Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Viena pati mājās

 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Sveikas!

Sen jau domāju izveidot šādu tēmu, jo vienkārši liekas interesanti :-)
Jautājums - kas ir tās lietas, ko jūs darāt tikai tad (vai pārsvarā), kad esat vienas pašas mājās? Kaut kas ko jūsu prāt nevar darīt citu klātbūtnē vai ko patīk darīt netraucēti vai kāds cits iemesls... Un ar ko kopā dzīvojat?

Es, kad esmu viena mājās, pārsvarā eju vannā un epilēju kājas, jo dzīvoju kopā ar draugu... :-P

Paldies!
25.08.2015 14:37 |
 
10 gadi
Reitings 4012
Reģ: 02.01.2011
vaksācija
uzacu korekcija
visa skapja piemērīšana vairākkārt
dejošana pie spoguļa
klausos dziesmas krievu val. :D
skaļi domāju
skatos vecas, vairākkārt redzētas filmas
26.08.2015 15:44 |
 
10 gadi
Reitings 1735
Reģ: 24.08.2011
man tiešām vienīgajai ir vienalga, ka draugs ir istabā, bet es aiz vannasistabas durvīm skuju kājas? :D negaidīšu takš 2 ned kamēr šis nebūs mājās :D tāpat daru to aiz aizslēgtām durvīm, kuras, starpcitu var arī atvērt no ārpuses :D un neko neslēpju, zin viņš ko es tur daru :D

bet, ja par tēmu, tad laikam parasti ēdu čipšus viena, vai dzeru radleri utml veidīgos.. kāpēc? jo viņš man visu attēd :D, tāpēc ēdu pa kluso vai slēpju :D
26.08.2015 14:55 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
Darba dienās vienmēr esmu viena mājās, tāpēc daru visu gan kārtoju, gan gatavoju, skaistumkopšanas procedūras un tā pat kā Marīī eju uz humpalām:-D:-P
26.08.2015 14:44 |
 
Reitings 72
Reģ: 19.07.2013
Dzīvoju ar draugu. Parasti, es eju vannā un ilgi tur uzturos, veicot visādas procedūras.
26.08.2015 14:39 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Parasti daru visu to pašu ari kad viņs ir majās. Bet viena lieta - patīk skaļa mūzika un dejot , dziedāt pa māju, to pārsvarā daru, kas viņs ir prom. Nezinu, kaut kā neērti, jo mums ari atšķirīga mūzikas gaume tapēc jutos mazliet neērti :-D Lai gan nesen speciāli novilka man hitu radiostacijas un pats arī sāka klausities, tas likās forši (l)
26.08.2015 14:37 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Es tieši nekārtoju māju,kad esmu viena. :D Tas ir pēdējais,ko es daru. Vispirms darīšu visu citu, tās pašas skaistuma procedūras,vingrošana, mācīšanās, lasīšana, sērfošana pa i veikaliem :D Āā un eju uz humpalām ,rokos cik ilgi vien gribu, jo nekur nav jāskrien un laiks nav ierobežots.
26.08.2015 14:34 |
 
Reitings 1082
Reģ: 13.06.2015
Skaistumkopšana un bieži meklēju drēbēm jaunas kombinācijas, kā tās vilkt un kombinēt. Tam vajadzīgs spogulis, skaļāka mūzika un tukša māja :D
26.08.2015 13:53 |
 
Reitings 260
Reģ: 05.07.2013
Dzīvoju ar draugu, un kā jau, principā, visas- uzkopju, sakārtoju māju, jo zinu, ka tad viņš nemaisīsies pa kājām, jo tas mani tracina-man ir sava kārtība un viss.
Un tad jau jāskatās pēc iedvesmas- vai nu uztaisu kādu ēdienu, našķi, vai nododos skaistuma lietiņām.
Bet tā kā mājās ir kucēns, tad tik cik ātri viss sakārtots- tik jau paspēts izjaukt. Un laiku aizņem trakošana ar viņu.
Protams, dziedāšana, dejošana, un drēbju mērīšana neizpaliek. Ja uzpošos tad arī selfiji šad tad tiek uztaisīti.
Bet tā kā reti sanāk, ka vienā laikā mums brīvdienas, tad arī viņš savās '' vienatnes'' dienās uzkopj, kārto, nodarbina suni un pats sakopjas. :)
26.08.2015 13:46 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
Hmm, gandrīz jebko kādreiz nākas darīt, kad vīrs ir mājās. 9 gadu laikā ir grūti kaut ko pilnībā noslēpt.

Bet kopumā mājās viena pati esmu diezgan bieži, un man daudz ko patīk darīt vienatnē.
Lasu!!!!
Tīru māju
Taisu ēst
Eju dušā, cik vien ilgi gribas
Saiņoju dāvanas
Dejoju pie spoguļa vai vienkārši pa māju :-D Arī dziedu
Lakoju nagus
Izmēģinu frizūras
Skatos albumus un šķirstu recepšu krājumus
Ēdu visādus brīnumus, ar ko baigi jācūkojas. Jāēd ar rokām, piemēram.

Bet vispār tas ir ideāli, ka bieži sanāk būt vienai mājās, vismaz savi paradumi nav būtiski jāmaina:-)
26.08.2015 13:40 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Hmmm interesants jautajums.

Dzivoju kopa ar viiru. Atbrivojos no liekiem matiem vannas istaba ari tad ja vinsh ir maajas. Tapat neredz.

Nagus ar lakoju vina klatbutne.

Laikam ja nu kkad sanak palikt vienai visbiezak noperku viina pudeli, kko garshigu un uzlieku filmu kuru vinsh neskatitos.

Bet viss-biezak sanak taa, ka pec tam vinsh pienaca sho filmu noskatities :-D
26.08.2015 13:24 |
 
Reitings 57
Reģ: 21.08.2015
Patiesībā, lai es kaut ko tiešām jēdzīgu izdarītu, man ir jābūt mājās vienai. Gan mājas tīrīšana, gan skaistuma procedūras.. To visu ir vieglāk izdarīt, ja neviens nav pa ceļam. Savā nodabā, savā tempā. Mūzika uz skaļāko, dziedi, dejo, staigā kā kaut kāds putnu biedēklis.. Un neviens to neredz. :D
26.08.2015 13:13 |
 
Reitings 945
Reģ: 04.07.2014
bet tad kad esmu viena var nolaist vienu skaļo un nāvīgo un neuztraukties ka kāds dzirdēs vai sajutīs


:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Made my day!
26.08.2015 10:59 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Vaaau, tomēr kāda te arī atzinās, ka urbina degunu un dara vēl visādas nekulturālas lietas :D

Vanassistabaa uz griidas edu torti no lielaas karbas un dziedu

perfekta nodarbe :D
26.08.2015 09:10 |
 
Reitings 122
Reģ: 27.04.2015
Vanassistabaa uz griidas edu torti no lielaas karbas un dziedu

sasmējos :-D:-D

Bet par tēmu.. parasti apmēram ko visas, bet kad ir slinkums tad vienkārši guļu, vārtos pa gultu un telefonā skatos youtubē klipus, līdz kamēr draugs atnāk mājās. :-D
25.08.2015 22:33 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Joks :D

Ja godigi, tad visu tradicionalo, veicu skaistumkopshanas proceduras, skatos tv, seezju cosmo, dziedu :)
25.08.2015 22:05 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Vanassistabaa uz griidas edu torti no lielaas karbas un dziedu :D
25.08.2015 22:03 |
 
Reitings 663
Reģ: 01.08.2011
Nuu jā māju man arī nepatīk tīrīt kad draugs mājās, tad liekas ka traucē utt. Seriālus savus tad skatos un raidījumus, degunu urbinu citreiz un arī kā Miss Joker atzinās, gadās arī tā :-D skaistuma procedūras varu taisīt arī ar draugu, piemēram, dažādus krēmus pat pats ar prieku iesmērē :-D bet man bieži sanāk būt vienai, jo viņam maiņu darbs.
25.08.2015 22:03 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Šobrīd dzīvoju viena, taču tad, kad dzīvoju kopā ar draugu, vienatni izmantoju skaistumkopšanas procedūrām, skaļi klausījos mūziku un eksperimentēju ar dažādām ēdiena receptēm - ja nu gadījumā kaut kas nesanāca tik garšīgi kā plānots, vismaz nebija jākaunās no drauga reakcijas. :D
25.08.2015 21:56 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Protams te jau daudzas ir pateikušas ko dara mājās kad ir vienas, principā man jau ir tas pats, visas skaistumkopšanas utt. viss labāk notiek kad esmu viena.

Vienīgais ko vel varēju iedomāties pateikt ko patīk darīt ka esmu viena.. atvainojos par tiešumu, bet tad kad esmu viena var nolaist vienu skaļo un nāvīgo un neuztraukties ka kāds dzirdēs vai sajutīs :D
25.08.2015 21:45 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Dzīvoju kopā ar vīrieti un bērnu. Šobrīd leilākoties esmu viena ar bērnu mājās, vīrietis ir tikai vakaros un svētdienās. Pa retam arī sestdienās, bet retāk nav, nekā ir.

Kad nav vīrieša:
Māju tīru - vienmēr esmu tīrijusi māju vienatnē, tad man neviens pa kājām nemaisās un es nevienam netraucēju ar savām darbībām. Man arī ir sava sistēma, kā to darīt un, ja vīrietis to redzētu, nez vai saprastu lietas būtību, jo sanāk, ka pirms kārtības ieviešanas tiek sarīkots vēl lielāks bardaks. :D
Arī ēst gatavoju tad, kad draugs nav, jo visam jābūt gatavam tieši tad, kad draugs ierodas, lai viņam nav jāgaida. Šis gan ir mans untums, jo nevaru izturēt, kad kāds gaida, kamēr es kko izdaru.

Man ir tā pati slimība.
Arī ar visām maskām, krāsām utt darbojos, kad viņa nav. Nedomāju, ka viņš noģībtu ieraugot mani ar zaļu seju un krāsu matos, bet tik un tā - kāpēc to darīt kad viņš ir mājās, ja var atrast laiku, kad viņa nav? (Kad vēl abi strādājām, šīs procedūras notika sestdienās, kamēr man ir brīvs, bet viņš strādā)

Kad nav arī bērna:
Pirmkārt jau izšiverējos pa tiem veikaliem, kur ar ratiem nevar.
Aizeju uz kino vai teātri, vai kādu citu pasākumu, ko nevar apmeklēt ar bērnu.
Daru neko. Tiešām guļu dīvānā un spaidu TV pulti :)
25.08.2015 21:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits