Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Melnā līnija dzīvē! Lāsts??? Mans Helovīns jau 6 mēnešus...

 
Reitings 29
Reģ: 31.10.2015
Sveikas visas!
Īsti lāstam nekad neesmu ticējusi, bet tagad sāku aizdomāties.
Vēl gada sākumā man bija perfekta dzīve. - Vīrietis, kurš gribēja precēties, labi draugi, nauda, biju veiksmīga jebkurā jomā, veselība, vienvārdsakot bija viss ko gribu.
Darbs - viesmīle. Strādāju kafejnīcā, mans darba laiks bija 11:00-20:00, parasti darbā biju pirms 11:00 un prom ap 21:00 - 23:00! Strādāju labi. Sākās konflikti - Viss sākās ar to, ka mans priekšnieks pieprasīja man , lai 50% no savas dzeramnaudas dodu viņam :-D , viņš tā uzskatīja, ka man jādod, jo viņš redzot strādā par pavāru dažreiz tur. Vienmēr, biiju izpalīdzīga utt. - mazgāju traukus, uzkopu zāli, par banketiem man nepiemaksāja - neko neprasīju. Nākamais, kas nokaitināja, bija tas, ka ļoti bieži darbā nebija pavāra, un priekšnieks pats nāca uz darbu ap 14:00 dienā - es darbā biju viena. Zvanīju un teicu, ka pilns ar cilvēkiem, ka nav ko pārdot, ka nekas nav gatavs. Man atbildē kliedzot virsū - Tu, te jau strādā gadu, pati tiksi galā, un noliek telefonu. Tā bija kādas 4 reizes. Un pēdējais, ko neizturēju, kad gatavoju 2 latte, pie letes pienāk apmeklētāja, un pasaka, ka wc esot netīra. Un priekšnieks uzkliedz man virsū, lai eju sakopt, protams, mana atbilde bija - ka neko nekārtošu, jo neesmu apkopēja. Un, vēl viņš man nemaksāja naudu laicīgi, palika parādā 180euro, bet negribēju ņemties ar viņu, un lai aizrijās...
Mans draugs teica, lai aizeju no tā darba, ka pilnīgs bezsakars. Tā arī vienu dienu izdarīju, uzrakstīju atlūgumu , aiznesu. Sakrāmēju somu un aizlidoju pie drauga uz UK uz mēnesi atpūtos, ceļoju un vienkārši neko nedarīju! Tas viss notika februārī. Priekšnieks bija dusmīgs, zvanījās, rakstīja sms utt, ka vnk. aizbraucu prom! Teica, lai braucu atpakaļ, ka man būs problēmas utt. Neko neatbildēju - ignorēju.
Martā biju atpakaļ LV, mans draugs aizbrauca pie sevis uz mājām uz visu vasaru, viņam slimi vecāki. Sarunājām, ka viņš septembrī atgriezīsies UK, un braukšu pie viņa, lai neeju strādāt, bet atpūšos, ka sūtīs naudu 1000euro mēnesī, jo abi sapriecājāmies, ka uzzinājām, ka mums būs bērniņš. :-) Viss bija super, jau kopš Ziemassvētkiem mans draugs runāja, ka grib precēties un veidot ģimeni. Man 24 viņam 32 gadi.
Atbraucot uz LV, nekas īsti nemainījās, viss bija ok. Atkal rakstīja priekšnieks, tjipa mani redzēja centrā, un ka man esot nenokārtotas darīšanas ar viņu :-D ka nebūs tā , ka viņu kāds tā uzmet utt... Tālāk ignorēju!!!
Tātad aprīlī sākās problēmas! Manas labākās draudznes 3, visas dzīvo ārpus LV - vairs ar mani nekontaktējās, tikai čau, kā iet, un viss... ok, visām ir darbs, uni, un puiši, domāju, ka aizņemtas! Bet tagad kopš augusta nerunājam vispār, rakstu skypā, facebook, zvanu, tad vislaik aizņemtas vai vēl kas...
Arī aprīlī, mans mīļais vīrietis, man uzrakstīja, ka nedos man ne naudu, un nekad nebūs šī bērna tēvs! :-O:'-( es domāju, ka tas ir joks... bet tad sapratu ka nav!!! Kopš aprīļa neesam runājuši, arī neatbild ne telefoniski, ne skypā, nekur!!!
Mēģināju atrast darbu vismaz uz vasaru, jo man ir 5 gadu pieredze viesmīlībā, un esmu strādājusi labos restorānos, bet nekur nevarēju dabūt darbu! Biju uz kādām 15 pārrunām, bet nekāāā!!! Neviens neņem, kaut arī sludinājumos bija rakstīts, ka tikai uz vasaru. Vēders sāka augt tikai septembrī, kad meklēju darbu neviens pat nevarēja iedomāties, ka emsu stāvoklī.
Dzīvoju pie mammas, kur arī dzīvo mans pusbrālis viņam ap 40 gadiem, vientuļš, alkoholiķis dzer 5 dienas nedēļā, mammas mīlulis visu mūžu, mamma joprojām pērk viņam drēbes, gatavo ēst utt.... Mamma visu šo laiku mani uztur, pērk ēdienu, un kaut ko maksā pa dzīvokli, kopš jūlija. Vienu dienu pusbrālis sadzērās un vnk.teica, lai maksāju pa dzīvokli, vai vācos prom! Tad nekas neatlika, ka paņemt kredītu, iedevu 500euro mammai pa šiem mēnešiem, un teicu, ka drīz izvākšos, ka pat neiespējams ar viņiem dzīvot... Tā joprojām, te pūstu pie viņiem. Vēderu mēģinu slēpt, kaut jau 27.11. jādzemdē, jo 99% , ka ja viņi uzzinās, ka gaidu mazo izmetīs mani arī, un ka neuzturēs mani ar mazo. Visu šo laiku dzīvoju vienā depresijā, vieglāk saskaitīt dienas, kad neesmu raudājusi. Bērniņam, protams, arī nav nekas nopirkts, un vispār nezinu ko darīt!!! Tagad, jau jāatmaksā kredīts, kur jau nedēļu zvanās. Esmu bez naudas, bez mīļotā vīrieša, bez draugiem, vienīgais, kas man pagaidām ir, tas ir mans mazulis zem sirds!
Par lāstu iedomājos, kad redzēju sapnī bijušo saimnieku - viņš sēdēja man pretī un teica, nu kooo, tev patīk tava dzīve tāda?! un ļauni smējās. Pamostoties, atcerējos, ka viņš bieži apmeklēja kaut kādu zīlnieci, un runāja dažādas pretīgas lietas , pat , ka drīz viena sieviete nomirs - mums abiem pazīstama, jo viņa ar viņu sastrīdējās un aprunāja. Viņš bieži brauca pie tās zīlnieces, man piedāvāja braukt līdzi, bet teicu, ka neticu tādām lietām, un nekas neinteresē sakarā ar to!
Tas, tā īsumā mans stāsts. Ko jūs domājat lāsts vai es esmu pie kaut kā vainīga??? :'-(:-(
31.10.2015 20:29 |
 
Reitings 80
Reģ: 29.01.2009
stellaglmr - tu domā, ka sēžu rokas klēpī salikusi? Es jau visu esmu uzzinājusi, kas un kā man jādara, kad mazais piedzims :-)
02.11.2015 23:18 |
 
Reitings 80
Reģ: 29.01.2009
Es tikko izveidoju savu tēmu, par šo visu! Uzskaitē neesmu, strādāju diemžēl neoficiāli visu šo laiku, un joprojām strādāju mazliet 1-2 reizes nedēļā. Pabalsti būs tādi , kādi pienākās nestrādājošajām, bet daudzi atdod drēbītes, un visu, kas mazajam nepieciešams. Takā, nesūdzos.
02.11.2015 23:13 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Vēl kāda lieta - noskaidro vai tev vispār būs valsts apmaksātas dzemdības. Cik atceros, bez stāšanās uzskaitē dzemdību izdevumi jāsedz pašai. Pabalsti arī nepienākas. Tavā situācijā tie ir būtiski jautājumi, kurus jau sen vajadzēja sakārtot.
02.11.2015 23:10 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Oho, Liza M. Visai šokējošs stāsts. Varbūt tomēr vērts apmeklēt ārstu pirms dzemdībām. Izvērtēt riskus, piemēram, kā mazulis novietots, pareizā guļā vai nē, kā ar nabassaiti utt izslēgt ķeizara nepieciešamību utt. Turklāt, cik noprotu neesi uzskaitē, kā ar pabalstiem utt.
Vispār netipiski 21. gs.... bet veiksmi!
02.11.2015 22:43 |
 
Reitings 996
Reģ: 07.05.2011
Wow, Liza M. Vienkārši wow. Nezinu pat īsti, ko teikt.
No sirds ceru, ka Tev piedzims vesels bērniņš, un tās 2 ginekoloģes kļūdījās.
02.11.2015 22:18 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Nevienā brīdī neesmu teikusi, ka būtu jāveic aborts. Es uzskatu, ka nesaprātīgām būtnēm nebūtu jānodarbojas ar pieaugušu cilvēku lietām. Un vēl es uzskatu, ka reizēm bērnus labāk ir nodot dopcijai.
02.11.2015 22:08 |
 
Reitings 80
Reģ: 29.01.2009
Dantessa, kurš prasa padomu??? Es neesmu nevienam prasījusi nekādu padomu! Kaut ko , laikam, es mazliet sajaukusi.
Neredzu nevienu teikumu manā stāstā, kur prasītu, kādu padomu. Bet, tas tā, lai Tu saprastu.

stellaglmr, tu nu gan esi piekasīga. Nevajag žēlot manu bērnu. Apžēlo sevi labāk! Par to cik esi nesaprotoša. Es neuzskatu, ka man vajadzēja nogalināt savu bērnu.
02.11.2015 21:30 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Wow, Nu gan ir neiecietīgas kazas salasījušās. It kā tām meitenēm tāpat jau s*du nepietiktu, nēēe. Īpaši jaukām dāmām vēl darva jāpapilina medus mucā .. nostaigāt kaut 100 m viņu kurpēs ;) Foruma būtība ir ne tik vaicāt pēc padoma, bet arī dalīties pārdomās un pieredzē. Protams, +/- brīvi izteikties var ikviens, bet samazgas nevienu nerotā.
Abām meitenēm veiksmes dzīves sakārtošanā un tieši tā arīturpināt - ar maksimāli gaišu skatu nākotnē. Ticu, ka tas ir grūtāk kā vnk krist depresijā un sev pārmest visa veida neizdarību, bet būs labi :) Tepat no atsaucīgajām meitenēm var uzzināt praktisko info, kas un kā var atvieglot situāciju :)
Pati painformētu tuvākos radus par grūtniecību neskatoties uz sliktajām attiecībām. Varbūtīa, ka attieksme mainīsies ir tikpat liela kā tā, ka viss paliks +/- pa vecam. Cilvēkiem mēdz nākt apgaismības par savu nekorekto rīcību.
02.11.2015 21:12 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Ne man Tevi mācīt, ne man Tavu dzīvi dzīvot. Ne es Tevi nosodu, ne slavēju. Vēlreiz atkārtošu - man ir žēl Tavu bērnu. Jo Tu jau tagad rīkojies bezatbildīgi un grūtākais vēl tikai priekšā... Tas, ko Tu dari ar sevi man ir vienaldzīgi, mani uztrauc tikai fakts, ka tavās rokās tiks audzināts nākošais sabiedrības loceklis. Es neredzu kā Tu vari sekmīgi pildīt vecāka funkciju, ja tava rīcība ir 13 gadīgas meitenes līmenī.
02.11.2015 21:08 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Bet, gribu teikt to, ka tā ir mana dzīve, mans ķermenis, un mans bērns. Ne tev tur kaut ko lemt.


Nu a ko tad tu nāc šeit pēc padoma? :D
02.11.2015 21:05 |
 
Reitings 80
Reģ: 29.01.2009
Stellaglmr. Es jau zināju, ka kāda sāks man pārmest. Bet, gribu teikt to, ka tā ir mana dzīve, mans ķermenis, un mans bērns. Ne tev tur kaut ko lemt.
Es uzskatu, ka izdarīju pareizi, ka neuztaisīju piespiedu abortu 7 mēnesī, ko ieteica ginekoloģe.
Katru dienu esmu laimīga un priecīga, ka man būs mazais (l)
02.11.2015 20:55 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Viss būtu labi - problēmas ir tika problēmas. Tās ir, tās pārvar, no tām paņem labāko un aizmirst. Bet kā Tev ienāca prātā bērnu paturēt es nesaprotu. Kaut kāds mistisks amerikānis, ģimenes atbalsts 0, pašai drošības garantu nekādu, prātiņa arī pamaz. Dzīvot mēs visi varam kā vēlamies, bet tikai līdz tam brīdim, kurā mūsu izvēles sāk ierobežot citas dzīvas būtnes tiesības. Par Līzu M. vispār paliku bez vārdiem. Drausmīgi... Suni neļautu adoptēt, kur vēl bērnu paturēt...
Piedodiet par negatīvo viedokli, bet izlasīju un vienkārši nespēju atturēties.
02.11.2015 20:31 |
 
Reitings 80
Reģ: 29.01.2009
Lasot šo visu stāstu, tieši runājot par vīrieti, ļoti līdzīga situācija, jo tieši tajā pašā laikā aizbraucu uz Angliju :-D un ar bijušo priekšnieku līdzīgs stāsts :-D un mājās līdzīga situācija :-O
Nostādi sevi tā, ka tev neuztrauc ko citi domā un ko citi teiks. Man tas palīdzēja ļoti. Arī es esmu stāvoklī, un jādzemdē ir decembra sākumā. Bet, manā gadījumā es uzzināju, ka esmu stāvoklī , kad jau biju 7 mēnesī, kas mani ļoti šokēja, jo visus mēnešus bija MR, un ar draugu jau sen nebijām kopā, arī viņš ir atteicies no bērna. Arī mana ģimene nezin, ka esmu stāvoklī, arī slēpju, jo kauns pateikt. Bet, mamma laikam to pamanījusi, jo ļoti jauki sāk izturēties pēdējā laikā, kaut agrāk bija sliktas attiecības. Bet, pa kluso jau vācu bērnu drēbītes un mantas. Tu neesi vienīgā tāda!!! :-) Galvenais ir saņemties, un būt stiprai cik grūti arī nebūtu...
Manā stāstā ir tikai tas, ka ginekoloģes 2 pie kurām biju, man teica, ka bērniņš nomirs drīz - tuvākajās dienās, ka esot ļoti vājš, ka pat nekustās. Mātes pasi man neuzstaisīja, pārmeta ka nav ģimenes ārsta u.t.t. , bet katru dienu ejot gulēt un ceļoties runāju ar mazo, un ticu, ka ar viņu viss ir labi. Tā arī pie ārstiem neesmu bijusi. Bērniņš ļoti stipri spārdās, es jūtu ka ir vesels un stiprs, esmu pār to pārliecināta! Un, zinu, ka dzemdību namā bļaus, ka nav mātes pases, bet iekšēji esmu sevi tā nostādījusi, ka nekas mani nesagraus!!!
runājot par naudu, tā ir tikai nauda, kas iet un nāk. Esmu atradusi , tik daudz palīdzības, ka vienīgais, kas man būs jāpērk ir pamperi. Viena iestāde pat solija nākamnedēļ atvest bērnu ratiņus un gultiņu, tad jau arī manējie zinās, ka gaidu mazo. Ja tev interesē viss par palīdzību, uzraksti privāti, padalīšos ar info!:-)
Galvenais, neizmirsti, ka esi sieviete, ka tikai tu spēj un spēsi just kas ir īsta mīlestība, kad mazais piedzims, tad jau automātiski darīsi visu, lai mazajam būtu viss!!! Un zini bērnam līdz noteiktam vecumam nevajag neko kā tikai 1-tavu mīlestību. Ja būs mīlestība, tad visu pārējo sagādāsi un dabūsi.
Man kādu mēnesi arī bija depresija, pēc tā ko ārsti pateica, raudāju un čīkstēju, bet vienu dienu skatījos spogulī un teicu sev, ko tu dari? kā tu izskaties? ka jāsaņemās, tas tak ir mans bērns. Galvenais vēl klausies sevī, jo neviens kā tu pati nezini ko labāk un kā darīt!
Takā veiksmi Tev! (l)
02.11.2015 20:13 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Nu man arī šķiet Latvju bāleliņi nekādi , protams, ar retiem izņēmumiem , bet nu palielam kaut kādi ķiršu zēni un jašarani ......

un , protams, ka autore vairs tik tarki nepārdzīvo, bija pie zīlnieces un tā teica , ka būs labi , būs vai nebūs laiks radīs , bet šeit liekiski varēja nostrādāt placebo efekts + ja viņa nesēž te nonstopā tad jau nezin , kuru ņemt pierē un kuru nē , loģiski , ka ar ironiju atbildēja par amerikāni .... es domāju , ka viņa pietiekami jau ir bimbājusi spilvenā un var atļauties arī daļu ironijas savā virzienā ....
02.11.2015 19:58 |
 
Reitings 49
Reģ: 01.11.2015
Labprāt palīdzētu ar zīdaiņu apģērbu,ja nu kas:-/
02.11.2015 19:10 |
 
Reitings 29
Reģ: 31.10.2015
Selene - man bija savi iekrājumi, ar kuriem pietika līdz jūlijam. Darbu tiešām atrast nevarēju, jo uzreiz teicu, ka tikai uz vasaru, un nevienam jau nav izdevīgi ņemt oficiāli uz darbu uz 3-4 mēnešiem!!! Ņem jau arī ar domu, ka paliks darbā. Un, droši vien mana kļūda bija tāda, ka meklēju tikai viesmīles darbu, jo tas jau ir ļoti aktuāls vasarā! Atdzīstu!
Jā, kopš pabeidzu skolu, esmu strādājusi, apmaksājusi sev dzīvessvietu un Uni, un visu pārējo.
02.11.2015 18:40 |
 
Reitings 29
Reģ: 31.10.2015
Blacksmith - tu tak pateici, ka es pati esmu lāsts! Varbūt atrakstot man jau esi to pārņēmis!
02.11.2015 18:34 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
golddigere, kas visu mūžu ir strādājusi, un sevi nodrošinājusi.


Amerikānis vairs nesūta naudu un tagad esi bez nekā. Kaut kā neiet kopā ar "visu mūžu strādājusi un sevi nodrošinājus".

Ja strādātu citūr, tad to visu nevarētu atļauties, būtu jaatsakās no kaut kā.


Un tāpēc labāk, nestrādāt vispār un dzīvot bez naudas un atteikties no visa.
Neticu, ka 6 mēnēšu laikā nevar atrast jebkādu darbu. Tie paši 320EUR ir labāk nekā 0EUR.
02.11.2015 18:33 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
+ zinot latviešu puišus, kurus metot pret sienu ne kapeinka no kabatas neizbirst,


MoonPrincess Tu te man neizrunājies! Lāstu uzlikšu.
02.11.2015 18:23 |
 
Reitings 29
Reģ: 31.10.2015
57days - vismaz viens cilvēks nepārmet, ka draugs nebija latvietis. Arī fakts, par bankas darbiniekiem, bet viesmīles darbs nav slikts. Un, viens no iemesliem kāpēc strādāju par viesmīli ir, lai varu atļauties sev visu ko man vajag! :-) dzīvesvieta, drēbes, ēdiens, atpūta! Ne visūr, uzreiz tev maksās labu algu. Ja strādātu citūr, tad to visu nevarētu atļauties, būtu jaatsakās no kaut kā.
Paldies, par ieteikumu! Tas, laikam jau ir pats svarīgākais tiešām tagad.
02.11.2015 18:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits