Vārdi: "Es Tevi mīlu!''

 
Reitings 223
Reģ: 28.06.2014
Sveikas, kosmietes!

Gribētu parunāt par šo trīs vārdu kombināciju - Es Tevi mīlu!
Kurš no jums pateica pirmais šos vārdus?
Mana situācija tāda, ka pateicu es, jo jutu, ka tā vajag, bet draugs neatbildēja ar to pašu. Kopā esam nepilnu pus gadu. Zinu, ka mīlestību pierāda ar darbiem un viss jau ir labi, bet vienmēr jau gribas dzirdēt to pašu pretī. Tomēr no otras puses, ja draugs nav pārliecināts vai baidās teikt, labāk, lai saka vēlāk, bet no sirds, nevis tāpēc, ka es tā gribu. Esam runājuši par to, viņš teica, ka viņam to ir grūti pateikt. Man pašai arī nebija viegli šos vārdus teikt, jo ar tiem nemēdzu mētāties apkārt, tāpat kā viņš. Tomēr sievietes mīl ar ausīm... Jāpiebilst, ka draugs kopumā nav no tiem runātīgākajiem, tāpēc tas priekš viņa ir vēl grūtāk.

Ehh., vienkārši gribas sagaidīt to mirkli, kad tas notiks.(l)
12.01.2016 19:32 |
 
Reitings 957
Reģ: 15.11.2015
Viņš pirmais.
Pēc divu mēnešu draudzības teica pastāvīgi, ka ir traki iemīlējies un nedaudz vairāk kāpēc pus gada atzinās mīlestībā.
13.01.2016 10:42 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Šādos brīžos ir žēl, ka nerakstu dienasgrāmatu... :D
13.01.2016 10:46 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Viņš. Es nojautu un nekā īpaši nereaģēju. Tagad jau vairākkārt to teicis. Es viņam jau esmu teikusi, ka šķiet to pašu gluži nevaru teikt pretī, jo nejūtos iemīlējusies. Attiecības ideālas tādā ziņā, ka puisis izdabā manām vēlmēm un ļoti rūpējas par mani un nekad neko aizvainojošu nav teicis vai tml. , bet neesmu sajūsmā par viņu kā par vīrieti. Sākumā vispār šaubījos vai vēlos turpināt kontaktēties ar viņu. Viņš lūdza, lai tikai dodu iespēju, viņš darīšot visu kā vēlos, centīšoties utt, lai tikai es neaizmūku un laiks rādīs... Tā nu tas arī ir palicis. Es izbaudu, ka varu saņemt, ko vēlos un man ir tāda uzmanība, mīlestība pret mani kādu nekad neesmu jutusi. No otras puses dažreiz vēlos, kaut satiktu kādu, kurš aizrautu elpu un sajustos kā vidusskolas laikos, kad katrs skatiens, pieskāriens bija WOOW :-D Sen tā neesmu jutusies ;-) Vienkārši šķiet, ka daudzi aplauzieni ir arī izstrādājuši mani tik kapitālu neticību, ka ja man pienāktu puisis, kurš tiešām simpatizētu baigi, es atšūtu viņu, jo neticētu, ka ar viņu, kas nopietns varētu sanākt un viņš mani vēlas vairāk kā spēles pēc.
13.01.2016 10:48 |
 
Reitings 359
Reģ: 03.10.2013
- Tu mani mīli?
- Es tak Tev jau teicu!
- Bet tas bija tik sen!
- Ja kas mainīsies, ziņošu :-D
13.01.2016 14:39 |
 
Reitings 216
Reģ: 05.03.2015
Bijušais pateica jau pēc kādu 2 mēnešu kopā būšanas,bet es nekad neatbildēju ar to pašu.
Tagadējais arī diezgan ātri atzinās,khmmm,nu kādi 2-3 mēneši bija un es atbildēju,ka ar tādiem vārdiem nevar jokot. :D Bet es tā riktīgi sadūšojos viņam pateikt nu apmēram 9-10 mūsu attiecību mēnesī. Un tad arī nevarēju pateikt,jo kautrējos. Šis jau domāja,ka tūlīt paziņošu,ka esmu stāvoklī.
13.01.2016 14:52 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Viņš pirmais pateica, neatceros cik ilgi attiecībās jau bijām, bet man likās, ka pārāk ātri atzinās :D es, protams, teicu, lai beidz muļķoties, ka tā nevar būt un, lai pagaidām nesaka to :D viņš turpināja to skandināt, tad ieturēja nelielu pauzīti un tad tajā pauzītē atzinos arī es :D
13.01.2016 14:57 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Viņš pateica pirmais, es pateicu tās pašas dienas vakarā, kad biju atguvusies no šoka, ka iebraucu ar mašīnu grāvī un viņš vēl man tajā brīdī atzinās mīlestībā. :-D(l)
13.01.2016 14:57 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
- Tu mani mīli?
- Es tak Tev jau teicu!
- Bet tas bija tik sen!
- Ja kas mainīsies, ziņošu

...mums ir kaut kas no šīs sērijas :D

Endy* baigi romantiskā situācija, kā filmā :-D:-P
13.01.2016 15:00 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Agī, njaaa.. viņš izlēcās. Es sabojāju viņu mašīnu, bet viņš man kamēr es panikā raudu, pasaka, ka mani mīl un, ka viņam visi dzelži pie kājas.
13.01.2016 15:01 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
Manējais laikam nav no tiem romatiskākajiem, bieži nesaka tos vārdus. Telefona sarunas beigās var pateikt:"mīlu, bučas." Vai ja ir bijis kāds strīds: "Ne jau tagad es Tevi mazāk mīlēšu":-D
13.01.2016 15:09 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Tā kā tēma sākotnēji ir pat vienkārsi šiem vārdiem, man laikam visvairak atmiņā palika viena diena.

Man ar mammu nekad nav bijušas siltas attiecības un es nekad neesmu bijusi paraugmeita. Bija pat laiks, ka viņa bija gatava mani sūtīt uz internātu. Nu iedomājaties pašas..
Un tad kad braucu prom uz ārzemēm. Tad laikam bija gadi 20.. Un mamma ar asaram acīs man pirmo reizi pateica Es Tevi mīlu, meitiņ. Laikam pēc šī pāris stundas raudāju.

Attiecībās.. Hmm, pirmais draugs mētajās ar šiem vārdiem pa labi, pa kreisi, bija pilnīgs meh. Neteicu pretī. Otrajās attiecībās draugs man pateica, kad bija labā kondīcijā, es pat bišķīt saskumu.. Nespēju uztvert nopietni, otro reizi tāpat un man neatbildot pateica, ka vairāk man to neteiks, vai tad viegli tā.. Un tā arī nodzīvojām tos gadus, principā tikai ikdienā, kad kaut ko čīkstēju, ka gribu mīlestību, viņš vienmēr samīļoja un noteica - bet vai tad Tev viņas nav no manis?
Mēs vienkārši zinājām nesakot, ka ir mīlestība.

Bet sanāk, ka šos vārdus laikam nekad neesmu teikusi.
Draudzenei tikai :D
13.01.2016 15:15 |
 
Reitings 223
Reģ: 28.06.2014
@Endy*, jā, tiešām kā filmā - skaisti! (l)

@undersun, ja runā citā virzienā, tad savai mātei es arī tā nemaz neatceros, kad būtu teikusi vai viņa man. Ne bērnībā, ne tagad. Vienīgi kādā māmiņdienā uz kartiņas rakstīju, bet tā skaļi teikt.... :( Tāpēc jau arī ir grūti pateikt draugam, jo tie nav vārdi ar kuriem mētātos un ja saka, tad no visas sirds.
13.01.2016 20:48 |
 
Reitings 223
Reģ: 28.06.2014
Kopumā vispār jauki palasīt. :)
13.01.2016 20:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits