VISUR kopā!

 
Reitings 7
Reģ: 09.12.2015
Jūs visu darat kopā, piemēram, draugi, pasēsēšanas, ballītes, vai tomēr pa reizei katrs atseviśķi, tur ar saviem draugiem utt.
Kāds ir Jūsu viedoklis?, man reāli sāk pieriebties darīt visu kopā, geibas meiteņu vakarus, bet otra puse to neatbalsta un paliek greizsirdīgs, uzskata, ka viss jādara kopā! Kā, lai to visu pamaima?, Dēļ šīs tēmas vienmēr nonākam pie strīdiem! Galīgi sāk riebties, ka bez maz vai viens otram pie pēc puses pieauguši!
09.12.2015 16:42 |
 
Reitings 359
Reģ: 03.10.2013
Kā, lai to visu pamaima?


Nevar to pamainīt, es tā 6 gadus mocījos. Pēdējais zvans - ar mani un maniem klasesbiedriem, izlaidums - tāpat, uz meiteņu pasēdēšanām - nelaida, pats ar mani nekur negāja, jo nepatīk kkur iet, labāk mājās pasēdēt, viņaprāt.
Kad izšķīrāmies domāju vai šis būs spējīgs bez manis uz veikalu aiziet...
09.12.2015 17:07 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Mēs gandrīz visur kopā, kopīgi draugi, kopīgas izklaides. Neesam viens otru nomākuši vēl pa ilgajiem gadiem. Ejot kopā tusēt, tāpat sanāk laiku atsevišķi pavadīt.

Tik uz teātri vai kādu meiteņu satikšanos eju viena, bet tas parasti darba dienās vai pa dienu, un vēl darba pasēdēšanas atsevišķi.
09.12.2015 17:08 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Neesam siāmas dvīņi, tāpēc, protams, ka nav tā, ka visur un vienmēr ejam tikai un vienīgi kopā. Man liekas, mani tas sāktu smacēt, ja visur vajadzētu tikai kopā un nevarētu, piemēram, viena aiziet uzsist klaču ar draudzenēm utt.
Ir lietas, ko apmeklējam kopā, bet pietiekoši daudz arī atsevišķi. Problēmu tajā neredzu.

man tas liekas pilnīgi normāli, kad katram ir arī savi draugi, savi pasākumi, sava neatkarīgā dzīves daļa, nevis visur kā divas Lotiņas kopā.


+1

Varbūt mēģini ar viņu runāt un saki, ka nav iemesls greizsirdībai, ka tu tikai vēlies satikties ar draudzeni utt. Bet nu pieņemu, ka slimīgi greizsirdīgiem tipiem tādas sarunas bijušas nebijušas... :(
09.12.2015 17:10 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
es nekad neesmu atbalstījusi variantu, kad piiilnīgi viss jāapmeklē kopā. ir kopēji draugu pasākumi un ir atsevišķi džeku/meiteņu pasākumi. man tas liekas pilnīgi normāli, kad katram ir arī savi draugi, savi pasākumi, sava neatkarīgā dzīves daļa, nevis visur kā divas Lotiņas kopā.


+

Un vispār mums nav tādi - mani draugi un tavi draugi, mums ir kopīgie draugi!


Skolas, studiju biedri un darba kolēģi arī kopīgi? :D Ja, visus gadus esat bijuši skolas biedri un arī darba kolēģi, tad jau tas ir diezgan loģiski, bet parasti tā notiek reti, tur arī veidojas tie mani-tavi draugi.
09.12.2015 17:13 |
 
Reitings 467
Reģ: 24.08.2015
Man atkal jautājusm kur jūs tādus čalus izraujat?? :-D Jo parasti jau vīrieši ir tie, kas bieži grib iet kur satikt savus draugus bez meitenes, atpūsties no vinas utt. Un ja draudzene to nespēj saprast vai respektēt, tad arī rodas strīdi un nesaskanas. Nekad neesmu saticis čali kas lielako dalu laika gribet pavadit ar savu meiteni.
09.12.2015 17:16 |
 
10 gadi
Reitings 4890
Reģ: 29.01.2009
Selene, vīra darba kolektīvā ir tikai pāris vecākas tantes, ar kurām vīrs pavada 8 h dienā un ne sekundi ilgāk!! :D No studiju laikiem nav tādu baigo draugu, bet skolas draugi kopīgie, tas gan!(l)(l) Joprojām visi esam best buddies :)
09.12.2015 17:17 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Nekad neesmu saticis čali kas lielako dalu laika gribet pavadit ar savu meiteni.


sasmējos :D ne jau visiem vīriešiem prātā tikai klubiņi, tusēšanās, dzeršana un džeku vakari :D
Brrrr, kā man riebjas tādi. Manuprāt, vislabākais ir zelta vidusceļš. Ja vīrietis ap 30 vēl katru piektdienu grib iet tusēt ar džekiem, man tas neliekas pieaudzis un nobriedis vīrietis. Tāds lūzeris, kas sēž mājās tikai pie datora un TV, arī man nederētu. Bet ir arī vīrieši, kas jau izauguši no pusaudžu aktivitātēm, labprāt pavada brīvo laiku ģimeniski, aktīvi, sportojot vai pie dabas, draugu bariņā un sievas/ draudzenes kompānijā, apmeklē draugu/mājas ballītes kopā arī ar savu meiteni un pa retam aiziet uz boulingu vai pokera maču ar džekiem, piemēram.
09.12.2015 17:20 |
 
Reitings 467
Reģ: 24.08.2015
Kampanella-Nekur neteicu ka prātā tikai tas :-D Vienkārši nekad neesmu saticis čali, kas negribetu satikt tāpat savus draugus, bez savas meitenes un kārtīgi pie alinjiem izrunāties par dzīvi. Džeku sarunas tā teikt :-D Man tas lielas pilnīgi normāli un arī es bez tā nevaru. Kad biju attiecības, vismaz to 1 dienu nedelā vajadzēja satikt savus cilvēkus un iedzert, izrunāties, un ja negaja kas ar meiteni, tad pastastit un dzirdet draugu viedokli. Nestastitu tacu draudzenes klatbutne :-D Un loti forši ir ikpalaikam aiziet uz ballītēm atseviški! Var labi atpūsties vai piemēram uz 2 nedelam aizbraukt atpusties uz laukiem vasara bez meitenes- Ideala atputa vienam np otra nedaudz un vel var paspet sailgoties :-) Man vajag to sajutu. Ja otra visulaiku ir blakam, tad man vina viss sak riebties :-D
09.12.2015 17:36 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Pozitīvais
Jo sieviete vairāk dod brīvību vīrietim darīt visu, ko viņš grib, jo mazāk to grib izmantot - tas no pieredzes pat ar visbriesmīgākajiem tipiem :D Bet, protams, arī atkarīgs no paša cilvēka - ir gan sievietes, gan vīrieši, kas vairāk grib laiku pavadīt ar savu otro pusīti un tāpat pretēji varianti.
09.12.2015 17:39 |
 
Reitings 149
Reģ: 07.10.2015
Visur kopā? Tas vienkārši nav iespējams. Un arī nevajag ;-)
09.12.2015 17:45 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Nē, par laimi neesam Siāmas dvīņu variants, ka visur būtu jādodas kopā. Neiebilstu, ka viņš pavada laiku ar saviem draugiem, jo zinu, ka mani veču sarunas neinteresēs un garlaikošos. Tāpat viņu neinteresē manu draudzeņu sabiedrība. Uz pasākumiem, ciemos, utt, parasti dodamies kopā.


++
09.12.2015 17:48 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Mēs pēc vēlmēm un iespējām - varam atpūsties un iziet cilvēkos gan kopā, gan atsevišķi. Es esmu sociāli aktīvāka, tāpēc bieži eju uz dažādiem pasākumiem, kamēr vīrs sēž mājās. Viņam atkal ir savas ģēlas citreiz - zoles vakars vai aliņi ar puikām. Ciemos parasti ejam kopā, viesus uzņemam kopā. Bet noteikti nav nekādu striktu ierobežojumu, tikai tik, cik pajautāt vai otrs grib nākt līdzi, vai nav plānots vakarā strādāt no mājām, jo tad ciemiņus nedrīkst vest etc.

Bet ar šitiem greizsirdīgajiem vīriešiem - neredzu tur neko skaistu un romantisku. Drīzāk pataloģisku. Man dažām draudzenēm tādi ir un man viņi uzdzen mēmas šausmas.
09.12.2015 17:48 |
 
Reitings 467
Reģ: 24.08.2015
Kakis- Tā varētu būt :-D Bet bieži jau meitenes mēdz loti pārspīlēt un ierobežot savus čalus. Ideāli ir tad, ja attiecībās ir pilnīga brīvība un katrs var iet un pavadīt atseviški tik daudz laika cik vēlas, un nevajag neparko otram atskaitīties
09.12.2015 17:53 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Pozitīvais
tas ir veselīgi, protams. es šādi arī daru un mans vīrietis nereti izvēlas labāk pavadīt laiku ar mani :D lai gan pati pat viņu šad tad dzenu kaut kur, lai atpūšas :)
09.12.2015 17:55 |
 
Reitings 467
Reģ: 24.08.2015
Kakis- Tas jau arī ir skumji, ja sievietei ir jādzen savs vīrietis kaut kur izklaidēties. Vismaz man būtu loti neērti, kaut arī daudz laika pavadi mājās.

Tomēr uzskatu ka normālās,veselīgās attiecībās sieviete nekad nebūs skērslis, lai čalis sāktu retāk pavadīt laiku ar draugiem kā iepriekš. Parasti jau tā ir.
09.12.2015 18:13 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Pozitīvais
Viņš pavada laiku ar draugiem, bet mazāk kā agrāk. Tāpat arī es. Un kas tur skumjš, ja cilvēks vēlas pavadīt vairāk laiku ar cilvēku, kuru mīl un vēlas saistīt visu dzīvi? :D Jūtos ļoti skumji. :( :D
09.12.2015 18:21 |
 
Reitings 7
Reģ: 09.12.2015
Ģimeniski pasākumi dz/d mēs ejam kopā. Ir viņš slimīgi greizsirdīgs, jo iepriekšējais skuķis novirzijās neceļos, jau cik reizes esam par šo runājuši, pat apsveru domu vai viņš mani mīl vai izjūt privātīpašnieciskumu, nevaru ar bērnu atstāt pat iz 20 min, ka jai zvana - nāc mājās bērns grib mammu utt, iedodu vecmammām paauklēt i to meklē oemeslus un kašķus! Sāk šitas apnikt...un vel vīramāte uzstāj ka jāiet kopā, citreiz no dusmām var uzsprāgt...draugi jau sāk šķībi skatīties un drīz vispār izvairīsies no kontaktu uzturēšanas dēļ viņa slimās greizsirdības!
09.12.2015 18:21 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Nē, bieži pavadam laiku katrs ar saviem draugiem. Es uz pasākumu varu aiziet gan ar vīru, gan māsu, gan labāko draugu, gan viena pati. Un man vajag savu laiku ar saviem draugiem un tāpat arī viņam. Neesam viens otram pielipuši.
09.12.2015 18:35 |
 
Reitings 467
Reģ: 24.08.2015
Kakis- Vispār es rakstīju ka skumji ja meitenei jādzen satikties puisi ar draugiem ;-) Bet nu visforšak ir kad ir reizē gan ar draugiem, gan ar otru pusīti un dažas reizes mēnesī atseviški. :-) Es personigi divvientulibu daudz nevaru izturēt :-D ātri apnīk un gribas citus cilvēkis, lai foršāk :-):-P
09.12.2015 18:38 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Pozitīvais
nu tas bija puspajokam, ka dzenu ;) Nejau dzenu ārā no mājas ar slotaskātu haha
09.12.2015 18:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits