Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kašķīga kaimiņiene

 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Decembrī pārvācāmies uz manas mirušās omes dzīvoklī. Tēmu nopelnijusī kaimiņu tante man ir zināma no bērnu dienām, mūžam kārās pāri balkona malai un brēca uz mums, bērniem, par to, ka mēs tur skrienam un vispār uzvedamies, kā normāli bērni. Arī pārējie kaimiņi viņu zin kā "to kašķīgo" (laikam jau kaimiņi mani vairs neatpazīst, jo uzskatija par vajadzīgu man to pateikt)
Vārdu sakot, šorīt tante mēģināja iestāstīt, ka viņai mūsu dēļ smirdot dzīvoklis un tā sega uz balkona smirdot (no veļas mašīnas izņemts gultas pārklājs...). Saprotu, ka viņai laikam nepatīk, ka mums suņi (izteicieni par "fermu" un vispār mērķēts bija, ka smird viņai suņu dēļ), nevienam citam nekas netraucē, suņi uzvedās klusu, loģiski, ka nekas te arī nesmird.
Kā risināt situāciju? Šobrīd jūtu, ka man labāk viņu nesatikt (satika viņu draugs no rīta, ne es), jo jūtos stipri aizvainota, ka mani apvaino, ka es te kā cūka smirdoņā dzīvoju. Skaidrs ir, ka kaut ko teiks atkal, kad kādu no mums satiks, jo nav pagaidām laidusi garām nevienu iespēju garām ejot nobubināt "ferma", "ak redz, kam te tā suņu ferma". Gribētos kaut kā to tanti apklusināt, visticamāk, ka ja sākšu dot pretī, labāk no tā nekļūs. Pašlaik ir doma ieteikt viņai, lai vēršās policijā, ka viņai traucē smaka no mana dzīvokļa un PVD par dzīvnieku labturības noteikumu pārkāpumu (jo es zinu, ka ne tā policija te kādu smaku atradīs, ne PVD kādus citus pārkāpumus) vai izbolīt acis, tēlot, ka es duma esmu un jautāt kāpēc viņa man stāsta par netīrību savā dzīvoklī.
Ir idejas? Varbūt kādai ir pieredze ar tantēm, kurām nekad nekas nav labi un zin, kā šādas apklusināt? Nu vai vispār kā labāk reaģēt. Varbūt vienkārši ignorēt un nebarot viņas kašķi...mazums, apniks
13.03.2016 21:35 |
 
Reitings 615
Reģ: 19.05.2014
vasaras_beerns

Ja atbildi uz komentāru, ņem vērā arī to, ka pastāstīju, kāpēc man ir riebums pret tādiem indivīdiem kā Tu ( minot konkrētu piemēru iz dzīves) :)
Par vibratoru- tā ir tava asprātības virsotne? Vismaz pati sev liecies smieklīga, vai nezinu..- dzēlīga? :)

Ej, palasi kādu grāmatu, varbūt palīdzēs.
15.03.2016 14:15 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
skatos, ka Kalifornija normāla ruksene

šausmas kada tu man skieti veca neapmierinata babcene

Un kāpēc Kalifornija ir ruksene un neapmierināta babene? domāju, ka viņai ir gadījies sastapt tādus pašus kaimiņus-cūkas kā man :D atšķirībā no tevis viņa neteica, ka palagus/segas uz balkona krata. Mož vibratoru tomēr sev uzdāvini? Savādāk baigi asi uztver visus tekstus, laikam tiešām sen neesi apmierināta :-)
15.03.2016 08:33 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Lai tante bubina! Viņai smird, tad viņai ir problēmas!
Bet vispār jau sunim ir aromāts. (s) Mammai laukos ir taksīte. Viņai arī ir tāds īpatnējs aromāts, bet ne jau nu tāds, ka kaimiņu dzīvokli var piesmirdināt :D
Bet vispār ticu, ka suņi nerej. Mūsējā arī arī klusē. Īpaši naktīs. Viņa dzird, ka sētā kaut kas notiek, tad tipina uz virtuvi, uzrāpjas uz krēsla un skatās, kas sētā notiek :D (mamma vairākas reizes to naktī ir piedzīvojusi) Un, jā, sunīte skatās sētā,bet nerej!
Veiksmi Tev! :-)
15.03.2016 08:24 |
 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
Izskatās pēc tādu psihopātu uzvedības, kas te ganās forumā Tikai Tev nepaveicās un arī reālā dzīvē sastapies

kaut kā tā ... :D
14.03.2016 23:43 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Kādu reakciju no manis gaidija schoco? Kas es teikšu- davai, metu suņus mašīnā un braucam suņu cīņas taisīt? Loģiski, ka ja kaut kas liels gribēs viņš taksi nokodīs, es arī nevienā vietā neesmu minējusi, ka taksis alabaju var nokost. Taču tas nenozīme, ka taksis ir ar pliku roku ņemams un vispār nav suns. Man viens suns ir spējis tikt cauri tikai ar vienu kostu brūci dibenā, pēc tam, kad bija pamanijies ielīst ciemos pie kaimiņu 4 vilkiem. Bija ielīdusi dzīvžogā un gana varonīgi turējās pretī tur, kur neviens vien kaķis ir lupatās sarauts, es atļaušos uzskatīt, ka taksis ir gana normāls suns, kas spēj par sevi pastāvēt. Man vispār šķiet ļoti muļķīgi uzskatīt, ka suns, kas bezbailīgi nesās virsū mežacūkai, ieķeras tai rīklē ar zobiem un karājas, nav suns, tikai tāpēc, ka viņam kājas īsas.(t) Ja taksim nebūtu īsas kājas tas būt suns augumā ap celi. Īso kāju iemesls ir tikai ģenētiska mutācija.
14.03.2016 22:43 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Daenerys1, suņiem arī svīst nekas vairāk kā tikai ķepu spilventiņi:-P Tāpēc viņi elš, tas ir vienīgais veids kā atvēsināt ķermeni. Izņēmums ir kailie suņi, tie svīst ar visu ķermeni, tāpat kā kailie kaķi un grauzēji.
14.03.2016 22:32 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
skatos, ka Kalifornija normāla ruksene :-D:-D man mājās nav tadu segu no kurām kaimiņam uz balkona sakrājas pilns atkritumu spainis vai noput logi hahah :-D vienīgais, kas man smērējas ir koridora paklājs, kuru tā pat nevarētu iznest uz balkona , tpc sūcu ar putekļu sūcēju. Pa balkonu purinu gultas palagu un tā pat tik tāpēc, ka patīk tā foršā vēsuma sajūta , kad ieguļas tādā palagā , un nezinu kādos sūdos tu guli , bet man uz palaga labākajā gadījumā ir mans mats un miniatūrisks gruzītis kas nokritis no grieztiem un nav pat redzams :-D:-P šausmas kada tu man skieti veca neapmierinata babcene , es tiesam tev uzdavinatu vibratoru vai spa kuri ja sieviete var but tada kaskiga kaiminiene kadas parasti ir padzivojusas vecas babcenes vai opji :-D sanmies ! :-D
14.03.2016 22:22 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Es, savukārt, lielā izmēra suņus saucu par teļiem - nu nepatīk man! :-D Protams, joku līmenī.
Takši ir forši. Piekritīšu tam, ka visiem suņiem ir savs īpatnējais aromāts, ja kāds to nejūt, tad tāpēc, ka ir pieradis. Suņi svīst. Kaķiem un trušiem nav aromāta, jo tie nesvīst (svīst tikai pēdiņas), tas tā ir fizioloģiski. Neiztīrīta kaķa kaste - tas ir cits jautājums. Neaudzināts kaķis, kurš pietaisa stūrus - vispār bez komentāriem. Bet, ja suns tiek normāli kopts, mazgāts, es neticu, ka tā smaka var traucēt kaimiņiem.
14.03.2016 18:33 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Par pašu tēmu runājot-piekritīšu začeits, neizmainīsi Tu viņu, lai ņemās, darās, vienkārši nereaģē.
14.03.2016 17:18 |
 
10 gadi
Reitings 4047
Reģ: 02.01.2011
manuprāt, ja sieviete bija kašķīga jau tavā bērnībā un ir tāda vēl šodien, tad tas nozīmē, ka tas ir uz visiem laikiem :D vienīgais variants- maksimāli ignorēt viņu pašu un visus viņas tekstus. lai tik vārās savā sulā.
14.03.2016 17:14 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
tas lipināja pie mūsu mājas durvīm zīmītes, ka es esmu k*ce un, ka mani vajadzētu pakārt.


Izskatās pēc tādu psihopātu uzvedības, kas te ganās forumā :D Tikai Tev nepaveicās un arī reālā dzīvē sastapies
14.03.2016 16:33 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Harmony, nu redzi, tagad tu uzvedies kā taksis, izbļausties, bet kad praktiskai pusei jāsākas, tirini kājeles prom. :D

Nevajag stāstīt iedomu stāstiņus, tad neviens tev virsū nesmīkņās. Saprotu, ka katrs savus suņus/suni mīl, ceļ debesīs, bet nu jābūt ir reālistam un iedomu pasauli jāpatur pie sevis. :-)
14.03.2016 16:18 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Kalifornija Nu ja tā vel ir viena reize tad ok, bet ja tas notiek patstāvīgi tad var jau arī saprast to. Nē ne ne, es ogli un sisus mājas gružuz necenšos no balkona izkratīt.. Tikai putekļus izsist un svaigu gaisu izdzīt cauri lai nav sasmakušas :D
14.03.2016 16:16 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Schoco nu 4 takši pret vienu vilku arī tomēr ir pārsvars un loģiski, ka vilks metīsies bēgt.
Bet vispār takšiem ir vilka dvēsele. Man radiem ir gan taksis, gan stafs.Kad abi satiekas tad ir auzas, bet pārsvarā viss tikai tāpēc, ka taksis kasās. Viņš dabon pa mizu no stafa katru reizi, katru reizi ir asinis, bet miera viņam nav. Kaut ari atrodas stafa mājās viņš visu laiku kasās. Labi, tas gan nav labākais piemērs, jo neteiktu, ka suns ir baigi izdresēts, bet tāpat, apņēmība šim sunim ir liela :-D
14.03.2016 16:15 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Ja kāds kaut ko neatšķir un neprot lasīt, tad tā esi tu, schoco, es rakstu, ka takša suga ir suns. Ja takša suga, tavuprāt, nav suns, tad kādas vēl sugas pārstāvis viņš ir? M? Es nedemonstrēju agresiju, es mācu viņus nebūt "rasistiem" un draudzēties arī ar lieliem suņiem. Tev izklausās ir kaut kādas agresīvas noslieces un vispār dzīve tāda paskarba. Man arī ir suņi, kas man nepatīk, bet tāpēc es neeju un nesaku, ka šitie ir žurkas, šitie teļi un šitie invalīdi un neaicinu cilvēkus pie sevis nodemonstrēt kaut ko un netaisu sevi publiski par muļķi un suņu zinātāju kaut realitātē mans viedoklis par šķirni varētu būt pilnīgi garām un neatbilst patiesībai. Paldies par tavu viedokli, šī tēma vispār bija par ko citu un man nav ne mazākās vēlēšanās turpināt te mērīties "ar krāniņiem". Izved labāk suņus pastaigā.
14.03.2016 16:13 |
 
Reitings 615
Reģ: 19.05.2014
Miss Joker- nu re, tur jau ir tā atšķirība- segu " izvēdināt" vai veselu atkritumu kalnu no viņas kratīt lejā.. Es par šo tā sacepos, jo atceros, kad vēl pie vecakiem dzīvoju ( 9stāvenes 8.stāvā), mūsu augšas kaimiņi purināja segu. Rezultātā- mūsu logi bija nevis noputējusi, bet reāli melni- nu tā, ka tur varētu ar pirkstu zīmēt virsū. Nezinu, ko viņi ar to segu bija darījuši, bet nu iespaids tāds, ka būtu ogles viņā pārnēsājuši:-D Dusma riktīga bija (e)
14.03.2016 16:13 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Selīna Es drīzāk runāju ne par tādām segām kas pilnas ar gružiem,bet gan tiešām vienkārši sastāvējušās segas uz kurām ir tik putekļi sakrājušies un prasās izkratīt lai dabūtu tur gaisu cauri. Lai nu kā, jāpagaida vienkārši riktīgi vējainas dienas un tad jākrata segas, tad vismaz mazāk arī kaimiņiem tiks virsū.

Ja ir runa par segām ar gružiem pamatīgiem, tad gan ņemtu putekļu sūcēju drīzāk un pēc tām mazgātu vel utt.
14.03.2016 15:56 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
schoco, es te runāju par klaidoņiem, kas staigā bez saimniekiem. Cilvēki, kas staigā ar saviem suņiem, loģiski, ka klāt nelien ar savu milzi. Bet tie milži, kas staigā vieni paši parasti klāt nelien. Pagājušo mēnes mums parkā piesējās milzīga vilkveidīga kuce, beidzās ar to, ka viņa muka no manējām. No sākuma tika pieklājīgi brīdināta, lai atšujās, nesaprata, tad nu tika padzīta brutāli un tā, lai vēlreiz klāt līst neiedomājas.
Vispār, mazajiem parasti dūša ir lielāka, kā lielajiem. Suņi cits citu pēc augumiem nešķiro, taksim ir pilnīgi pofig ka tas vilks par viņu 5 reizes lielāks, ja viņš uzprasās uz problēmām, viņš tās arī dabūs, bet lielais muks no tāda maza takša, ja viņš neatlaidīgi un pārliecinoši nāk viņam virsū un rāda, ka būs problēmas. Tas tikai cilvēks šķiro maziņš un liels.

Bet nu es neiešu strīdēties, kas ir suns un, kas nav suns. Takša suga ir suns, cēlies no tā paša pelēkā vilka no kā celušies visi citi suņi. Kā suns viņš ir kolosāls, gudrs, viegli padodas apmācībai, ar humora izjūtu apveltīts, neatlaidīgs darba suns, kas savu saimnieku mīl un dievina līdz kapa malai.


Kad brauksi ar savējiem manus baidīt, praksē parādot, kā no takša lielie bēg un kā lielie var no takšiem trūkties? :)

Un jā, derētu atšķirt sugu no šķirnes.
14.03.2016 15:53 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Un ko vispār tur var purināt? man sanāk varbūt reizi nedēļā nopurināt palagu istabā, pēc tam pims likšanas veļenē nopurinu vannas istabā. Segas arī baigi nevajag purināt.. nedaudz nopurinu pirms likšanas gultas veļā turpat istabā, bet reizi pusgadā/gadā uz ķīmisko..
Ja uz balkona gribētu, tad nu noteikti nedarītu to pāri margām. Tad tikai tā, lai neiet netīrumi prom, lai paliek uz mūsu grīdas, kuru pēc tam var saslaucīt..
14.03.2016 15:53 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Nu mož, ja tie palagi/segas nav baigi netīrie, tad var.. bet nu mani kaimiņi figzin ko uz tām segām krāj :D visādi mēsli uz mana balkona nonāk :D un, protams, lielākoties ir tā - es visu balkonu novācu, izslauku, izmazgāju, bet pēc pāris stundām kaimiņi izdomā savas netīrās segas purināt..
14.03.2016 15:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits