Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

LU

 
Reitings 50
Reģ: 20.06.2015
Šogad uzsākšu pēdējo klasi. Pēc vidusskolas plānoju iet vai nu uz LU juristiem, jo vēlos kļūt par advokāti, vai uz stradiņiem (ko vēlās mani vecāki). Saprotams, stradiņos ir lielākas iespējas, pēc beigšanas varu strādāt arī ārzemēs, bet, ja būšu juriste, vienīgās darba iespējas būs tikai LV.

Bet es palieku pie jurisprudences. Kas jāņem vērā, lai kļūtu par labu juristi? Vai ir jābūt kādam īpašam talantam prast argumentēt? Ar cik augstu vidējo man būtu jānoliek eksāmeni un vidusskola, lai sekmīgi startētu šajā fakultātē? Varbūt ir kādas studējošas personas, un var padalīties ar info. :-)
27.08.2015 02:10 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Neko labu par LU (vispārīgi nevis par šo novirzienu) nevaru teikt.. Būs daudz un dikti jāmācās likumi, pameklē internetā piemērus situācijām un to atrisinājumus pamēģini pati atrast likumā - no malas izskatās viegli, bet patiesībā tā nemaz nav. IZdomā kārtīgi, vai tas, ko vēlies darīt diendienā.
27.08.2015 02:33 |
 
Reitings 418
Reģ: 08.12.2011
Darba iespējas nebūs tikai LV, aizbrauksi uz citu valsti, iziesi pārkvalificēšanās kursus un uz priekšu strādāt!
27.08.2015 02:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits