Gribās padomu.

 
Reitings 185
Reģ: 16.07.2011
Labsrīts! :)
Gribētos dzirdēt vairāk pieredzējušu cilvēku padomu.
Attiecībās esmu nu jau gandrīz gadu, gājis kā pa kalniem, bet nu viss,kas bijis, ir izrunāts, piedots, ievietots pagātnē un netiek pieminēts, viss kārtībā. Bet te vakar zvana laba paziņa, stāsta, ka mans puisis patiesībā man melojot, klīstot pa klubiem ar draugiem, viņa esot dzirdējusi telefona sarunu, kur viņš pats to stāstījis. Prasu savam mīļumam, kas notiek. Viņš dievojās, dusmojās, zvēr,ka nekas tāds nav bijis, nav melojis, tāda telefona saruna tiešām bijusi, bet viņš teicis,ka nē, nekur nav gājis. Esam jauni, studējam, dzīvojam katrs ar saviem vecākiem pagaidām. Ar viņa mammu labas attiecības, nu uzprasīju viņai, vai ir kāda nakts,kad viņš nav bijis mājās. Viņa pat datumu nosauca, kad viņš esot svinējis drauga dz.d. Puisis saka,ka viņa kaut ko sajaukusi (wtf).
Te gan arī jāpiemin, ka tā pati meitene,kas šo visu noziņoja,iet cauri pretīgam šķiršanās procesam, viņa arī uz mani ir bijusi vairākas reizes greizsirdīga, jo domā, ka viņas nu jau bijušais ir ieskatījies manī. Tieši viņa man bieži ir teikusi par manu draugu- bet ja nu viņš nav mājās, ja nu ir kur citur un tev melo? Man pašai tādas domas pat prātā nav ienākušas.
Un te arī rodas mans jautājums- kam ticēt? Viss ir tik pretrunīgi un esmu konkrētā šokā. Mīlu savu puisi, bet tiešām negribās, lai vazā aiz deguna, tad jau labāk katram uz pusi iet un viss.(t)
Labprāt uzklausītu kādus viedokļus no malas.
15.09.2015 10:52 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Elīnaa - liecies mierā un sūti viņu dillēs. Nu nafig tev to vajag! Protams, ka tagad viņš tev galvu jauks kā vien mācēs, neuzķeries!
17.09.2015 15:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits