Viena aita klasē

 
Reitings 205
Reģ: 03.10.2014
Čau, dāmas!

Situācija ir pavisam neapskaužama. Tas sākās ar to, ka mans brālis izkāvās ar tās klasesbiedrenes puisi, tajā pašā vakarā viņa man uzraksta " Čau, brālis tev pastāstīja kas bija?" un kaut ko tādā garā es saku " Nē, kas notika, pastāsti." Viņa atsakās man to stāstīt, tā neesot viņas darīšana, tiri piri, prasi brālim, es tāda " ok, baigā draudzene esi, būtu kāds cits, ne mans brālis uzreiz pastāstītu, bet redz, tagad nevar baigie noslēpumi" Labi, neko, vēlāk tāpat uzzināju kas bija. Klases čatā sākām runāt par žetonvakaru.. gredzeni jau sataisīti tā kā jābrauc pakaļ, klasesbiedrs brauc sestdien uz Rīgu un varētu paņemt, lai nav no lieka jābrauc pakaļ, saku, nu tad līdz sestdienai lai visi atnes naudu un viņa tāda " a ja man nav? man jāiet uzreiz nošauties?" es pateicu "jap" jo nu.. kā jautā tā atbildu. pēs tam sākās lielas nesaskaņas, ka es esmu slikta, neviens viņā neklausās, tikai manī. Esmu slima un uz skolu neeju, skolā mani viņa nenormāli aprunā, saka cik es slikta un tādā garā. Saka, ka nepiedalīsies žetonvakarā. Man jau tā kā būtu vienalga, bet mēs esam 7 klasē tikai un kā es kaut ko asāku pasaku viņai, tā puisis uzreiz saka, lai nomierinos, bet viņa par mani var runāt dumjības? Viņa piedraud, ka neies uz žetonvakaru.. KO lai es daru šajā situācijā? Ceturtdien aiziešu uz skolu un noteikti varēšu klausīties Dieva brīnumus. Respektīvi visa mana klase sāks vainot mani, ka nenotiks žetonvakars, bet ko es tur vispār? It kā pieauguši cilvēki, bet nu uzvedās kā bērni. KO lai es daru?!:-O
02.02.2016 11:30 |
 
Reitings 75
Reģ: 02.01.2016
Cik tad tas gredzens maksā?
02.02.2016 16:47 |
 
Reitings 103
Reģ: 28.08.2014
Cik tad tas gredzens maksā?


Mums bija laikam ap padsmit eiro, bet nu tas, protams, bija atkarīgs no tā, cik lielu to pamata gredzenu izvēlas.
02.02.2016 22:19 |
 
Reitings 205
Reģ: 03.10.2014
Mums gredzens maksā 28eiro. Paši izvēlējāmies kopīgi. Arī viņa.. Tajā brīdī neviens neko par cenu neteica, ka par lielu vai kas tur. Kā jāsāk maksāt, tā saka, ka par daudz...

Paldies, Viktorija87, Ir vērts apdomāt ko tādu!
02.02.2016 23:25 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Vai man vienigajai liekas,ka ta meitene vispar grib izjaukt zhetonvakaru,lai tas nenotiktu un vinai nebus vel izdevumi? Un ta vien liekas,ka vina tik.gaidija,lai kads pavellas uz vina provokaciju,pataisitu kadu par vainigo un pasakumu izgaztu..
03.02.2016 09:53 |
 
Reitings 205
Reģ: 03.10.2014
Sany, tā vai tā par gredzeniem jāmaksā, nekur viņa neizspruks! Nezinu kādi ir viņas nodomi, izskatās jau, ka nesanāks viņai nekas.
03.02.2016 10:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits