drauga mājas - tabu

 
Reitings 109
Reģ: 17.08.2015
Sveikas!
Lūdzu jūsu domas par šādu situāciju - ir attiecības ar vīrieti nu jau mēnešus piecus. Ir regulāras tikšanās, sarakste, zvani utt. BET ne reizi neesmu bijusi pie vīrieša viņa mājās. Sākumā centos uz to neiespringt, bet ar laiku tomēr neizturēju un tiešā tekstā uzprasīju, kāpēc satiekamiem tikai manās mājās? Uz ko bija atbilde, ka viņam viņa mājās viss atgādinot par bijušo ar ko bija ļoti ilgstošas, nopietnas attiecības. Es protams, saprotu, ka bijušās attiecības no atmiņas izdzēst nevar, bet c'mon! Ja gribi kustēties uz priekšu un veidot ko jaunu, tad tā rīkoties ir mazliet dīvaini.
11.01.2016 16:38 |
 
Reitings 109
Reģ: 17.08.2015
tā ir tāda nedaudz absurda pozitīvā domāšana, ka noteikti jau iemīlēs, tikai varbūt vajag vairāk laika.

Es nesaku un nedomāju, ka noteikti jau iemīlēs. Apzinos, ka varbūt arī neiemīlēs nekad.

Varbūt nostādi viņu faktu priekšā, pasaki, ka jaunāki tak nepaliekat, vai nu skaidri un gaiši pasaka, kas pie vainas un vai viņam vispār ir kādi nākotnes plāni uz jums ...

Droši vien, ka tā arī būs jādara. Došu viņam vēl mazliet laika, bet tad gan būs jānostāda jautājums skaidri un gaiši.
13.01.2016 14:21 |
 
Reitings 833
Reģ: 10.03.2013
Man visas tās negaidītās ierašanās ciemos liekas zem mana goda.
Es vienkārši pateiktu, ka pie manis šajās brīvdienās nevar, lai vīrietis domā, ko darīt.
Par to otru sievieti varētu būt taisnība, visādi var gadīties.
13.01.2016 18:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits