Melnā līnija dzīvē! Lāsts??? Mans Helovīns jau 6 mēnešus...

 
Reitings 29
Reģ: 31.10.2015
Sveikas visas!
Īsti lāstam nekad neesmu ticējusi, bet tagad sāku aizdomāties.
Vēl gada sākumā man bija perfekta dzīve. - Vīrietis, kurš gribēja precēties, labi draugi, nauda, biju veiksmīga jebkurā jomā, veselība, vienvārdsakot bija viss ko gribu.
Darbs - viesmīle. Strādāju kafejnīcā, mans darba laiks bija 11:00-20:00, parasti darbā biju pirms 11:00 un prom ap 21:00 - 23:00! Strādāju labi. Sākās konflikti - Viss sākās ar to, ka mans priekšnieks pieprasīja man , lai 50% no savas dzeramnaudas dodu viņam :-D , viņš tā uzskatīja, ka man jādod, jo viņš redzot strādā par pavāru dažreiz tur. Vienmēr, biiju izpalīdzīga utt. - mazgāju traukus, uzkopu zāli, par banketiem man nepiemaksāja - neko neprasīju. Nākamais, kas nokaitināja, bija tas, ka ļoti bieži darbā nebija pavāra, un priekšnieks pats nāca uz darbu ap 14:00 dienā - es darbā biju viena. Zvanīju un teicu, ka pilns ar cilvēkiem, ka nav ko pārdot, ka nekas nav gatavs. Man atbildē kliedzot virsū - Tu, te jau strādā gadu, pati tiksi galā, un noliek telefonu. Tā bija kādas 4 reizes. Un pēdējais, ko neizturēju, kad gatavoju 2 latte, pie letes pienāk apmeklētāja, un pasaka, ka wc esot netīra. Un priekšnieks uzkliedz man virsū, lai eju sakopt, protams, mana atbilde bija - ka neko nekārtošu, jo neesmu apkopēja. Un, vēl viņš man nemaksāja naudu laicīgi, palika parādā 180euro, bet negribēju ņemties ar viņu, un lai aizrijās...
Mans draugs teica, lai aizeju no tā darba, ka pilnīgs bezsakars. Tā arī vienu dienu izdarīju, uzrakstīju atlūgumu , aiznesu. Sakrāmēju somu un aizlidoju pie drauga uz UK uz mēnesi atpūtos, ceļoju un vienkārši neko nedarīju! Tas viss notika februārī. Priekšnieks bija dusmīgs, zvanījās, rakstīja sms utt, ka vnk. aizbraucu prom! Teica, lai braucu atpakaļ, ka man būs problēmas utt. Neko neatbildēju - ignorēju.
Martā biju atpakaļ LV, mans draugs aizbrauca pie sevis uz mājām uz visu vasaru, viņam slimi vecāki. Sarunājām, ka viņš septembrī atgriezīsies UK, un braukšu pie viņa, lai neeju strādāt, bet atpūšos, ka sūtīs naudu 1000euro mēnesī, jo abi sapriecājāmies, ka uzzinājām, ka mums būs bērniņš. :-) Viss bija super, jau kopš Ziemassvētkiem mans draugs runāja, ka grib precēties un veidot ģimeni. Man 24 viņam 32 gadi.
Atbraucot uz LV, nekas īsti nemainījās, viss bija ok. Atkal rakstīja priekšnieks, tjipa mani redzēja centrā, un ka man esot nenokārtotas darīšanas ar viņu :-D ka nebūs tā , ka viņu kāds tā uzmet utt... Tālāk ignorēju!!!
Tātad aprīlī sākās problēmas! Manas labākās draudznes 3, visas dzīvo ārpus LV - vairs ar mani nekontaktējās, tikai čau, kā iet, un viss... ok, visām ir darbs, uni, un puiši, domāju, ka aizņemtas! Bet tagad kopš augusta nerunājam vispār, rakstu skypā, facebook, zvanu, tad vislaik aizņemtas vai vēl kas...
Arī aprīlī, mans mīļais vīrietis, man uzrakstīja, ka nedos man ne naudu, un nekad nebūs šī bērna tēvs! :-O:'-( es domāju, ka tas ir joks... bet tad sapratu ka nav!!! Kopš aprīļa neesam runājuši, arī neatbild ne telefoniski, ne skypā, nekur!!!
Mēģināju atrast darbu vismaz uz vasaru, jo man ir 5 gadu pieredze viesmīlībā, un esmu strādājusi labos restorānos, bet nekur nevarēju dabūt darbu! Biju uz kādām 15 pārrunām, bet nekāāā!!! Neviens neņem, kaut arī sludinājumos bija rakstīts, ka tikai uz vasaru. Vēders sāka augt tikai septembrī, kad meklēju darbu neviens pat nevarēja iedomāties, ka emsu stāvoklī.
Dzīvoju pie mammas, kur arī dzīvo mans pusbrālis viņam ap 40 gadiem, vientuļš, alkoholiķis dzer 5 dienas nedēļā, mammas mīlulis visu mūžu, mamma joprojām pērk viņam drēbes, gatavo ēst utt.... Mamma visu šo laiku mani uztur, pērk ēdienu, un kaut ko maksā pa dzīvokli, kopš jūlija. Vienu dienu pusbrālis sadzērās un vnk.teica, lai maksāju pa dzīvokli, vai vācos prom! Tad nekas neatlika, ka paņemt kredītu, iedevu 500euro mammai pa šiem mēnešiem, un teicu, ka drīz izvākšos, ka pat neiespējams ar viņiem dzīvot... Tā joprojām, te pūstu pie viņiem. Vēderu mēģinu slēpt, kaut jau 27.11. jādzemdē, jo 99% , ka ja viņi uzzinās, ka gaidu mazo izmetīs mani arī, un ka neuzturēs mani ar mazo. Visu šo laiku dzīvoju vienā depresijā, vieglāk saskaitīt dienas, kad neesmu raudājusi. Bērniņam, protams, arī nav nekas nopirkts, un vispār nezinu ko darīt!!! Tagad, jau jāatmaksā kredīts, kur jau nedēļu zvanās. Esmu bez naudas, bez mīļotā vīrieša, bez draugiem, vienīgais, kas man pagaidām ir, tas ir mans mazulis zem sirds!
Par lāstu iedomājos, kad redzēju sapnī bijušo saimnieku - viņš sēdēja man pretī un teica, nu kooo, tev patīk tava dzīve tāda?! un ļauni smējās. Pamostoties, atcerējos, ka viņš bieži apmeklēja kaut kādu zīlnieci, un runāja dažādas pretīgas lietas , pat , ka drīz viena sieviete nomirs - mums abiem pazīstama, jo viņa ar viņu sastrīdējās un aprunāja. Viņš bieži brauca pie tās zīlnieces, man piedāvāja braukt līdzi, bet teicu, ka neticu tādām lietām, un nekas neinteresē sakarā ar to!
Tas, tā īsumā mans stāsts. Ko jūs domājat lāsts vai es esmu pie kaut kā vainīga??? :'-(:-(
31.10.2015 20:29 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Ak, jel... Vienmēr vieglāk ir vainot pārdabiskas lietas, nevis savu nespēju veidot attiecības un sakārtot savu dzīvi...

Ja reiz vienmēr esi bijusi tik patstāvīga, visu par sevi maksāji utt., kāpēc tad joprojām dzīvo pie mātes, kura tevi nemīl, negrib un neciena? Ne reizi neienāca prātā noīrēt atsevišķu dzīvesvietu, ja reiz biji tik patstāvīga?

Par tavu draugu vispār neizteikšos... Kā tu varēji būt kopā ar cilvēku, par kuru neko nezini? Neviens normāls vīrietis tā vienā jaukā dienā nepateiks, ka negrib tevi ne redzēt, ne dzirdēt un tieši tad, kad esi bez naudas, bez darba un stāvoklī. Tur tas viss noteikti jau sen bija redzams!

Par darbu arī... Ja reiz zini tik daudzas valodas, esi ar augstāko izglītību, tik daudzās vietās esi strādājusi un tavs CV bija tik labs - kāpēc strādāji par viesmīli kaut kādā sūda kakta kantorī?.. Un cik norptu, pirms šīs darba vietas nebiji strādājusi kādu laiku arī nekur...

Karoče, meitene, tev sava galva jāsakārto, nevis pie zīlniekiem jāskraida! Tava dzīves uztvere un tas ko tu redzi un kā tu skaties ir galīgi šķērsām... Nekāda lāsta te nav! Tu vnk nemāki dzīvot. Diemžēl, te māte ir pacentusies...
02.11.2015 16:25 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
MoonPrincess, bet Tev nav kāda laba draudzene, tuvi draugi, kas Tevi un mazuli uz kādu laiku varētu izmitināt, kamēr atrodi kādu risinājumu? Nav neviena tuva cilvēka, kas nav ģimene? Ja mana draudzene nokļūtu tādā situācijā kā Tu, es nedomājot mestos palīdzēt, darītu visu, lai sakārtotu dzīves situāciju viņai. Un, ja kautrējies draugiem stāstīt, lūgt palīdzību, nevajag, draugi priecāsies palīdzēt, atbalstīt. Tāpēc jau tie ir draugi.
02.11.2015 16:28 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Es esmu tas cilvēks, kurš tic gaišredzībai un dziedināšanai un ir arī vērsies pēc tādas palīdzības, taču tas, ko tu raksti ir diez gan absurdi
Teica, lai neatgiežos pie viņa, ka esot slims, un viņam nekad nebūs bērnu

Tā viņa teica, par tavu bijušo draugu. Sanāk, ka tava topošā bērna tēvs ir slims un viņam nebūs nekad bērnu. Loģika?
Vai arī tiešām vīrietis ir neauglīgs, viņš to apzinas un pameta tevi, jo tu esi stāvoklī no kāda cita?
02.11.2015 16:30 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Martā biju atpakaļ LV, mans draugs aizbrauca pie sevis uz mājām uz visu vasaru, viņam slimi vecāki. Sarunājām, ka viņš septembrī atgriezīsies UK, un braukšu pie viņa, lai neeju strādāt, bet atpūšos, ka sūtīs naudu 1000euro mēnesī,

Arī aprīlī, mans mīļais vīrietis, man uzrakstīja, ka nedos man ne naudu, un nekad nebūs šī bērna tēvs! es domāju, ka tas ir joks... bet tad sapratu ka nav!!! Kopš aprīļa neesam runājuši, arī neatbild ne telefoniski, ne skypā, nekur!!!

Martā biji LV, draugs visu VASARU nodzīvoja LV un bijāt vēl septītajās debesīs, bet tad aprīlī viss sagāja sviestā..
02.11.2015 16:37 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Mans bijušais, pats strādā un dzīvo UK, bet pats ir no Amerikas.
02.11.2015 16:38 |
 
Reitings 29
Reģ: 31.10.2015
Amnile - Viņa teica, ka ir slims ar kaut kādu slimību, un viņam nebūs bērnu. Es iedomājos par HIV, jo zinu, ka viņš pēdējā laikā daudz ballējās un šo to lietojis bija ar citām - daudzām. Man ir tāds info par viņu, to man pateica mūsu kopīgs paziņa, kas dzīvo vienā pilsētā ar viņu. Varbūt, arī izklausās absurdi, bet varbūt nē. Nezinu. Domāju, ka zemtekstā bija domāts, ka nākotnē viņam nebūs, un kad es nostāšos uz kājām, tad neļaušu viņam būt ar mūsu bērnu. Tiešām nezinu.
Es 100000000% zinu, ka bērns ir viņa, tur pat nav par to jārunā.
02.11.2015 16:39 |
 
Reitings 29
Reģ: 31.10.2015
Selīna - mans draugs aizbrauca pie sevis uz mājām uz visu vasaru, viņam slimi vecāki.!!! Citā komentārā rakstīju, ka viņš ir Amerikānis.
02.11.2015 16:40 |
 
Reitings 118
Reģ: 25.06.2015
Selīna
Es sapratu citādāk. tātad martā vēl viss bija ok, jūs tikai plānojāt, ka vasarā viņš brauks pie vecākiem un viņai sūtīšot naudu vai kkā tml.
Bet aprīlī viss nojuka. Un kopš aprīļa vai vēlāk Tu dzīvo pie mātes?
02.11.2015 16:41 |
 
Reitings 118
Reģ: 25.06.2015
Tāds stulbums.. Vīrietis pasaka, ka bērns nav viņa un tā vienkārši neliekas ne zinis.
Ar lomiku pa pauri tādam. (e)
02.11.2015 16:44 |
 
10 gadi
Reitings 4032
Reģ: 02.01.2011
kaada vispaar zina kaa ir ar alimentu piedzinju, ja teevs ir anglijaa dziivojoss amerikaaanis? vinjai maz ir izredzes? vecis jau aiz laba praata nelidos uz lv lai veiktu paternitaates testu.
02.11.2015 16:53 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
2. gadus kopā, tad atbrauc uz LV, īrē istabu, strādā briesmīgā darbā 8. mēnešus, tad pamet darbu, aizej no darba, braukā turpu šurpu, paliec stāvoklī, draugs uzmet.. kkāds murgs!
02.11.2015 16:53 |
 
Reitings 29
Reģ: 31.10.2015
Marta beigās biiju atpakaļ LV, viņš aizbrauca uz Ameriku - uz mājām. Sarunājām, ka atpakaļ UK būs septembra beigās, tad es lidoju pie viņa un sākam kopdzīvi. visu šo laiku man sūtīšot naudu. Pēdējo naudiņu atsūtija aprīlī kopā 1500 + man bija sava iekrātā nauda mazliet. Īrēju dzīvokli, bija līgums uz 6 mēnešiem. Iemaksāju protams uzreiz par 1 mēnesi un drošības naudu. Jūlijā naudas vairs nebija ko maksāt par dzīvokli, bija jāizvācās, un protams, laužot līgumu viss paliek viņiem. Dzīvoklis + pārtika, tā visa nauda arī izterējās, ļoti ātri. Jūlijā ievācos pie mammas!
02.11.2015 16:59 |
 
Reitings 29
Reģ: 31.10.2015
zāčeits - es daudz par to lasīju! Piedzīt alimentus būs grūti, ja uzreiz neatdzīs bērnu. Bet, nav neiespējami!!!

Selīna - jap, jap zinu, ka viss izklausās pēc vienas skriešanas. Pirmspēdējais darbs ko strādāju, biju UK, tur arī iepazināmies, dzīvojām atsevišķi, tad es izdomāju, ka gribu atpakaļ uz LV, vismaz uz kādu laiciņu, pirmais darbs ko atradu, bija šis darbs, tad arī piekritu strādāt, no sākuma darbā, viss bija super pirmos 5-6 mēnešus, tad sākās čakarēšana ap ziemas laiku, kad laikam mazāk apmeklētāji un mazāk ienāk naudiņa. Šos 8 mēnešus braucām viens pie otra, redzējāmies 2x mēnesī, viņš daudz strādā un es arī daudz strādāju, ka pat nepamanījām, ka laiks paskrēja.
02.11.2015 17:07 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Es par to, ka trollis. Jo nu pārāk sviestīgi viss te sanāk.. Māte briesmonis, kurai dēls 40 alkaholiķis - luteklītis. Pašai augstākā izglītība, bet strādā kaut kādā sviestā, draugs sākumā priecājas par to, ka būs bērns, pēc tam tevi pamet, 3labākās draudzenes arī sazvērējušās pret tevi.. vai nu tu esi trollis, vai arī šausmīgi dīvains cilvēks, jo visi uzgriež muguru tev.
02.11.2015 17:25 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Ja arī neesi trollis, tad katrā ziņā vaina nav nekādos lāstos, bet tevī. Tas ir acīmredzams pēc tava rakstītā.
02.11.2015 17:26 |
 
Reitings 691
Reģ: 03.03.2013
Zel jau protams,ka miesiiga maate tev nepieversh uzmaniibu un neruupeejas. Varbuut kaada dalina vainas ir tevi, varbuut nav,kas to lai zin.Ara jau nemet, tad jau tik traki nav. Ja ir iespeeja,parunaajies ar mammu..kaut kaa tiesam neticami,ka vina gatava tevi ar mazuli vederaa mest kaut ara no maajas.
Daudzas uzraksti parak skarbus komentaarus, labi zheelosana arii nepalidzes,jo tev tiesam ir jaariikojas sava labaa un mazaa. Gimeni jau neizveelas, ja ar maati attieciibas kaa saki nav iespeejas izlabot, tad nezinu kas notiks,lai buutu viss kaartiibaa.
Novelu Tev lai viss nokaartojas! :)
02.11.2015 17:28 |
 
Reitings 29
Reģ: 31.10.2015
Ko tu domā ar trollis? hahaha :-D
Zini, tas ka man augstākā izglība neko daudz nedod, jo pēc pieredzes zinu, ka Rīgā viesmīles nopelna tikpat cik labs bankas darbinieks. Tas ir darbs, kur katru dienu esi paēdis, ar dzeramnaudu + vēl alga! Tāpēc izvēlējos viesmīles darbu.:-)
Visas 3 draudzenes nedzīvo Latvijā, visām ir puiši, darbs, skola, tā arī droši vien ir, ka cilvēki attuvinās, kad nav vienā valstī vai pilsētā. Jauni draugi, jaunas intereses u.t.t. Pēdējo reizi, kad runāju ar vienu no draudzenēm un mēģināju pateikt, ka gaidu mazo, tad visa saruna bija pār viņu, cik viņai labi, kas notiek ar viņu, ka pat vārdu pateikt nevarēju :-D tad arī noklusēju.
02.11.2015 17:38 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
Kāds te lāsts vai melnā līnija? Autore pati kā lāsts. Neko nedara, nekur nestrādā, drāžas ar amerikāņiem visādiem.

Varbūt arī kāds muļķa puika pieņems to bērnu, bet tas nav vispārība, tas ir izņēmuma gadījums.
02.11.2015 17:39 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Zini, tas ka man augstākā izglība neko daudz nedod, jo pēc pieredzes zinu, ka Rīgā viesmīles nopelna tikpat cik labs bankas darbinieks.


Tad kāda velna pēc vispār gāji studēt?
02.11.2015 17:43 |
 
Reitings 29
Reģ: 31.10.2015
Oi,oi zini Londona ir metropole. Katrs 2 ir citas tautības :-D , un satiku šo cilvēku, kas man iepatikās. Domāju, ka arī tepat latviešu pietiek tādu pašu, kāds bija manējais :-D ja palasa stastiku tieši par alimentiem :-D
+ zinot latviešu puišus, kurus metot pret sienu ne kapeinka no kabatas neizbirst, bet galvā ir iedomājušies par sevi, ka ir karaļi, bet ne sūda nav, un čakarē smadzenes , vēl uz kakla dzīvo :-D
Un, kad drāzos ar amerikāni, tad jau bija un darbs un viss bija :-P
Man ir gandrīz 25 gadi, un tas jau ir skaidrs, ka visu mūžu nebūšu viena ar bērnu, un noteikti, kādu satikšu:-)
02.11.2015 17:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits