Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Drauga māte bojā attiecības?

 
Reitings 29
Reģ: 20.10.2009
Sveikas!
Vēlētos saņemt kādu noderīgu padomu no jums,jo noteikti esat pieredzējušākas nekā es :)

Mans stāsts + jautājums:
Esam ar draugu kopā jau 3o gadu un esam viens otra pirmais tuvais cilvēciņš,tāpēc pieredzes par attiecībām nav nekàdas. Pirmie 2i gadi bija fantastiki,bet tik līdz brīdim,kad ievācos pie viņa un viņa mammas. Nepārprotiet-viņam ir forša mamma tikai ar raksturu! Tad sākās pirmie strīdi starp mani un viņu un mani un viņa mammu.Šo mēnešu laikā es redzēju kā viņš ir ticis audzināts un man tas nav pieņemami.Viņš ir jaunākais bērns,tāpēc viņa mamma to vien dara kā aprūpē viņu.Man tas sāka krist uz nerviem,jo uzskatīju,ka 20 gadu vecumā ir jāmāk gan trauki aiz sevis novākst,gan dažreiz pateikt mammai nē... Pēc pusgada dzīvošanas 3atā izlēmām,ka vēlamies dzīvot divatā. Pirmais mēnesis bija eiforisks-viss atkal bija labi-nekādu strīdu un dusmu. Un atkal šo sabojāja viņa mamma-viņa sāka vest mums ēdienu,zvanīja viņam katru dienu un viņam tas likās normāli!!Vai man vienīgajai liekas,ka tas nav pareizi? Nu jau gadu esam savā dzīvoklī un nekas nav mainījiem-ledusskapis ir pilns ar viņa mammas ēdienu un katru otro dienu viņš brauc pie viņas lai kaut ko palīdzētu izdarīt-noparkot mašīnu,izdarīt kādu tehnisku darbu(nevainoju,jo viņa mamma dzīvo viena), palīdzēt aiziet iepirkties un tamlīdzīgas lietas. Šī gada laikā esmu 2 reizes neizturējusi un pateikusi ko par šo domāju,bet tas neko nav mainījis.... Viņa nesaprot,ka savs 22 gadus vecais dēls ir jāpalaiž vaļā.... Pēc otrās reizes viņa uz mani tā apvainojās,ka tagad no sava drauga dzirdu viņas izteiktus teikumus kā-"viņa tev nenāk par labu,jo ir ļauna" vai "tu vienmēr vari palikt pie manis,ja viņa tev atkal liek kaut ko darīt". Draugs man pēc vienas šādas sarunas starp mums abiem un viņa mammu mums par vidu pateica,ka nevēlas ar mani būt kopā,bet pamest arī nevēlas.Tagad jau pāris mēnešus šādi dzīvojam-ārēji viss ir labi,bet iekšēji nē...

Tagad domāju vai viņš jebkad kļūss tik nobriedis,lai iemācītos pateikt savai mammai,ka viņam tagad ir cita ģimene? Un vai vispār ir vērts gaidīt,kad viņš kļūs nobriedis,vai arī šādi vīrieši to nekad tā īsti nesaprot? Vai man ir vērts censties kaut ko labot un censties atgriezt dzirkstelīti šajās attiecībās(jo jau tik daudz reižu esam centušies attiecības uzlabot)? Vai labāk nemocīties un doties katram uz savu pusi?

Atvainojos par savu garo stāstu!
Ļoti gaidu jūsu komentārus un padomus,jo pašlaik jūtos kā strupceļā!
17.11.2015 22:32 |
 
10 gadi
Reitings 532
Reģ: 29.01.2009
Kaitina šitie memmes dēliņi..Man ar reiz bija tāds, no kura mammas vienmēr pilns ledusskapis ēdiena, drēbes nopērk, šausmas.
Vienīgi - nav jau tā viegli dēļ tādām lietām izšķirties :)
17.11.2015 22:39 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tagad domāju vai viņš jebkad kļūss tik nobriedis,lai iemācītos pateikt savai mammai,ka viņam tagad ir cita ģimene?
kad apprecesies, bus kopigs uzvards un berni naks., Ne jau vekti daudzi jauni calki nevelas agri preceties, jo tomer draudzene ir tikai draudzene, un gimene ir mamma,
17.11.2015 22:39 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Kāda vella pēc tu vispār ievācies pie viņa, ja viņš vēl dzīvo ar mammu? Šito nekad nesapratīšu...(t)
17.11.2015 22:39 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Dzivo un baudi, ja tev svarigs tas cilveks, netver neko nopietni parak un neaudzini. Un neuztver jus ka nez kadu tur gimeni, jo esat vien draugi. Mammite ved est, loti abi neoerc partiku un negatavo neko, un tml.
17.11.2015 22:41 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Oj, piedod, mana lielā vaina, "uzbraucu" pirms izlasīju... nesmuki izdarīju. Būs mācība!

Zini, tev tādu mammas pusīti nevajag... visu mūžu mamma skries pakaļ.
17.11.2015 22:42 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Draugs man pēc vienas šādas sarunas starp mums abiem un viņa mammu mums par vidu pateica,ka nevēlas ar mani būt kopā,bet pamest arī nevēlas.


Manuprāt tā ir zaļā gaisma, lai ietu prom.. :)

Nevienai mātei nepatiktu, ja jauna lēdija mācītu, kā vajadzēja/vajadzētu audzināt dēlu (par spīti tam, ka es arī uzskatu, ka trauki jānovāc) :-/

Muļķīgi ir arī taisīt kašķi par to, ka puisim cieša saikne ar mammu.. ka mamma piezvana, painteresējas. Arī, ja 2. pusītes mammas mērķis ir Tevi nokaitināt, varēji padomāt viltīgāku pieeju.. piemēram, tēlot, ka Tev patīk viņas rūpes :D
17.11.2015 22:44 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Nu godīgi sakot, izlasot aprakstu, nemaz neliekas tik traki. Piemēram, es pat priecātos, ja ledusskapī regulāri būtu kas ēdams un man nebūtu tā jāiespingst :D
Jā, varbūt pārāk bieži sazvanās/satiekās, bet jāsaprot, ka mamma ir viena un tas ir pilnīgi normāli, ka palīdz ieprirkties vai ar tehniskajām lietām. Nezinu varbūt esmu jocīga, ja neizlasīju neko tik traku :D
17.11.2015 22:45 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
ki. Piemēram, es pat priecātos, ja ledusskapī regulāri būtu kas ēdams un man nebūtu tā jāiespingst
tiesi ta! Un palugt lai pie reuzes noperk vienreizejos traukus esanai, joja dels nemazga tev ar slinkums un telo talak duracku:-D bet gimene vianm tu vel neesi, to der likt aiz auss, padoma pati kaoec vciriesi ta nesteidz preceties? Jo tad BUS GIMENE un atbildiba, un sieva ne kaut kada draudzene.Pagaidam vina gimene ir vina mamma,
17.11.2015 22:48 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Nu jau gadu esam savā dzīvoklī un nekas nav mainījiem-ledusskapis ir pilns ar viņa mammas ēdienu un katru otro dienu viņš brauc pie viņas lai kaut ko palīdzētu izdarīt-noparkot mašīnu,izdarīt kādu tehnisku darbu(nevainoju,jo viņa mamma dzīvo viena), palīdzēt aiziet iepirkties un tamlīdzīgas lietas.


Ja es dzīvotu viena, un dēls man nāktu palīdzēt, tad es arī noteikti negribētu viņam draudzeni, kura zāģē to, ka viņš pie manis nāk.

Ja mamma dzīvoja ar viņu kopā un dēls aizgājis dzīvot citur, tad tas ir tikai likumsakarīgi, ka viņa zvana. Viņa ir palikusi viena un nav pie tā pieradusi. Citam tas nāk ātrāk, citam vēlāk. 22 nav 32.
17.11.2015 22:53 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
bāc, es laikam būtu eiforijā, ja man katru dienu kāds piegādātu tā vienkārši ēdienu :-D
17.11.2015 22:58 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu pagaidām tu esi tikai drudzene. Iespējams par daudz gribi un par daudz pieprasi - tev īsti nav nekādu tiesību liegt kontaktu ar māti. Par ēdienu un visu pārējo - vai pati spēj savam vīrietim to nodrošināt? Vakariņas māki sagatavot? Māju uzkopt? Veļu mazgāt? Ja īsti nav ne laika, ne vēlēšanās ko tādu darīt, tad priecājies, ka māte to visu paspēj izdarīt ar prieku. Jums tikai vieglāk.

Vispār tā īsti nesaprotu pašu problēmu - māte dzīvo viena un viņai nepieciešama palīdzība, kura tiek sniegt. Viņa savukārt jums "atmaksā" ar ēdienu ledusskapī un citiem sadzīviskiem "labumiem". Par ko jāzāģē savējais?
17.11.2015 23:02 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nu ok, tas ka brauc palīgā būtu vel saprotams, bet lūk ka ledusskapis pilns ar mātes gatavoto ēdienu man nav saprotams. Savā ziņā tas ir apvainojums tev ka tu viņu gana labi nebarotu vai badā mērdētu, vai arī ņirģāšanās ka kurš gan mācētu savam dēliņam ko labāk uztaisīt, ja ne viņa mamma...

Un ja jau tavs draugs nav vienīgais bērns tad kur ir visi citi bērni kuri arī varētu mammukam palīdzēt?
17.11.2015 23:03 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Jo tad BUS GIMENE un atbildiba, un sieva ne kaut kada draudzene.Pagaidam vina gimene ir vina mamma,



Tu ar šiem stulbajiem tekstiem vienreiz vari likties mierā? Tiešām bija jāatgriežas šeit? Nu, lai nu ko, bet šīs muļķības tā kaitina mani. Nespēju izturēt. Visu laiku visur bāz acīs, ka draudzene tavā izpratnē ir mēsls, bet sieva ir Dieva vietā. Vari beigt pārmest visiem kuri dzīvo kopā un nav precējušies?! Lai katrs dzīvo kā grib.
17.11.2015 23:05 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
vienīgā problēma, ko redzu, ir
Draugs man pēc vienas šādas sarunas starp mums abiem un viņa mammu mums par vidu pateica,ka nevēlas ar mani būt kopā,bet pamest arī nevēlas.

kā var tā pateikt un pēc tam mierīgi dzīvot un tēlot laimīgu pārīti. un kāpēc :-|
17.11.2015 23:05 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Es tādu situāciju neizturētu, jo te vairāk izklausās pēc tā, ka arī tad, ja jums būtu ģimene, pietiktu ar vienu mammas zvanu, lai vīrietis aizskrietu prom par spīti tam, ka bērns jāaizved uz bērnudāržu vai mašīnai riepa jānomaina. Jā, cieša saikne ar vecākiem nav slikta lieta, taču tas, ka pret jau pieaugušu cilvēku mamma joprojām izturas kā pret bērnu un pats vīrietis neredz neko sliktu tajā, ka viņa mamma viņa vietā novāc netīros traukus vai piepērk pilnu ledusskapi ar ēdienu, tad tā ir vīrieša problēma. Vismaz man šāds tips nekādi nespēj radīt priekšstatu par īstu vīrieti, savukārt reiz kļūt par tāda puikas otru mammu, kura viņu appuišos, es arī nekad nebūtu gatava. Lai jau dzīvo ar mammu, ja 22 gados vēl nespēj pārraut nabassaisti.
17.11.2015 23:11 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Mr.Penguin, ta nedomaju tikai es, un zini katrs jau ari dzivio ka velas. Neba cosmo klacu forums ko izmainis, divaina tu esi ja ta sacepies, ko neprec vai ne?:-D
17.11.2015 23:12 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
kā var tā pateikt un pēc tam mierīgi dzīvot un tēlot laimīgu pārīti. un kāpēc


Man arī šis īsti nav izprotams. Ja pašai tā pateiktu tad laikam principa pēc šķirtos un liktos mierā.

Un tā runa par to ka draudzene nav tas pats kas ģimene arī ir mazliet aplami. A kur teikts ka ja viņa būtu sieva tad viss uzreiz būtu OK un visi laimīgi? Tak var vel sliktāk tas viss izvērsties un tad nu vel ķēpīgāks šķiršanās process.
17.11.2015 23:12 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
bet mes te neko nevaram izdarit, to ka nav labi jau vajadzeja secinat kad pie mammas padzivoja, bet tak ne viss normal.


u jau gadu esam savā dzīvoklī un nekas nav mainījiem-ledusskapis ir pilns ar viņa mammas ēdienu un katru otro dienu viņš brauc pie viņas lai kaut ko palīdzētu izdarīt-n
gadu jau dzivo atseviski. Un jasaprot ka mamma ir vina gimene, vina jau doma ka iespejams draudzeni dels nemaz nepreces. Vai nu jabeidz cepties un jadzivo nost, vai jaiet prom. Karot te nav jega.
17.11.2015 23:16 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
ko neprec vai ne?


Zināju, ka tā teiksi. :D Tik paredzami. :D Prec, prec. Viss kārtībā ar šo ir. Bet Tu vari pateikt 1x savu viedokli par sievu un draudzenes būšanu. Bet tu par šo runā katrā tēmā un pa vairākām reizēm 1 tēmā. Un no taviem komentāriem lec, ļoti lec ārā, ka draudzene ir nekas, mēsls bez maz vai, bet sieva. SIEVA ir dievs, būsi sieva, tad vari darīt ko un kā gribi, jo redz tu esi SIEVA. A draudzene, pfff pret viņu var izturēties kā grib jebkurš.
17.11.2015 23:19 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
A draudzene, pfff pret viņu var izturēties kā grib jebkurš.


Kā pret kāju slauķi :D
17.11.2015 23:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits