vienmēr pārguris

 
Reitings 73
Reģ: 04.01.2016
Sveikas šajā piektdienas rītā!

Tātad - situācija ir šāda. Mans draugs ir strādājošs cilvēks, tāpat kā es. Kopumā viņš darbā pavada daudz stundu, mēdz strādāt arī bez brīvdienām. Mājās vidēji ir kādos 20-21, reizēm arī agrāk.
Es pati studēju un strādāju, arī reti esmu mājās ātrāk par 20iem, pēc tam vēl ir jāizmācās.
Bet problēma sekojoša - mans draugs vienmēr ir noguris un neko negrib darīt... Viss mājas solis ir uz manis, viņš pat bļodu pēc sevis nenomazgā.
Esmu noskrējusies kā suns, jo man pēc smagas dienas vēl ir jāizdara viss pa māju un es regulāri gatavoju.
Pēc sevis viņš atstāj haosu - uzskata, ka zeķe pati aizrāpo līdz veļasmašīnai, krūze no istabas palodzes teleportējas uz izlietni u.t.t. Par to, lai izsūktu grīdu vai gultu saklātu, es vispār neizteikšos.
Vai tas ir normāli? Kā es varu vismaz nedaudz ar to cīnīties? Esmu gatava darīt lielāko daļu mājas darbu, bet ne jau pilnīgi visu...
Ja tas kaut ko maina, tad finansiāli visu dalām uz pusēm.
26.02.2016 08:58 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
meita_kleita Nu tas ka sievietes rūpējās par mājām un vīrieti ir normāls modelis, bet lai tas tomēr strādātu ir arī vajadzīga atdeve no vīrieša puses. Tava kļūda bija ka par daudz izlutināji sākumā, līdz ar to tagad nevar savaldīt. Ja jau ļauj tam vecim izlaisties, viņš tad to arī darīs.
Protams ka sākumā liekas ka vieglāk ir pašam savākt un izdarīt nekā likt otram to darīt, bet nu ja mani kaitina ka vecis zeķes nesavāc, tad to es arī pateikšu. Ja gribēšu brīvdienā celties un tīrīt māju tad to arī darīšu un arī draugu nostādīšu tādā pozīcijā ka tagad būs ģenerāltīrīšana, tu izdari to, to, to un es tikmēr darīšu to, to, to. Un mums tas tā strādā, jo vienkārši nebija tā lutināsana tik izteikta sākumā. Protams var būt ka ir spītīgāks un negrib darīt, bet tāpēc arī vajag laicīgi nostādīt tajā pozīcijā ka rītā mums vajag abiem piecelties, sakārtot māju lai tad varam atpūstues un miers. Tomeŗ pa diviem tas ir DAUDZ ātrāk nekā vienam to darot.
26.02.2016 09:51 |
 
Reitings 73
Reģ: 04.01.2016
Miss Joker
Protams, ka divatā ir ātrāk.
Vienkārši mana bēda ir par to, ka atbraucu mājās 20-21, savācu haosu, pagatavoju ēst un ir jau tuvu 23iem. Tad vēl fiksi jāizmācās vai jāpastrādā... Un pirms septiņiem jāceļas. Draugs ceļas no rīta ap 9iem.
Man nav nekādu problēmu brīvākā vakarā vai brīvdienā visu izdarīt, bet, ja mēs no darba ierodamies vienā laikā, šis mirst, bet man jāsmaida un jāskraida apkārt, gan man šķiet muļķīgi.
26.02.2016 09:57 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
meita_kleita Kā ir ar finansēm? Nauda paliek pāri? Ir nauda kuru var tērēt lieki?
Ja finanses atļauj tad varbūt vari atvieglot dzīvi vismaz uz brīvdienu pasūtot ēdienu uz mājām. Varbūt pat apkopēju vajaag kas reizi mēnesī tā nopietni visu sakārto utt.
Ja pat nevar atļauties tad tā arī ir jāpasaka puisim ka tev ir tāda slodze jau ka labāk maksā naudu apkopējai un pasūti ēdienu uz mājām nekā vel sevi noslogo.

Un nevajag arī atnākot no darba smaidīt un izlikties ka esi enerģijas pilna un visu vari, ja tā tu darīsi tad viņš arī nekad neredzēs to ka esi nogurusi. Ja esi nogurui tad tā arī pasaki un uzvedies attiecīgi garastāvoklim. Velns, labāk lai tā netīrība ir vienu dienu, bet pati esi atpūtusies nekā ka nodzen sevi līdz pēdējam..
26.02.2016 10:10 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Es nesaprotu, kā sievietes vispār nonāk līdz tādai situācijai? Kāpēc tas netiek izrunāts pašā kopdzīves sākumā? Saprotu, ja sieviete kādu brīdi nestrādā un dzīvo pa māju, visu viena darot, varbūt tad izveidojas kaut kāds pieradums, kuru pēc tam grūtāk mainīt, bet ja abi jau no paša kopdzīves sākuma strādā? Kā tas var tā būt, ka sieviete tiek nemanāmi padarīta par kaut kādu verdzeni?

Riebjas tādi mammīšu izlutinātie "vīrieši", kas neko nejēdz aiz sevis savākt un domā, ka māja pati tīrās, tā kā mazi bērni. (e) Sametieties un algojiet kalponi tad!
26.02.2016 10:12 |
 
Reitings 73
Reģ: 04.01.2016
meita_kleita
Ar naudu ir kā ir. Viņam paliek pāri, notriec mēslos un pēc tam no manis aizņemas uz neatdošanu.
Es finansiāli pasūtīt ēdienu uz mājām atļauties nevaru, tā jau ēdienu, kuru gatavoju viņam īpaši neaiztieku. Lai tās zupas, gaļas, sieri paliek viņam. Ja abi ēdīsim, tad mēneša beigās varēsim grauzdētu maizi grauzt. Pati ēdu krietni ekonomiskāk - griķi, kāda maizīte, olas, retu reizi gaļa.
Apkopēja vispār nav variants, jo nav tas dzīvoklis tik milzīgs, lai reizi mēnesī visu kārtīgi. Plus tai naudas tiešām nebūtu.
26.02.2016 10:15 |
 
Reitings 73
Reģ: 04.01.2016
Rowan
Es zinu, ka pati esmu vainīga... Bet meklēju risinājumu. Zinu, ka likt ultimātus un māju nevākt, ēst netaisīt nav variants.
26.02.2016 10:16 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Rowan Tas notiek tā. Sieviete sākumā grib savu vīrieti jaunajā kopdzīvē palutināt, apkopt, apmīļot un kopumā savā ziņā nēsāt uz rokām. Kamēr slodze nav liela timēr arīnav problēmas, bet ja slodze paliek lielāka tad attiecīgi nav vairs spēja pievērst to visu uzmanību vīrietim un vel atlicinātl aiku visiem darbiem, bet vīrietis jau tā ir pieradis pie tās lutināšanas ka spītības pēc vienkārši var pateikt nē. Tad nu tie niķi ir jādzen pakāpeniski laukā.
Ja vīrietis visu laiku redz ka sieviņa staigā apkārt priecīga pa māju un visu pucē un dara, viņam vispārn neienāks prātā ka viņa varbūt ir pārgurusi, j otādus zemtekstus vīrieši reti kad uztver un ja uztver, tad tas jau ir dēļ tā ka iepriekš ar to ir saskārušies.
Tas vīrietis kopumā varbūt arī nav slinks un slikts, viņš vienkārši ir izlaists un no turienes arī nāk tās sekas.
26.02.2016 10:17 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Jāatceras teiciens " Virietis ir mājas galva, bet sieviete ir tā kas groza to galvu."
26.02.2016 10:18 |
 
Reitings 73
Reģ: 04.01.2016
Miss Joker
Desmitniekā!
26.02.2016 10:19 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
meita_kleita, bet ko tad vīrietis pats saka? Kā paskaidro, ka nevar pats sev pat ēst uztaisīt vai traukus aiz sevis nomazgāt? Ko atbild, kad tu saki, ka esi nogurusi un nevēlies būt bezmaksas kalpone?
26.02.2016 10:22 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Vienkārši nesaprotu, kā var otru cienīt un tajā pašā laikā tā uzvesties?
26.02.2016 10:23 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Ja jau reekini tiek daliiti uz puseem, tad es vispaar aiz vina neko nevaaktu. Bet taa kaa cuuku kuutii arii nespeetu uztureeties ar taadu cilveeku nebuutu pa celam..
Var jau buut autorei ir big love(man taada nevareetu buut shaados apstaaklos), nu tad ir jaaciesh un viss.
26.02.2016 10:24 |
 
Reitings 73
Reģ: 04.01.2016
Rowan

Viņš saka, ka saprot, atvainojas, bet nākamajā dienā viss sākas no gala. Esmu skaidrojusi, ka nepieprasu, lai gulta ir perfekti saklāta, bet gultas pārsegu jau var uzmest pa virsu.
Esmu panākusi to, ka trauki no istabas lielākoties atceļo līdz virtuvei, līdz izlietnei gan ne, bet vismaz.
Negatavošanu viņš pamato ar to, ka man sanāk labāk. Un, ka viņam nav laika. Protams, ka katru dienu pie plīts pa 2-3 h es nepavadu, bet vāru lielo zupas katlu 2-3 x nedēļā + uztaisu kādus 2-3 otros.

Ja iet runa par nogurumu, tad viņš man "met sejā", ka es savā darbā un lekcijās tā nenogurstu. es taču sēžu, strādāju pie datora. Viņš strādā fizisku darbu, bet nekas tik briesmīgi nogurdinošs tas nav. Pati mēdzu viņam darbā nedaudz piepalīdzēt.
26.02.2016 10:27 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Es finansiāli pasūtīt ēdienu uz mājām atļauties nevaru, tā jau ēdienu, kuru gatavoju viņam īpaši neaiztieku. Lai tās zupas, gaļas, sieri paliek viņam. Ja abi ēdīsim, tad mēneša beigās varēsim grauzdētu maizi grauzt. Pati ēdu krietni ekonomiskāk - griķi, kāda maizīte, olas, retu reizi gaļa.


Šajā vietā es nesapratu. Vīrietis ēd kā kings un tu knapinies??

Un pēc lasītā vēl saprotu, ka tu pelni vairāk un vīrietis mazāk?
26.02.2016 10:27 |
 
Reitings 73
Reģ: 04.01.2016
Mr.Penguin
Jā, mana alga ir lielāka. Kā arī es mēdzu brīvajā laikā paņemt dažādas haltūriņas.
Neteiktu jau kā kungs, bet es pati ēdu sliktāk. Es knapinos, jo, ja abi ēdīsim tā, kā ēd viņš, tad man iekrājumiem un rēķiniem nepaliks nekas. Arī par finansēm un to, ka olīvas un zilos sierus ēd svētku reizēs, nevis ikdienā, esmu teikusi.
Viņš visas ēdienreizes ēd mājās, man ir jādomā, kur un kā paēst pusdienas, vakariņas. Bieži iztieku bez, jo man ir jādomā līdzi, lai viņam mēneša beigās būtu ēdiens.

Ar tām finansēm arī sāpīga tēma vispār.
26.02.2016 10:31 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Vispār Mums łoti labi strādā noruna, tas kurš gatavo ēst ir brīvs no trauku mazgâšanas.ja es gatavoju viñš mazgā traukus vai otrādi.

Man atliek cīnīties ar tējas krūzēm un naškju trauciñiem. :D
26.02.2016 10:31 |
 
Reitings 73
Reģ: 04.01.2016
Jackie
Cik nu big love.
Protams, ka es viņu mīlu, bet arī zinu to, ka, ja es aiziešu, tad viņš normāli viens neizdzīvos. :(
26.02.2016 10:31 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ar naudu ir kā ir. Viņam paliek pāri, notriec mēslos un pēc tam no manis aizņemas uz neatdošanu.
Es finansiāli pasūtīt ēdienu uz mājām atļauties nevaru, tā jau ēdienu, kuru gatavoju viņam īpaši neaiztieku. Lai tās zupas, gaļas, sieri paliek viņam. Ja abi ēdīsim, tad mēneša beigās varēsim grauzdētu maizi grauzt. Pati ēdu krietni ekonomiskāk - griķi, kāda maizīte, olas, retu reizi gaļa.
mila sieviete kapec sevi pazemo? Esi tik briesmiga ka doma citu neatradisi? Ceru so tava mamma nezin, citadak ar cuguna pannu tavejam smadzenes ieliks vieta!
26.02.2016 10:32 |
 
Reitings 73
Reģ: 04.01.2016
Zanjux
Šis vispār ir ļoti labs nosacījums. :D
26.02.2016 10:32 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
bet arī zinu to, ka, ja es aiziešu, tad viņš normāli viens neizdzīvos.
tu neesi vina mamma! Izdzivos un ka vel, pie mammas aizies.
26.02.2016 10:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits