Melnā līnija dzīvē! Lāsts??? Mans Helovīns jau 6 mēnešus...

 
Reitings 29
Reģ: 31.10.2015
Sveikas visas!
Īsti lāstam nekad neesmu ticējusi, bet tagad sāku aizdomāties.
Vēl gada sākumā man bija perfekta dzīve. - Vīrietis, kurš gribēja precēties, labi draugi, nauda, biju veiksmīga jebkurā jomā, veselība, vienvārdsakot bija viss ko gribu.
Darbs - viesmīle. Strādāju kafejnīcā, mans darba laiks bija 11:00-20:00, parasti darbā biju pirms 11:00 un prom ap 21:00 - 23:00! Strādāju labi. Sākās konflikti - Viss sākās ar to, ka mans priekšnieks pieprasīja man , lai 50% no savas dzeramnaudas dodu viņam :-D , viņš tā uzskatīja, ka man jādod, jo viņš redzot strādā par pavāru dažreiz tur. Vienmēr, biiju izpalīdzīga utt. - mazgāju traukus, uzkopu zāli, par banketiem man nepiemaksāja - neko neprasīju. Nākamais, kas nokaitināja, bija tas, ka ļoti bieži darbā nebija pavāra, un priekšnieks pats nāca uz darbu ap 14:00 dienā - es darbā biju viena. Zvanīju un teicu, ka pilns ar cilvēkiem, ka nav ko pārdot, ka nekas nav gatavs. Man atbildē kliedzot virsū - Tu, te jau strādā gadu, pati tiksi galā, un noliek telefonu. Tā bija kādas 4 reizes. Un pēdējais, ko neizturēju, kad gatavoju 2 latte, pie letes pienāk apmeklētāja, un pasaka, ka wc esot netīra. Un priekšnieks uzkliedz man virsū, lai eju sakopt, protams, mana atbilde bija - ka neko nekārtošu, jo neesmu apkopēja. Un, vēl viņš man nemaksāja naudu laicīgi, palika parādā 180euro, bet negribēju ņemties ar viņu, un lai aizrijās...
Mans draugs teica, lai aizeju no tā darba, ka pilnīgs bezsakars. Tā arī vienu dienu izdarīju, uzrakstīju atlūgumu , aiznesu. Sakrāmēju somu un aizlidoju pie drauga uz UK uz mēnesi atpūtos, ceļoju un vienkārši neko nedarīju! Tas viss notika februārī. Priekšnieks bija dusmīgs, zvanījās, rakstīja sms utt, ka vnk. aizbraucu prom! Teica, lai braucu atpakaļ, ka man būs problēmas utt. Neko neatbildēju - ignorēju.
Martā biju atpakaļ LV, mans draugs aizbrauca pie sevis uz mājām uz visu vasaru, viņam slimi vecāki. Sarunājām, ka viņš septembrī atgriezīsies UK, un braukšu pie viņa, lai neeju strādāt, bet atpūšos, ka sūtīs naudu 1000euro mēnesī, jo abi sapriecājāmies, ka uzzinājām, ka mums būs bērniņš. :-) Viss bija super, jau kopš Ziemassvētkiem mans draugs runāja, ka grib precēties un veidot ģimeni. Man 24 viņam 32 gadi.
Atbraucot uz LV, nekas īsti nemainījās, viss bija ok. Atkal rakstīja priekšnieks, tjipa mani redzēja centrā, un ka man esot nenokārtotas darīšanas ar viņu :-D ka nebūs tā , ka viņu kāds tā uzmet utt... Tālāk ignorēju!!!
Tātad aprīlī sākās problēmas! Manas labākās draudznes 3, visas dzīvo ārpus LV - vairs ar mani nekontaktējās, tikai čau, kā iet, un viss... ok, visām ir darbs, uni, un puiši, domāju, ka aizņemtas! Bet tagad kopš augusta nerunājam vispār, rakstu skypā, facebook, zvanu, tad vislaik aizņemtas vai vēl kas...
Arī aprīlī, mans mīļais vīrietis, man uzrakstīja, ka nedos man ne naudu, un nekad nebūs šī bērna tēvs! :-O:'-( es domāju, ka tas ir joks... bet tad sapratu ka nav!!! Kopš aprīļa neesam runājuši, arī neatbild ne telefoniski, ne skypā, nekur!!!
Mēģināju atrast darbu vismaz uz vasaru, jo man ir 5 gadu pieredze viesmīlībā, un esmu strādājusi labos restorānos, bet nekur nevarēju dabūt darbu! Biju uz kādām 15 pārrunām, bet nekāāā!!! Neviens neņem, kaut arī sludinājumos bija rakstīts, ka tikai uz vasaru. Vēders sāka augt tikai septembrī, kad meklēju darbu neviens pat nevarēja iedomāties, ka emsu stāvoklī.
Dzīvoju pie mammas, kur arī dzīvo mans pusbrālis viņam ap 40 gadiem, vientuļš, alkoholiķis dzer 5 dienas nedēļā, mammas mīlulis visu mūžu, mamma joprojām pērk viņam drēbes, gatavo ēst utt.... Mamma visu šo laiku mani uztur, pērk ēdienu, un kaut ko maksā pa dzīvokli, kopš jūlija. Vienu dienu pusbrālis sadzērās un vnk.teica, lai maksāju pa dzīvokli, vai vācos prom! Tad nekas neatlika, ka paņemt kredītu, iedevu 500euro mammai pa šiem mēnešiem, un teicu, ka drīz izvākšos, ka pat neiespējams ar viņiem dzīvot... Tā joprojām, te pūstu pie viņiem. Vēderu mēģinu slēpt, kaut jau 27.11. jādzemdē, jo 99% , ka ja viņi uzzinās, ka gaidu mazo izmetīs mani arī, un ka neuzturēs mani ar mazo. Visu šo laiku dzīvoju vienā depresijā, vieglāk saskaitīt dienas, kad neesmu raudājusi. Bērniņam, protams, arī nav nekas nopirkts, un vispār nezinu ko darīt!!! Tagad, jau jāatmaksā kredīts, kur jau nedēļu zvanās. Esmu bez naudas, bez mīļotā vīrieša, bez draugiem, vienīgais, kas man pagaidām ir, tas ir mans mazulis zem sirds!
Par lāstu iedomājos, kad redzēju sapnī bijušo saimnieku - viņš sēdēja man pretī un teica, nu kooo, tev patīk tava dzīve tāda?! un ļauni smējās. Pamostoties, atcerējos, ka viņš bieži apmeklēja kaut kādu zīlnieci, un runāja dažādas pretīgas lietas , pat , ka drīz viena sieviete nomirs - mums abiem pazīstama, jo viņa ar viņu sastrīdējās un aprunāja. Viņš bieži brauca pie tās zīlnieces, man piedāvāja braukt līdzi, bet teicu, ka neticu tādām lietām, un nekas neinteresē sakarā ar to!
Tas, tā īsumā mans stāsts. Ko jūs domājat lāsts vai es esmu pie kaut kā vainīga??? :'-(:-(
31.10.2015 20:29 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Dantessa, kas tur ko neticēt , ne viņa pirmā ne pēdējā , kuru miesīga mamma nav gribējusi ....
02.11.2015 15:09 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Autore, iedod, lūdzu, zīlnieces kontaktus. :)

Par tēmu - kaut kas nelīmējas kopā.. Pat pie ginekoloģes neesi bijusi?
02.11.2015 15:09 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Piekritu Dantessa, varbut sakuma mamma kaut ko paburkshkjes, bet kad ieraudzis mazo cilvecinju viss bus savadak. Ja nu vienigi tava maate nav monstrs!
02.11.2015 15:12 |
 
Reitings 29
Reģ: 31.10.2015
kapkeiks. ups, ja sorry, neuzmanīgi izlasīju, nemaz nezināju , ka ir VID un VDI! Paldies.
Es rīt iešu uz VSAA.
Runājot par darba līgumu, tad man uz rokas ir, tas ko esmu parakstījusi tiešām ES, bet priekšnieks ir viltojis un uztaisījis jaunu līgumu, kuru ir parakstījis acīmredzot pats!!! :-D bet nezinu, cik stulbam jābūt, lai tā darītu. Man manējais ir uz rokas, otrs bija darbā, iespējams, viņš domā, ka tas, kas palicis darbā ir manējais, ka es aizmirsu :-D
02.11.2015 15:13 |
 
Reitings 29
Reģ: 31.10.2015
Artemzija - Esmu bijusi pie ginekoloģes, pēdējo reizi 34 nedēļā. Es vienmēr, ārstam prasīju tikai vai ar mazo viss ok?! Jo bija liela depresija. un mans ārsts uzreiz man prasīju vai gribu zināt bērna dzimumu vai nē? Teicu, ka pagaidām negribu. tā arī visas šīs pārbaudes tikai pārbaudīja un teica, ka bērniņš vesels.

Par māti, šobrīd negribu runāt! Nav īsti tas cilvēks, kas mani tagad uztrauc!!!
02.11.2015 15:21 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Nav īsti tas cilvēks, kas mani tagad uztrauc!!!

Bet ko darīsi, ja tevi izmetīs no dzīvokļa? 27.11 jādzemdē, 29.11 ieradīsies ar bērnu uz rokām un tikai tad paziņosi?
02.11.2015 15:28 |
 
Reitings 375
Reģ: 06.10.2010
Par darba devēju varu pakomentēt,ka ēdināšanas jomā bosi mēdz būt oooooi,kādi pim*ji! Viņiem no tevis pienākas viss,tas,ka neietilpst kaut kas darba pienākumos,tas pofig,viens cilvēks ir jāapkrauj ar pēc iespējas vairāk darbiem,pie kājas,ka nav iespējams tikt galā. Arī esmu izbaudījusi,kā tas ir-būt pavāram,viesmīlim,apkopējam,bārmenim un trauku mazgātājam vienlaikus. Bet galvenais ir kaut ko tiešām iesākt pret viņu,vari sazināties ar juristu darba tiesību jautājumos-Kasparu Rācenāju,konsultācija ir bez maksas un tiesas gadījumā Tev kā darba ņēmējam arī par tiesas izdevumiem nav jāmaksā.
Bet par draugu runājot-tādu otru cūku ar uguni nesameklēt!!!!! (t)
Ja gadījumā pēc dzemdībām Tev ir,kur atstāt mazo un vari atļauties iet strādāt,varu mēģināt izpalīdzēt Tev ar samērā labi apmaksātu darbu(ne ēdināšanā). Tad vari uzrakstīt man privāti. Turies!!!
02.11.2015 15:39 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Par māti, šobrīd negribu runāt! Nav īsti tas cilvēks, kas mani tagad uztrauc!!!


Bet ko darīsi, ja tevi izmetīs no dzīvokļa? 27.11 jādzemdē, 29.11 ieradīsies ar bērnu uz rokām un tikai tad paziņosi?


Vai ne.. Būtu jau labāk, ja tu ar māti mierīgi apsēstos un izrunātu visu, tā taču ir tava māte tomēr un nedomāju, ka metīs tevi uzreiz ārā, kā uzzinās, ka drīz dzemdēsi. Nav īstais cilvēks, kas tevi tagad uztrauc?? Nu padomā prātīgāk, kur tu liksies viena, bez darba, bez naudas ar to bērnu? Protams, ka pie mātes.
02.11.2015 15:40 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
MoonPrincess - pie kādas zīlnieces Tu gāji?
02.11.2015 15:41 |
 
Reitings 29
Reģ: 31.10.2015
ak jā, mana māte, kas nekad mani nav audzinājusi un interesējusies pār mani! Nekad nav pajautājusi man kā man iet? Un vai viss kārtībā? Kad biju slima ar temperatūru 40 grādi, teicu, lai izsauc ātros, sēdējā krēslā un skatījās TV! Labi, ka draudzene atnāca, jo no gultas izkāpt nevarēju!!! Ja Jums ir mammas , kas Jūs mīl un atbalsta, tad nevajag man teikt, lai izrunājos ar cilvēku, kuram ir poh uz mani!!! :-/

Artemzija - es biju Pļavniekos, vārdu nezinu, ap 50 gadiem, gaišiem matiem. Es uzrakstīju, tai meitenei, kas man deva nr., ka dažas no Jums jautāja zīlnieces nr. , un lai viņa ar Jums sazinās.:-)
02.11.2015 15:54 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Tu ganjau pārspīlē.
02.11.2015 15:57 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Man 16 gados bija tādas pašas domas par savu māti, kā tev pašlaik par savējo. Nezinu, tagad es vairs tā nedomāju, jo tiešām visu pārspīlēju.
02.11.2015 15:58 |
 
Reitings 29
Reģ: 31.10.2015
Dantessa - es saku kā ir! Mūsu saruna čau un viss. Pēdējā saruna bija pagājušo nedēļu, kad viņa bija darbā zvana un jautā man vai pusbrālis - 40 gadi- ir paēdis? atbildot, ka vēl neesmu bijusi veikalā un neko pagatavojusi, tad uzreiz takā pārmet saka - A ko viņš pēc darba neko nav ēdis? neko?! Un izbeidz sarunu :-D Viņa atdzīst, tikai manu pusbrāli. Dod viņam naudu, pērk drēbes, baro, gatavo. Kad, viņš ar paģirām guļ gultā, vienmēr aizskrien uz veikalu un mineralīti nopērk, un ibumetin pienes :-D
Tā nav pārspīlēšana, tāda ir dzīve!!!
02.11.2015 16:06 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Ok, viņai viss pie pakaļas, briesmīga māte u.t.t., bet tev 27.11 jādzemdē! KUR TU LIKSIES AR BĒRNU?
Ja jau viņa tāda ragana, tad izmetīs tevi nedomājot! KUR TU LIKSIES??????
02.11.2015 16:06 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Ei nu ei, mammas ir dažādas. Man, piemēram, ir paveicies ar mammu, bet man labai draudzenei diemžēl nē. Attieksme līdzīga kā autores mammai, vispār tā arī pateica savai meitai - es tevi negribēju, nemīlu un nekad neesmu mīlējusi. Un attiecīgi arī izturas.
02.11.2015 16:07 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Interesanti, kad māte vai alkaš tevi izdzīs ar bērnu vai vispār kko bērnam nodarīs, tu arī sūdzēsies uz lāstu?
02.11.2015 16:11 |
 
Reitings 29
Reģ: 31.10.2015
Neizmetīs! Izliksies, ka nekas nav mainījies. Vienīgais, ko darīs ir prasīs arī naudu par mazo, ka te dzīvo un viss! Rīt uzzināšu, kādi man būs pabalsti, un domāju, ka spēšu samaksāt viņiem. Mazajam jau visvairāk izmaksā drēbītes utt, bet ja to visu dabūšu par brīvu, tad kaut kā jau izķepurošos! :-)
02.11.2015 16:12 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Mazajam visdārgākie būs pamperi - sākumā pat pa 10 gab dienā!
02.11.2015 16:15 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Es tev tomēr vēlreiz silti iesaku paskatīties krīzes centriem vai Misiju. Cik tad ilgi tajā midzenī izturēsi? Alkoholiķim apniks, ka bērns raud un izdzīs uz ielas. A varbūt pat mazulim ko nodarīs..
Bet nu, ja tev vienalga un apmierina tāda dzīve, tad neko. Staigā vien pie zīlniecēm un meklē lāstus.
02.11.2015 16:16 |
 
Reitings 29
Reģ: 31.10.2015
Es jau teicu, ka man viena meitene iedeva dažus kontaktus - krīzes centri. Viņi dod visu, pamperus, pārtiku, ja nepieciešams, higiēnas preces, drēbes, un pat bērnu gultiņas un ratiņus :-)
02.11.2015 16:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits