Dazi vegetariesi ir ar albatrosiem!

 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
10.11.2015 14:14 |
 
Reitings 954
Reģ: 08.11.2012
Nesaprotu, kāpēc cilvēks ( Šeila) , ja grib veģetārieti mājdzīvnieku nevarēja paņemt piemēram govi, aitu, kazu ( ir taču tik feinas mazās pundurkaziņas).
Kāpēc jāmēģina kaut ko pārtaisīt.
Suns ir suns- viņa asinīs tek vilks, tas ir gaļēdājs.
Jā , viņiem garš arī daudz kas cits ( dārzeņi, augļi, u.t.l.), bet tas nav viņa pamatbarības elements.
11.11.2015 08:49 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Var jau būt suns veģetārietis, ja tā ir viņa paša izvēle - uzšķaudīt gaļai :D ;) bet ja saimnieks vienpersoniski izlemj un audzina suni par vegānu/veģetārieti/kanibālu vai vēl kaut ko, tad tas vairs nav ok... bet nu tai Šeilai jau putnu nekad nav trūcis, tas ir skaidrs.

Mums laukos arī bija pieklīdis suns, kurš iepriekš bija dzīvojis/piederējis kaut kādai ēdināšanas iestādei un ēdis ēdiena pārpalikumus...tāpat arī pie mums dzīvojot, ēda vārītus kartupeļus, tikko no lauka novāktas bietes, trušiem domātos burkānus, visādus kāpostus, salātus... nu it kā gaļu nebūtu ēdis nekad un arī par to īpaši nepārdzīvoja, lai gan kaulus jau laukos dabūja tāpat ;-)
11.11.2015 11:01 |
 
Reitings 216
Reģ: 05.03.2015
Nu pieņemsim,ka viņa grib,lai viņas suns ir veģetārietis un ēd tur šādi un tādi (kas man noteikti nav saprotams), bet viņa pat nedod tam sunim nekādu barību,kurā ir nepieciešamās uzturvielas(neskaitot tos vitamīnus,kas noteikti ir ķīmijām piebāzti). Kā jau meitenes te salika, ir arī suņu barība, kas domāta tieši šādiem Šeilas gadījumiem,bet viņa pat tādu nedod.
11.11.2015 11:35 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Kā jau meitenes te salika, ir arī suņu barība, kas domāta tieši šādiem Šeilas gadījumiem,bet viņa pat tādu nedod.

Šeila ne tikai ir veģitāriete, bet arī svaigēdāja. Sunim virnkārši nepienākas nekas šmorēts vai vēl trakāk granulās ( par granulām tev vispār matus varētu izplūkt :-D:-D:-D ).
11.11.2015 11:41 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
es uzskatu cilvēks var darīt kā vēlās, ēst vai neēst gaļu utt. bet dzīvniekam uzspiest savu gribu ir nepieņemami.
11.11.2015 11:45 |
 
Reitings 272
Reģ: 01.03.2015
Hahahahahahahahahahahaha

Ka vienmer recu par kosmietem!

Pasas galu noteikti rij katru dienu un nemaz neaizdomajas ka tamdel dzivnieki masveida tiek piebaroti ar sudiem un antibiotikam, ne normalu/labu edienu, bet te redz viena vecene izgruz simtus lai suni barotu ar olam un vitaminiem, un vajag vinu tapec nodirst 20lpp garuma :-D
11.11.2015 12:00 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ja nu olu caumalas tiesi sunim ir jadod :-D un kimiski razotus vitaminus! Un jaskrien pakal visam ko dara glupie amerikani! Tie kuriem nav dokumentus vairs teva un mates, bet ir vecaks nr1 un vecaks nr2...tiesi tadus ir jaklausa :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
11.11.2015 12:18 |
 
Reitings 176
Reģ: 04.11.2015
Man tev varbūt kādu gaļas gabalu uzdāvināt,ja pašai naudiņas nesanāk normālai pārtikai?Izskatās,ka tas iespaido tavas smadzenes,organisms tās būs apēdis bada rezultātā.

Es zinātu,kur viņa dzīvo staigātu pastaigas laikā līdzi un mestu tam nabaga kucēnam jēlus gaļus gabalus,lai vismaz kaut ko normālu paēd.Viņa ir sadiste,bet tu esi līdzvainīga,jo noskaties kā viena neizglītota būtne mērdē badā kucēnu.
Vienmēr esmu uzskatījusi,ka 99% vegānu veģetāriešu ir atsaldēti idioti,šis tam ir tikai pierādījums.

Re,vēlviena garīgi slimā,kas sajukusi prātā ar savu vegānismu-ssh!Es taču teicu,ir acīmredzams,ka organisms noēd smadzenes,ja tam nedod gaļu.Normālam cilvēkam neienāks prātā rakstīt tādas jēlības.

Dzīvē droši vien esi izkārnējusi,izbadusi skalu bunte,tad nu mētā kruto netā,jo dzīvē nespēj pat labdien pār lūpām izspļaut.

Viss,ko tu spēj ir rādīt savu nenobriedušo prātu

Protams,ka tu esi vegāne,citādi tavu nesaprātigumu nemaz nevar izskaidrot.

nē,man avn nekas pret suņa gaļas ēšanu Ķīnā

FCA,tu esi garīgi slima un atsaldēta.Pilnīgs bezsmadzeņu radījums.Tu esi pseido vegāns,kauna traips visiem normālajiem šī dzīves stila piekritējiem.

es baidos,ka es salauztu tev kādu tavu vegāno kauliņu.

Tev ir garīga rakstura problēmas un pilnīgi infantīla domāšana.

Absolūts nesievišķības kalngals,kompleksu nomākta,agresīva mātīte ar komunikācijas un savaldības problēmām.Sarunas ar tevi ir pilnīgi degradējošas

(c) absolūti nevainīgā, maigā dvēsele Harmony

Manuprāt, pateikt, ka cilvēks, kurš šādi spēj izteikties, ir lauķis, ir maigākais, ko var viņai adresēt..(t)
11.11.2015 12:23 |
 
Reitings 176
Reģ: 04.11.2015
Štrunts ar to suni, bet "prasme" diskutēt dažām te ir vienkārši apbrīnojama.

+ Piekrītu attiecinot to uz Harmony.
11.11.2015 12:25 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Harmonu tas tev! Nenem cilvekus ar smagam mentalam problemam galvaa!;-)
11.11.2015 12:27 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Štrunts ar to suni, bet "prasme" diskutēt dažām te ir vienkārši apbrīnojama.


+ Piekrītu attiecinot to uz koshka.
11.11.2015 12:28 |
 
Reitings 176
Reģ: 04.11.2015
Harmony
Neviens tev nav devis tiesības,citus cilvēkus,atšķirīga viedokļa dēļ, šādi apsaukāt,tas tikai parāda tavu neizglītotību un argumentu neesamību.Ja tev būtu,kas sapratīgs sakāms un jebkādas zināšanas un sajēgas par tēmu,tu ar tādiem vārdiem te nesvaidītos.Par cik tev nav nekā sakarīga,ko pateikt,viss ko tu proti,nolikta pretī cilvēkam,kas ir izglītots par tēmu,ir rupji lamāties.

Es varu tev to pašu pateikt sakarā ar taviem apvainojumiem veģetāriešiem un vegāniem. Kāds sakars visiem taviem izteikumiem, ka 99% vegānu ir atsaldeņi un tā tālāk, ja tu neko nezini par šo tēmu? Ja tu aizstāvi suni un, tavuprāt, Šeila ir idiote, tad varēji to arī attiecināt konkrēti uz Šeilu, bet visi tavi izteikumi par 99% vegāniem ir briesmīgi.
11.11.2015 12:31 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
ieteikums Harmony lai dazas citas nomierinas!:-D
11.11.2015 12:31 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
koshka un tad ? Kā tad vēl runāt ar debīliem cilvēkiem ? Visu pareizi un pat asprātīgi pateica . Kā teica Einšteins " Divām lietām nav robežu – cilvēku stulbumam un Visumam. Kaut gan par pēdējo es neesmu pārliecināts. "
:-P
11.11.2015 12:32 |
 
Reitings 176
Reģ: 04.11.2015
koshka un tad ? Kā tad vēl runāt ar debīliem cilvēkiem ?

Ja tev uz ielas pieiet urla un pasaka "pis nahuj", tu viņam atbildi ar to pašu, jo viņš ir debils? (pareizi ir debIls). Pareizi būtu neatbildēt vai vismaz darīt to ar cieņu pret citiem, diskusijā neiesaistītiem cilvēkiem. Bet saukt 99% vegānus, kuri nepiedalās šajā diskusijā, par atsaldētiem idiotiem, kaut nezini neko par šī dzīvesstila piekritējiem, izņemot vienu kaut kādu Šeilu.. Nu tas parāda diskutētājas prāta līmeni.

Gribu izteikt savu plusiņu ssh viedoklim, kas ir ļoti pamatots, tika ielikta gan suņu veģetāriešu barība, gan vēl visādi argumenti par to, kāpēc varētu uzturēt suni veģetārieti un bez apvainojumiem.

OK, manas piecas kapeikas šeit ir, tālāk varat slavēt Harmony, cik uziet.. (l)(l)(l)
11.11.2015 12:39 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
ak tu dieninas ka tu sevi apkauno :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
11.11.2015 12:40 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
koshka
Ja tev uz ielas pieiet urla un pasaka "pis nahuj", tu viņam atbildi ar to pašu, jo viņš ir debils? (pareizi ir debIls). Pareizi būtu neatbildēt vai vismaz darīt to ar cieņu pret citiem, diskusijā neiesaistītiem cilvēkiem.

ar lamuvārdiem nelamājos , bet apsaukājamos vārdus lietoju gan kā idiots, stulbenis , losis , dzīvnieciņus piesaucu , tas nav metams vienā maisā ar lamuvārdiem "pis nahuj" un vēl lērums krievu sulīgo lamu .
Ja man tā pateiktu kāds mazgadīgais , atbildētu ar kādu apsaukājamo vārdu , ja pieaudzis , tad man būtu bail , ka mani nositīs , tāpēc neko neatbildētu . Bet ne jau tāpēc , ka "gudrākais paklusē" , bet tāpēc ka man būtu bailes , iekšā gan vārītos un labprāt tādam pati parādītu kur vēži ziemo :D
Harmony vispārināja jo pārsvarā cilvēki , kas ir šizanutī uz kaut kādām lietām , visbiežāk arī ir tie , kas grib , lai citi arī dara tā . Neviens neapšauba ka ir izņēmumi un ir arī normāli veģetārieši . Bet visbiežāk tomēr ar albatrosiem ;-)
11.11.2015 12:48 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
tāpēc jau viņa uzrakstīja 99% nevis 100% ;)
11.11.2015 12:52 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
http://www.delfi.lv/mansdraugs/zveru-dzive/46665001_video-suns-svaigedajs-modes-maksliniece-seila-par-savu-cetrkajaino-vegetarieti-ramu suns pie tam esot svaigedajs!

Mākslinieci tas neuztrauc. Viņa tic, ka tādējādi spēs Rāmu pasargāt no savu iepriekšējo suņu likteņiem, kuri visi no dzīves šķirās tāpēc, ka bija smagi slimi.

'Tas veģetārisms varbūt suņiem kā vilku pēctečiem nav tas pierastākais, bet es izlasīju grāmatas, labi daudz, izrādās suņi arī ir visēdāji,'' raidījumā "Ķepa uz sirds" stāsta Šeila.
sasmejos.

MansDraugs.lv piebilde - Lai gan māksliniecei citu domas neinteresē, sazinājāmies ar vairākiem speciālistiem, jautājot viņu viedokli par suņa uzturu. Veterinārārsti Armands Vekšins un Anete Freiberga stingri piekodina, ka gaļai noteikti ir jābūt suņa uzturā, svaigēdāja diēta var smagi ietekmēt ķepaiņa veselību.

"Suns ir visēdājs. Tieši ar to arī viss ir pateikts, bet tas nenozīmē, ka dzīvnieks var ēst tikai dārzeņus un augļus, bet tas nozīmē – viņš ir visēdājs, viņam ir jāsaņem pietiekami daudz visas nepieciešamās ēdiena sastāvdaļas, arī olbaltumvielas," skaidro Vekšins. Vairāk lasi rakstā: 80% suņa uztura obligāti jāveido gaļu saturošiem produktiem
11.11.2015 13:10 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Pēdējo gadu laikā arī Šeila pati ir sapratusi, ka ziemā daudz labāk par siltu kažociņu sasilda aktīvs dzīvesveids. Lai norūdītos, viņa visu gadu peldas jūrā. Ar laiku to cer iemācīt arī Rāmai, pagaidām suns vēl ir par mazu šādām aktivitātēm.
tatad sunim liks peldeties ledaina udeni ari!
11.11.2015 13:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)