Vakara klacha

 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Sveikas!

Ko sovakar daraam?

Vakar biju alus festivalaa tapec sodien mieriigaa diena.

Malkoju viinu un saaku skatities Regbiju .

(l)

Noskatijos labu filmu shodien- big eyes. Iesaku. Dikti laba
26.09.2015 22:00 |
 
Reitings 47
Reģ: 26.09.2015
Es vienmēr esmu apbrīnojusi cilvēkus, kas spēj aiziet gulēt dusmīgi vai piekopj nerunāšanas taktiku. Es taču nespētu iemigt, ja nevarētu piekļauties vai neļautu piekļauties vīram. Es zinu, esmu mēģinājusi.:-D No rīta tāpat nesanāk vairs dusmoties.
26.09.2015 23:30 |
 
10 gadi
Reitings 1002
Reģ: 24.09.2010
No šodienas. Biju apgērbu vekalā. Dzirdu no blakus kabīnes - meitene enerģiski atver aizkarus un prasa savam puisim "nu, kā izskatās?". Puisis: "ļoti smuki, jāņem." Meitene: "Nu tak nekā neizskatās!" un ar švunku aizver aizkarus. Pēc 1 min. atkal atveras aizskari "Nu, kā šitas?". Viņš: "Šis Tev piestāv, ļoti foršs." Viņa: "Nu nē! Briesmīgi. Vismaz tagad zinu, ka Tev viss vienalga." Aizkari aizveras. Pēc brīža, atkal pavērtajos aizskaros balss: "Nu, ko Tu domā par šo?" Džeks klusē un tad piebilst: "Nezinu, nu normāli." Meitene aizver aizkarus un caur aizkariem jautā: "Ko Tu tāds sapīcis?" Viņš: "Es neesmu sapīcis." Viņa: "Nu es taču dzirdu, ka neomā.". Viņš: "Vnk nav tāds garīgais." Viņa:"Nu ko tad mēs tagad darīsim, ka nabadziņam garastāvoklis pazudis. Kam man tagad zvanīt?" Meitene iznāk no kabīnes un prasa savam dzēkam: "Nu ko man ņemt no viņa šitā?" Puisis nobijies stāv un nezina, ko atbildēt. Viņa pa visu vekalu "Nu ko Tu man vispār nepalīdzi???" Es no sevis turēšanas rokās spriedzē drebēju. Gribēju pieiet viņai klāt un pateikt: "Viņš Tevi nekad neapprecēs vai arī izdarīs lielāko kļūdu savā dzīvē...", bet pēc tam nodomāju: "Eh, tā viņai arī vajag"!!!
26.09.2015 23:31 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Runājot par mašīnu, vēl domājam, jo ir tikko svaiga TA, uz ziemu jāpērk ziemas riepas. Oktobra beigās beigsies apdrošināšana, tie ir 33 eiro uz 3 mēnešiem. Draugam ir otra mašīna, kuru liksim uz ziemu garāžā, ja nepārdosim, bet tie ir papildus izdevumi- īzīrēšana.

Tagad, runājot par bērniem, manējais saka, ka viņam arī ir bail. Man arī. Bet, tā domājot, nekad nebūs gatavi. Cik Jums, meitenes, bija gadi kad bija pirmais bērniņš, kā ar bērna tēvu?
26.09.2015 23:32 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Annie-pashas ceptu butu greeks neest ! Man ledusskapii stav saldejumu ar marshmallows un shokolades gabaliniem, bet taa kaa nav pashtaisits ir jautajums eest vai nee
26.09.2015 23:32 |
 
Reitings 47
Reģ: 26.09.2015
Domaju , ka shogad vel palietoshu un tad domasim talak. Liels leemums

Varbūt uz to der paskatīties citādāk - uztver to kā organisma attīrīšanās plānu, nevis kā - pārtraucu OK, jo gribam bērnu plānu.:-D
26.09.2015 23:33 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Pundurmusha- man tas pats! Pedejo reizi kad bija kashkis , lai gan itka vakara nerunaajam pa nakti bijam pielipushi viens otram :-D no rita viens otram atvainojamies :-D es mes apskaushanas nevaru iemigt
26.09.2015 23:34 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Man arī nepatīk iet gulēt dusmīgai un labi aizmiegu tikai tad, ja mani samīļo. Bet šoreiz tas nav strīds, nu nesmuki izrīkojās un pēc tā, ka pateicu, lai nemaz nenāk mājās - vēl nav atnācis.
26.09.2015 23:36 |
 
Reitings 47
Reģ: 26.09.2015
Bet šoreiz tas nav strīds, nu nesmuki izrīkojās un pēc tā, ka pateicu, lai nemaz nenāk mājās - vēl nav atnācis.

Un tu pati varēsi iemigt, zinot, ka viņš nav mājās?
26.09.2015 23:38 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Pundurmusha- :-D pieeja laba! Attirishu pec kada gada :-D
26.09.2015 23:38 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Winterra

ahh, nu jaa, laikam tev taisniiba, nee, nu ceru, ka saorganizeeshu, taa ka kartiiba bus vismaz koplietojamas telpaas (esmu uznjemusi radinieci, pusaudzi uz gadu). Bet ir jau rezultaats! Ir!


Reizee, gribetu but cilveks - haoss, laikam, daudz kas butu vieglaak.....
26.09.2015 23:41 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Un tu pati varēsi iemigt, zinot, ka viņš nav mājās?


Nu atnāks mājās, tikai gulēs citā istabā. Par iemigšanu labs jautājums, bet man pat varētu izdoties, jo esmu pēdējās divas naktis gulējusi max 4 stundas.
26.09.2015 23:42 |
 
Reitings 47
Reģ: 26.09.2015
LaLaLa
Tagad, runājot par bērniem, manējais saka, ka viņam arī ir bail. Man arī. Bet, tā domājot, nekad nebūs gatavi.

Nu nekad arī nebūs tā - esam pilnībā gatavi - sajūta. Kā gan tu vari būt gatavs tam, par ko tev nav ne jausmas - kā tas būs? Pati grūtniecība - kā paies šis laiks, kas nudien nav kā rožu dārzs, dzemdības, pēcdzemdību periods, negulētās naktis; kādas būs attiecības, kad abi būsiet noguruši, utt.. Tu nekad sākumā nevari zināt kā būs beigās. :-D Un visas mammu, māsu un svešu cilvēku pieredze neko nedod.:-P
Es esmu grūtniece pašā finiša taisnē un man ir bailes. Un pat ne no dzemdībām.:-D
26.09.2015 23:45 |
 
Reitings 47
Reģ: 26.09.2015
Nu atnāks mājās, tikai gulēs citā istabā.

Gan jau kāds pa nakti ielavīsies pie otra. (l)
26.09.2015 23:46 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Nu nekad arī nebūs tā - esam pilnībā gatavi - sajūta.


Mums nebija "pilniba gatavi sajutas", bet "mes gribam-sajuta" bija gan. Un taja bridi tas ir pats galvenais. Ja visas manas pazinjas teica - ak shausmas, cik tas ir gruuti, traki, briesmigi, neiespejami, asinis skidis dzemdibas utt utt. neguletas naktis, muzhigais bardaks, TAD es neko no taa neklausijos, jo zinaaju, ka mums sanaks, bus labi!!! Un sanak!!

Musu attiecibas ir uzlabojushas, esam miljaaki viens pret otru, virs no pirmas dienas pavadija ar mazo majas viens pats, kamer es biju studijas, lidz ar to vinjam bija priekshtats, ka majas ar bernu, nevar but perfekti tira maja, vakarinjas utt. Vairak izrunajamies, miljojamies, esam miljaki... Galvenais nelikt ceribas, ka berns izglabs attiecibas! Taa nekad nenotiks, ja plaisa jau ir sakumaa, tad ar berna ienakshanu gimenee vinja var palikt tikai dziljaaka, jo biezi vien sievietes domaa - nu tagad bus berns, vins visu daris un palidzes, neies pie citaam utt.

KAd izvelejos berna teevu, ne tikai viiru, zinaaju, kadu gribu - un dabuju. Tadelj visu dalaam uz pusem, esam abi atputusies, izgulejusies. Protams sanak kada "uzrieshana", bet vienmer peec 5 minutem atvainojamies, izrunajamies un viss ir kartiba.
26.09.2015 23:54 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Godigi sakot man mamma teica , ka nekad nebija gatava beerniem. Mani un maasu miil no visas sirds. Nekad. Nesmu jutusies nemileeta. Pirms 2gadiem adopteeja vinas braala meitu, kad vinsh un sieva aizgaja bojaa. Un "siikais" (jaunaa pusmasa) arii saka , ka neshaubas, ka mana mamma vinju miil. Bet ir cilveki kuri vnk nekad nav gatavi, bet adopeejas. Un kad notiek ir labakie vecaki kurus varetu veeleties.
26.09.2015 23:54 |
 
Reitings 47
Reģ: 26.09.2015
Mums nebija "pilniba gatavi sajutas", bet "mes gribam-sajuta" bija gan. Un taja bridi tas ir pats galvenais. Ja visas manas pazinjas teica - ak shausmas, cik tas ir gruuti, traki, briesmigi, neiespejami, asinis skidis dzemdibas utt utt. neguletas naktis, muzhigais bardaks, TAD es neko no taa neklausijos, jo zinaaju, ka mums sanaks, bus labi!!! Un sanak!!

Man arī ir čupiņa sieviešu,kas sākušas skandināt, cik briesmīgi tas ir un cik briesmīgi ir dzemdībās. Viena pat izteicās, ka - tava dzīve ir beigusies! :-DMan tas liekas tik muļķīgi, ņemot vērā, ka tūliņ man tas viss jāpiedzīvo, bet cilvēki cenšas sabiedēt uz ļaunāko. Jā, es neceru uz dzemdībām, kas ilgst 5 minūtes un nekakājošu mazuli, kas gulētu 24/7, bet tāda biedēšana man neliekas saprotama. Es cenšos neņemt vērā to, jo zinu, ka tas viss ir individuāls un pieturos pie tās pašas domas, ka viss būs labi. (l) Man ir lielisks vīrs un es zinu, ka mēs tiksim galā. Būs grūti, būs, kas jauns un svešs, bet būs viss kārtībā!:-)
27.09.2015 00:02 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Bet miesīgā brāļa meitu mīlēt ir dabiski.:-)
27.09.2015 00:03 |
 
Reitings 258
Reģ: 08.01.2013
LaLaLa

Bērniņš pieteicās, kad bija 21, piedzima 22 gados. Ar bērna tēvu esam precējušies, viss ir kārtībā. Kad pieteicās bērniņš, kopā bijām 4 gadus, nu jau bērnam būs 7 gadi. Laiks rit strauji. :)
27.09.2015 00:10 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Stāsti kā pagatavot šo!


es gaļu nekad necepu, bet pēc tā, ko redzēju, fileju sagriež gabaliņos, apber ar garšvielām, biiiki atstāj šķīvī, uzsilda pannu, met virsū, uz pannas sarīvē sīpolu, kad gaļa izcepusies, tad piemet sagrieztus šampinjonus, apcep tos, tad piemet tomātus. sulīgu met virsū kuskusam, samaisa un ēd.

kuskusam uz katras paciņas virsū ir pamācība, kā gatavo. es vados pēc proporcijām 1:1 ūdens un kuskuss. manām garšas kārpiņām negaršo lētais kuskuss, tāpēc izvēlos dārgāku. ES atšķirību jūtu.
27.09.2015 00:11 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Ridziniece-piekritu! Tapec arii teicu, laikam vnk citas sievietes nekad nav gatavas, bet kad pienak laiks viss notiek dabiski
27.09.2015 00:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits