Iepazīsimies?

 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Njaaaa...
08.12.2015 19:15 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Thierry Henry

Tādu te un citos forumos ir kā biezs - "es esmu, man ir, es varu, es gribu"
"Jauns veiksmīgs, turīgs cilvēks, bez kaitīgiem ieradumiem"
Ko gan vēl var vēlēties... 8-)
10.12.2015 09:07 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Dionysus , šeit , apmēram lapas vidū, Tu ieraudzīsi to pašu kontu pirms kāda laika. Tur veiksmīgais biznesmensis nākamajā lapā stāsta, ka piekrās un tad taisīs uzņēmumu. Paraksies vēl viņa diskusijās un uzzināsi, ka viņš vispār neapmeklē nekādus kultūras pasākumus, jo tas viņu neinteresē, dzīvo pie mammas uz kuru visu laiku bļauj, lai gan mamma viņu uztur. Vēl daudz visādas pērles šim turīgajam biznesmenim, kas patiesībā strādā melno darbu un arī tikai tāpēc, ka mamma vairs neļauj vienkārši parazitēt mājās.
10.12.2015 09:20 |
 
Reitings 252
Reģ: 09.12.2015

Viņš ir CNC operators kas izskatās apmēram tā kā bildē.
Tas ir normāls darbs viņa vecuma čalim, vispār jebkādam čalim, vecim vai sazin vēl kam.
pie nosacījuma , ja tas čalis ir normāls galvā. Un savu darbu uztver kā darbu.. Iet uz to lai parūpētos par sevi, vai saviem tuviniekiem..
Bet šajā gadījumā Arčijs ir tērēts ! Slims galvā.

Ne jau par to kā viņš naudu pelna, būtu jābrīnās. To pat var uzteikt kā labu lietu.

Bet to ko tas smurgulis dara ārpus darbalaika, jeb nedara. vien čakarē mēti, un sēž netā troļļojot.. tas gan ir sviests.
10.12.2015 09:57 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Alexxa

Es jau tikai ironizēju. Čalis cenšās
10.12.2015 10:04 |
 
Reitings 1063
Reģ: 01.06.2015
Visas šeit tik nod****, bet neviena nepieļauj iespēju, ka šis varētu būt arī pilnīgi normāls cilvēks. Man ir neitrāls viedoklis par šo cilvēku, tāpat kā par jebkuru, kuru neesmu iepazinusi.
10.12.2015 19:09 |
 
Reitings 252
Reģ: 09.12.2015
Artūr,
Tev derētu saprast to- tu neesi interneta trollis.. Tu esi morāls kroplis ar dauna sindromu ;) pāķis, kurš skrien no darba mājās, lai ieslēgtu kompi, uzbļautu mātei lai taisa ēst. un izbaudītu savu slavas stundu COSMO :D

Labi dauni, barosim tevi, tādu suni smirdīgu bez ievērības atstāt neviens neatstās :D

Tu tik turpini krāt un dročīt . Jo citu prieku tev nebūs.. ā , ak pareizi, vēl taču ir nets :D tv utt..

cirvis.. fēl futbola fans skaitās.. atnās kaut uz virslīgas spēli bomār. :D Tu pat slapstīdamies pagalmā nevari iziet. Žīds hrenovais
10.12.2015 19:24 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Redele, šis eksemplārs jau gadiem šeit sevi eksponē. Mēs visas zinām, kāds viņš ir. Tas ir cilvēks, kuram nav pat vienotas nostājas par to, kā viņš redz pats sevi. Šeit viņš uzturās tikai tāpēc, ka viņam nav neviena drauga, reālajā dzīvē viņu necieš neviens un arī virtuālie draugi neizturēja un pameta viņu vienu, tāpēc viņš kaļ plānus, kā atriebties par to, ka cilvēki, kas ar viņu nevēlas komunicēt, ir pārstājuši šo komunikāciju.
Sākumā viņam deva iespēju un ne reizi vien. Izrādījās tā kā ir. Vienīgais, kas šim cilvēkam ir nepieciešams, ir psihologa konsultācija.
10.12.2015 19:26 |
 
Reitings 252
Reģ: 09.12.2015
lūk tā suņa fb- https://www.facebook.com/profile.php?id=100010048201774

tas jau vien izsaka visu
10.12.2015 19:27 |
 
Reitings 1063
Reģ: 01.06.2015
Paldies meitenes :)
Viedoklis mainījās :D
10.12.2015 19:27 |
 
Reitings 1063
Reģ: 01.06.2015
Mjā... losis...
Proud to be a gay- pēdējais posts- normāli :-/
Priekš kam tad meiteni vajag?
10.12.2015 19:29 |
 
Reitings 252
Reģ: 09.12.2015
vienu dienu šis skaipā izteicās ka ir gejs, citā dienā atkal teica ka nav :D vēl citā reizē iemet kailu vīriešu bildes, un jautā vai es labāk drāztu seksīgu veci, vei neglītu sievieti :D :D

Nu tādas tās sarunas bija skaipā.. kamēr tas lohs izbesīja, un tika visur nobloķēts
10.12.2015 19:32 |
 
Reitings 252
Reģ: 09.12.2015
varu pateikt kam viņam meiteni = nekam ...

Skaipā ir dažas lietas palikušas , kuras viņš atstāstīja :D

Piemēram, aicināja mani uz carnikavu, vakarā pie Jūras baidīt meitenes ar nazi utt :D

ok , man tas likās kā slims joks, es nesapratu ka čalis to nopietni :D

Tad kad man bija problēmas attiecībās, šis man ieteica savu bijušo draudzeni aizvest uz mežu, piekaut, izģērbt. un iemest grāvī..

Precīzi citēt nevēlos.. negribu meklēt to veco čatu.. Bet infa par viņu ir laba..

Vnk senāk man likās tāds jokdaris, un melnā humora cienītājs. tomēr izrādās slims ar galvu !
10.12.2015 19:37 |
 
Reitings 252
Reģ: 09.12.2015
kas vēl man sakāms. Domāju sabiedrībai ir tiesības zināt galvā slimos ;)
Labā lieta ir tā, ka policijas redzeslokā viņš ir, sliktā lieta, ka tas jau nevienu nepasargā. :D
Pagaidām viņš sodītas par aicināšanu uz genocīdu internetā , u.c muļķībām :D

Varbūt pat jāpriecājas, ka šis lopiņš ganās interneta plašajos laukos, un neiet uz ielas :D

bet gan jau viņš izies, sāks kādu aicināt tikties utt. un kāda piekritīs .. Kādas var būt sekas . nevēlos domāt.
Šaubos vai romantisks vakars, aizraujošas sarunas un sekss :D

drīzāk dīvaini klusuma brīži, centieni atkratīties, un izvarošana carnikavas mežā..

Bet tas ir minējums . mans minējums..

tā ka iesaku paturēt viņa vārdu, uzvārdu un sejas vaibstus prātā
10.12.2015 19:44 |
 
Reitings 179
Reģ: 12.11.2015
Redele, tur puikam ir nopietnas problēmas ar psihi. Sākumā es ar domāju, ka šams ākstās, bet tās ainiņas, ko viņš sazīmēja par to, kādu savu nākotni vēlās, es tur autā paliku. Čalim ceturtdaļgadsimts, bet vienīgais mērķis dzīvē ir savākt 1000 draugus FB. Gribot sēdēt pie kompja un neko nedarīt. Darbs un karjera neinteresē, nekādas aktivitātes dzīvē neinteresē, es pat šaubos, ka šamējs zin, kur Opera reāli Rīgā atrodas, jo ja arī ir gājis garām, tad toč netīšām. Meitenes viņu arī īsti neinteresē, pats nezina, kas interesē, ja neskaita stulbu komentu rakstīšanu netā. Esot futbola eksperts, bet tas eksperts pats nevienā spēlē nav bijis. Nedzer viņš nevis tāpēc, ka negrib kļūt par alkānu, bet tāpēc, ka mīž, ka viņam viskijs negaršos, bet tie dzērieni, kas pēc garšas ir kā limonādes, esot zem viņa goda.
Šo jau pat par lohu godīgi nosaukt nevar, tur vnk putni pa galvu kūko.
10.12.2015 19:45 |
 
Reitings 179
Reģ: 12.11.2015
Eu, jā veci, kuru niku Tu tā ienīsti, lai mēģinātu kādai ieborēt, ka kāda te ir Tava exdarudzene? Mani vai moš Ģirtu? :D
10.12.2015 19:52 |
 
Reitings 1343
Reģ: 24.11.2015
OneOfAkind
un tavs sasniegums FB ir iespaidīgs- 650 drraugi
09.12.2015 22:19 | nosūdzēt | saite


Ģirta komentārs vakar.

Šodien iemet linku uz profilu(fake) kam tikai 4 draugi, kuru paspēju jau nosūdzēt fb adminiem.

Kāds ir cilvēks, kas atrodas tās pašas policijas uzskaitē, redzeslokā par meiteņu kailfoto publicēšanu netā, kas atrodas psihiatra uzskaitē, kas draud un saka, ka nogalinās bijušās radiniekus, kas taisa fake profilus?

Pareizi - slims cilvēks un tāds esi tu Ģirt.


Kurš kā slims taisa izrādes ar atvadīšanos no cosmo, bet beigās nekur neko nepamet, jo nav īsts vīrs, bet trollis.

28 gadīgs psihiski slims neveiksminieks, kam ir problēmas ar narkotikām un alkoholu.

Stalkosi mani kā pirms tam Annu? Stalko, tā jau slimie dara.
10.12.2015 20:00 |
 
Reitings 252
Reģ: 09.12.2015
Atceros kā šis man skaipā reiz rakstīja - taisnība ir tam, kurš labāk prot melot :D jeb troļļot.

Un vēl teica, ka no mentiem šis vispār nebaidās, jo ir iemācījies lieliski slēpt pēdas. Kas varētu būt taisnība, jo čalis netā reāli dzīvo :D

Vēl kas , COSMO forumā esmu tikai pateicoties viņam. Šis jau mani savervēja uz šo forumu, kuram tagad esmu tā pieķēries.

vēl viena lieta.
Nez šis puiks man mēģinās atspēlēties ? Un pats labākais būtu noskaidrot- kādā veidā? :D vai apmelojot mani internetā, apmelojot mani maniem paziņām, kā jau ir to darījis.. Vai saņems visu dūšu, un nāks ciemos skaidrot situāciju, kā vīram pieklātos .
Bija jau draudējis, ka ies uz policiju, jo es šo nomelnoju. Tikai pirmais paskaties kas tev rakstīts Pasē- nepieskaitāms ! :D
10.12.2015 20:06 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Nez šis puiks man mēģinās atspēlēties ? Un pats labākais būtu noskaidrot- kādā veidā?

10.12.2015 20:10 |
 
Reitings 252
Reģ: 09.12.2015
Tu jau puišel te nāc ar sagrozītiem faktiem.. :D
Ko gan Tu zini par Annu, par mani , un par to, kādās uzskaitēs es esmu ??

Atšķirībā no tevis, man ir izietas visas medicīniskās pārbaudes , kuras apliecina, ka esmu vesels gan fiziski, gan psihiski .

Policijas redzeslokā esmu bijis vienīgi ar sīko huligānismu, un ar to, ka sīks braukāju bez tiesībām, nevis kaut kādiem kailfoto :D

Labāk paskaties kas pašam savā kompī, ka tik tur nav arī mana daikta bildes. Tu slimiķi..
10.12.2015 20:10 |
 
Reitings 252
Reģ: 09.12.2015
ahhahaha :D

Vecīt, liec kādus screenus gribi, un kur gribi. Iznicināsi manu COSMO dzīvi ??? :D Ja jau manas māsas esamība šajā portālā, mana vārda utt publicēšana nav neko iznīcinājusi. Tas vien parāda to, ka es runāju kaut cik taisnību. lai arī cik pavirši uzrakstītu :D
10.12.2015 20:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits