Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

par attiecībām

 
Reitings 36
Reģ: 16.07.2015
Labs vakars!
Laikam jau nav vēlme pēc "pareizā" viedokļa, to laikam pati jau zinu, tik vēlējos skatu no malas ( ko arī jau laikam pati zinu :) )

Ar draugu esam kopā jau ilgu laiku. Jau kādu laiku esmu secinājusi, ka nezinu, uz kā balstās mūsu attiecības - seksā mums saderība ir 0 ( runāšana nelīdz ), vai kādreiz gribētu viņu kā vīru un bērnu tēvu - nezinu, iespējams, ka nē.. Brīžiem liekas, ka viss, kas viņam dzīvē interesē, ir vņš, dators un tv. Viņam nav pat vēlme ar draugiem tikties, kaut iziet pastaigāt, toties grib mani blakus, kamēr katru vakaru tv skatās visas pārraides, kas ir tik svarīgas, ka ar mani nevar pat parunāt.

Pati ik pa laikam braucu uz dažām dienām darba darīšanās ārpus LV. Vakar atbraucu, satikāmies, viņš saka, ka viņam esot slikts garastāvoklis, negrib runāt. Nu ok, kam negadās. Viņam esot jānoskatās pāris tv pārraides, un es tikmēr varētu nerunāt un likt mieru. Nu - es jau vsru, bet viņš zin, ka man pēc darba ir vēl mājās šis tas jāizdara darba sakarā (ko es bieži vien atliku uz nākamo dienu, lai varam satikties un parunāt), teicu, ka taču kādas problēmas, būtu es palikusi pie sevis, visu izdarījusi, un nākamajā dienā tiktos, kad viņam garastāvoklis parādījies.Diemžēl tas bezgarastāvoklis viņam ir 10x biežāk kā man mr.. Saprastu, ja darbā, ģimenē prbolēmas, bet tur viss ok, un oficiāls darbs viņam arī nav. + Es praktiski neskatos tv, ko viņš labi zin. Rezultātā, aizgāju mājās, darīt savas lietas, jo neredzēju vajadzību pavadīt vakaru pie tv ar čali, kas mani apsaukā 3stāvīgos vārdos katru reizi, kad ko pasaku..

Zinu, ka auklējos, zinu, ka jāškiras, bet sirds tāpat sāp, jo vēlu otram tikai labu, ir bijuši daudzi labi beīži, bet.. galīgi nesaskan. Kā lai aiziet un saprot, ka būs cits, ja ņem vērā, ka man ir 25+ ? :/
04.04.2016 20:50 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kā lai aiziet un saprot, ka būs cits, ja ņem vērā, ka man ir 25+ ? :/
Tikai tāpēc, ka pastāv iespēja neatrast vīrieti, jāturas pie tāda, kurš ne visai.. turklāt lamā trīsstāvīgos vārdos? :-O
04.04.2016 20:57 |
 
Reitings 36
Reģ: 16.07.2015
Protams, nē, bet - tās bailes kaut kā tur, un nav jau tā, ka nav jūtas, savādāk jau kopā nebūtu, bet ir tik daudzi iemesli, kādēļ neredzētu viņu kā savu vīru. Daudz kas labs ir piedzivots, bet laikam jau zemapziņā zinu, ka jāiet prom. Tik kā to izdarīt, u ntikt pāri pašai sev? :-/
04.04.2016 21:00 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kas viņā ir tāds, kas Tevi pievelk (bez bailēm no vientulības)?

Pieļauju, ka tam jābūt kaut kam īpaši labam, ņemot vērā, ka viņš:

mani apsaukā 3stāvīgos vārdos katru reizi, kad ko pasaku..


seksā mums saderība ir 0 ( runāšana nelīdz )


vai kādreiz gribētu viņu kā vīru un bērnu tēvu - nezinu, iespējams, ka nē..


katru vakaru tv skatās visas pārraides, kas ir tik svarīgas, ka ar mani nevar pat parunāt.


Diemžēl tas bezgarastāvoklis viņam ir 10x biežāk kā man mr.
04.04.2016 21:01 |
 
Reitings 294
Reģ: 06.05.2012
Labāk vienai nekā attiecībās, kuras Tevi gremdē. Tik vienkārši.
04.04.2016 21:02 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Tik kā to izdarīt, u ntikt pāri pašai sev?
Pasaki, ka vairs nevēlies būt ar viņu kopā, gribi būt viena, nav jūtu un nevēlies kopīgu nākotni :) Kaut kā tā.. mīlēt piespiest nevar.. :)
04.04.2016 21:03 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Meitene, attopies :D Viņam ir arī kāda laba īpašība? 25+ ir normāls vecums, kad uzsākt jaunas attiecības, manā skatījumā labāks nekā knapi skolu pabeigušiem jauniešiem, kad nezina, ko grib un par kādu cilvēku otrs kļūs.
04.04.2016 21:04 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Labāk vienai nekā attiecībās, kuras Tevi gremdē. Tik vienkārši.


Es piekrītu. Nav jēgas tēlot latviešu cietēju... Pie tam, kāda tur pat vairs cieņa, (nemaz nerunājot par mīlestību), ja saukā 3-stāvīgajos vārdos. Vot šito es nekad nesapratīšu.
04.04.2016 21:05 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
cik ilgi esat kopā? viņam diemžēl izskatās, ka ir apnikums. par cik pati esmu ilgās attiecībās, zinu, ka ir grūti pateikt, viss šķiramies. mēģinātu vēl runāt. ja nekas nelīdzētu, tad laikam dzīvotu savu dzīvi un paskatītos interesējas par mani vai nē. neietu pie viņa tv skatīties, bet piekritu tikai ārā tikties.
04.04.2016 21:07 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Kā lai aiziet un saprot, ka būs cits, ja ņem vērā, ka man ir 25+ ?


Tev ir SAVS DZĪVOKLIS, tev nekur nav jāaiziet, vienkārši jābeidz piestaigāt pie viņa.

25+, protams, ir ome, kam nav nu nekādu cerību jelkad sastapt tēvaini, kurš viņu nelamās trīsstāvīgiem vārdiem.
04.04.2016 21:11 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Labāk vienai nekā attiecībās, kuras Tevi gremdē. Tik vienkārši.


++
04.04.2016 21:11 |
 
Reitings 248
Reģ: 28.12.2015
kāpēc sievietes pacieš idiotus????
Mēs taču esam vērtas daudz vairāk!
04.04.2016 21:15 |
 
Reitings 36
Reģ: 16.07.2015
Jāsaka, ka jūsu viedokļi ir tas, kas man visu laiku arī ir galvā, tik vajadzēja kādu grūdienu. Šķirties jau nekad nav patīkami.. Ir pieķeršanās, bet, vai vēl ir mīlestība, ja otrs tā pret mani izturās, nezinu..

Pēc visa, ko esmu dzirdējusi un redzējusi, domāju, viņš vnk ir tāds cilvēks - mīl sevi, un otram ir jāstaigā pakaļ viņa vēlmēm. Tur pat apnikums nav pie vainas, cilvēkam dzīves jēga ir tv un dators, nekas vspār neinteresē. Nav hobiju, nav vēlme kaut ārā iziet tik skaistā laikā.. Un tā ir visu dzīvi bijis.
Esmu vairākkārt mēģinājusi šķirties, bet tad paiet nedēļa, divas, vinš bezmaz uz ceļiem lūdzas atpakaļ, stāv pie darba, nāk kabinetā pusdienlaikā, sūta puķes (jāsaka, ka savādāk es puķes saņēmu labākajā gadījumā tik uz svētkiem), saka, ka navienu nekad tā nav mīlējis nevar bez manis, labosies utt. Man jau arī nav akmens sirds. Un paiet nedēļa, viss ir pa vecam.. No tā trijstūra man vienkārši jāsaņemas izrāpties ārā :-/
04.04.2016 21:18 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Šķirties jau nekad nav patīkami..


Bet ir daudz patīkamāk pieciest visu to, ko uzskaitīja Cormeum?
04.04.2016 21:19 |
 
Reitings 36
Reģ: 16.07.2015
Katrā ziņā, paldies- es jau zinu, kas jādara, bet visi viedokļi, arī skarbāki viedokļi, palīdz visu salikt savās vietās :-) Diemžēl pārāk pieķeros cilvēkiem un ticu tam, ka bus labi, bet nu - pārāk ilgi šoreiz tam esmu ticējusi, un 495. iepēju diez vai vajag dot :-)
04.04.2016 21:20 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Hmmm... Nu tad neej prom demonstratīvi, tikai sāc piestaigāt retāk un retāk, reizi nedēļā, reizi mēnesī.... Un tad pazūdi pavisam. Varbūt pat nepamanīs ;)
04.04.2016 21:22 |
 
Reitings 36
Reģ: 16.07.2015
Mincis, man jau kā sievietei liekas, ka viss vēl būs labi, vēl vainoju sevi, jo viņš tik fantastiski māk mani pataisīt par vainīgo it visā. Un - jo sākumā taču bija labi , arī katru reizi, kad izlīgām, VESELU NEDĒĻU :-D bija forši :-D No vienas puses, protams, smieklīgi pašai par sevi, un tagad, kad viss uzrakstīts, j ovairāk redzu plusus un mīnusus, un saprotu to, ka.. pa kuru laiku es tāda nūģe esmu palikusi :-) Jāsavāc sevi, es zinu, te jau viss iet tikai vienā virzienā :-)
04.04.2016 21:24 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Tur pat apnikums nav pie vainas, cilvēkam dzīves jēga ir tv un dators, nekas vspār neinteresē. Nav hobiju, nav vēlme kaut ārā iziet tik skaistā laikā.. Un tā ir visu dzīvi bijis.


Bet es nesaprotu kāpēc vispār ir jāielaižās ar tādiem tipiem?? To taču sākumā jau var redzēt.

Attiecībā uz grūdienu - es saprotu, ka ir grūti, tāpat ir pavadīts laiks kopā, ir jūtas, bet nu nebūsi tu laimīga ar tādu vīrieti, man tiešām interesē, Jums (tām, kas bieži te taisa šādas veida diskusijas) nekad nav bijušas mīlošas attiecības? Ar otro pusīti var būt tik skaisti, bet citas tērē laiku un mokās. Nu kāpēc? Tā kā uz savu jautājumu kā aiziet, pajautā sev kāpēc nē? Tevi netur pilnīgi nekas, neskaitot kaut kādu nosacītu pieķeršanos/pieradumu.
04.04.2016 21:24 |
 
Reitings 36
Reģ: 16.07.2015
gabijagabija, es parasti arī varu pateikt, kas un kā, un nepinos ar cilvēkiem, ar ko nesaskan, bet.. mums pirmos 2 mēnešus bija ideālās atriecības, tādas, ka elpa aizraujas, taureņi, dzirksteles, neko labāku nevar vēlēties. Un tad, pirmo reizi dzīvē bija situācija, ka otrs cilveks parādīja sevi, nūuu.. pilnīgi savādāku - tas būtu maigi teikts. Viņš gan pārlaimīgs teica, ka beidot ir cilvēks, ar ko viņš var atbrīvoties.
Sākmā vainoju sevi, bet es tik vēlāk, pēc ilga laika redzēju, ka viņam vnk ir psiholoģiskas problēmas, kādēļ ir tāda personības dalīšanās, un to pat ārsts viņam ir teicis, ka nav ar nerviem labi.. Kad esmu ko jautājusi, viņš jau pat neatceras tajā eiforijā, ko pirmajos mēnešos teicis, viņš saka, ka tā nav bijis, un nē, nebija ne zem kādām vielām. Likās, ka tik labi zinu cilvēkus, bet šo visu es vnk nevarēju paredzēt. Un galvā vnk iesēdies tas modelis, kas bija tos pirmos 2 mēnešus - bija taču tik skaisti!
04.04.2016 21:32 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Saprotu autori. Zini, neesi vienīgā bailule, es gan - teorētiski - esmu izsķīrusies, viņš gan apkārt trinas un vecais, ierastais, jau nav tik slikts un vai man tiiiiešām traucē viņa būtība un sastrādātie podi... Sajūta, ka 'normālu' veci nedabūšu nepamet, tādēļ esošo patriekt tā, ka atpakaļ nenāk arī neceļās roka. Eh. Latviešu cietēja kārtējā (to es par sevi). Šķiet, ka ja vecis klapētu un smagās narkotikas pa kluso špricētu, aiziet un aizmirst būtu vieglāk.

Veiksmi autorei! :)
04.04.2016 21:35 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Lexx
Nu tad es tev teikšu tā.. Ja paskaties atpakaļ tu taču domā, ka būtu labāk beigusi attiecības pēc tiem diviem mēnešiem, nevis mocījusies visu šo laiku, vai ne? Pieņemu, ka jā.. Tā kā, ja tu šitā turpinās, pēc gada atkal skatīsies atpakaļ un domāsi, ka vajadzēja jau tad beigt. Jo tālāk iet - jo grūtāk. Ar citu vīrieti lieliski var būt 2gadi, pat 20 gadi, ne divi mēneši! Principā jums nav nekādu oficiālu saistību, dzīvojat atsevišķi, bērnu nav? Vienīgais tavs ik vakara pienākums paskatīties tv.

Nevajag mocīties, atradīsi tu labāku vīrieti, lai veicas! :)
04.04.2016 21:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits