teika,
manuprāt tas, ka ielūgumā kā vēlamā dāvana norādīta nauda, nemaina to faktu, ka katrs dāvanu izvēlas pēc savas rocības. Ir un būs vienmēr dažādi cilvēki, arī tādi, kas neuzskata, ka vispār kādam būtu jādāvina nauda, tādi, kas jutīsies neērti, dāvinot nelielu summu, bet nevajag jau sagrozīt pašu dāvanas faktu. Dāvana ir tāpēc, lai apsveiktu, nevis lai mērītos krāniņiem, kuram lielāks, un domāju, ka jaunais pāris (pieļauju, ka normāli cilvēki, nevis naudas kāsēji) priecāsies par jebkāda izmēra dāvanu, vienkārši tā būs viņiem vēlamā formātā, tā teikt.
Arī nauda ir dāvana, par kuru priecāties un kuru priecājoties dāvināt, protams, cilvēki ir dažādi un dāvanu dāvināšana tiem izraisa dažādas izjūtas, bet tad jau mēs varam diskutēt šeit bezgalīgi, jo ir tik daudz dažādu gadījumu un uzskatu par dāvanu dāvināšanu vispār.
Es vienkārši uzskatu, ka ir normāli norādīt, ko vēlētos saņemt un arī dāvināt to, ko pāris vēlētos saņemt, un nav nekas slikts, ja pāris arī ir norādījis, ko vēlas. Šeit, protams, ir tas, ko Undiya teica, ka nauda jau ir kļuvusi par tradicionālu dāvanu mazliet mazina šādas norādes nozīmi.