Kurš lielāks egoists...

 
Reitings 202
Reģ: 25.06.2012
Esmu kopā ar savu draugu jau gandrīz 2 gadus. Joprojām nevaram viens otram "pieslīpēties" un sāku domāt - vai vispār vajag? Jūtas un viss pārējais mums ir, trūkst saprašanas, atbalsta, kompromisa... Viņš vēlas apprecēties un bērnus tagad, bet es vēl labprāt dažus gadus strādātu, attīstītos profesionāli, atpūstos, baudītu dzīvi. Viņš nav gatavs pat uz sarunu par to, ko vēlos es. Es tikai dzirdu no viņa puses "es gribu, man vajag" un, kad saku, ko vēlētos, egoiste izrādos es. Protams, esmu laimīga, ka man viņš ir, bet dažreiz šķiet, ka viņš vēlas, lai es pakļaujos viņam visā, ka man nav nekādas izvēles iespējas... Tas ir arī mazākās lietās - viņš izvēlas visu - kā man ģērbties, cik ilgi satikties ar draudzenēm, vai strādāt, kad doties atvaļinājumā, utt. Viņš ir izteikti vīrišķīgs, stingrs, bet tajā pašā laikā ļoti mīl mani. Tad jautājums jums, meitenes, - cik daudz jūs esat pielāgojušās vīrietim? Es baidos pazaudēt sevi attiecībās ar viņu, būt pilnībā atkarīga, kad to saku viņam, tas tiek uzskatīts par neuzticību un nepārliecību savās jūtās pret viņu. No tā mums rodas problēmas, man pat paliek bail viņam ko jautāt, jo zinu, kāda būs reakcija un neapmierinātība par manu vēlmi vai izvēli! Bet varbūt es esmu tā egoiste, jo tomēr man ir manas lietas, kurās arī nevēlos baigi piekāpties vai kuras atstāt... :-/ es tomēr cenšos pārliecināt viņu, ka es varu apvienot savas intereses un vēlmes ar attiecībām, bet viņš pat negrib to dzirdēt...
17.08.2015 14:14 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Nu, ja ir sajūta, ka viņš ir tavs īstais un spēs nodrošināt/parūpēties par ģimeni, tad nav ko gaidīt - preci nost un gādājiet bērnus. Daudzas šeit esošās meitenes būtu laimīgas izdzirdot to, ka vīrietis grib gan ģimeni, gan bērnus. :-)
Par to, ka viņš nosaka, ko tev darīt - nekas jau slikts nav, tās savā ziņā ir rūpes un gādība. Lai nopirktu sev vēlamo kleitu, var taču izmantot sievišķo viltību un aizšmaukt uz veikalu bez viņa. ;-) Es arī sev neko nevaru nopirkt, ja līdzi nāk vīrs, tāpēc eju labāk bez viņa. :-) Arī pasēdēšanai ar draudzenēm nenosaki konkrētu laiku, bet pasaki ar pāris h rezervi - viņš būs priecīgs, ka mājās atnāksi ātrāk. Jo kopumā jau viņš tev izklausās riktīgs vīrietis, un lai tiktu ar viņu galā, vajag nelielu viltību un viss būs jauki - tu laimīga un viņš arī. :-)
18.08.2015 10:07 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Es atkal bāžu viņam acīs sausos galus un dīcu ar žēluma izteiksmi sejā, ka jāgriež. Viņš paskatās, pačamda un konstatē, ka nav nekādu sauso galu. Tad kaulējamies par centimetriem. :-D
18.08.2015 10:08 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
Piekrītu laila2;-)

bet mani fascinē šis viss, kad draugs/vīrs mēģina mainīt sievietes ieradumus, ģērbšanās stilu, manieres, runas veidu utt. Tad jautājums kā viņš viņu tik "šausmīgu" ievēroja un iepazinās?
Man vienmēr bijusi nostāja, ja nepatīku tāda kāda esmu, tad neesmu vienīgā sieviete pasaulē, būs kāda piemērotāka.
18.08.2015 12:33 |
 
Reitings 202
Reģ: 25.06.2012
laila2, es saprotu, bet tas izklausās pēc scenārija, kur sieviete kļūst par mājsaimnieci un pilnībā iegulda sevi ģimenē. Un viņš to ļoti gribētu...

Kā jau minēju, es pērku pati sev drēbes "pa kluso", bet tad jāklausās pārmetumi, kādēļ tērēju savu naudu un neklausu viņa padomus.

bet mani fascinē šis viss, kad draugs/vīrs mēģina mainīt sievietes ieradumus, ģērbšanās stilu, manieres, runas veidu utt. Tad jautājums kā viņš viņu tik "šausmīgu" ievēroja un iepazinās?
Man vienmēr bijusi nostāja, ja nepatīku tāda kāda esmu, tad neesmu vienīgā sieviete pasaulē, būs kāda piemērotāka.


Ieradumus un manieres manī negrib mainīt, šajā ziņā viņš saka, ka esmu ideāla - nedzeru, nesmēķēju, nodarbojos ar sportu, esmu pieklājīga, jauka, patīku viņa vecākiem, draugiem, varbūt tādēļ es jūtos tik ļoti "zem tupeles"? Tā vien šķiet, ka esmu par "vāju" personība priekš viņa vai arī viņš par daudz autoritatīvs un despotisks priekš manis...
18.08.2015 13:18 |
 
Reitings 202
Reģ: 25.06.2012
Par matiem es gan vienmēr ieklausos vīriešu viedoklī :) jo mēs, sievietes, ļoti pievēršam uzmanību, kādi kurai mati, kāda krāsa, kāds griezums... Bet vīriešiem galvenais, lai mati ir gari, skaisti, kopti un smaržīgi, tāpēc jāļauj šajā ziņā izpatikt ;-) mati ir viens no sievietes seksuālajiem ieročiem, ja tā var izteikties...
18.08.2015 13:19 |
 
10 gadi
Reitings 841
Reģ: 17.06.2011
Manuprāt, šādu vīrieti nepāraudzināsi. Viņš tiešām visdrīzāk grib tevi precēt un kopā radīt bērnus tikai tādēļ, lai iegūtu vēl lielāku kontroli pār tevi, jo tad tu vairs nebūsi meitene, kura vienkārši var viņu pamest - jūs kauut kas vienos.
Es zinot savu raksturu nevarētu ar tādu sadzīvot, neesmu no tām kurai te norādīs cikos nāk mājās, ko darīt un it īpaši ko vilkt mugurā. Gribēšu ieradīšos mājas kaut trīs stundas vēlāk, labi varētu pabrīdināt, ka kavēšos, bet lai klausītos pārmetumos, ka veltu laiku saviem draugiem - nu nē. Nemuaz nerunājot par apģērbu izvēli, neesmu vairs bērns, lai vilktu tikai to, ko izvēlas un nopērk mamma. Tas man tiešām liekas kaut kāds absurds ! Noteikti, jā jums piedzimtu bērns, tu vispār kāju pāri slieksnim nevarētu spert bez atļaujas
18.08.2015 13:39 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
"50 Shades of Grey" taadaa vieglaa formaa? Bet helikoptera un miljonu, cik saprotu, shim nav?

Nav ko te izpluust, ja nepatiktu buut zem tupeles, sen buutu viirishkjim noraadiijusi vinja vietu, ja nepatiik, lai tinas. Bet te jau no operas - pachiikstees chiiksteeshanas peec, tachu taapat zem taas tupeles seedees.
18.08.2015 14:20 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
jacky
tas nebija domāts par Tevi, bet vispār kā tendenci mūsdienās :-)
18.08.2015 15:41 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Kāpēc jūs tik ļoti šausmināties, ka vīrietis iesaka, ko labāk vilkt un kas piestāv? Vīrietis patiešām no malas redz labāk. Manējais, piemēram, rāda skābu seju, kad uzmēru veikalā bezformīgu blūzi un paziņo, ka tā padara mani par bumbulīti. Jā, tajā brīdī esmu dusmīga man nepatīk tas, ko viņš saka, bet pēc tam apdomājot, saprotu, ka vispār jau viņam taisnība. Arī par matiem - ka gari smukāk. :-)
Nu, neko sliktu jau viņi negrib - tikai to, lai mēs izskatītos satriecoši viņiem blakus. :-) Un par to mājsaimnieci, jacky, priecājies, ka tev nebūs jāvergo 12 h dienā, pelnot sev jauniem zābakiem pašai. Es būtu laimīga tavā vietā! :-)
18.08.2015 15:59 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Krievu valodā precējusies saka "zamuzhem", kas tulkojot sanāk "za muzhem" jeb "aiz vīra". Tieši tā viņš arī uzskata, ka sieviete ir aiz vīra, seko viņam, atbalsta un saprot. Šobrīd esmu tādā situācijā, kad cenšos saprast - cik tas ir pieņemami man, jo šobrīd tas ir kļuvis diezgan apgrūtinoši, bet zaudēt attiecības ir žēl

Zaudēt sevi nav žēl? Čalis, laikam, jūtas kā tuvajos austrumos, kur sieviete nevar iepīkstēties, visu izlemj virietis. Da nu nafig tadu. Ari par to kleitu, ja vinš maksà tad vel var saprast, ka viņš pèrk to, kas viņam patīk. Bet ja tu par savu naudu pērc, tad nepiekristu ņemt to kas man nepatik vai neder. Nemtu to ko vēlos. Un vispar kada jega no kleitas, kura tev nepatik. Tu tak to vispar neuzvilksi. Lieka naudas tērešana. Uhhh kà es uzvilktos ar tadu veci. Visu laiku butu spalvas pa gaisu :-D Laikam jau tā ir, ka vajatajs vienmer atradīs savu upuri. Nebūsi tu, bus kada cita čiepiņa, kas pakļausies viņam pilnibā. Tā nav mīlestība.
18.08.2015 16:12 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
laila2 Ir atšķirība vai izsaka savu viedokli un dod padomu, vai ir nikns, ka esi uzvilkusi kleitiņu, kas viņam nepatīk. Piemēram, mums ar draugu vispār krasi atšķiras gaumes - viņš man izsaka savu viedokli ,ka nepatīk tas krekls ,es tāpat nopērku, nēsāju un viss kārtībā, neskatototies uz to, ka viņam nepatīk. Kas man tagad, ja viņam nepatīk, vajag pēc viņa modes staigāt?! Ne tak, mans ķermenis, ģērbjos kā gribu.
18.08.2015 17:07 |
 
Reitings 202
Reģ: 25.06.2012
DieKleineHexe, cik lasu, Tu vienmēr esi pārņemta ar citu cilvēku materiālo stāvokli :-) lai Tev veicas

laila2,
Nu, neko sliktu jau viņi negrib - tikai to, lai mēs izskatītos satriecoši viņiem blakus. Un par to mājsaimnieci, jacky, priecājies, ka tev nebūs jāvergo 12 h dienā, pelnot sev jauniem zābakiem pašai. Es būtu laimīga tavā vietā!


Te nu man ir apgrieztā situācija - viņš pārsvarā grib, lai valkāju platas, bezformīgas drēbes, kas viņam liekas stilīgas, bet es vienmēr uz pasākumu velku ko sievišķīgu, pieguļošu, augstpapēžu kurpes, utt. Šeit viņš ir no tiem vīriešiem, kuri uzskata, ka ar drēbēm nav "jāizlec" un nav nepieciešams, lai visi uz sievieti skatītos. Turpretim, man kā normālai sievietei, patīk sataisīties, patīk uzmanība :-/ un par vergošanu - priekš manis daudz lielāks bieds ir būt par mājsaimnieci, lai gan cik runāju ar savām draudzenēm - arī viņas saka, ka būtu laimīgas sēdēt mājās, audzināt bērnu un viss. Man arī nebūtu tas ir ļoti pretī, tikai ar tādu control freak nezinu vai tā būs patīkama un harmoniska kopdzīve. (t)
19.08.2015 12:31 |
 
Reitings 202
Reģ: 25.06.2012
Vispirms lai apprec un tad sāk gudri, atvainojos, d***t par to, ko kurš vārds nozīmē. Labi, lai būtu-sieviete seko vīram, atbalsta, saprot, bet tādā gadījumā vīrietis sievieti dara pasakaini laimīgu, lolo, lutina viņu tieši tā, kā viņa to vēlas. Tas strādā tikai tad, ja tas ir divvirzienu ceļš.


Marissa, cik daudz tādus gadījumus varam sastapt ikdienā, kur sieviete seko vīram, atbalsta un saprot, bet tā pat netiek darīta pasakaini laimīga un lutināta tieši tā, kā vēlas? Ja ņem par piemēru standarta vidusmēra ģimeni, kur sieva sēž mājās ar 2 maziem bērniem, visu gatavo, tīra, sagludina, sagaida un pavada, bet vīrs strādā, un viņa tādejādi "seko vīram" , nevis sev, tad ko viņš dara, lai tā būtu pasakaini laimīga? Es nedomāju, ka tā ir baigi biežā parādība, tāpēc jautājumu jums - cik daudz jūs esat pielāgojušās un "atstājušas" savus es, ego, utt., attiecībās ar vīrieti. Vēl nozīmīgāk - laulībā.
19.08.2015 12:40 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ja ņem par piemēru standarta vidusmēra ģimeni, kur sieva sēž mājās ar 2 maziem bērniem, visu gatavo, tīra, sagludina, sagaida un pavada, bet vīrs strādā, un viņa tādejādi "seko vīram" , nevis sev, tad ko viņš dara, lai tā būtu pasakaini laimīga?

Neesmu identiskā situācija, kādu esi aprakstījusi, bet manā gadījumā ir tā, ka vīrietis sniedz visu, ko vēlos. Nav bijusi iegriba, kas nav realizēta :)
Tad arī tā kreklu gludināšana un putras vārīšana (sekošana vīrietim?) tiek darīta ar prieku un mīlestību :)
19.08.2015 12:48 |
 
Reitings 202
Reģ: 25.06.2012
cormeum, tad Tev ir ļoti paveicies :)
19.08.2015 13:17 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
jacky, nav jau tikai veiksmes faktoram nozīme... lielu lomu spēlē mūsu izvēles :)
19.08.2015 13:23 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Šeit viņš ir no tiem vīriešiem, kuri uzskata, ka ar drēbēm nav "jāizlec" un nav nepieciešams, lai visi uz sievieti skatītos.

Viņš tevi uzskata par savu īpašumu. Būs tikai sliktāk. Starp citu, no draugiem viņš arī tevi izolēs.
19.08.2015 13:26 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Autorei, tev vispār to vajag? Ja viņš grib bērnus, tad lai kaut pats dzemdē:-D Kā var mēģināt piespiest otru uz kaut ko TĀDU. Īpaši ,jo tas viss var apdraudēt tevi pašu.
19.08.2015 13:27 |
 
Reitings 202
Reģ: 25.06.2012
cormeum, es domāju tādā ziņā, ka var būt ne tik bieži satiekam tādus cilvēkus, ar ko mums saskan, protams, tas iet kopā ar izvēlēm, ieguldīšanos attiecībās un to attīstību - kopumā var teikt, ka tā ir liela laime :) vai Tu nestrādā un visu sevi velti mājsaimniecībai un ģimenes dzīvei?
19.08.2015 13:27 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
nav jau tikai veiksmes faktoram nozīme... lielu lomu spēlē mūsu izvēles

Tieši tā. Es uzskatu, ka mēs izvēlamies vīriešus pašas un vienmēr varam tos nomainīt, tāpēc nav ko sūdzēties.
19.08.2015 13:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!