta daudz un dikti, bet gribas arī dzirdēt svaigāku pieredzi.
Diemžēl 1.reizē izkritu figūrās, jo nespēju noparkoties ar svešu mašīnu...varbūt kāds var pastāstīt nianses, kas atšķiras Golfam no Audi utt...
Eksāmens gaidāms pēc pāris dienām. :-)
05.04.2016 22:03 |
 
Reitings 704
Reģ: 29.01.2009
Uz izmēģinājuma eksāmenu nedevies? Manuprāt, ja tev nepieciešams pierast pie mašīnas, nomierināt nervus, tad tā ir laba iespēja.
05.04.2016 22:17 |
 
10 gadi
Reitings 4
Reģ: 30.01.2012
Diemžēl izmēģinājums jāgaida līdz maijam. Kaut kā par ilgu.:-/
05.04.2016 22:20 |
 
Reitings 285
Reģ: 29.01.2009
šogad karstais laiks jau tik agri sācies? Es nokārtoju tiesības pagājušogad, un tad aprīļa beigās/maijā bija ļoti ilgi jāgaida gan uz izmeģinājumu, gan īsto eksāmenu, apmēram 2 nedēļas Rīgas CSDD. Man instruktore stāstīja, ka tā tas katru gadu, jo visi tiesību gribētāji aktivizējas pavasarī, lai vasarā jau varētu braukt, vīri/draugi skubina sievietes kārtot tiesības, lai viņi uz jāņiem varētu piedzerties un tā. :D
Braucu gan ar Audi, gan Golf, atšķirības vismaz man nebija lielas, vienīgi vienam bija tā podziņa rokas bremzes vietā, otram bija tradicionālāks risinājums. Diemžēl vairs neatceros, kurš bija kurš, tas lietas jau aizmirsušās. Vispār jau jaunas, foršas mašīnas, bauda braukt ar tādām. :) laimīgu vizinašanos lidz tiesībām! Nu jau gadu braucu, un nespēju saprast, kā spēju dzīvot bez mašīnas. :D
05.04.2016 22:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!