viss aizgājis šķērsām

 
Reitings 10
Reģ: 07.06.2011
Gribu izkratīt sirdi. Šodien uzzināju, ka ar nākošo mēnesi likvidējas drauga darba vieta. Es savā pašreizējā darba vietā strādāju nepilnus 3 mēnešus. Esmu pabeigusi universitāti, ieguvusi bakalaura grādu un mana pašreizējā nodarbošanās ir visciešāk saistīta ar to, ko studēju. Ar draugu esam kopā 5 gadus. Iepriekš nedzīvojām kopā, jo +/- tikāmies tikai nedēļas nogalē, kamēr es studēju Rīgā bet viņš mācījās un strādāja citā pilsētā, kurā abi dzīvojam. Ļoti gaidījām to brīdi, kad beidzot varēsim uzsākt kopdzīvi jo nu kad tad vēl, bet bāc - draugam darba vairāk nav. Dzīvojam diezgan mazā pilsētā, darba iespējas ir 'loti ierobežotas. Principā draugs strādāja vienā no labākajiem uzņēmumiem šeit, saņēma pieklājīgu algu priekš tādas pilsētiņas. Tagad sēžu un birdinu asaras. Apnicis dzīvoties te pie viena vecākiem, te otra, gribās to savu telpu un savu dzīvi sākt kārtot. Abiem 22 gadi. Kā lai saņemas, vismaz drauga dēļ jo jūtu ka sāku uzvilkties un viņu kaut kādā mērā vainot(t) Meģinu izrādīt atbalstu, jo pats jau arī pārdzīvo, bet tikk grūti saņemties. Kamēr atkal atradīs darbu, kamēr atradīsim dzīvesvietu, iekārtosimies, vismaz 3-6 mēneši. Pati sevi arī graužu ka esmu slikta draudzene bet sirds ārprātā pilna:'-( Kamēr visiem apkart tā dzīve kaut kā sakārtojas, mums viss iet uz otru galu...
14.01.2016 17:39 |
 
Reitings 329
Reģ: 02.01.2016
es slavinu laulību un ģimeni. Kurā sievietes loma ir būt sievietei, nevis darba zirgam.
14.01.2016 19:14 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
sieviete var būt sieviete arī strādājot!
14.01.2016 19:17 |
 
Reitings 329
Reģ: 02.01.2016
sievietes , karjeristes mani uzrunā tikai uz 1 nakts sakariem :D
mani interesē sieviete, kura zin kā sevi lutināt, un kura zin ko vēlās .. un tas noteikti nav strādāt, pelnīt kopēju budžetu utt.. sieviete var strādāt tad, ja viņai tas ir nepieciešams sevis palutināšanai, ja ir bez attiecībām, vai vienkārši lai aizpidītu brīvo laiku.
bet ambīcijas sniedzās tik tālu , līdz mēnesim 8-)
14.01.2016 19:17 |
 
Reitings 1063
Reģ: 01.06.2015
Pagaidi, ar laiku viss nostabilizēsies.
Gan jau atradīs darbu un varēsiet dzīvot kopā.
Palīdzi viņam ar darba meklējumiem.
Pati arī ar draugu nevaru dzīvot kopā un nez vai vispār kad varēsim... kā man justies?
Tiekamies 1 reizi mēnesī. Ja 2, tad tas jau ir brīnums. Turklā vecāki diez ko neatbalsta manas attiecības...
Priecājies, ka vismaz tik bieži satiec, tev ir daudz laika sev.
14.01.2016 19:21 |
 
Reitings 329
Reģ: 02.01.2016
sievietei ir jādara tas, kas viņu dara laimīgu :) var jau būt, dažas gūst gandarījumu no darbiņa. Kuras grib būt neatkarīgas, patstāvīgas. protams jābūt ienākumiem. bet kad sieviete gūst panākumus, viņai momentāli iestājās lieluma mānija. sieviete kļūst tuvredzīga. pārstāj sapņot utt. kļūst ļoti sasodīta rreāliste, matereāliste, un karjeriste :D
nezinu , var jau būt kāda no viņām ir forša. bet kad pienāk 40 gadi, šīs kundzītes, kuras ir vadošajos amatos.. grib darīt tādas blēņas :D tikt tā lutinātas.. ka tas ir vāks :D
to ko palaida garām
14.01.2016 19:23 |
 
Reitings 1063
Reģ: 01.06.2015
40 gadi nav kundzīte :D
60 un uz augšu gan.
14.01.2016 19:30 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Ja ir bijis ļoti labs darbs nevajag nolaist latiņu, pēc tam nenovērtēs tavu draugu citi, domās, ka bija sūdīgs darbinieks, ka atlaide( likvidēšana ir pieklājīga atlaišana), jāmeklē un viss, atkāpties vienmēr ir iespēja! Cita lieta, ja nav bijis labs darbs, tad darītu ko spētu!


Nu.. šis bariants ir labs, ja dzīvo pilsētā vai lielpilsētā, kur ir visas iespējas. Ja tiek likvidēts pilsētā (vai pat reģionā) labākais uzņēmums, tad diez vai var cerēt, ka tuvāko gadu laikā uzpeldēs kas tikpat labs. Šajā situācijā vai nu jāņem mazāk prestižs darbs, vai 'jāpārceļas uz Rīgu..

Manuprāt, autore tiešām dramatizē, jo viņas sapņi sabruka. Un diezgan nepreizi viņu par to runāt.. Nu, neesam mēs nekādi roboti un parasti cilvēki plāno savu dzīvi. To dara arī autore, vnk baac - neparedzētie apstākļi. Viņa jau netaisa histēriju (cerams) savasm puisim, bet izkrata sirdi. Kas atkal ir normāli.. Un jā, iespējams, ja man būtu normāls darbs ārpus Rīgas, arī negribētu dzīvot Rīgā. It īpaši, ja šī pilsēta nav sirdij tuva. Turklāt autorei jau ir darbs, tātad viss nav tik čabīgi.. Cita lieta, ka iespējams sieviete vēlas justies kā sieviete, nevis uzturot vīrieti. Protams jāpatur prātā, ka tas viss ir pārejošās ģrūtības, bet autores jūtu izvirdums ir tāpēc, ka viņai tagad liekas, ka viss - pasaules gals klāt, viņa uz visiem laikiem paliks vienīga ģimenes apgādātāja un vīrietis vienmēr paliks bezdarbnieks! Tā nebūs! Galvenais morāli atbalsti draugu, nevis gremdē viņu savā asaru jūrā, jo grūtības pāries, bet draugs vienmēr atcerēsies par to, ka var uz Tevi paļauties un ka Tu viņu atbalstīsi jebkādās grūtībās!
14.01.2016 19:32 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
* viņu par to kritizēt
14.01.2016 19:32 |
 
Reitings 329
Reģ: 02.01.2016
tieši tā , sapņi sabruka ;) jo saprata , ka tas čalis nekādu princeses cienīgu dzīvi nespēs viņai nekad sniegt.
tas ir skarbi . bet nevajag atteikties no tiem sapņiem. jo tos var piepildīt normāls čalis 8-)8-)8-)
14.01.2016 19:33 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
var jau būt, dažas gūst gandarījumu no darbiņa. Kuras grib būt neatkarīgas, patstāvīgas.


Nu, ir vēl arī tās, kam vienkārši patīk darīt to, ko viņas dara.
14.01.2016 19:36 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Ir bezjēdzīgi runāt ar cilvēku, kurai šķiet, ka ar bakalauru kabatā un darbu savā profesijā savos 22 gados ir kaut ko nokavējusi!


Ja tu jau brauka uz citu pilsētu uz darbu, tad neredzu iemeslu nebraukāt uz darbu no vel citas, tresās pilsētas.
14.01.2016 19:42 |
 
Reitings 28594
Reģ: 11.02.2015
Jāpiekrīt tai vadošajai domai, kas iepriekš izteikta.
Ja reiz plānojat ģimeni, jābūt gataviem arī morāli vēl lielākiem triecieniem. Protams, tas šobrīd šķiet milzīgs trieciens, bet ir jāizvērtē prioritātes. Vai ieciklēties uz to, ka "visiem ir, mums arī vajag, lai dzīve ietu pēc plāniņa", vai tomēr to, ka šī ir jūsu attiecību pieredze ;) Un kopīgas grūtības satuvina ;)
Piekrītu tām šaubām par to, kāpēc tad ar tavu algu nevarat kaut nolaistu dzīvoklīti noīrēt, izlīmēt ar tapetēm, geto stiliņa "remontu" uzčinīt? Varbūt jums ikdienas tēriņu standarts pārāk augsts? Tas uz šo laiku tad būtu jāpārskata. Otrkārt, man vecāki, lai māju pamazām varētu celt, pēc darba praktiski neatpūtās, bet vienu laiku intensīvi mārrutkus audzēja, ravēja un pārdeva, jo tolaik par to labi maksājat. Nu atrodiet abi īslaicīgas haltūriņas, lai arī vieglāk nostāties uz kājām būtu.
14.01.2016 20:18 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Ja tu jau brauka uz citu pilsētu uz darbu, tad neredzu iemeslu nebraukāt uz darbu no vel citas, tresās pilsētas.


Bet ja tā pati 3. pilsēta ie tāda pati pilsēta, bez darba iespējām? A? Un reāli tik lielpilsētas paliek.. Bet cik saprotu, autores draugs pats negrib uz lielpilsētu pārvākties.
14.01.2016 20:18 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
slampa!
14.01.2016 20:34 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Bet ja tā pati 3. pilsēta ie tāda pati pilsēta, bez darba iespējām? A? Un reāli tik lielpilsētas paliek.. Bet cik saprotu, autores draugs pats negrib uz lielpilsētu pārvākties.


Nu tad var sēdēt bez darba Mazpisānos un gaidīt, kad pēc gadiem 10 atkal normāls uzņēmums atvērsies savā vai kaimiņu sādžā.

Realitāte mazpilsētās ir tāda, kāda tā ir. Gribi normālas darba iespējas - dodies uz turieni, kur notiek uzņēmējdarbība un ir darbavietas. Ja savs dzimtais stūrītis ir tik mīļš, ka nekur prom negribi, nu tad RĒĶINIES ar to, ka darba vietu ir tik, cik ir, un tādas, kādas ir.
14.01.2016 21:37 |
 
Reitings 10
Reģ: 07.06.2011
Cik tad tu pelni, ka nevarat pat atļauties mazu dzīvoklīti neRīgā? Man jau šķiet, jums tur kas zin kādas prasības pret to kopdzīvi - tik ilgi kaut ko plānojat, bet nekādi nevarat vnk izdarīt.

Dzīvoklīti atļauties varbūt varu, bet ir arī jāēd un jāuztur vēl mašīna, plus ja kādi papildus tēriņi, kāds saslimst utt. Par savu algu to visu, diemžēl, nevaru atļauties:-/

Reāli viņam būs vieglāk atrast pilsētā darbu, pie tam ja rokas no pakaļas neaug tad arī kaut cik normāli atmaksātu darbu. Tu tad varbūt tik ātri to darbu arī neatradīsi, bet pilsētā tomēr iespējas būs DAUDZ lielākas abiem!

Mēs dzīvojam pilsētā nevis laukos ;) Vnk pilsētas nav nez kādas lielās vai vienas no lielākajām.

Pati strādā darbā, kurš nenes visai veiksmīgus ienākumus, bet tajā pat laikā.. nevēlies neko savā dzīvē mainīt, viss uzkrauts uz drauga pleciem.

Jā, par ienākumiem lai varētu pavilkt divus cilvēkus un visus ar to saistītos tēriņus , nevaru, bet neuzskatu, ka esmu neveiksminiece. Neesmu arī neko uzkrāvusi virsū draugam, ir taču pašsaprotami, ka divi cilvēki nes lielāku pienesumu, līdz ar to arī lielāku naudu attiecībās(t)

Ir bezjēdzīgi runāt ar cilvēku, kurai šķiet, ka ar bakalauru kabatā un darbu savā profesijā savos 22 gados ir kaut ko nokavējusi!

Manuprāt es nekur neminēju ka esmu kaut ko nokavējusi. Vnk šķiet ka ir nu tāds kā īstais laiks arī domāt par savu dzīvi, nevis dzīvoties pie vecakiem. Tas tiešām nav nekas ārprātīgs, vēlēties kopdzīvi pēc pieciem kopā pavadītiem gadiem.

Manuprāt, autore tiešām dramatizē, jo viņas sapņi sabruka. Un diezgan nepreizi viņu par to runāt.. Nu, neesam mēs nekādi roboti un parasti cilvēki plāno savu dzīvi. To dara arī autore, vnk baac - neparedzētie apstākļi. Viņa jau netaisa histēriju (cerams) savasm puisim, bet izkrata sirdi. Kas atkal ir normāli.. Un jā, iespējams, ja man būtu normāls darbs ārpus Rīgas, arī negribētu dzīvot Rīgā. It īpaši, ja šī pilsēta nav sirdij tuva. Turklāt autorei jau ir darbs, tātad viss nav tik čabīgi.. Cita lieta, ka iespējams sieviete vēlas justies kā sieviete, nevis uzturot vīrieti. Protams jāpatur prātā, ka tas viss ir pārejošās ģrūtības, bet autores jūtu izvirdums ir tāpēc, ka viņai tagad liekas, ka viss - pasaules gals klāt, viņa uz visiem laikiem paliks vienīga ģimenes apgādātāja un vīrietis vienmēr paliks bezdarbnieks! Tā nebūs! Galvenais morāli atbalsti draugu, nevis gremdē viņu savā asaru jūrā, jo grūtības pāries, bet draugs vienmēr atcerēsies par to, ka var uz Tevi paļauties un ka Tu viņu atbalstīsi jebkādās grūtībās!

Histēriju es netaisu tiešām, bet situācija nav no patīkamākajām. Sirds ir pilna, jo ABU kopīgie sapņi ir uz kādu nenosakāmu laiku sabrukuši:-/ Nav jau tā ka liekas ka pasaules gals un man viņš tagad jāuztur. Vairāk par jo to pašu faktu, ka viss notiek tā kā notiek, un tā kopdzīve atkal jāatliek.

Par ģimeni un bērniem - protams, ka visu paspēsim, tas viss ir sarunu līmenī bet tā ir mums abiem vēlme. Un ja mēs abi to scenāriju izsapņojām un viss šķita tik reāls, tad protams ka ir tā nepatīkamā sajūta ka viss atkal ir turpat kur iepriekš. Gribās to virzību, tāpat kā gribās kaut ko sasniegt karjerā , tā arī attiecībās, nevis randiņot šur un tur, bet sākt būvēt mūsu kopīgo dzīvi. Un nav tā tikai mana vēlme, draugs arī ļoti to visu vēlās.

Bet ja tā pati 3. pilsēta ie tāda pati pilsēta, bez darba iespējām? A? Un reāli tik lielpilsētas paliek..

Jā tas ir mūsu variants, diemžēl. Trešā, ceturtā pilsēta ir principā tādi pati. Atliek TIKAI lielpilsēta, bet tur mēs abi nevēlamies. Kamēr ir iespēja te, vai vismaz cerība, kaut ko nokārtot, uz lielpilsētām neskatamies. Protams, vajadzības gadījumā apdomātu arī tādus variantus, pašlaik tie vnk netiek pat izskatīti.
14.01.2016 21:41 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ir variants dzīvot kādā mazā pilsētiņā, kura ir pietiekami tuvu kādai lielpilsētai, lai jūs ar to māsīnu, kuru ir tik svarīgi uzturēt, varētu izbraukāt ikdienā uz darbu.

Strādāt lielpilsētā nebūt nenozīmē obligāti tur arī dzīvot. Ir pietiekoši daudz mazu, klusu pilsētiņu (vai rajonu), no kuriem cilvēki braukā diendienā. Ja vēl ir pieejams vilciens, nu tad vispār lieliski.
14.01.2016 21:46 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Saprotu ka arī es varēju kko darīt savādāk attiecībā uz darbu, bet pašlaik redzu visu slikto tikai tajā, ka draugam vairs tā darba nebūs un tas ir sabojājis man visu.


Vienkāŗši WOW! Man trūkst vārdu, vāi šis video tiešam ir 100% patiesība?! Reāli vārds vārdā.

https://www.youtube.com/watch?v=c5OnPJoZG8A
14.01.2016 21:49 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Atliek TIKAI lielpilsēta, bet tur mēs abi nevēlamies.

Jājautā kas pēc taviem uzskatiem ir lielpilsēta? Nosauc piemērus. Manā skatijumā jums ir tikai divi varianti - vai nu katrs dzīvojat pie saviem vecākiem joprojām ilgi un laimīgi, vai dodaties abi kopā uz kādu lielāku pilsētu un meklējiet darbu. Pastāv jau arī iespēja, ka ja paliksi tik pat ambicioza un neuzskatīsi par nepieciešamu doties citur, tad draugs var izdomāt pārcelties kaut kur bez tevis..
14.01.2016 21:52 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
jums ir TIKAI 22... kur tu skrien? 5 gadi attiecībās absolūti nav nekāds lūzuma punkts, ka TAGAD ir jāpārvācas kopā kaut kur. Nolaidies uz zemes nedaudz, ieelpo, nostādiet sevi attiecīgā finansiālajā stāvoklī un tad dzīvojiet, kur gribat kopā. kur problēma...................
14.01.2016 22:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits