Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par dzīvesbiedriem-geimeriem.

 
Reitings 289
Reģ: 13.06.2015
Es nolēmu pacelt šādu tematu jo man pašai dzīvesbiedram hobijs ir datorspēļu spēlēšana. Viņš tajā ir tā iekšā, ka mēs pat novienojāmies kurās dienās viņš var spēlēt (jo tas paņem visu vakaru) un kurās viņš veltīt laiku tam nedrīkst, jo jāvelta laiks man un mūsu abu attiecībām. Citādāk viņš mierīgi varētu visu laiku, katru vakaru to darīt.
Viņš ar draugiem, ar kuriem kopā spēlē-spēlē pēc noteikta grafika. Ja kādu reizi netiek, tad raksta draugiem pat sms, ka nebūs.
Nesen uzzināju, ka viņa spēļu pārinieku brandža pat uztaisījuši savai ģildei (spēlētāju apvienību sauc par ģildi) mājaslapu.

Es sāku domāt, ka tik tas morāli nav vairāk par hobiju. Pirmā mana reakcija par to mājaslapu bij- lol nopietni?
Gribēju pajautāt Jums...vai jūsu draugs/vīrs spēlē datorspēles? ja jā, cik bieži viņš to dara? kāda ir jūsu attieksme pret to? varbūt kāda pati arī spēlē?

Un nē, šis nav astoņpadsmit gadīgo jautājums, jo gan man, gan manam kungam nu jau labi tuvāk 30, nekā 20.

mūsu vienošanās ir, ka 2 darba dienas nedēļā ir viņam, lai viņš var geimot. Man sākumā bija nedaudz problēmas ar viņa geimošanu, bet nu jau ir kompromiss un grafiks, nu jau esmu apradusi:D sasmējos par to mājaslapu gan!
18.08.2015 22:52 |
 
Reitings 57
Reģ: 21.08.2015
Mana pieredze ir tāda, ka puisis spēlēja datoru ļoti bieži, pat kopā dzīvojām, protams, esot ar cilvēku, sāc pieņemt kaut kādus otra brīva laika pavadīšanas veidus, bieži vien kopā spēlējām spēles, bet kas par daudz - tas par skādi. Jāmāk sabalansēt laiks kā sev, tā attiecībām. Ja puisis to nesaprot, tad vai nu, ja uz to "parakstās", jāiet aprunāties ar psihologu vai vienkārši jāizvērtē, cik svarīga viņam esi.
23.08.2015 22:14 |
 
Reitings 331
Reģ: 12.06.2012
Man bija otrādāk - mans pēdējais čīkstēja un centās man aizliegt spēlēt Clash of Clans vai Farm Heroes Saga. Par Farm Heroes mošk pat saprotu, bet Clash of Clans ir stratēģijas spēle, kas attīsta loģisko domāšanu, kas man kā programmētājai ļoti noder. :-)
Vismaz ar tagadējo mēdzam reizēm uzlikt kādu filmu paņemt katrs savu telefonu un spēlēt Farm Heroes Saga. Nav jau tā, ka tas paņemtu nezin cik stundas, jo tur tāpat ir 5 dzīvības, kas atjaunojas ļoti ilgā laikā. Tā kā atliek laiks vienam otram arī.
20.08.2015 17:54 |
 
Reitings 292
Reģ: 30.11.2014
Par to,ka datorspeles ir pilnigi zeme nomests laiks nepiekritisu- jo delj taa ,ka vins gadiem spelee speles vins loooti labi orientejas kartees... +++
19.08.2015 20:08 |
 
Reitings 292
Reģ: 30.11.2014
Sievietes, beidziet čīkstēt un pīkstēt, bet padomājiet, ko jūs pašas darāt savā brīvajā laikā un vai tas nav kaut kas bezjēdzīgs. Domāju, ka atradīsiet pārsteidzošas atbildes.
+++
lielākās cosmo.lv fanes ar savu piepildīto laiku:-P
19.08.2015 20:02 |
 
Reitings 292
Reģ: 30.11.2014
Tieši tā! Viņš ir slaists, kurš sēž garāžā, spēlē spēles, brauc makšķerēt, es esmu sliņķe, kur mājās negatavo, vēl pagaidu, kad viņš pagatavos man, vīrieti neaptekalēju, atļauju viņam ne par ko neprasu, daru to, ko gribu. Mums saskan.
+++
:-D
19.08.2015 19:56 |
 
Reitings 292
Reģ: 30.11.2014
Salemana - un sievietēm, kurām ir pārāk augstas prasības gluži vienkārši nav vīrieša...
+++
mans arī ir geimeris,līdzīgi kā autorei...es priecājos,ka viņam ir savs hobijs,kas paņem laiku, jo man pašai ir maz laika,ko veltīt,jo pati esmu ļoti aizņemta...nesaprotu,vai tad katru vakaru vajag čubināties vienam no otra neatejot???:-D
19.08.2015 19:54 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Manējais telefonā Sims baksta. Kā es saku- tur viņam otra ģimene,ko uzturēt :D Bet tā nav ne atkarība,ne arī sēdēšana naktīs pie datora.
19.08.2015 19:50 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Tā kā esmu cilvēks, kuram pašam ir savi hobiji un būšana viens otram līdzās nepārtraukti mani vairāk dzen izmisumā, nekā sniedz prieku, es būtu tikai par to, lai pārim ir tādas nedēļas dienas, kurās katrs var nodarboties ar ko vien vēlas. Viņš var kaut vai 10 stundas no vietas spēlēt datorspēles, es tikmēr varu ieslēgties otrā istabā un 10 stundas no vietas gleznot. Kompromiss ir atrasts un abiem ir labi. Kamēr datorpēles nav aizgājušas atkarības līmenī, tikmēr, manuprāt, tas ir tāds pats hobijs kā gleznošana, ģitāras spēlēšana, basketbola uzspēlēšana utt.


Vēl varu piekrist šim.
19.08.2015 19:07 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
vai jūsu draugs/vīrs spēlē datorspēles?

Nē, mums tam vienkārši nav laika. Bija doma iegādāties xbox, bet nu tā padomājām, ka kāda jēga ieguldīt naudu lietā, kas putēs plauktā?...
19.08.2015 18:51 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Tā kā esmu cilvēks, kuram pašam ir savi hobiji un būšana viens otram līdzās nepārtraukti mani vairāk dzen izmisumā, nekā sniedz prieku, es būtu tikai par to, lai pārim ir tādas nedēļas dienas, kurās katrs var nodarboties ar ko vien vēlas. Viņš var kaut vai 10 stundas no vietas spēlēt datorspēles, es tikmēr varu ieslēgties otrā istabā un 10 stundas no vietas gleznot. Kompromiss ir atrasts un abiem ir labi. Kamēr datorpēles nav aizgājušas atkarības līmenī, tikmēr, manuprāt, tas ir tāds pats hobijs kā gleznošana, ģitāras spēlēšana, basketbola uzspēlēšana utt.
19.08.2015 18:41 |
 
Reitings 289
Reģ: 13.06.2015
Btw, man pašai geimot tgd atkrīt, jo....man nav datora:D Bija dators, labs datora, bet nokalpoja savu mūžu un neesmu vēp nopirkusi jaunu. Mašīna liekas svarīgāks pirkums :D
19.08.2015 17:18 |
 
Reitings 731
Reģ: 31.10.2009
Datorspēles nespēlē, bet mums abiem patīk pokers un to diezgan bieži uzspēlējam. Es vēl Candy Crash citreiz :D Bet kopumā, nav mums šādu problēmu. Un ja būtu, tad mana attieksme būtu negatīva un es ar šādu laika pavadīšanas veidu nebūtu mierā.
19.08.2015 15:40 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Es geimoju, viņš geimo, mēs geimojam, viņi/viņas geimo... :D

pateicoties viņam, man atvērās acis arī uz citiem žanriem un variantiem. man šķiet, ka bez svaigas, jaunas kosmētikas skaistās kastītēs, vēl mani līdz taureņiem vēderā aizrauj spēles, datori, interesanti gadžeti un tam līdzīgas lietiņas.

daudzi cilvēki dzīvo stigmās un stereotipos par spēlētajiem un spēļu entuziastiem. un tad man vienmēr gribas pajautāt, kas tad skaitās produktīvs hobijs?, bet man kaut kā vienalga un savā realitātē ir labi.
19.08.2015 15:18 |
 
Reitings 40
Reģ: 20.01.2014
Man ir draugs kuram loti patik spelet datorspeles- bet es jau no attieciibu saakuma izteicu savas domas ,ka taas vins var speleet ka nesam kopa vai kad daru kaut ko citu pati t.i laika kad nesmu majas vai darbojos pa maju vai pati seezu pie datora... un vina laiks kad vins spelee ir looti samazinajies citreiz pat menesiem nespele vispar... (l)(l)(l)

Par to,ka datorspeles ir pilnigi zeme nomests laiks nepiekritisu- jo delj taa ,ka vins gadiem spelee speles vins loooti labi orientejas kartees... mees bijaam Italija un pirmo reizi esot valstii vins skatoties kartee vareja atrast pilniigi visu... tupretim es sekoju visur vinam un tikai maaju ar galvu hahah :-/:-/:-/

Bet miiljas meitenes saprotu jusu saapi... mani ljooti kaitinaja ka vins sedeja stundam un speleja tai vietaa lai mees dariitu ko produktiivu... (e)(e)(e)
19.08.2015 14:56 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Spēlē, bet ne katru dienu. Uznāk periodi, kad vińš katru vakaru spēlē, bet vińam ātri apnīk. Man īsti netraucē, lai jau spēlē, ja patīk. Ar baigo geimeri man gan nebūtu pa cełam.
19.08.2015 14:21 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
Mūsu ģimenē neviens nespēlē datorspēles. Kompji vispār netiek vilkti ārā kamēr esam visi kopā mājās vakaros un attiecīgi bērniem arī ne kompis, ne telefoni neinteresē. Mēs toties Lego krāmējam visi kopā :-D varbūt arī atkarība :-D
19.08.2015 14:16 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Izmestu ārā vai nu datoru,vai viņu pašu

drastiski risinājumi :D
19.08.2015 14:03 |
 
10 gadi
Reitings 4047
Reģ: 02.01.2011
Manējais kompī vairs īpaši nespēlē, bet pokeru telefonā gan, un ilgi. Domāju un esmu teikusi, ka to laiku varētu lietderīgāk ar bērnu pavadīt, bet bez rezultātiem. Godīgi- kaitina. Bija daudz labāk, kad bija vecais telefons ar pogām un nekādu spēļu :D
19.08.2015 13:59 |
 
Reitings 623
Reģ: 16.10.2013
vai jūsu draugs/vīrs spēlē datorspēles? ja jā, cik bieži viņš to dara? kāda ir jūsu attieksme pret to? varbūt kāda pati arī spēlē?

Ne viņš,ne arī es neesam no datormīļiem. Paziņu lokā daudzi (ap 30) pieskaitāmi šai sugai :-D Precējušies,ar bērniem.. acīmredzot attiecības tas neietekmē! Viss ko mēs mēdzam paspēlēt (kad iekrītam azartā uz nedēļu) ir kkādas stratēģijas spēlītes planšetē no appstora :-D
Ar tādu "slimīgu" geimeri nesadzīvotu. Izmestu ārā vai nu datoru,vai viņu pašu:-D
19.08.2015 13:57 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Vīrieši ir bērni visu mūžu - ne velti ir tāds teiciens. Tomēr, ja šāda aizraušanās jūtami ietekmē kādu no dzīves sfērām - darbu, mācības, ģimeni, citus hobijus, veselību, finanses utt. - tā ir kaitīga atkarība. Kā ārstēt? Nezinu. Tāpat kā alkāniem arī geimeriem jāsaprot, ka grib to ārstēt.
19.08.2015 13:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits