Vīrietis ar auto

 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
Man agrāk bija vienalga ir vai nav vīrietim mašīna, pēc tā cilvēku nevērtēju, nevērtēju joprojām, bet, ja skatos uz vīriešiem ar ko satikties, tomēr noteicu kritēriju - ar auto.
Man pašai ir mašina, tādēļ tas nav, lai mani vizinātu, bet, manuprāt, tas parāda vīrieša attieksmi un mērķtiecīgumu, nav jau vairs padsmit, kad uz to pievērt acis.

Kā ir ar Jums? Jums svarīgi, ka potencālajam vīrietim tomēr ir auto, vai tomēr vienalga?
13.03.2016 18:40 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Bet man vēljoprojām negribas ticēt ka te tiešām kāda atšutu čali kas pašai patiktu tikai tapēc ka vinam nebūtu nedz auto nedz tiesību Nu negribas ticēt ka kāda varētu tik mantkārīga un stulba būt


Jā, man arī tam negribētos ticēt, bet no otrās puses - nu kāda starpība? Galvenais taču sev atrast tādu meiteni, kas būs ar Tevi uz viena viļņa. Un tā ir laime, nevis psihošana par to, ka kādai viens no kritērijiem ir auto, kādai villa Havaju salās un kādai vēl sazin kas. Tev būtu tikai jāpriecājas, ka atradi savu dvēseles radinieci un kāda starpība, ka 10 citas uz Tevi, piemēram, neskatītos, ja esi atradis to vienīgo. Nu nav visas sievietes gold diggeres pat tad, ja uzskata, ka auto ir svarīgs, jo pa lielam tām sievietēm ir pašām mašīnas.

Protams, ka jauks, atvērts un superīgs puisis/vīrietis spēs apburt sievieti tik tālu, ka viņai tiešām būs vienalga, vai viņam ir auto vai nē. Par to ļoti precīzi ir izteikusies drostala.
15.03.2016 15:54 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Deemons12- Atkal no pirksta izzīsta kaut kada informācija, ko neesmu nekad teicis :-D
15.03.2016 16:27 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Deemons12- Un nē, neesmu gejs,bet nevarigas sievietes mani ari nesaista ;-)
15.03.2016 16:27 |
 
Reitings 179
Reģ: 12.11.2015
Protams, ka jauks, atvērts un superīgs puisis/vīrietis spēs apburt sievieti tik tālu, ka viņai tiešām būs vienalga, vai viņam ir auto vai nē. Par to ļoti precīzi ir izteikusies drostala.

Tas var notikt tikai tad, ja sieviete nenorāda uz iemesliem, kāpēc pret maniem (Uz brīdi iedomāsimies, ka man nav nevienas mašīnas) uzmanības apliecinājumiem izturās vēsi. Ja man pateiktu, ka es netieku izskatīts kā variants, pie vienas vietas, kādā frāzē viņa to domu pateiktu, tur psc visai vēlmei turpināt viņu aplidot, kaut varētu uz sitiena atļauties to mašīnu, jo nu b*e, kas tas ir? Ja jau atšuj tik dēļ mašīnas, tad arī skaidrs, ka mašīna ir primāra. Ja primārs būtu pats cilvēks, arī iepazīšanās periodā nebūtu grūti pavizināt savā mašīnā.
Mana sieva līdz dienai, kad ievācās pie manis, domāja, ka esmu kājāmgājējs, jo es dzīvoju blakus viņas darba vietai un vienmēr uz turieni bridu kājām. Līdz tai pašai dienai viņa domāja, ka dzīvoklis man nevis pieder, bet es to īrēju un ievācoties piedāvāja maksāt pusi. Tāpat viņa domāja, ka esmu padotais kādam, nevis pats sev priekšnieks, jo es padotos saucu par kolēģiem. Speciāli zināju, ka nelielīšos ar to, kas man ir, jo negribēju par sievu tādu drostalveidīgo. Nah*j man kkādu čiku, kurai es esmu tikai pielikums pie glauna auto?
15.03.2016 17:46 |
 
Reitings 272
Reģ: 01.03.2015
Mana sieva domāja, ka es esmu kaķis. Īstenībā viņa joprojām tā domā. Vienīgais mīnuss, ka jādirš kastē, citādi dzīve ideāla.
15.03.2016 17:49 |
 
Reitings 179
Reģ: 12.11.2015
Mana sieva domāja, ka es esmu kaķis. Īstenībā viņa joprojām tā domā. Vienīgais mīnuss, ka jādirš kastē, citādi dzīve ideāla.

Vai tik šis pats cilvēks nupat nekritizāja postpadomijas ārīšķības? Ved skuķus pastaigās un uz vidējo cenu kafūžiem, dāvanas pērc vienkāršas, puķes vidējās cenās un neplāties ar to, ka redz kāds es kruts, jo ir mašīna, dzīvoklis un uzņēmums. Dzīvesvieta tak ir un darbs, vairāk viņai nav jāzin. Pašam mēle rausta nepalielīties, ko tad brīnies par sievietēm?
15.03.2016 18:00 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Tas var notikt tikai tad, ja sieviete nenorāda uz iemesliem, kāpēc pret maniem (Uz brīdi iedomāsimies, ka man nav nevienas mašīnas) uzmanības apliecinājumiem izturās vēsi


Mmm.. nu, te vispār ir audzināšanas aspekts. Nezinu nevienu sievieti, kas atraidot vīrieti /ja tiešām viņš nav kretīns vai neveiksminieks kā Erdijs & Co., nekam nederīgs un uz visu pasauli apvainojies memļaks/, minētu konkrētus iemeslus: mašīna par vecu, telefons ne tik kruts, dzīvoklis 2 istabas, ne villa utt. Nesapasē un nesapasē - pasaki un miers.
15.03.2016 18:01 |
 
Reitings 179
Reģ: 12.11.2015
Nezinu nevienu sievieti, kas atraidot vīrieti /ja tiešām viņš nav kretīns vai neveiksminieks kā Erdijs & Co., nekam nederīgs un uz visu pasauli apvainojies memļaks/, minētu konkrētus iemeslus: mašīna par vecu, telefons ne tik kruts, dzīvoklis 2 istabas, ne villa utt. Nesapasē un nesapasē - pasaki un miers.

Laikā, kad radās mans uzņēmums, taupības nolūkos dzīvoju ofisā. Duša, virtuve un dīvāns man tur bija. Ir bijuši mājieni, ka es esot lūzeris, jo kas ta tas par uzņēmēju, kas nebrauc jaunā mašīnā un nedzīvo jaunā projektā. Kad reāli ievācos dzīvoklī, kas reāli nekas kruts jau nebija, bet par graustu arī nenosauksi, un palēnām sāku tur remontēties, arī nevienai neteicu, ka esmu to nopircis. Vnk ka tur dzīvoju un viss. Nevajag jau neko ar tekstu teikt, sejiņas jums dūjiņas un kā vēl nodod. Šitais pats ir redzēts, kad sarunā ar kādu pēc tam, kad būs beigusi darbu, paēst netālu no viņas darba esošā kafeinīcā un es ierodos kājām. Var neko neteikt, bet nešķobīties jūs nemākat.
15.03.2016 18:14 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Ja viņš nekļūtu atkarīgs no manis pēkšņi, un visu laiku ir labi izticis bez, tad man pilnīgi vienalga.
15.03.2016 18:17 |
 
Reitings 272
Reģ: 01.03.2015
Vai tik šis pats cilvēks nupat nekritizāja postpadomijas ārīšķības? Ved skuķus pastaigās un uz vidējo cenu kafūžiem, dāvanas pērc vienkāršas, puķes vidējās cenās un neplāties ar to, ka redz kāds es kruts, jo ir mašīna, dzīvoklis un uzņēmums. Dzīvesvieta tak ir un darbs, vairāk viņai nav jāzin. Pašam mēle rausta nepalielīties, ko tad brīnies par sievietēm?

Es nekad nelaižu garām iespēju palielīties, ka diršu kastē! Tā nu tas ir. Esmu buržujs.
15.03.2016 18:17 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Nevajag jau neko ar tekstu teikt, sejiņas jums dūjiņas un kā vēl nodod. Šitais pats ir redzēts, kad sarunā ar kādu pēc tam, kad būs beigusi darbu, paēst netālu no viņas darba esošā kafeinīcā un es ierodos kājām. Var neko neteikt, bet nešķobīties jūs nemākat


Ai, da labi. Par tām sejām ir tāds pats storijs - viebjas tikai tās, kas sapņo izzvejot zelta zivtiņu, nevis normālu puisi/vīrieti. To pašu var teikt par vīriešiem ar viņu kritērijiem. Kāpēc gan sievietēm nevar būt savi? Un atkal uzsvēršu to, ka runa NAV par izlutinātām cacām, kurām tiešām interesē TIKAI Tava mašīna, bet mašīna ir vēlams /bet ne 100% obligāts/ kritērijs
15.03.2016 18:19 |
 
Reitings 179
Reģ: 12.11.2015
Kāpēc gan sievietēm nevar būt savi? Un atkal uzsvēršu to, ka runa NAV par izlutinātām cacām, kurām tiešām interesē TIKAI Tava mašīna, bet mašīna ir vēlams /bet ne 100% obligāts/ kritērijs

No personīgās pieredzes varu pateikt, ka tā cacu statistika nav 2 no 10, kā šeit minēja, tas turās pusi uz pusi - tās, kas saviebsies un tās, kas ne. Brīvajā laikā saskaitīju, cik konkrēti šīs diskusijas ietvaros ir tādas, kam auto ir svarīgi. Neskaitīju tos, kas ir vai izliekas, ka ir vīrieši. 40% atbilžu uzskata, ka auto ir obligāts. Parēķini, cik vēl neatbildēja un to, ka tās, kas te raksta, ir tās pašas, kas ir uz ielām. Tā arī ir - pusi uz pusi vai saviebsies vai nē. Kad man bija 18, šitā materiālistu masa bija mazāka, vai vismaz rūpīgāk slēpās.
15.03.2016 18:32 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
R116
Tev ir normāls, puslīdz sakarīgs viedoklis, ņemot vērā, ka tu esi Cosmo vīrietis, bet tev baigi gribas redzēt to skabargu te forumā un neredzēt baļķi kaut kur sev tuvāk. Jo es tādu pašu statistiku varētu izvilkt par vīriešiem un viņu ārišķības kultu. Es jau esmu atklausījusies tos tekstus no sava drauga draugiem, ka visas ir m.. un visas ir tādas, un visas vispār goldiggeres, bet, ja paskatāmies, kuras ir tās "visas", uz kurām puikas skatās.. Nu, tad, ja tu veikalā paņem kolu, tu taču negaidi, ka tur iekšā būs avota ūdens vai, vēl labāk, vitamīniem pilna svaigi spiesta sula? (Tāds stulbs salīdzinājums, bet nevarēju neko citu ātri izdomāt.)
15.03.2016 18:40 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
so.so- Bet es nepirkšu kolu zinot ka tas nebūs parasts ūdens. Un es pirkšu ūdeni zinot ka tur nebūs tas kas ir kõlā. Saprati domu?
15.03.2016 19:36 |
 
Reitings 643
Reģ: 12.05.2015
Grūti iedomāties, kā būtu, ja būtu, jo man nav bijis vīrietis bez automašīnas.
Laikam tomēr gribētos, lai auto būtu. Ā, un man pašai ir mašīna.
15.03.2016 19:41 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Var neko neteikt, bet nešķobīties jūs nemākat.

:-D:-D:-D
15.03.2016 19:45 |
 
Reitings 179
Reģ: 12.11.2015
So.so , jums te jau ir Ērdijs un kas vēl. Zinu, ka vairāki tie memļaki te ir. Vai nebūtu absurdi apgalvot, ka visi vīrieši ir ļoti labi cilvēki, tikai sievietes neko nesaprot. Lai gan Erdijs vismaz par sevi tā uzskata.
Ar idiotisko vīriešu daļu jūs jau esat pazīstamas, bet ārišķīgie diži neatšķirās, viņiem vnk piķa vairāk, ko viņi arī ātri notērē un pēc tam ārzemēs slēpjas no parādu piedzinējiem :D
Es vispār te pamēģināju noskaidrot, kas darās ārišķīgu sieviešu galvās. Apmēram tēmā iebraucu.
Pudeļu teorija Tev ir bišķi aplama, jo vispār nepieļauj varbūtību, ka smukā pudelē var būt iekšā kas labs. Reāli ir tā. Iedomājies, kā tas ir, ka ieej bārā valstī, kuras valodu nesaproti. Plaukti pilni ar smukām pudelēm, bet nekas pazīstams tur nav. Nākas uz dullo izvēlēties pudeli un cerēt, ka tas, kas iekšā, ka tas būs garšīgs. Tieši tas pats ir ar sievietēm. Košas, smukas, bet vai saturs būs garšīgs, nevar zināt.
15.03.2016 20:18 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Ir jauki protams, ka vīrietim ir sava mašīna ,bet neuzskatu ,ka tas ir pats galvenais. Nu nebūs tā mašīna? No tā es cilvēku mazāk nemīlēšu. Tik pat labi, vīrietis var pateikt, ka grib sievieti, ar silikona krūtīm! Nu un nebūs tās silikona krūtis,vai tādēļ viņš mīlēs mazāk? Sākumā tev mašīnu vajaga, lai būtu. Pēc tam jau vēl citas prasības būs.
15.03.2016 20:36 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Ja man būtu vīrietis bez mašīnas, es neiebilstu, ka viņš brauc ar manu auto laikā, kad man tas nav vajadzīgs. Piemēram, es uz darbu nebraucu ar auto, jo strādāju Vecrīgā un tur nav kur likt auto.
Bet mani pilnīgi noteikti atbaidītu vīrietis, kurš ir izvēlējies kaut ko šādu, es nespēju iztēloties, ka piekristu tādā sēsties pēc randiņa, kur nu vēl piekrist uz otro randiņu:
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/audi/80/cedmf.html
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/volkswagen/golf-3/djmnn.html
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/opel/kadet/dnexm.html
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/volkswagen/passat-b3/nemei.html

Jo gluži vienkārši man ir daudz dārgāka un labāk kopta mašīna. Pie kam kopju es mašīnu pati par savu naudu, nevis man vīrietis vai tētis visu sataisa. Man šķiet jocīgi, ka vīrietim ir nolaistāka mašīna nekā man.
15.03.2016 22:54 |
 
Reitings 10005
Reģ: 19.11.2014
Īpaši tupajai Jadyn - es te neprātoju par 17 gadīgiem jaunekļiem un neesmu pavieglas uzvedības meitene, kurai bijuši 10 čaļi ar mašīnām, lai prātotu kurš pats nopirka, kuram tētis un kuram kredītā. Runāju par vīriešiem, kuri neprot ne vadīt, ne nopelnīt priekš sava auto. Nesapņoju par citiem, es tikai saku, ka manās acīs vīrietis bez tiesībām un auto nav tāds īstens vīrietis.
Var jau izdomāt miljons iemeslu kāpēc vīrietim var nebūt tiesības un mašīna.. kaut bomzis bez kapeikas vai miljonārs ar privāto lidmašīnu.
Manam pirmajam čalim nebija auto un loğiski, ka ne jau dēļ tā izšķīrāmies. Bet runājot par šā brīža vecumu un vēlmēm mans viedoklis ir tāds kāds viņš ir.
15.03.2016 22:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits