Cik daudz var pateikt?

 
Reitings 62
Reģ: 22.02.2015
Sveikas meitenes,
šodien runāju ar mammīti par savām attiecībām un sapratu, ka neko daudz nevaru pateikt, jo baidos, ka viņa varētu mani nesaprast/ pārprast un daudz skaidrot arī nevēlos. It kā jau viņa gana saprotoša..., bet laikam citos jautājumos.

Kā ir ar Jums, cik daudz atklājat savām mammām?
20.01.2016 21:29 |
 
Reitings 202
Reģ: 24.11.2013
Par savām attiecībām nestāstu pilnīgi neko. Vecāki manu vīru pirmo reizi rezēja tikai tad, kad bijām jau kādu brīdi precējušies. To, ka precos gan viņai pateicu.
Kontaktējamies pa telefonu, bet runājam par vispārīgām lietām, neko par savām attiecībām ar vīru nestāstu un viņa nemaz neprasa. Dzīvē neesam tikušās vairāk kā 1.5 gadus
21.01.2016 18:47 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Ar mammu attiecības ir ļoti labas. Par attiecību lietām esmu runājusi diezgan maz, ne tāpēc,ka nevarētu, bet par šādām tēmām man kaut kā vairāk pierasts ar draudzenēm klačoties.
21.01.2016 19:21 |
 
10 gadi
Reitings 4268
Reģ: 03.08.2009
Brīvi runāju ar mammu par attiecībām
Viņa reizēm māk labi no malas paskatīties, dot padomu, atvēsināt manu temperamentu. Reizēm ļoti labi parāda, ka es stresoju par sīkumiem. Vispār varētu teikt, ka mamma un vecmāmiņa man kā draudzenes ir. Lai gan viņām pašām savā starpā grūti sadzīvot un attiecību ziņā nevienai laulība nav/nebija izdevusies.
22.01.2016 00:43 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Kamēr bija kaut cik labas attiecības ar mammu - stāstīju un runāju daudz. Tad attiecības sāka manāmi pasliktināties, manis sacītais tika pamatīgi kritizēts un es tiku visādi apsaukāta. Līdz ar to arī retāk un mazāk stāstīju, lai neklausītos kārtējos pārmetumos. Tagad joprojām salīdzinoši maz runājam par manām attiecībām. Mātes ieteikumi man nav nepieciešami.
22.01.2016 00:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits