Vecāki nepieņem draudzeni

 
Reitings 5
Reģ: 30.06.2015
Sveiki, esmu nonācis diezgan pretīgā un negatīvā situācijā. Esam kopā nu jau 6 mēnešus, bet jau kopš paša sākuma, maniem vecākiem nepatika draudzene. Slikts pirmais iespaids, jeb māte izložņāja viņas Facebook lapu, pirms pirmo reizi dzīvē redzēja. Meitene jaunāka, man 21, viņai 18, liels tetovējums uz kājas un nepabeigta izglītība(vēl mācās 12tajā klasē). Neatkarīgi no tā, ka attiecībās runājām par visu, un pēc sarunas par manu vecāku teikto, ko laikam man vajadzēja paturēt pie sevis, sanāca liels kašķīs un meitene ilgi un dikti nevēlējās braukt ciemos, palikt pie manis, jo baidījās, ka maniem vecākiem viņa nepatiks u.t.t.
Pagāja kāds laiciņš līdz tikām no runāšanas par to, ka man tas ir svarīgi, ka viņai ar maniem vecākiem ir labas attiecības, un viņi vismaz normāli iepazīstās vai nejūtās neērti viens otra klātbūtnē, līdz sāka braukt ciemos. Jāpiemin, ka mani vecāki īsti neatbalstīja palikšanu pie mums(dzīvoju kopā ar vecākiem), bet šad tad palikām, tā teikt pa kluso. Laikam ejot, likās, ka attiecības starp viņu un manu māti uzlabojas, arī meitene parādījās vēlme sakārtot attiecības, jo vēlas lai ar viņas puiša vecākiem viņai ir labas vai normālas attiecības.
Un fināls, jeb kur viss nogāja greizi. Mums parādījās iespēja pavadīt laiku omes dzīvoklī, kamēr viņa ir prom laukos, ko arī izmantojām ilgstoši, bet pēc pēdējās reizes, aiz sevis nesakopām, nenomazgājām traukus, nenovācām vannas istabu un gultas veļai, un netīrajiem dvieļiem bija tikušas virsū meitenes asinis(mēnešreižu laikā bija sekss). Un sanāca tā, ka dienu pēc tam atbrauca oma no laukiem, uz viņas teikto, jābrauc viss sakārtot, teicu, ka viss būs ok. Protams, ka viss kārtībā nebija, ome nolamāja mani no galvas līdz kājām un viņu vēl trakāk. Paldies dievam telefoniski, bet nu ir skaidrs, ka mammai un abām omēm iespaids ir sabojāts, un tuvākajā laikā nelabojams. Draudzene jutās slikti un manai mammai uzrakstīja atvainošanos, izkratīja sirdi, jautāja kā labot notikušo uz ko mana māte atbildēja: '' pat 5 zvaigžnu viesnīcā savas nedienas ir jāsavāc pašai, bet laikam jau katrs ir audzināts citādāk'', ko draudzene saprata, ka viņa ir neaudzināta u.t.t.

Meitene iedzīta stresā, raud, bēdājās un domā, ka attiecības nav jēgas turpināt, jo viņa maniem vecākiem nekad nepatiks, viņa negrib sadzīvot ar domu, ka vecāki viņu ienīst, u.t.t. Es nezinu ko darīt, jo es viņu nevēlos pazaudēt, bet nevaru uzspiest būt ar cilvēku, kura vecāki viņu ienīst, nepatīk u.t.t.

:'-(Tiešām nezinu ko darīt.
01.09.2015 01:06 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Nu nedomāju arī, ka čalim būtu jāskrien mazgāt asiņainos mr palagus. Par savu higiēnu atbildīgai pirmāmkartām jābūt sievietei.


nu bet vai tad meitenei jāiet svešā mājā paligi mazgāt !? Ja mani uzaicina ciemos , es taču neiešu netīru palagu mazāt, dušu, vannu aiz sevis , jā , protams , bet nu ne jau veļu...
Vispār viss bija jāizdara puisim , meitene tur bija tikai ciemiņš , tas vai viņa pēc pašas gribas gribēs palīdzēt visu sakopt ir pavisam cits jautājums
01.09.2015 12:52 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
bet vai tad meitenei jāiet svešā mājā paligi mazgāt !?


Daudz gan tur darba pleķaino auduma vietu zem auksta ūdens izskalot. Bet nē, labāk lai ome pēc tam piekaltušos traipus berž.
01.09.2015 12:55 |
 
Reitings 7
Reģ: 17.07.2014
Bet tas taču viss noticis dēļ seksa MR laikā. Viņai svešā mājā. ''Vīrietis" gan jau arī redzēja, ka asinis paliek un varēja vismaz palagus un dvieļus ielikt veļas mašīnā vai pateikt meitenei, lai ieliek. Abi ir vienlīdz atbildīgi.
01.09.2015 12:55 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Daudz gan tur darba pleķaino auduma vietu zem auksta ūdens izskalot. Bet nē, labāk lai ome pēc tam piekaltušos traipus berž.


Piedod izklausīsies ne visai smuki , bet nu jopcik, džeks uzaicina skuķi uz omes dzīvokli nodarboties ar seksu ( nu tas izriet loģiski ) un skuķim tur paligi jāmērcē , iedod es nevaru iedomāties kā es svešās ājās palagus mazgāju .... ja mani uzaicina es esmu ciemiņš un ciemiņi nešrubē palagus un grīdas .
Ja meitene aicinātu puisi pie saviem radiniekiem , nedomāju , ka džekam būtu jāšrubē spermas paliekas no meitenes omes palagiem ....
01.09.2015 12:59 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
Daudz gan tur darba pleķaino auduma vietu zem auksta ūdens izskalot. Bet nē, labāk lai ome pēc tam piekaltušos traipus berž.


ir sievietes, kas pat viesnīcās, gadījumā, ja sanāk šmuce, aiz sevis palagus izmazgā. tā kā tomēr abiem vajadzēja padomāt pie tā, ka vajadzēja visu atstāt daudz maz tā, kā bija pirms JUMS.

publisks FUI! ABIEM!
01.09.2015 12:59 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Ja jau vecis mr laikā ar seksu spējīgs nodarboties, tad arī palagus ir spējīgs izmzgāt. Ja meiča cūka, tad varēja arī pats aiz tās cūkas savākt.
01.09.2015 12:59 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
ir sievietes, kas pat viesnīcās, gadījumā, ja sanāk šmuce, aiz sevis palagus izmazgā


nopietni !?
01.09.2015 13:00 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nu ja man tā gadītos tad pati arī tos palagus iztīrītu, jo pašai būtu kauns tādus atstāt, un ne tik lai radi to redzētu, bet arī nepatīkami būtu ja draugam liktu tādus mazgāt.
Un dvieli jau nu tiešām varēja izskalot fiksi.
01.09.2015 13:01 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
es pateiktu puisim, ka tur sanāca šmuce bet nu jopcik viņam pašam acu nav un nezināja , ka skuķim MR ) ... pati neko nestaipītu un nemazgātu ...
01.09.2015 13:04 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
pati neko nestaipītu un nemazgātu ...

vismaz izskalot jau varēja tomēr, ja protams redz ka ir pleķi.
No otras puses ko gan var zināt, varbūt puisis tik pat labi meitenei arī pateica ka pats tiks galā, bet beigās noslinkoja.
01.09.2015 13:06 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
vismaz izskalot jau varēja tomēr,


nezinu tā ir kautrība vai kas , bet nu es nevarētu svešās mājās raut nost palagus un tos kaut kur nest , skalot vai mazgāt šķiet tam nav lielas nozīmes , ir taču veļas mašīnas .... :D
01.09.2015 13:54 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
nezinu tā ir kautrība vai kas , bet nu es nevarētu svešās mājās raut nost palagus un tos kaut kur nest , skalot vai mazgāt šķiet tam nav lielas nozīmes , ir taču veļas mašīnas ....


Mazgāt veļu svešās mājās nevar, bet ņemties MR laikā uz svešiem palagiem gan var, nu loģika ne? :D
Es vel saprastu ja nokaunētos jo lūk ome tur pat blakus istabā sēdētu, tad tiešām kauns būtu nest tos palagus, bet sava drauga priekšā no tādas lietas kaunēties nevajadzētu, it īpaši ja jau kauns ar seksu nodarboties nebija.
01.09.2015 13:58 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ak un jāpiebilst ka ne visiem ir tā veļasmašīna un pat ja ir, nu velns tad jau vel vieglāk ielikt veļas mašīnā un miers. Ja vien protams jaunais pāris ne viens, ne otrs ar tādu briesmoni nemāk apieties :D Tad vien ar rokām bija jādara.

Vispār kurā gultā jūs ņēmāties? Tak ne jau omes gultā cerams? (t) Jo ja tā, tad velns es pati tās omes vietā jūs abus nolamātu ne pa jokam i īpaši par sarkaniem pleķiem :-D
01.09.2015 14:03 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Mazgāt veļu svešās mājās nevar, bet ņemties MR laikā uz svešiem palagiem gan var, nu loģika ne?
Es vel saprastu ja nokaunētos jo lūk ome tur pat blakus istabā sēdētu, tad tiešām kauns būtu nest tos palagus, bet sava drauga priekšā no tādas lietas kaunēties nevajadzētu, it īpaši ja jau kauns ar seksu nodarboties nebija.


nu jocīgi , jā , bet tāda nu es esmu ..... :D kā vispār var būt kauns nodarboties ar seksu , jeb tas tāds sarkazms ?
01.09.2015 14:03 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Mazgāt veļu svešās mājās nevar, bet ņemties MR laikā uz svešiem palagiem gan var, nu loģika ne? +

vispar neaudzināts te dēliņš arī ir. Sacūkot omes dzīvokli un vēsi nesakopt. Njaa
01.09.2015 14:07 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
no seksa nav jākaunās, bet nu aiz sevis šmuci jāsatīra. MR laikā tas jau pēc ieskatiem. Man nepatiktu ka asinis redzētu un stumdītu atpakaļ no kurienes nākušas. Ļoti nehigiēniski, bet tas tā.
01.09.2015 14:08 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Vispār kurā gultā jūs ņēmāties? Tak ne jau omes gultā cerams? Jo ja tā, tad velns es pati tās omes vietā jūs abus nolamātu ne pa jokam i īpaši par sarkaniem pleķiem

Omes gultā, omes palagos un ar omes dvieļiem :D
01.09.2015 14:09 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
nabaga ome. varu iedomāties vēl viņu sakām ""manos laikos tā nebija", bet tas tā.:-D
01.09.2015 14:11 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Pist es devu puisīšam,
Kājiņās stāvēdama
Kam man tāda nieka dēļ
Pa zemīti vārtīties?


nerātnās dainas. A te pa sv ešu māju, pa svešu gultu un noākt nevar aiz sevis. Pat traukus neizmazgā.
01.09.2015 14:15 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Vispār jācer, ka viņi visu to arī bardakā atstāja nevis paņemtos dvielīšus salocīja un ielika atpakaļ skapī vai pakāra vannas istabā vai virtuvē (skatoties kādi dvieļi - sejas, roku, trauku vai taml.) :D :D
01.09.2015 14:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits