Vīrietis ar auto

 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
Man agrāk bija vienalga ir vai nav vīrietim mašīna, pēc tā cilvēku nevērtēju, nevērtēju joprojām, bet, ja skatos uz vīriešiem ar ko satikties, tomēr noteicu kritēriju - ar auto.
Man pašai ir mašina, tādēļ tas nav, lai mani vizinātu, bet, manuprāt, tas parāda vīrieša attieksmi un mērķtiecīgumu, nav jau vairs padsmit, kad uz to pievērt acis.

Kā ir ar Jums? Jums svarīgi, ka potencālajam vīrietim tomēr ir auto, vai tomēr vienalga?
13.03.2016 18:40 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
letiņi ir postpadomijai un austrumeiropai raksturīgā ārišķības fāzē, kur vajag pirkt lietas, jo lietas nozīmē statusu un pārākumu par citiem.


Daļēji piekrītu, vienīgais kādreiz tad tiešām dabūt to labo mašīnu prasīja ļoti lielu neatlaidību un atbildību, tur pretī tagad katrs muļķis var dabūt labo vāģi uz nomaksu. . .
15.03.2016 13:34 |
 
Reitings 179
Reģ: 12.11.2015
Es domāju, ka patiesībā jau šī tēma ir vien tādēļ, ka letiņi ir postpadomijai un austrumeiropai raksturīgā ārišķības fāzē, kur vajag pirkt lietas, jo lietas nozīmē statusu un pārākumu par citiem.

Šitam piekrītu. Te ir skaidri lasāms, ka ārišķību vērtē augstāk par praktiskumu.
15.03.2016 13:36 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
R116, ,nevajag, nu nevajag katram to auto, jei bogu...

Runa ir par to, ka katram ir savs dzīvesveids. Viens dzīvo centrā un visur iet ar kājām, no pilsētas īpaši nebraukā ārā. Otrs dzīvo ārpus pilsētas un auto ir vajadzība, lai nokļūtu uz darbu. Katram savs. Un galvenais, lai šie uzskati sakrīt gan vīrietim, gan sievietei.

Man personīgi ir savs dzīvesveids. Es katru dienu braukāju ar auto uz darbu un katras brīvdienas braukāju pa Latviju. Līdz ar to es arī dotu priekšroku vīrietim ar auto. Grūti iedomāties, ka vīrietis vadātu bērnus uz bērnudārzi... ar taxi.

Kādai citai sievietei ir citāds dzīvesveids. Un ne tur golddigerisms, nekas, vienkārši katram ir savs dzīvesveids
15.03.2016 13:37 |
 
Reitings 115
Reģ: 04.01.2016
Nav ienācis prātā, ka kandidātam naudas gana, lai potenciālo sievu uzturētu kā princesi, bet auto nav pircis, jo pašam nevajag? Stāvvieta pie manas mājas maksā 35€ mēnesī vienai mašīnai. Pašai automašīnai vajag apkopi, apdrošināšanu un skati pat tad, ja tā tur tikai stāv, jo bez skates to izkustināt nedrīkst, bet nekustināt nedrīkst, jo par to mašīna var nonākt policijas placī. Ja darbs ir 5 min gājienā, kāda banāna pēc tērēt lieku naudu par to, ko nelieto? Summa gadā nemaz tik maza nav, tur noteikti sanāk kāda no tām jūsu modes somām vai kas nu te ir aktuāli, ko pieprasīt dāvanās.


:D Te vēl lielāka daļa apgalvoja, ka auto nav svarīgs. Tas kandidāts, kam nav izdevīgi turēt mašīnu, jo dzīvo centrā, atradīs to, kurai tieši tāpat ikdienas vajadzībās auto neietilpst un kurai vienalga - mašīna ir vai nav. Un visi būs laimīgi.

Kas aizliedz apgalvot, ka man ir svarīgi, lai vīrietim būtu mašīna, ja man tas IR svarīgi? Es nesaku, ka neloģiski un aprobežoti ir uzskatīt, ka mašīna nav svarīga, jo kādai viņa nav svarīga. Es runāju par sevi, nevis analizēju tos, kuri citādāk domā.


Es nedzīvoju Rīgā, bet ikdienā braukāju uz Rīgu. Tā ir mana ikdienas nepieciešamība. Tāpēc manam vīrietim arī ir jābūt ar mašīnu. Es Rīgā dzīvot negribu, tāpēc es neskatīšos arī uz to, kurš dzīvos centrā un brauks ar velo pat, ja viņam daudz naudas. Centrā es pie viņa nedzīvošu, bet, ja viņš dzīvos kopā ar mani ārpus Rīgas, tad arī viņam vajag mašīnu. Kāpēc man cerēt un gaidīt, ka tad, kad viņš dzīvos ar mani ārpus Rīgas, viņš varēs nopirkt mašīnu, ja es varu izvēlēties citu tikpat foršu vīrieti, kuram piedevām vēl ir arī mašīna. Šā vai tā tas nemaina, ka tas ir svarīgi.:-D
15.03.2016 13:39 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Ārišķība ir ļoti izplatīta īpašība, un to ļoti prasmīgi izmanto ražotāji un pārdevēji. Pateicoties ārišķīgiem cilvēkiem, var regulāri pārdot nesamērīgi dārgas preces, kas nākamajā sezonā šiem pašiem ārišķīgajiem jānomaina uz jaunām, jo svarīgi, ko citi padomās. Tikai patiesībā iespaids, ko tie atstāj, nostrādā tikai uz tādiem pašiem ārišķīgajiem tipiņiem, kamēr citi par to tikai pasmīkņā.
15.03.2016 13:40 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Piekrītu shae komentāriem.
Katrs taču raugās no sava skatupunktu un tā, kāda viņam ir tā ikdiena
15.03.2016 13:40 |
 
Reitings 179
Reģ: 12.11.2015
Es katru dienu braukāju ar auto uz darbu un katras brīvdienas braukāju pa Latviju. Līdz ar to es arī dotu priekšroku vīrietim ar auto. Grūti iedomāties, ka vīrietis vadātu bērnus uz bērnudārzi... ar taxi.

Tev vajag, lai vīrietis pa brīvdienām ar savu auto brauc Tev aiz muguras tajos izbraukumos? Tavā mašīnā abi braukt nevarat?
Vēl man nepielec, kāpēc tieši vīrietim ir jāved sīči uz dārziņu? Tev tāpat jābrauc, pa ceļam arī ievedīsi.
15.03.2016 13:41 |
 
Reitings 272
Reģ: 01.03.2015
Man personīgi ir savs dzīvesveids. Es katru dienu braukāju ar auto uz darbu un katras brīvdienas braukāju pa Latviju. Līdz ar to es arī dotu priekšroku vīrietim ar auto.

Es nesaprotu. Tev vajag veci ar auto, jo tu katru dienu brauc uz darbu ar auto, un (sekojošo daļu nesaprotu, kaut nosit!) tātad ... erm... viņam arī ir jābrauc uz savu darbu ar auto jo tu brau cuz savējo...? Vai arī - tu katru nedēļas nogali braukā pa Latviju, un tātad vecim vajag auto, lai viņš savā auto brauc pa tava auto pēdām, citādi jums nav iespējams kopā ceļot? WTF?

Grūti iedomāties, ka vīrietis vadātu bērnus uz bērnudārzi... ar taxi.

Bet tu pamēģini iedomāties. Zinu, ka domāšana bābām prasa lielas pūles, bet tu pamēģini, tikai šoreiz, sasprindzini smadzenes tā labi stipri! Es tev ticu!
15.03.2016 13:42 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
viņas tādus vīriešus nesatiks, jo arī vīrieši meklē sev līdzīgās


Vai Tu to varētu pateikt reālai sievietei ar vidējo izglītību un viņas vīram, kuram ir PhD? ;-)
15.03.2016 13:43 |
 
Reitings 179
Reģ: 12.11.2015
Es nedzīvoju Rīgā, bet ikdienā braukāju uz Rīgu. Tā ir mana ikdienas nepieciešamība. Tāpēc manam vīrietim arī ir jābūt ar mašīnu. Es Rīgā dzīvot negribu, tāpēc es neskatīšos arī uz to, kurš dzīvos centrā un brauks ar velo pat, ja viņam daudz naudas.

Nu i pati vainīga. Nekur nav teikts, ka cilvēks to auto nedomā pirkt, ja situācija mainās. Turēt mašīnu pie mājas, jo varbūt kādreiz pārvāksies ārpus pilsētas, arī ir stulbums. Tev bērnam ratiņi jau nopirkti gadījumam, ja nu kādreiz piedzims?
15.03.2016 13:44 |
 
Reitings 115
Reģ: 04.01.2016
Bet ko tur skaidroties ar vīriešiem, kuriem dziļi grauž, ka starp katrām 10 sievietēm, kuras apgalvo, ka auto NAV svarīgi, atrodas 2, kuras apgalvo, ka priekš viņām ir. Tak priecājieties un paslavējiet sev līdzīgi domājošās. :-D

Man līdzīgi domājošais jau ir blakus. Vīrs, kuru otru neatrast ne starp tiem, kam ir mašīna, ne starp tiem, kam nav.
15.03.2016 13:49 |
 
Reitings 272
Reģ: 01.03.2015
Bet ko tur skaidroties ar vīriešiem, kuriem dziļi grauž, ka starp katrām 10 sievietēm, kuras apgalvo, ka auto NAV svarīgi, atrodas 2, kuras apgalvo, ka priekš viņām ir.

Haha, 2 no 10? Būsim reāli, tādu ir 8 no 10.
15.03.2016 13:52 |
 
Reitings 272
Reģ: 01.03.2015
Un tu man joprojām nepaskaidroji, kas tur jocīgs, ja vecis brauc autobusā.
15.03.2016 13:53 |
 
Reitings 179
Reģ: 12.11.2015
Bet ko tur skaidroties ar vīriešiem, kuriem dziļi grauž, ka starp katrām 10 sievietēm, kuras apgalvo, ka auto NAV svarīgi, atrodas 2, kuras apgalvo, ka priekš viņām ir.

Man negrauž. Es tik ierēcu par to, ka ārišķība ir svarīgāka par praktiski domājošu cilvēku, kas pie vajadzības spēs izdomāt gan to ārpusrīgas māju, gan mašīnas, gan visu pārējo nepieciešamo.
15.03.2016 13:53 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
R116

Nē, man nevajag, lai braucam viens aiz otra. Kaut kad ar manu, kaut kad ar viņa auto. Es negribētu, ka tā esmu tikai es, kas viņu vadā ar auto ārpuspilsētas izbraukumos.

Tāpat kā es negirbētu, ka esmu vienīgā, kas vadā bērnus uz bērnudārzu, skolu, pulciņiem utt. Tomēr šie pienākumi ir jādala un jāmenedžē arī ar otru.
15.03.2016 13:53 |
 
Reitings 115
Reģ: 04.01.2016
Kaut vai šī te pati diskusija. Vai procentuāli lielākā daļa neapgalvo, ka auto NAV svarīgs vēl piedevām nepašūmējoties par to, kā var vispār kāda būt tik aprobežota, domādama, ka tas ir svarīgi?(t)
15.03.2016 13:54 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Pieņemu ka vienkārši cilvēkiem kuriem tas lai gan viņiem, gn viņu parterim ir mašīna ir svarīgi dēļ tā ka vienkārši dēļ tājo iznāk vai nu vienam, vai atkal abiem ļoti daudz pārvietotiesun saorganizēt īsos laika posmos kas braukājot ar sabiedrisko vairs nebūtu tik ātri izdarāms.

Protams ja sievietei pašai ir mašīna, bet vīrietim nav, tajā pašā laikā pilnībā pietiek ar to vienu mašīnu lai paspētu visus darbus padarīt, tad tiešām neredzu vajadzību lai vīrietim būtu mašīna, drīzāk lai tiesības ir jo tad varētu abi ar to mašīnu braukāt un pārvietoties.
15.03.2016 13:59 |
 
Reitings 115
Reģ: 04.01.2016
Un tu man joprojām nepaskaidroji, kas tur jocīgs, ja vecis brauc autobusā.


Nu, bet kāda jēga man skaidrot savas personīgās sajūtas, kuras man rodas no fakta, ka es ikdienā braucu ar auto, bet vīrietis tajā pašā laikā ar sabiedrisko? Ja jau Tu sākotnēji neatpazīsti situāciju kā jocīgu, tad Tavā uzskatu un sajūtu pasaulē tā ir normāli. No tā, ka es paskaidrošu, kāpēc manī rodas tādas izjūtas, Tu nesāksi justies tāpat.

Ja, piemēram, Tev nepatīk resnas meitenes, jo Tavuprāt tas liecina par slinkumu un nolaidību, tad Tu primāri meklēsi tādu, kas ir tieviņa un Tavam priekšstatam atbilstoša, nevis starp visām vienlīdz feinajām meitenēm izvēlēsies resno, jo viņa taču kādreiz var notievēt.
Esot kopā ar tādu, cerot, ka viņa kādreiz beigs rīt un sāks nākt skriet un sportot kopā ar Tevi, Tu taču jutīsies jocīgi katrreiz, kad Tu uzvilksi sporta apavus un dosies ārā skriet, bet viņa izvelsies līdz Maķītim. Nejutīsies jocīgi? Paskaidro, kāpēc jutīsies. Paskaidro man kā cilvēkam, kurš neko jocīgu tajā nesaskata.
Saproti par ko runāju?
:-D
15.03.2016 14:07 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Bet man vēljoprojām negribas ticēt ka te tiešām kāda atšutu čali kas pašai patiktu tikai tapēc ka vinam nebūtu nedz auto nedz tiesību :-D Nu negribas ticēt ka kāda varētu tik mantkārīga un stulba būt :-D
15.03.2016 14:12 |
 
Reitings 272
Reģ: 01.03.2015
Nu, bet kāda jēga man skaidrot savas personīgās sajūtas, kuras man rodas no fakta, ka es ikdienā braucu ar auto, bet vīrietis tajā pašā laikā ar sabiedrisko? Ja jau Tu sākotnēji neatpazīsti situāciju kā jocīgu, tad Tavā uzskatu un sajūtu pasaulē tā ir normāli. No tā, ka es paskaidrošu, kāpēc manī rodas tādas izjūtas, Tu nesāksi justies tāpat.

Es tev neprasu, lai tu man liec justies tāpat, bet lai tu uzraksti savus uzskatus, kurus visu laiku piemini, bet nekad tā arī nepasaki, kas tie ir par uzskatiem!

Esot kopā ar tādu, cerot, ka viņa kādreiz beigs rīt un sāks nākt skriet un sportot kopā ar Tevi, Tu taču jutīsies jocīgi katrreiz, kad Tu uzvilksi sporta apavus un dosies ārā skriet, bet viņa izvelsies līdz Maķītim. Nejutīsies jocīgi? Paskaidro, kāpēc jutīsies. Paskaidro man kā cilvēkam, kurš neko jocīgu tajā nesaskata.
Saproti par ko runāju?

Saprotu to, ka esi ārišķīga durene, jo kā līdzvērtīgu piemēru vecim ar auto mini slaidu sievieti. Divi izplatītākie stereotipi par to, kas ir pareizi vecim, un kas pareizi vecenei. Tā arī ir visa tava ''uzskatu un sajūtu pasaule,'' pilnīgs stereotips.
15.03.2016 14:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits