Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gribās padomu.

 
Reitings 185
Reģ: 16.07.2011
Labsrīts! :)
Gribētos dzirdēt vairāk pieredzējušu cilvēku padomu.
Attiecībās esmu nu jau gandrīz gadu, gājis kā pa kalniem, bet nu viss,kas bijis, ir izrunāts, piedots, ievietots pagātnē un netiek pieminēts, viss kārtībā. Bet te vakar zvana laba paziņa, stāsta, ka mans puisis patiesībā man melojot, klīstot pa klubiem ar draugiem, viņa esot dzirdējusi telefona sarunu, kur viņš pats to stāstījis. Prasu savam mīļumam, kas notiek. Viņš dievojās, dusmojās, zvēr,ka nekas tāds nav bijis, nav melojis, tāda telefona saruna tiešām bijusi, bet viņš teicis,ka nē, nekur nav gājis. Esam jauni, studējam, dzīvojam katrs ar saviem vecākiem pagaidām. Ar viņa mammu labas attiecības, nu uzprasīju viņai, vai ir kāda nakts,kad viņš nav bijis mājās. Viņa pat datumu nosauca, kad viņš esot svinējis drauga dz.d. Puisis saka,ka viņa kaut ko sajaukusi (wtf).
Te gan arī jāpiemin, ka tā pati meitene,kas šo visu noziņoja,iet cauri pretīgam šķiršanās procesam, viņa arī uz mani ir bijusi vairākas reizes greizsirdīga, jo domā, ka viņas nu jau bijušais ir ieskatījies manī. Tieši viņa man bieži ir teikusi par manu draugu- bet ja nu viņš nav mājās, ja nu ir kur citur un tev melo? Man pašai tādas domas pat prātā nav ienākušas.
Un te arī rodas mans jautājums- kam ticēt? Viss ir tik pretrunīgi un esmu konkrētā šokā. Mīlu savu puisi, bet tiešām negribās, lai vazā aiz deguna, tad jau labāk katram uz pusi iet un viss.(t)
Labprāt uzklausītu kādus viedokļus no malas.
15.09.2015 10:52 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Elīnaa - liecies mierā un sūti viņu dillēs. Nu nafig tev to vajag! Protams, ka tagad viņš tev galvu jauks kā vien mācēs, neuzķeries!
17.09.2015 15:43 |
 
Reitings 185
Reģ: 16.07.2011
Beibe.Marta, bija tā, ka to brīnumu stāstu man paziņoja tā 1 meitene un 2 viņa draugi. Bija atbraucis ar citiem draugiem un viņi visi kā viens man stāstīja, ka tie stāstītāji nav nemaz nekādi baigie draugi, paši tādus sūdus taisījuši, parādā puspilsētai, visādas baumas izplata utt utt. Bet kāda jēga tiem cilvēkiem man būtu melot? Tak nevienam no tā labums nebūtu.(t)
17.09.2015 15:37 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Viņš vēl vakar vakarā brauca pie manis, zvērēja, ķērās matos, ārdījās, ka viss ir meli, ka tie cilvēki visi melo, ka lai pajautāju pazīstamiem, kādi viņi ir. Viņš tiešām būtu tik labs aktieris?

Pilnīgi cilvēcīgi, ka, ja neesi ar to iepriekš saskārusies var būt neticība un pat šoks kā tā vispār var rīkoties un spēlēt tādu teātri, ja mēs pašas ko tādu nespētu pat iedomāties darām. Un sevišķi ar šiem teātriem izceļas slimīgi greizsirdīgie, kuri regulāri pārbauda telefonus utt. Viņus pat gultā var pieķert un šie ar putām uz lūpām mēģinās visu noliegt :D
17.09.2015 11:55 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Kas vainigs tas bailigs un neviens jau nevelas but tas sliktais.

Un tu tagad vaino vina draugus, ka tev taisnibu izstastija? Pat viņa draugi bija atbraukuši, tie arī apliecināja, ka viss meli. No viņiem ko tik pretīgu arī negaidīju.

Vai es ko nesaprotu, vini atbrauca un pateica tev, ka tev melojusi par to, ka tavs exis tev meloja? Huh?
17.09.2015 11:16 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Beidz, izbeidz :)
17.09.2015 11:13 |
 
Reitings 185
Reģ: 16.07.2011
Nepielec, kāpēc nevar vienkārši atzīties. Teicu viņam "tu taču vari pateikt, ja tā ir patiesība". Bet nē, viņam neesot no kā baidīties, jo viņš pats zin, ka viss ir meli. Pat viņa draugi bija atbraukuši, tie arī apliecināja, ka viss meli. No viņiem ko tik pretīgu arī negaidīju.
Vienkārši spriežu pēc sevis, ka, ja man tā kādreiz gadītos un šitā uzrautu, es no kauna zemē ielīstu. Pateiktu visu patiesību, atvainotos. Tad arī var runāt par piedošu vai kaut ko.
Noticēt arī gribās ļoti, jā. Bet tas tak nav iespējams, viņš konkrēti izmanto to, ka uzticējos vienmēr.:-|
17.09.2015 09:11 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Beidz mocīt sevi! Saprotu, ka ļoti gribas noticēt, bet nevajag! :)
Viņš vēl vakar vakarā brauca pie manis, zvērēja, ķērās matos, ārdījās, ka viss ir meli, ka tie cilvēki visi melo, ka lai pajautāju pazīstamiem, kādi viņi ir.

Mans bijušais aptuveni tāpat ārdījās, zvērēja un lūdzās. Bija grūti turēties pretī, bet dziļi sirdī viss bija apnicis un jutu, ka mani čakarē. Pēc šķiršanās pagāja kāds laiciņš un beidzot sapratu kas viņš par fruktu. Vēljoprojām nekas nav mainījies un ir tieši tāds pats. Tici man - arī nākamo meiteni viņš paspēs ar 4 nokrāpt. Tas visticamāk ir viņa dabā un nav ko sevi šaustīt! Priecājies, ka tiki no viņa vaļā un turpmāk netiksi par muļķi turēta.
Ārdās viņš tāpēc, jo nevar pārdzīvot, ka tu viņu uzmeti. Viņš tam nebija gatavs. Domāja palūgsies un atskriesi atpakaļ. Varbūt to sauc par mīlestību, bet diez vai tev tāda viņa ir vajadzīga! Varu likt galvu ķīlā, ka ja piedosi, tad šī nebūs pēdējā reize.
17.09.2015 08:34 |
 
Reitings 59
Reģ: 06.09.2015
Ne,jo tālāk lasu,jo smieklīgākas šitās problēmas..
17.09.2015 08:25 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Jā, kā tad, visa pasaule melo, tikai viņš viens tīrs kā stikliņš. Neesi muļķe un neļauj pūst sev ausīs makrofleksu.:-D
17.09.2015 08:24 |
 
Reitings 59
Reģ: 06.09.2015
Būtu man Tavas problēmas...
17.09.2015 08:23 |
 
Reitings 185
Reģ: 16.07.2011
No vienas puses jau priecājos, no otras- neko nesaprotu. Viņš vēl vakar vakarā brauca pie manis, zvērēja, ķērās matos, ārdījās, ka viss ir meli, ka tie cilvēki visi melo, ka lai pajautāju pazīstamiem, kādi viņi ir. Viņš tiešām būtu tik labs aktieris? Kāpēc lai kaut kādi knapi zināmi cilvēki man tādas lietas vnk melotu? Aiz neko darīt? Diezvai. (t)
17.09.2015 08:20 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Labāk priecājies! Satiksi labāku,un uz muļķi laiku netērēsi!
16.09.2015 17:51 |
 
Reitings 185
Reģ: 16.07.2011
Nav runa par tusēšanos ar draugiem. Viņš ir pārgulējis ar 4 citām meitenēm, viss dzēsts vienmēr bijis, jo pilns tel ar sms citām, visu laiku ar citām ticies, kamēr man saka, ka strādā, noguris utt. Jūtos tik drausmīgi pašlaik.
16.09.2015 17:45 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Pat ja ar draugiem patusējis vai tad viņam jābūt mājas arestā,cietumā? Tak bērnu un sievas nav. Lai patuse kamēr jauns.
16.09.2015 15:35 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Oho, tev nu gan paveicas, ka citi vel pastastija. Savadak butu ar aizmaletam acim vel dazus gadus staigajusi kaa citas meitenes, kuram pietiek ar puisa zverestiem un parejie kluse :)
16.09.2015 15:30 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Uuu, ta ir, ak izlasa primas 3 lapa sun ne pedejo. Malaciite, ka tiki no vinja vala, tu esi pelnijusi labaku. Nu nafik tadu nervu bendi. Pasapes un paries.
16.09.2015 10:50 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Par meliem runājot- bieži drauga telefonā nelienu, bet, kad nokaitina tas, ka manu ņem visu laiku, tad arī es paņemu "pārbaudīt". Viņam vienmēr VISI zvani ir izdzēsti, arī sms. Kad jautāju, kāpēc- "priekš kam vajag, tik vietu aizņem". Tāpat manā klātbūtnē viņam VIENMĒR ir uzlikts lidojuma režīms, "lai netraucē neviens". Lai kā gribētos ticēt viņam, pašlaik tas viss sāk likties nedaudz dīvaini.

Negribas jau lieki muti dzeset, bet griba steikt, bedz, ja neizskirsities tagad, tas notiks velak jo vai nu tev apniks vina meli, vinjs tiks piekerts daram ko nelagu vai vinam apniks, ka ierobezo vina brivibu. Tas chalis ir pilnigs kukuu. Un ja kada var pateikt, ka viss bija burvigi ja ne sis atgadijums, tad nu jasaka, esat viens otru pelnijusi. Tas attiecibas ir slimas, pilnas melu, intrigu, neuzticibas.
Kops kura laika cilvekam traucee zvanu kataloga esosa info un iszinas? Kas vins ar OSD sirgst? Tev tacu naturali chakare smadzenes, vai tiesham nespej uz situaciju paskatities no malas. Lai Dievs apgrapstas sitadam jefinjam virsu uzskriet.
16.09.2015 10:46 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Bet neviens jau viņam neprasa atskaiti. Pati viņam saku, ka varbūt pārāk reti izklaidējas, tiekas ar draugiem, lai iet utt. Tikai es gribētu pa to zināt, nevis lai mani nostāda par nezinošu muļķi.

Un jā, es atceros to datumu, kuru nosauca viņa mamma- man teica, ka ir pārguris un iet gulēt. No mums abiem tieši viņš ir greizsirdīgais kontrolētājs. Nekad neaizmirst pajautāt, vai tiešāaaaam esmu mājās, paskatīties telefonā sarakstes un pat izejošos, ienākošos zvanus, ka vai tik instagramā manas bildes pārlieku daudzi puiši nelaiko.


esmu parliecinata, ka vins melo, bet ja tev vieglak dzivot, ticot katram nabadzina zverastam, nu dzivo talak un vero.

Tikai nesaprotu vienu, kadel lai tu butu mulke ja vins tev nepasaka, ka iet izklaideties? Kas taa par bernudarza logiku?!

Otrs, lieliskaa atrunaa lai neteiksu, ka kautkur dodas. Vins ir parguris un iet gulet. Starpcitu, no tevis noteikti bijusas kautykada veida dusmu lekmes/izgajieni kuru del no tevis daudz kas tiek slepts. Savadak nespeju iedomaties tadu situaciju ja vien vins nav hronisks melis. Es ticetu mammai, punkts!

Tresais un tas pec pieredzes. Tie lielakie greizsirzi pasi nu nemaz nav balti un pukaini. Tatad, vini par otru spriez pec sevis, pat pasam par to nepiedomajot.
16.09.2015 10:41 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
ir acimredzami, ak tu mekle jebkadu ceribas salminu kur piekerties lai pati sev iestastitu, puisis tev nemelo, melo vai kautko sajaukusi ir visi citi. Nu ja taa gribas, tici un dzivo talak, skaties.
16.09.2015 10:35 |
 
Reitings 185
Reģ: 16.07.2011
Neatzīstas joprojām. Viņa tuvākajiem draugiem manis žēl palika, sakontaktējās un izstāstīja tādas lietas,ka uz ielas apraudājos. Mans nu jau bijušais gan momentāli sāka zvanīties, kliegt uz mani, ka esmu stulba, ka ticu, ka tie viņa draugi tikai pārgulēt ar mani gribot, vēl atbrauca vakarā, ārdījās, zvērēja, ka viss meli. Bet nu to puišu teiktas precīzi sakrita ar meiteņu stāstu, un es neredzu iemeslu, kāpēc lai tik daudzi cilvēki, kurus personīgi nepazīstu, man melotu+ redz vēl gultā ievilkt? Pretīgi.
16.09.2015 09:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits