Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bērns pirms laulībām

 
Reitings 449
Reģ: 09.11.2010
Ir jau trešais gadījums manu radu, draugu un paziņu lokā, kad vīrietis ir gatavs bērnam, bet vēl nav apprecējis sievieti. Jā, ir pilnā nopietnībā gatavs plānot bērniņu. Bet sievieti nebildina un par kāzām nerunā.

WTF?

Kopš kuriem laikiem bērns ir vieglāks lēmums nekā laulības? Un vai laulība ir kaut kāds grūtāk pieņemams lēmums nekā bērns?

Un tieši no vīrieša puses šāda nostāja.

Jūs arī zināt tādus gadījumus un ko par to domājat?
12.10.2015 23:05 |
 
Reitings 750
Reģ: 04.04.2014
Salemana visās līdzvērtīgajās diskusijās tvaiku nolaiž. :D
13.10.2015 17:55 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
man jau šķiet , ka cosmo ir problēmas ar diskusijām , kā tādam , tas viss pārsvarā izskatās kā , nu kā tu vari nedomāt, kā es !
++ :D
13.10.2015 18:14 |
 
Reitings 691
Reģ: 03.03.2013
Peec buutibas jau labaak, ja abi vecaaki ir preceeti,liekas viss taas gimeniskaak,jaukaak. Ari prieks mazula man skiet ir tikai tas pluss, jo manuprat,kad apprecas, tad liekas ka tie ir mamma ar teeti. Lauliiba arii dod vairaak pienakumus, stabilitaati un tas nav taa,ka parasts paaris,kas dziivoja pirms tam pirms mazula. Tas tikai manas domas,man tas liekas daudz pilnveertiigaak.
13.10.2015 18:21 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
nu acīmredzot problēma ir tajā , ka sievietei un vīrietim kardināli nesaskan jautājums par ģimenes vērtībām ( nezinu vai pareizais apzīmējums ) , tad rodas jautājums kur bija agrāk ?

un , nē saleman , es neesmu perfekta , bet savās attiecībās un vietā kur esmu un ko daru jūtos perfekti , man tas ir svarīgāk nekā m lai kaut kāda cosmo bāba uzskata mani par perfektu :D
13.10.2015 19:53 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Es domaju, ka bernam ir pilnigi vienalga vai mamma ar teti ir preceti, betrnam ir svarigi, lai vecaki ir laimigi un nestridas.
Bet tas ir tiri normali noformulet attiecibas , tik zel, ka tiem radiem un draugiem tas balluks jariko (l)
13.10.2015 21:14 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Es tomēr esmu ar seno laiku domāšanu, es aprecējos un dzīvoju laulībā, par bērniņu domāsim pēc tam, kad būsim izbaudījuši to, ka esam precēts pāris. :) Man jau ļoti nepatīk, ka no citiem sekoja jautājumi, pēc saderināšanās - Jūs bērniņu gaidat? Nē, mēs aiz mīlestības precamies :D Mani apprecēja ne tikai bērna dēļ un esmu par to ļoti priecīga. :-)
Diemžēl, mūsdienās, vīrieši neuzņemas atbildību par attiecībām, tie precas visbiežāk, jo meitene "iekritusi" ar bērnu.
13.10.2015 22:12 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
man jau šķiet , ka cosmo ir problēmas ar diskusijām , kā tādam , tas viss pārsvarā izskatās kā , nu kā tu vari nedomāt, kā es !


Ko tad tu tu gribēji? Šeit ir sieviešu kolektīvs. :D
14.10.2015 09:36 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
sharmantaa

Un kadi ir viriesa pienakumi, devums attieicbas vai ari tu uzskati, ka vins gan drikst but tads kads ir, sievietei vinjs japienem, nemaz nav janopulas jo redz sieviete ir ta kurai jabut ka lellei 24/7, jarupejas par attiecibam, tacu virietis taja pasa laika delde divanu, sutina pecpusi un suc alinu. Taja pasa laika uzskatot, ak ir sievietei Dieva vieta un ja vina neizdaris ko tadu ko kungs velas, vinjs ies prom..pie labakas.
Lai tak tinas, labak atrak sitadus merkakus atkost.
14.10.2015 18:43 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Ja attiecibas ir veiksmigas, laimigas un kopa ir divi pieaugusi, nobriedusi cilveki, tad berns, neesot precetiem, neko nemainis, vismaz ne uz slikto pusi. UN kazas tur var but un var nebut. Nu nebus ta, ka parim apprecoties peksni viss ir idealu un uz muuzu. Nebija pirms berna, nebus ari pec tam. Nebija pirms kaazam, nebus ari peec.

Un man ir pavisam vienalga kurs precas visupirms, kura bernu piedzemde pirmkart. Galvenais lai abi laimigi.
14.10.2015 18:49 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
īstenībā skumji, ka kāzas tiešām tiek " pataisītas" par formalitāti, ,jo tagad tā arī dara, ka precās tikai papīrīša pēc ( nu pārsvarā gadījumos pēc bērnu piedzimšanas) , vai arī tāpēc, ka jau puncis.

Cik gadu ir so tekstu rakstitajam? 15? Tada vecuma vel sadu domasanu varetu saprast.

Ja paris precas jo sieviete ir stavokli, tas ir apsveicami. Tas parada, ka abi beidzot velas nokartot papirus, beidzot tam ir sis mazais grudiens, berns. Jo ari kuri ilgu laiku dzivo kopa, tapat jutas kaa preceti un vinu ikdiena tas neko nemainitu. Tacu bridi kad saprot, drizuma gaidams vel viens gimenes loceklis, vini ir nolemusi spert nakamo soli. Ja kadai ir tik zema pasapzina, vinas ari raud - mani jau prec tikai berna del. tadas ari te gauda, ka japrecas pirms beeerninja jo citadi es te naks neesmu, tikai piedeklsi zidainim. Nu neko, ja par sevi tadas domas, vai man zel. Tikai nevajag so aprobezoto domasanu trallinat apkart.

Tapat mani parsteidz ja kada izsakaas saadi -- vai tad tiešām jāprecas tikai tāda iemesla dēļ? Ko tas nozimee?! Kaa tas ir, TIKAI ?! Varat neatbildeet, manu viedokli lasit stavu augstaak. Bernudarzs. izkapiem no ratinie, noslaukiet mates pienu no lupam un paskataties uz realo pasauli.
14.10.2015 18:58 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
nestāsti man lietas kuras zinu labāk par tevi. Nelabumi nav visus pirmos trimestrus kad puncis nav redzams. Un nemaz nav tā, ka visas staigā vemdamas.

Pag, pag so sis vietas lenaak. Ka tu zini labak vai manai maasai, draudzenei vai kaiminu Mashai bija slikti vai nebija jau no praktiski pasa grutniecibas sakuma?! Dazai bija jau kops 5 nedelas lidz vismaz 5 menesim, ari pasas beigas bija. Un iepuut.
14.10.2015 19:02 |
 
Reitings 743
Reģ: 23.02.2015
Beibe.Marta liels + tev. Piekrītu tev, visgudrība te spraucas laukā, bet raksta knapa divdesmitgadniece, kas neko nejēdz no dzīves, bet dzīvi "gudrās" grāmatās izlasītos principos.
Tipisks džeku ausu mālētājs, jaunajām mīļākajām, sieva nekopta, nolaidusies neliete. Ja tā var par savu bērna māti izteikties nav nekādas cieņas, ne tas vecis iznēsāja mazo, ne zin kā jūtas. Un tad vēl atļaujas komentēt par formām un izskatu. Nu kur vēl tālāk. Māte daba visus nav apceltījusi ar perfektu vielmaiņg, ka pēc bērna visi tauciņi tiek nogriezti kā ar nazi :-D. Un vai tiešām pašām tām nekoptajām pats ideāls blakus.
Nu ja un laulība jau nu dien apliecina laimīgu nākotni un drošības garantiju, smieklīgi, paskaties statistiku tik reģistrētu un cik šķirtu laulību. ;-)
14.10.2015 19:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!