Medusmēneša galamērķis

 
Reitings 453
Reģ: 17.05.2013
Mazliet pasapņosim... :)

Kur jūs gribētu doties medusmēnesī? Uz kādu valsti vai pilsētu vai vairākām.

Un kāda stila medusmēnesi gribētu? Lielpilsētas apmeklējums vai zvilnēšana kūrortā vai aktīva pārvietošanās no vietas uz vietu vai kruīzs...
16.09.2015 22:18 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Mēs uzreiz pēc kāzām aizbraucām atpūsties uz Grieķiju. Gribējām uz Maldīvām, bet ierobežotu līdzekļu dēļ toreiz neaizbraucām, ceram to īstenot nākošgad.
Vēl es labprāt medusmēnesī būtu devusies uz Taizemi vai ASV. Un , jā, Itālija, man arī šķiet ļoti atbilstoša medusmēnesim (l)

cheeky ļoti skaistas bildes. Atceros , ka tad, kad bijām Itālijā, baudījām ko līdzīgu, kā tev bildēs, viena viesnīca mums bija vīnogu lauku vidū, nu tāda romanķika :)
17.09.2015 12:39 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Sākumā bija plānota Vjetnama, bet izskatās, ka būs tomēr Orange County, Sanfrancisko un tas gals..redzēs, galvenais ir, lai varam paņemt kabrīti un ar plandošiem matiem braukt, kur deguns rāda. :-) (l) Tas gan laikam būs nākošgad, kad tur foršāks laiks. Tagad, lai vismaz kaut kas būtu, varētu tādā pre-honey moon aizlaist uz Kanārijām pagulēt pludmalē. :-D Man jau liekas, ka nav tik svarīgi kur, ceļojums jaunajā statusā diviem vien pats par sevi ir ļoti mīļš, kaut vai tepat pa LV.:-)
17.09.2015 14:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits