Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

VISUR kopā!

 
Reitings 7
Reģ: 09.12.2015
Jūs visu darat kopā, piemēram, draugi, pasēsēšanas, ballītes, vai tomēr pa reizei katrs atseviśķi, tur ar saviem draugiem utt.
Kāds ir Jūsu viedoklis?, man reāli sāk pieriebties darīt visu kopā, geibas meiteņu vakarus, bet otra puse to neatbalsta un paliek greizsirdīgs, uzskata, ka viss jādara kopā! Kā, lai to visu pamaima?, Dēļ šīs tēmas vienmēr nonākam pie strīdiem! Galīgi sāk riebties, ka bez maz vai viens otram pie pēc puses pieauguši!
09.12.2015 16:42 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Tā kā 6 no 7 nedēļas dienām pārsvarā pavadām atsevišķi, tiekoties vien tās pāris stundiņas vakaros, tad brīvo laiku, izklaides pārsvarā plānojam kopā. Ok, ja draugam kādreiz ir kāds izteikts "veču vakars" tad, protams, to pavada bez manis,(bet tās jau tāpat ir tikai pāris reizes gadā), bet tā-kaut kur braucam (ciemos pie draugiem,maniem radiem, uz teātri/kino/izstādēm utt.) kopā.Ne tāpēc, ka būtu greizsirdīgi un aizdomīgi, vienkārši saskan intereses, plāni un gaume attiecībā uz izklaidēm. Ideāli tādā ziņā, ka mums šajā ziņā "saskan" un nav tā, ka viens gribētu pavadīt vairāk/mazāk laika kopā nekā otrs. Darba dienas jau nodrošina to, ka paspējam pa dienu sailgoties pēc otra klātbūtnes.
09.12.2015 23:17 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Uz meiteņu vakariem viņu nevelku un viņš mani uz cīsiņu vakariem arī nē. Kopā pavadītais laiks ir foršs, pārsvarā jau sanāk kopā doties kaut kur, jo mums ir kopīgi draugi un visi ar otrajām pusītēm dodas, tā kā jā. Ir pasākumi, arī koncerti uz kuriem eju viena, jo viņam tādas lietas nepatīk. Protams, priecātos, ja viņš nāktu, bet tad es iedomājos, ka viņš mani aizvilktu uz kādu lauksaimniecības tehnikas izstādi, par kuru pats būtu stāvā sajūsmā, es būtu dusmīga un nogarlaikojusies, ja tajā pašā laikā būtu varējusi darīt ko sev tīkamāku.
Teikšu tā, ir visādi. Bet neuzskatu, ka visur vienmēr jānāk līdzi. Ja gribās abiem, ka abi iet, tad abiem jāiet, bet ja otram negribās, tad jāļauj arī iet vienam. Protams, tas nav iespējams, ja attiecībās kkādi bubuļi dzīvo, pietiekami daudz stāstu lasīts tepat cosmo :D
09.12.2015 23:09 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Mums visi draugi kopīgi, tā sanāca, jo bijām klasesbiedri. Līdz ar to visi vidusskolas draugi ir pazīstami abiem. Mums arī gadījās tā, ka vairāki no maniem vecajiem draugiem gāja ar viņu kopā uz treniņiem. Abi izaugām praktiski vienā pagalmā, tāpēc arī daudz kopīgu draugu no mūsu rajona. Tāpēc sanāk, ka kaut kādās draugu pasēdēšanās esam uzaicināti abi. Manas labākās draudzenes puisis manam vīram ir labs draugs. Bet mēs neesam cilvēki, kuriem ļoti patīk kaut kur iet. Lielākoties labprāt pasēžam mājās un skatāmies filmas. Tāpēc jā, lielāko daļu laika esam visur kopā.
09.12.2015 23:08 |
 
10 gadi
Reitings 4267
Reģ: 03.08.2009
Nē, neņemu viņu līdzi uz meiteņu vakariem un randiņiem ar draudzenēm. Pati neeju līdzi ja viņam tikšanās ar čomiem vai kaut kā tā. Reizēm ballējamies atsevišķi, piemēram, katrs ar savu deju kolektīvu. Nejūtam vajadzību vienmēr visur iet kopā.

Manuprāt, ja autorei draugs neatļauj vienai iet ar draudzenēm tikties, tas nav normāli.
09.12.2015 23:07 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Neejam visur kopā un nekad nepiekristu attiecību modelim, kur nepārtraukti visur jāiet ar otru pusīti. Man ļoti svarīgs ir laiks vienatnē, tāpat ir savas darīšanas, hobiji, kurus izbaudu tikai vienatnē. Arī vīrietis var neprasot atļauju iet atpūsties ar draugiem vai aiziet uz kādu pasākumu bez manis - histērijas netaisīšu un lūpu neuzmetīšu, ka kaut kur aizgājis nepajautājot man. Kopā ejam tad, kad abi to vēlamies. Neesam vairs mazi bērni, lai muļķotos ar kaut kādiem aizliegumiem vai neuzticētos tik ļoti, lai viens otram būtu miesassarga lomā.
09.12.2015 22:59 |
 
10 gadi
Reitings 6211
Reģ: 01.04.2009
Ja man nedotu brivību, tad diez vai tas būtu mans vīrietis. Protams, neizmantoju to brīvību nelietīgi - ar citiem čaļiem netiekos -, bet uzskatu, ka katram var un vajag būt savi draugi un darīšanas. Ja man neuzticas un visur, kur es dodos, gribētu nākt līdzi, ta nu jā, justos ļoti ierobežota. Ir pasākumi un vietas, kur dodamies kopā (teikism, ciemos), bet ir arī reizes, kad pavadām laiku atsevišķi un uzticamis viens otram. Ļoti veselīgi ir šad tad izvēdināt galvu un padarīt kādas savas lietas.
09.12.2015 20:59 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
koala_bear + :D
09.12.2015 20:43 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.01.2009
Mans viirs daudz strada un ta jau lielako dalu dienas netiekamies. Ja mums vel vakara vajadzetu vienam no otra atpusties,tad kada jega vispar but kopa?:-D
09.12.2015 20:42 |
 
Reitings 915
Reģ: 07.09.2011
Zanjux - Pārsvarā kopā, viņa draugi tagad ir arī mani draugi. Un viņš pārsvarā ir tas, kurš vēlas lai visur eju ar viņu kopā un visur līdzi.. Bet es mēdzu iet tikai ar draudzenēm,jo manas draudzenes viņam ne pārāk patīk pārsvarā mums viss notiek mierīgi un pēc brīvas izvēles.


Ja tā padomā - smieklīgi. Kuram vīrietim gan patiktu atrasties vairāku meiteņu kompānijā, kad viņš saklausījies visādas pasaciņas, par ko meitenes runā savā starpā. Kā viņas apspriež visu par un ap viņu aiz muguras. Dzirdēti visādi vīriešu viedokļi par to. :-D :-D
09.12.2015 20:35 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Gandrīz vienmēr kopā. Atsevišķi eju satikt savas draudzenes, viņš ar draugiem reti kad iet tā, ka tikai puiši, parasti tas ir tusiņš viņa draugiem ar otrajām pusītēm. Sen nav bijis tā, ka draugam un viņa draugiem būtu tikai puišu vakars. Man patīk mūsu variants, jo arī kopīgās pasēdēšanās neesam salipuši kopā, bet vairāk pļāpājam ar citiem draugiem :)
09.12.2015 20:09 |
 
Reitings 934
Reģ: 08.09.2015
Man gan nav sava drauga šobrīd, bet ir 2 draudzenes (nu pziņas drīzāk, ne jau sirdsdraudznes), kuras laika gaitā tāpēc ir atsijājušās, ka bez savas otras puses uz nekādiem pasākumiem neiet, bet parasti ar viņām tikos tieši meiteņu pasēdēšanās, bet uz jauna formāta tusiem ar otru pusi neaicināja viņas (tās retās reizes, kad uzlūdza tur bija teju tikai viņa draugi, kurus es nepazinu, un kuri ar mani īsti nealka iepazīties...). Nu kat kā dabīgi tas viss nobeidzās.
Tas nav nekas ļoti slikts un nekas ļoti labs, vienkārši viela pārdomām, vai nesanāk atsijāt cilvēkus no savas dzīves pirms viņa. Un ja sanāk, vai tas ir tas, ko tu pati vēlies.
09.12.2015 20:02 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Pārsvarā kopā, viņa draugi tagad ir arī mani draugi. :) Un viņš pārsvarā ir tas, kurš vēlas lai visur eju ar viņu kopā un visur līdzi.. Bet es mēdzu iet tikai ar draudzenēm,jo manas draudzenes viņam ne pārāk patīk :D pārsvarā mums viss notiek mierīgi un pēc brīvas izvēles.
09.12.2015 19:54 |
 
10 gadi
Reitings 1725
Reģ: 14.06.2010
Nē, par laimi neesam Siāmas dvīņu variants, ka visur būtu jādodas kopā. Neiebilstu, ka viņš pavada laiku ar saviem draugiem, jo zinu, ka mani veču sarunas neinteresēs un garlaikošos. Tāpat viņu neinteresē manu draudzeņu sabiedrība. Uz pasākumiem, ciemos, utt, parasti dodamies kopā.


Mums arī apmēram šāds variants pastāv.
09.12.2015 19:50 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Atkarīgs no situācijas, ir reizes, kad ejam kopā, ir tādas, kad atsevišķi. Neviens par to neiespringt.:-)
09.12.2015 19:28 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Ļoti reti neesam kopā. Parasti visur esam kopā, ejam, braucam. Manējais vienīgi dažreiz raizējas, vai man nebūs garlaicīgi, kad braucu līdzi pa mašīnas lietām.
09.12.2015 19:21 |
 
Reitings 150
Reģ: 22.08.2014
Mēs gan kopā, gan atsevišķi.
Kad viņš grib, tad palaižu viņu ar saviem čomiem un viņš mani ar draudzenēm, bet tāpat arī pietiekoši daudz laiku kopā pavadām.
09.12.2015 19:20 |
 
Reitings 467
Reģ: 24.08.2015
MazaisBumbiš- Neteicu ka visulaiku jāatpūšas :-| Bet nu regulāru atpūtu vajag, tas taču pašsaprotami ;-) Nav jau uzreiz uz klubiem, vairāk domāju mierīgu iedzeršanu ar čomu divatā. Klubi man sen jau neinteresē arī. Bet tos īstos draugus satikt, kuri tā jau man ir loti maz, un nesatieku tik bieži, cik gribētos, man ir loti svarīgi un man to labāk patīk darīt bez meitenes klātbūtnes, jo tad var labāk pie aliniem visu izrunāt, kas uz sirds. ;-) Laikam pārprati, ceru ka tagad saprati labāk. ;-)
09.12.2015 19:01 |
 
Reitings 915
Reģ: 07.09.2011
Man nav saprotams, kā var tādā vecumā (30 gadi un vairāk) katru piektdienu un sestdienu vazāties pa klubiem un atstāt meiteni mājās. Pati esmu strādājusi tādā vidē, katru nedēļas nogali skaties uz vienām un tām pašām sejām, kas piedzeroties pēkšņi BAIGIE tītari. :-D
Pozitīvais - Tu esi vīrietis? Ja jā, tad diezgan nožēlojami šķiet sēdēt šādās sieviešu lapās un izplatīt savu redzējumu uz to visu, jo lielākā daļa sieviešu nesaprot - visu laiku vajadzēt atpūsties no meitenes, vēl pie tam nekaunēties teikt, ka pretējā gadījumā apniks. Nenobrieduša puišeļa vārdi. Protams, ka dažkārt vajag pabūt atsevišķi, bet ne jau ar tādu attieksmi. :-/

Par laimi, mans draugs diezgan jauns būdams jau sen nobriedis, nav tāds tipisks vīrietis ar aliņu rokās. Drīzāk kādu vīna vai viskija glāzi kopā ar mani pabaudīt restorānā. Un pat nebiju aizdomājusies par laika pavadīšanu kopā. Mums dažkārt jāstrādā atsevišķās dienās, tāpēc tā jau pati par sevi atpūta ir, lai kaut ko padarītu vienatnē. Tusiņi jau sen mums nav prātā, tik cik vien kopā ejam pie mūsu ģimenēm ciemos. Uzskatu, ka man paveicies. (l)
09.12.2015 18:45 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Pozitīvais
nu tas bija puspajokam, ka dzenu ;) Nejau dzenu ārā no mājas ar slotaskātu haha
09.12.2015 18:44 |
 
Reitings 467
Reģ: 24.08.2015
Kakis- Vispār es rakstīju ka skumji ja meitenei jādzen satikties puisi ar draugiem ;-) Bet nu visforšak ir kad ir reizē gan ar draugiem, gan ar otru pusīti un dažas reizes mēnesī atseviški. :-) Es personigi divvientulibu daudz nevaru izturēt :-D ātri apnīk un gribas citus cilvēkis, lai foršāk :-):-P
09.12.2015 18:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits