Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

viss aizgājis šķērsām

 
Reitings 10
Reģ: 07.06.2011
Gribu izkratīt sirdi. Šodien uzzināju, ka ar nākošo mēnesi likvidējas drauga darba vieta. Es savā pašreizējā darba vietā strādāju nepilnus 3 mēnešus. Esmu pabeigusi universitāti, ieguvusi bakalaura grādu un mana pašreizējā nodarbošanās ir visciešāk saistīta ar to, ko studēju. Ar draugu esam kopā 5 gadus. Iepriekš nedzīvojām kopā, jo +/- tikāmies tikai nedēļas nogalē, kamēr es studēju Rīgā bet viņš mācījās un strādāja citā pilsētā, kurā abi dzīvojam. Ļoti gaidījām to brīdi, kad beidzot varēsim uzsākt kopdzīvi jo nu kad tad vēl, bet bāc - draugam darba vairāk nav. Dzīvojam diezgan mazā pilsētā, darba iespējas ir 'loti ierobežotas. Principā draugs strādāja vienā no labākajiem uzņēmumiem šeit, saņēma pieklājīgu algu priekš tādas pilsētiņas. Tagad sēžu un birdinu asaras. Apnicis dzīvoties te pie viena vecākiem, te otra, gribās to savu telpu un savu dzīvi sākt kārtot. Abiem 22 gadi. Kā lai saņemas, vismaz drauga dēļ jo jūtu ka sāku uzvilkties un viņu kaut kādā mērā vainot(t) Meģinu izrādīt atbalstu, jo pats jau arī pārdzīvo, bet tikk grūti saņemties. Kamēr atkal atradīs darbu, kamēr atradīsim dzīvesvietu, iekārtosimies, vismaz 3-6 mēneši. Pati sevi arī graužu ka esmu slikta draudzene bet sirds ārprātā pilna:'-( Kamēr visiem apkart tā dzīve kaut kā sakārtojas, mums viss iet uz otru galu...
14.01.2016 17:39 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
taureniiis - ja tev jau viens darba zaudējums ir kā tu pati saki, sabojājis VISU, tad nečakarē puisim dzīvi un netērē viņa laiku. kā tu taisies precoties dot zvērestu, ka būsi ar viņu kopā priekos un bēdās, ja jau pie pirmās reizes, kad viņam ir dzīvē grūts posms jau met plinti krūmos un vaino viņu. Viņam jau tā ir grūti un tu to nepadari vieglāku. un vispār, ja gribi pie sāniem čali, kuram vienmēr dzīvē viss ir tikai labi un nekad nav slikto posmu, tad grūti tev dzīvē bus.

saņemies, jums ir tikai 22 gadi, tas ka citi jau dzīvo kopā vai ir precējušies šajā vecumā, nav nekāds veiksmes vai laimes rādītājs. un jūsu situācija jau pavisam noteikti nav tik sūdīga, lai tai nebūtu risinājuma.
15.01.2016 18:53 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Gan viss sakārtosies tad, kad būs īstais brīdis.


Lūk, šie ir viedie vārdi! ;) Bet, lai līdz tiem nonāktu, vajadzēja nedaudz "papsihot" jeb izkratīt sirdi.. Tas ir pilnīgi normāli un visas neesam vienādas - kāda tver to vieglāk, kāda smagāk. Galvenais, atbalstiet viens otru un viss būs čotkā :)
15.01.2016 00:08 |
 
Reitings 10
Reģ: 07.06.2011
Es domāju no sava rakstīt, bet sakautrējos. Redz, karma darbojas ātri :D
Nprmāls plāns, nākamis līmenis attiecībās.

Tā jau tas arī bija plānots , ne jau nu es piespiedu šo un teicu - davai, tagad mēs dzīvosim kopā, jo ES tā gribu. Tā doma tā dabiski ir nākusi tuvāk un tuvāk, un tagad bija jārīkojas, bet acīmredzot mums vēl nav īstais laiks tam, lai būtu tā vietiņa mums tikai diviem vien. Gan viss sakārtosies tad, kad būs īstais brīdis.
15.01.2016 00:06 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Meksikanka to domu uztvēra, paldies. Jo tā jau ir - ceri, ceri, ieplāno un saplāno, bez maz vai jau to dzīvokli ej un ņem bet tad bums un viss, viss atkal apstājas.


Yeap, esmu gudra :D

mistalee, neliels feiliņš ar profiliem sanāca :-P Nu, kam negadās. Būs labi! Saprotu, ka pirmajā brīdī viss liekas traģiski un neiespējami, pati tāda esmu, no mušas par ziloni - mans variants.. Protams, darba zaudēšana jau nav nemaz sīkums, bet tomēr.. Parasti mierinu sevi ar domu, ka šajā pasaulē plānoju novilkt līdz gadiem 60 kā minimums :D Un kaut kas šajā laikā man būs jāēd, jādzer, kaut kas jāģērbj mugurā.. Līdz ar to būs jāmeklē citas iespējas utt., kaut gan protams mainīt un mainīties līdz ar laiku ir grūti, jo komforta zona ir komforta zona.

Un ko te daudzas par sapņošanu runā? Ok, ja autore sapņotu par gaisa pilīm, bet viņa ar savu puisi kopdzīvo plānoja, 5 gadi kopā un tas ir normāli. Nē, dažas labas par to izsakās kā par nez ko. Nprmāls plāns, nākamis līmenis attiecībās.

Nu tad var sēdēt bez darba Mazpisānos un gaidīt, kad pēc gadiem 10 atkal normāls uzņēmums atvērsies savā vai kaimiņu sādžā.



Nu, autore jau arī sēž, bet viņai darbs ir. Puisim būtu jāpadomā par to, lai ņemtu, iespējams, mazāk prestižu darbu, nevis gaidīt uz kādu līdzīgu amatu. Protams, vienmēr pastāv lielpilsēta, bet tas jau t.k. ārkārtas variants. Un tā, starp citu, bija atbilde par to, ka daudzas te kladzina par 3. mistisko pilsētu, kas savā būtībā ir tāda pati kā divas iepriekšējās - mazpilsēta ar minimālām darba iespējām
15.01.2016 00:00 |
 
Reitings 10
Reģ: 07.06.2011
Pašlaik mēs aktīvi pameklēsim uz vietas. Koncentrēsimies uz šo pagaidām, jo iespējas izskatās ka ir :) Paldies jums!
14.01.2016 23:27 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Varbūt iespēja ir tiešām pārvākties tuvāk lielpilsētai, ne tajā un tad braukāt uz darbiņu?
Protams pirmajā brīdī viss liekas ka galīgi dimbā un sagrauts, bet gan jau ka nemaz nav tik traki vel. Lai jau draugs pameklē to darbiņu, varbūt kaut kas arī atradīsies un būs ok atkal. Tu arī tajā pašā laikā vari varbūt painteresēties par darbu lielākās pilsētās un ja tur pa jomai atrodi ko tad varbūt arī ir jēga pārvākties?

No kura gala jūs esiet?
14.01.2016 23:22 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
14.01.2016 23:13 |
 
Reitings 10
Reģ: 07.06.2011
Nu pasapņojām un nolaidāmies uz zemes :D Būs jau labi
14.01.2016 23:12 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
mistalee, nu, gan feils! :D
lai nebūtu vilšanās - nesapņo, ļaujies plūdumam un saviem spēkiem, panākumiem. Citādāk tagad jūties kā sabraukts kaķis..
14.01.2016 23:10 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Labs.:-D:-D


Jus nevarat kadu laiku mierigak dzivot. Tu maksa par dzivokli , vins no pabalsta partiku un saimniecibas precem? Jeb tev nav tik liela ta alga un vel ka saprotu auto izmaksa ?
14.01.2016 23:06 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Sajuka gan :) :-D
14.01.2016 23:02 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Profili sajuka?
:-D:-D Es ar pamaniju, a no ista viss pilnigi citadi. Tas ir jau otrai sodien tads gadijums.:-D:-D
14.01.2016 22:58 |
 
Reitings 1121
Reģ: 14.05.2015
Kopigiem spekiem atradisiet risinajumu, japielagojas parmainam. lai jums viss izdodas!
14.01.2016 22:49 |
 
10 gadi
Reitings 3177
Reģ: 29.01.2009
:D Profili sajuka?

Psr tēmu- dzīvē notiek kā notiek. Un nav šī situācija pasaules gals. Jā, stulbi..gribējās, lai ir citādi, bet nu ko darīt. Nav ko pērties par to kā ir, bet gan jāmeklē risinājumi. Un galu galā, ja puisis mēnešus meklētu darbu un nevarētu atrast, bet te vēl tikai tikko paziņots, ka nebūs darba.
14.01.2016 22:42 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Pastāv jau arī iespēja, ka ja paliksi tik pat ambicioza un neuzskatīsi par nepieciešamu doties citur, tad draugs var izdomāt pārcelties kaut kur bez tevis..

Bet kur tad man pārcelties, ja to nedomā arī draugs? :D Es nebūt neesmu ambicioza, galu galā pati braukāju uz citu pilsētu un pašlaik draugam ir iespēja un cerība sameklēt darbiņu pilsētā, kur dzīvojam vai pilsētā kurā es strādāju. Par to ka varētu pārcelties uz pilsētu kur es strādāju pašlaik, jau sen runājām, bet tā kā bija labi iekārtojies tur, tad es vnk katru dienu braucu turp un atpakaļ. Kaut kādas ārkārtas nepieciešamības rezultātā es varētu apsvērt domu pārcelties uz lielāku pilsētu, bet es zinu ka manā nozarē iefiltrēties jebkur ir ārprātā grūti, ja vien protams tā nav Rīga, tur ir vnk vairāk iespēju kur un kā.

Ne jau tie 5 gadi ir lūzuma punkts, ka vai nu tagad vai nekad. Vnk ir tā vilšanās sajūta kas arī to sirdi tik pilnu dara. Meksikanka to domu uztvēra, paldies. Jo tā jau ir - ceri, ceri, ieplāno un saplāno, bez maz vai jau to dzīvokli ej un ņem bet tad bums un viss, viss atkal apstājas.
Bet nu šovakar vēl un vēl ar draugu mierīgi aprunājāmies, cenšos saņemties cik spēju lai viņu atbalstītu, jo jāteic, ka viņš ir diezgan satriekts.
14.01.2016 22:32 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
jums ir TIKAI 22... kur tu skrien? 5 gadi attiecībās absolūti nav nekāds lūzuma punkts, ka TAGAD ir jāpārvācas kopā kaut kur. Nolaidies uz zemes nedaudz, ieelpo, nostādiet sevi attiecīgā finansiālajā stāvoklī un tad dzīvojiet, kur gribat kopā. kur problēma...................
14.01.2016 22:20 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Atliek TIKAI lielpilsēta, bet tur mēs abi nevēlamies.

Jājautā kas pēc taviem uzskatiem ir lielpilsēta? Nosauc piemērus. Manā skatijumā jums ir tikai divi varianti - vai nu katrs dzīvojat pie saviem vecākiem joprojām ilgi un laimīgi, vai dodaties abi kopā uz kādu lielāku pilsētu un meklējiet darbu. Pastāv jau arī iespēja, ka ja paliksi tik pat ambicioza un neuzskatīsi par nepieciešamu doties citur, tad draugs var izdomāt pārcelties kaut kur bez tevis..
14.01.2016 21:52 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Saprotu ka arī es varēju kko darīt savādāk attiecībā uz darbu, bet pašlaik redzu visu slikto tikai tajā, ka draugam vairs tā darba nebūs un tas ir sabojājis man visu.


Vienkāŗši WOW! Man trūkst vārdu, vāi šis video tiešam ir 100% patiesība?! Reāli vārds vārdā.

https://www.youtube.com/watch?v=c5OnPJoZG8A
14.01.2016 21:49 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ir variants dzīvot kādā mazā pilsētiņā, kura ir pietiekami tuvu kādai lielpilsētai, lai jūs ar to māsīnu, kuru ir tik svarīgi uzturēt, varētu izbraukāt ikdienā uz darbu.

Strādāt lielpilsētā nebūt nenozīmē obligāti tur arī dzīvot. Ir pietiekoši daudz mazu, klusu pilsētiņu (vai rajonu), no kuriem cilvēki braukā diendienā. Ja vēl ir pieejams vilciens, nu tad vispār lieliski.
14.01.2016 21:46 |
 
Reitings 10
Reģ: 07.06.2011
Cik tad tu pelni, ka nevarat pat atļauties mazu dzīvoklīti neRīgā? Man jau šķiet, jums tur kas zin kādas prasības pret to kopdzīvi - tik ilgi kaut ko plānojat, bet nekādi nevarat vnk izdarīt.

Dzīvoklīti atļauties varbūt varu, bet ir arī jāēd un jāuztur vēl mašīna, plus ja kādi papildus tēriņi, kāds saslimst utt. Par savu algu to visu, diemžēl, nevaru atļauties:-/

Reāli viņam būs vieglāk atrast pilsētā darbu, pie tam ja rokas no pakaļas neaug tad arī kaut cik normāli atmaksātu darbu. Tu tad varbūt tik ātri to darbu arī neatradīsi, bet pilsētā tomēr iespējas būs DAUDZ lielākas abiem!

Mēs dzīvojam pilsētā nevis laukos ;) Vnk pilsētas nav nez kādas lielās vai vienas no lielākajām.

Pati strādā darbā, kurš nenes visai veiksmīgus ienākumus, bet tajā pat laikā.. nevēlies neko savā dzīvē mainīt, viss uzkrauts uz drauga pleciem.

Jā, par ienākumiem lai varētu pavilkt divus cilvēkus un visus ar to saistītos tēriņus , nevaru, bet neuzskatu, ka esmu neveiksminiece. Neesmu arī neko uzkrāvusi virsū draugam, ir taču pašsaprotami, ka divi cilvēki nes lielāku pienesumu, līdz ar to arī lielāku naudu attiecībās(t)

Ir bezjēdzīgi runāt ar cilvēku, kurai šķiet, ka ar bakalauru kabatā un darbu savā profesijā savos 22 gados ir kaut ko nokavējusi!

Manuprāt es nekur neminēju ka esmu kaut ko nokavējusi. Vnk šķiet ka ir nu tāds kā īstais laiks arī domāt par savu dzīvi, nevis dzīvoties pie vecakiem. Tas tiešām nav nekas ārprātīgs, vēlēties kopdzīvi pēc pieciem kopā pavadītiem gadiem.

Manuprāt, autore tiešām dramatizē, jo viņas sapņi sabruka. Un diezgan nepreizi viņu par to runāt.. Nu, neesam mēs nekādi roboti un parasti cilvēki plāno savu dzīvi. To dara arī autore, vnk baac - neparedzētie apstākļi. Viņa jau netaisa histēriju (cerams) savasm puisim, bet izkrata sirdi. Kas atkal ir normāli.. Un jā, iespējams, ja man būtu normāls darbs ārpus Rīgas, arī negribētu dzīvot Rīgā. It īpaši, ja šī pilsēta nav sirdij tuva. Turklāt autorei jau ir darbs, tātad viss nav tik čabīgi.. Cita lieta, ka iespējams sieviete vēlas justies kā sieviete, nevis uzturot vīrieti. Protams jāpatur prātā, ka tas viss ir pārejošās ģrūtības, bet autores jūtu izvirdums ir tāpēc, ka viņai tagad liekas, ka viss - pasaules gals klāt, viņa uz visiem laikiem paliks vienīga ģimenes apgādātāja un vīrietis vienmēr paliks bezdarbnieks! Tā nebūs! Galvenais morāli atbalsti draugu, nevis gremdē viņu savā asaru jūrā, jo grūtības pāries, bet draugs vienmēr atcerēsies par to, ka var uz Tevi paļauties un ka Tu viņu atbalstīsi jebkādās grūtībās!

Histēriju es netaisu tiešām, bet situācija nav no patīkamākajām. Sirds ir pilna, jo ABU kopīgie sapņi ir uz kādu nenosakāmu laiku sabrukuši:-/ Nav jau tā ka liekas ka pasaules gals un man viņš tagad jāuztur. Vairāk par jo to pašu faktu, ka viss notiek tā kā notiek, un tā kopdzīve atkal jāatliek.

Par ģimeni un bērniem - protams, ka visu paspēsim, tas viss ir sarunu līmenī bet tā ir mums abiem vēlme. Un ja mēs abi to scenāriju izsapņojām un viss šķita tik reāls, tad protams ka ir tā nepatīkamā sajūta ka viss atkal ir turpat kur iepriekš. Gribās to virzību, tāpat kā gribās kaut ko sasniegt karjerā , tā arī attiecībās, nevis randiņot šur un tur, bet sākt būvēt mūsu kopīgo dzīvi. Un nav tā tikai mana vēlme, draugs arī ļoti to visu vēlās.

Bet ja tā pati 3. pilsēta ie tāda pati pilsēta, bez darba iespējām? A? Un reāli tik lielpilsētas paliek..

Jā tas ir mūsu variants, diemžēl. Trešā, ceturtā pilsēta ir principā tādi pati. Atliek TIKAI lielpilsēta, bet tur mēs abi nevēlamies. Kamēr ir iespēja te, vai vismaz cerība, kaut ko nokārtot, uz lielpilsētām neskatamies. Protams, vajadzības gadījumā apdomātu arī tādus variantus, pašlaik tie vnk netiek pat izskatīti.
14.01.2016 21:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits