Kas notiek Vācijā?

 
Reitings 490
Reģ: 10.08.2014
Jā, tēma ar lielu potenciālu kašķim, bet, ja jau Hermanis ir paziņojis, ka patiesību tagad labāk meklēt soctīklos, nevis oficiālos medijos, tomēr pajautāšu - tām, kuras uzturas Vācijā:

vai ielas ir pilnas agresīvu migrantu, kuri nevar savākt rokas, kājas un pārējos locekļus?
Vai tas viss ir liels pārspīlējums un patiesībā iebraucēji balti un pūkaini?

Vai arī - kā vienmēr - patiesība meklējama kaut kur pa vidu?


Uzziņai: http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/590706-hermanis_cel_trauksmi_par_it_ka_noklusetiem_imigrantu_seksualajiem_uzbrukumiem_vacija

+ Alvja Hermaņa konts Facebook.
05.01.2016 17:45 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Uznemt t.i. atvert robezas tadam skaitam cilveku tik isa laika vispar ir pilnigs neprats! Tadel ari nav pilnigi nekadas kontroles, pat ne tik , lai atskirtu izglitotu arstu no pilniga analfabeta.
05.01.2016 23:06 |
 
Reitings 176
Reģ: 04.11.2015
Vispār, jo vairāk es šitos tekstus lasu, jo vairāk man tas atsit 3. Reihu

Piekrītu, un PSRS arī:
Lai viņus imigrē uz Sibīriju, piemēram. Karš tur nav, lai strādā tur, ceļ savas mājas un dzīvo.
05.01.2016 23:06 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Es nesaprotu, kāpēc vispār jāpielieto tādi argumenti, kā- tu esi rasists/islamofobs, ja runa iet par imigrantiem, - tu esi rasists, ja strīds par kādu melnādaino, - tu esi seksists (? aizmirsu to vārdu) ja strīds ar/par geju/lezbieti, - tu esi sieviete, ja strīds ar/par sievieti un vīrieti, - tu esi pusaudzis, ja runā pieaugušais, -tu esi nacists, ja kautkas saistīts ar krieviem utt. Kāpēc lietot vārdu melnais ir aizskaroši, bet baltais ne. Kāpēc krievs ir aizkaroši, jāsaka krievu taitības cilvēks, bet latvietis/francūzis/itālis ne. Utt. Ja tu esi white+straight+sieviete+underage, vispār labāk nevērt vaļā muti, ka tik kādu neaizvaino. :D Tas tā bišķi ne pa tēmu.
05.01.2016 23:06 |
 
Reitings 50
Reģ: 06.12.2015
Hermanis vispār ir attention whore, manuprāt. Atvainojos par skarbumu, bet esmu pamanījusi viņa viedokli arī citās tēmās un uzskatu, ka viņš iesaistās diskusijās sevis popularizēšanas nolūkos. Re, tieši šodien iet Hermaņa filma pa tv, kāda sagadīišanās.

Ko dod, ka viņš sevi popularizē, bet zaudē darbu un daudzi cilvēki viņu uzskata par slikto dēļ viņa uzskatiem? Manuprāt, tas, ka publiski pazīstama persona ir spējīga paust savu viedokli ir tikai apsveicami un parāda to, ka viņam ir mugurkauls.
Noteikti arī vācu vīrieši izvaro sievietes, tāpat kā jebkuras citas tautības cilvēki pastrādā noziegumus.

Jā, protams, katrā tautā ir noziedznieki, bet tas neattaisno vēl vairāk šādu noziedznieku uzņemšanu, tas nozīmē tikai vēl vairāk noziegumu. Ja tu pameklēt informāciju, tad redzētu, ka noziedzības līmenis pieaug proporcionāli bēgļu skaitam, t.i. jo vairāk šo te "bēgļu", jo vairāk noziedzības.
Nejau par visu tiek rakstīts Tvnet, man šķiet, ka lielākoties ir divi noziegumu veidi, par kuriem Tvnet ziņo - senāk, kad bēgļu tēma nebija aktuāla, tad tos, kuri pastrādājuši krievi un tagad, kad krievu tēma apklususi, tos, kuri pastrādājuši bēgļi.

Gluži pretēji - par bēgļu noziegumiem netiek ziņots, tie tiek ignorēti. Tas ir saprotams, jo lielie mediji pieder galēji kreisajiem spēkiem, kuri patlaban ir pie varas vairākumā Eiropas valstu. Eiropas valstīs netiek uzskaitīta statistika par to kādas rases vai piederības cilvēki pastrādā noziegumus, tas ir viens no veidiem kā slēpt šo "bēgļu" īsto dabu.
05.01.2016 23:09 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Uznemt t.i. atvert robezas tadam skaitam cilveku tik isa laika vispar ir pilnigs neprats! Tadel ari nav pilnigi nekadas kontroles


+++
05.01.2016 23:10 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Catalaya, man slinkums iedziļināties, bet kāda starpība starp šiem Makša Vēbera terminiem un Kanta imperatīvu + Skinnera utilitaritāti? Tipa tas, ka ērti apvienotas vienā teorijā? Tieši Kanta ētiskās tradīcijas, starp citu, ir tās kuras man liek šķobīties par šeit valdošo atmosfēru, btw :-/
05.01.2016 23:10 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Nordic Belle, es mineju vesturi ( ko es labi zinu, ja kas), lai izceltu to, ka nekada gluda integracija nav iespejama.
Un sobrid, rietumi nenes nekadu atbildibu par Sirijas karu. Ta ir tikai un vienigi Assada vaina, kurs nespeja pienemt faktu, ka vinam varetu but tads pats liktenis ka citiem lideriem arabu pavasara konteksta. Un ari tik loti nista Amerika ( te parsvara vispar atskan tikai konspiracijas teorijas , kuras USA ir vainojama visas nelaimes, i seit , i tur) nekad nav bijusi mikstcauligaka un pasivaka ka Obamas laika.
05.01.2016 23:14 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Catalaya, es neesmu eksaminators, kas alkst pārbaudīt tavas vēstures zināšanas, es tikai norādu uz ilgtspējīgām sekām, kuras mēs bieži nepamanām, jo tās ir radušās tik milzīgu, lēnu un pamatīgu procesu rezultātā.
Kas attiecas uz to "kurš vainīgs" - tur varētu sarakstīt 11 konspektīvus sējumus un no tā nebūtu nekādas jēgas. Šobrīd ir bēgļu krīze un ir jāsaprot kā risināt šo humanitāro krīzi un vainīgos varēs meklēt mūsu mazmazbērni :-|
05.01.2016 23:20 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Gesinnungsethik runa strikti par idealiem, kamer Verantwortungsethik ir ar pragmatisku novirzi no pirmas. Mana izpratne t.i. humanismam ja, bet ne naivam humanismam politika.
05.01.2016 23:21 |
 
Reitings 176
Reģ: 05.01.2016
koshka Tu jau laikam alksti, lai saliek cietumos, par pilsoņu maksātiem nodokļiem? Jeb varbūt vispār nesodīt? Un nevajag tik salīdzināt ar PSRS izsūtīšanu uz Sibīriju, toreiz izsūtīja nevainīgus bērnus, sievietes un pensionārus, lopu vagonos.
Es ierosinātu sūtīt šos migrantu noziedzniekus, bet ne lopu vagonos, protams. Katrā gadījumā, humānāk par deportāciju uz tēvzemi, kurā karš.
05.01.2016 23:24 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Bet beglu krizei ir jarod citi risinajumi. Tadu cilveku masu uznemsana Eiropa nav ilgtspejigs risinajums, jo izraisis neiedomajams socialas sekas gadu desmitu garuma!
Ta pati Vacija redz tikai ekonomisko aspektu, bet neredz socialas izmaksas, slogu un draudus.
Skat, paslaik Francija ir mobilizeti 60 000 policistu. 100 teroristu del. Vai jus makat aprekinat, cik vini izmaksa?! No nodoklu maksataju naudas! Cik policistus nakotne bus jamobilize Vacija, lai iegrozotu radikalu draudus?!
Un kadel? Jo Saudu Arabija ar pilnigi pietiekamiem lidzekliem un tuksam, apdzivojamam teltim atsakas uznemt kaut paris tukstosus beglu!
05.01.2016 23:29 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Šobrīd ir bēgļu krīze un ir jāsaprot kā risināt šo humanitāro krīzi un vainīgos varēs meklēt mūsu mazmazbērni


Uj, kā mani kaitina visas tās humanitārās krīzes!!! Ir atšķirība starp vārdiem "humāns" un "humanitārs" . Un piedevām tas vēl citātā, kurā tiek norādīts uz cita sliktajām zināšanām :-| Vienkārši - aaaaaaaa!!!!
05.01.2016 23:35 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Cataleya, es tev pilnībā piekrītu, tikai tagad jāsaprot kā lai piespiež SĀ tos bēgļus uzņemt savā slepošanas kūrortā :-| Savukārt cilvēki mirst šeit un tagad un kaut kas mums IR jādara.
05.01.2016 23:40 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Savukārt cilvēki mirst šeit un tagad un kaut kas mums IR jādara.


Diez vai humanitārā palīdzība šeit būs risinājums :D
05.01.2016 23:44 |
 
Reitings 176
Reģ: 05.01.2016
Ir atšķirība starp vārdiem "humāns" un "humanitārs" . Un piedevām tas vēl citātā, kurā tiek norādīts uz cita sliktajām zināšanām Vienkārši - aaaaaaaa!!!!
05.01.2016 23:45 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
A humanitarian crisis (or "humanitarian disaster") is defined as a singular event or a series of events that are threatening in terms of health, safety or well being of a community or large group of people. It may be an internal or external conflict and usually occurs throughout a large land area.


Es nesaprotu kas jums par problēmu? (t)
05.01.2016 23:54 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Paņem latviešu valodas vārdnīcu un paskaties, ko nozīmē vārds "humanitārs". Pēc tam arī parunāsim, kas "mums" ir par problēmām :D
05.01.2016 23:58 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
„Humāns” ir sinonīms vārdam cilvēcīgs, proti, tāds, kura attieksmē pret citiem cilvēkiem izpaužas atsaucība, sirsnība, cieņa.

„Humanitārs” ir tāds, kas saistīts ar zinātnēm, kas pētī kultūru, valodu, vēsturi un ir šīm zinātnēm raksturīgs.

Tātad ir „humānā palīdzība” un „humanitārās zinātnes”.
06.01.2016 00:04 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Jā, un visi valodnieki ir galīgi muļķi, kas neko nejēdz! Humanitārieta atradusies, bļin! :-D
http://www.europarl.europa.eu/sides/getDoc.do?pubRef=-//EP//TEXT+TA+P8-TA-2015-0040+0+DOC+XML+V0//LV
06.01.2016 00:08 |
 
Reitings 3625
Reģ: 06.05.2014
Tie imigranti varētu da jebko darīt, bet tāpat būs gudrie prāti, kas jutīs viņiem līdz. Nē, nu kur citur var tā darīt, ja ne Eiropā - tevi bļ* sagaida ar atvērtām rokām bezmaz, dod visu, ko vajag, bet tu atļaujies varit sievietes un tēlot kungu? Protams, eiropieši jau liela daļa pasmaidīs, pakratīs plecus un jutīsies vainīgi, ka nabaga imigrantiņiem grūta dzīve, lai jau varo mūsu sievietes, tak eiropieši arī visas pēc kārtas ņem. A kāda velna pēc šādus tekstus nedzird citās tēmās? Piemēram, ja ziņās parādās kaut kas par vardarbību pret bērniem vai dzīvniekiem? Kādēļ tur nekliedzat tādus tekstiņus - tak visur to dara, nekas traks?

Viņu idejas par dievu un pareizo dzīvi nemainīsies. Ne tur kursus, neko nevajag. Tie, kas jau te dzīvo, tie ir visu pieņēmuši. Bet šitie, kas tagad ir tikuši iekšā... Viņi neskrēja te mainīt savus uzskatus, bet labākas dzīves meklējumos. Un labākas dzīves meklējumiem nevajag mainīt ticību. Vajag tikai stulbus cilvēkus, kam viņu būs žēl, lai arī ko viņi izdarītu.
06.01.2016 00:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits