Haļavnais studentu etalons

 
Reitings 375
Reģ: 06.10.2010
Nezinu,vai īstā vieta,kur prasīt,bet vai ir reāli iestāties kādā profenē,dabūt izziņu Rīgas satiksmei,ka esmu students un pēc tam vnk neiet? Patiesībā,vairāk interesē neveiksmes stāsti par šo tēmu,jo veiksmīgos jau es zinu un pašai ir bijis līdzīgi.
05.08.2015 20:00 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
es zinu daudz labu ārstu un pateikšu kāpēc viņi tur strādā, jo ir empātiski pret cilvēkiem, tev tādas īpašības nav, tāpēc arī saki, ka nesaproti kāpēc strādā, viņi grib izdarīt labu, kādām palīdzēt, ārstu profesiju visvairāk apbrīnoju, jo pati to veikt nevarētu un tam nav nekāda sakara ar algas apmēru.

Kur tie ārsti strādā? Ne man vienai ir pieredze, ka tad, ja ir ārsta nosūtījums uz bezmaksas procedūru, ārsti izturas kā pret pameslu. Tāda pieredze ir ļoti daudziem. Ir maz tādu empātisko ārstu, tiešām maz.
06.08.2015 23:22 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
Kur tie ārsti strādā? Ne man vienai ir pieredze, ka tad, ja ir ārsta nosūtījums uz bezmaksas procedūru, ārsti izturas kā pret pameslu. Tāda pieredze ir ļoti daudziem. Ir maz tādu empātisko ārstu, tiešām maz.


latvijā, tieši valsts slimnīcās, nekad nevienā privātajā neesmu bijusi, ārsti lv ir labāki kā uk, paskatās, kas ar tevi notiek, nevis saka, cik daudz asiņu zaudējāt? tasīti? tas jau ok, nebrauciet pie mums. 8-)

tava sajūta kā pameslam rodas, jo pati tādu nepatiku radi, ar savu attieksmi, esmu gājusi bezmaksas nodarbībās, attieksmi bija pat ļoti ok.

es tev teikšu vienu kā sauksi, tā atsauksies, ja pasaulē iesi meklēt slikto to satiksi un vēl pie tam ļoti daudz, ja gribēsi redzēt labo arī to atradīsi. (l)
06.08.2015 23:30 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
tava sajūta kā pameslam rodas, jo pati tādu nepatiku radi, ar savu attieksmi, esmu gājusi bezmaksas nodarbībās, attieksmi bija pat ļoti ok.

Sēdi rindā un no kabineta izlien galva, kas augstprātīgā tonī noprasa "Kurš tad te būs nākamais?". Kāda man tur var būt attieksme? Tāpat skaidrs, ka jābūt zemākai par zāli, lai kaut vai kaut cik kaut ko normāli izdarītu. Tāpēc no bezmaksas medicīnas, kopš varu to atļauties, es izvairos.
06.08.2015 23:39 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
To ļoti labi novēroju pie neirologa piesakoties. Piegāju pie lodziņa, prasīju, kad būtu iespējams tikt uz valsts apmaksātu konsultāciju pie neirologa. Strupā un diezgan nīgrā balsī atbildēja, ka viss ir pilns līdz oktobrim, maksāšot 4.27, paprasīju, cik būtu par maksu - vēl joprojām nikni nobubināja, ka 21,34. Aizgāju prom, lai izdomātu kārtīgi. Pēc dazām minūtēm pienācu atkal, teicu, ka vēlētos par maksu iet un kad būtu ātrākais, nu tiiik laipna bija, kad uzzināja, ka maksāšu to 21 eur - kāds jums numuriņš, hihihihih, hehehehe. Tā kā es pat nebrīnos, ka attieksme bieži vien nav tā labākā, lai gan gāju pie ginekoloģes par 4.27, viss bija kārtībā, viņa gan baigi ieinteresētā manī nebija, bet nu man vajadzēja tikai recepti. :D
06.08.2015 23:42 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
Sēdi rindā un no kabineta izlien galva, kas augstprātīgā tonī noprasa "Kurš tad te būs nākamais?". Kāda man tur var būt attieksme? Tāpat skaidrs, ka jābūt zemākai par zāli, lai kaut vai kaut cik kaut ko normāli izdarītu. Tāpēc no bezmaksas medicīnas, kopš varu to atļauties, es izvairos.


tev bagāta iztēle, es nesen biju pie zobārsta, tas ir normāls jautājums, vai tu gribētu lai sauc vārdā, uzvārdā vai pēc personas koda? es negribētu, ka sveši zin, kas es esmu, bet kā jau teicu, pamaini savu attieksmi pret citiem, tad tā mainīsies pret pašu. arī iekš šī foruma. paskaties cik daudzas meitenes izturas pret tevi noraidoši, der padomāt kāpēc, lai tev jauks vakars, man bēbis jāiet barot. (l)
06.08.2015 23:44 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
tev bagāta iztēle, es nesen biju pie zobārsta, tas ir normāls jautājums

Runa nav par teikuma konstrukciju, bet par toni, kādā tas tiek pateikts. Lai kurš būtu nākamais rindā, viņam jau ar toni tiek norādīts, ka jārunā maz un ātri un ieteicams ne par ko nesūdzēties.

paskaties cik daudzas meitenes izturas pret tevi noraidoši, der padomāt kāpēc

Man nevajag, lai pret mani pozitīvi izturas cilvēki, kam nav nekādu morāles vērtību. Te ir pusi uz pusi. Ir tādas, kas ir noraidošas un tādas, kas manu viedokli pilnībā atbalsta. Ja es sākšu atbalstīt zagšanu, kas nākamais? Slepkavības arī būs normāli? Un kāpēc tad tāds cepiens par pedofīliem? Tas viss ir viens un tas pats - kaitējums līdzcilvēkiem.
Pamēģini saprast, ka empātija pret cilvēku, kurš Tev neko nav nodarījis un empātija pret zagļiem tas nav viens un tas pats. Otros atbalsta tie, kas paši tādi ir. Ir cilvēki, kas dara lietas, kas man nav saprotamas, vai nav manā gaumē, šos cilvēkus es cenšos saprast. Cilvēku, kas klaji pasaka, ka viņam pie vienas vietas līdzcilvēki, vajag firmas maiku - netaisos. Ja kādai tādēļ pret mani ir noraidoša attieksme, tātad mums tas ir abpusēji.
06.08.2015 23:57 |
 
Reitings 177
Reģ: 02.08.2015
NEnovirzieties no tēmas!
Es arī domāju, ko darīt, jo tulīt arī beidzas studentu statuss. Bet triekt ārā 50EUR, par netīriem, bomžu pilniem, piečurātiem sabiedriskajiem transportiem kaut kā negribas gan.
07.08.2015 00:33 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
par netīriem, bomžu pilniem, piečurātiem sabiedriskajiem transportiem kaut kā negribas gan.

Reizēm nevaru saprast, vai es braucu tikai ar izredzētajiem transportiem, jo tie parasti ir tīri (cik nu var būt), bomžus, šķiet, gadiem transportā neesmu redzējusi, kur nu vēl piečurātu transportu... Man toties lielākā problēma šķiet pārbāztība, no rīta, kad braucu uz darbu, tikt apsēsties jau ir utopiska vēlme.

Kopumā piekrītu Alexxai. Ir jābūt kaut kādām robežām.
07.08.2015 07:03 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Winterra - kur tu mācies, ka tev nepienākas atlaides braucieniem?
07.08.2015 08:37 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Dzizus, nu nav visi dakteri tadi kaa Alexa raksta. Man ir loti daudz snacies izstaigat pa dakteriem, bernu ari Vareju pa visadiem - parsvara loti normala attieksme. Atskiriba no privatajiem - maksa mazaka, bet ne attieksme. Atieksme rada attieksmi.
07.08.2015 08:49 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Jaunieši labprātāk sēž kādam uz kakla, nekā iet strādāt darbu par minimālo algu - tas esot zem viņu goda. Ja arī darbā iekārtojas, momentā gaida lielu algu. Ja alga ir maza, bet darba daudz, brēc, ka tiek izmantoti - ja alga maza, tātad pienākumiem arī esot jābūt nekādiem. Darba devējam jājūtas pateicīgam, ka profenes absolvents nedēļu pēc skolas beigšanas ir pagodinājis viņus, piekrītot strādāt.

Ja neej strādāt par minimālo - āpsis. Ja es strādā par minimālo - slinks āpsis, kas neko nemāk. Pats vainīgs, ka esi tur, kur esi.

Nu tad kā īsti ir? Jāstrādā vai nav jāstrādā? Kā tad e-talonu nopirkt un izdzīvot, ja strādā par minimālo?
07.08.2015 08:56 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Ja alga ir maza, bet darba daudz, brēc, ka tiek izmantoti - ja alga maza, tātad pienākumiem arī esot jābūt nekādiem.


No viena grāvja otrā. Pienākumiem ir jābūt samērīgiem ar algu.
07.08.2015 09:34 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10500
Reģ: 29.01.2009
empātija pret cilvēku, kurš Tev neko nav nodarījis un empātija pret zagļiem tas nav viens un tas pats. Otros atbalsta tie, kas paši tādi ir.


Vai tiešām? Tad juridiski izglītoti cilvēki ir zagļi..
07.08.2015 11:28 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu, kur meitenes saka, ka attieksme rada attieksmi - nekad neesmu saskārusies ar kaut kādu briesmīgu attieksmi un vienmēr eju pie valsts dakteriem, ja ir iespēja.
07.08.2015 11:53 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Man arī šķiet, ka cenas ir pārāk augstas. Vēl ņemot vērā piedzērušos urlas, un to, ka transports pat nekursē laicīgi, vot pamēģini savienot 2 vai trīs transportus (ja vien tas nav kāds 15, kurš kursē nonstopā) Pašai septembrī beigsies bezmaksas etalons, žēl pirkt tik dārgi, bet pa zaķi braukt vairs nav iekšās. :D
07.08.2015 12:42 |
 
Reitings 95
Reģ: 22.07.2015
Piekrītu, kur meitenes saka, ka attieksme rada attieksmi - nekad neesmu saskārusies ar kaut kādu briesmīgu attieksmi un vienmēr eju pie valsts dakteriem, ja ir iespēja.

Tā arī gluži nav. Visās nozarēs un vecuma grupās ir iedomīgi cilvēki.. Vai arī izkāpuši ar kreiso kāju no gultas.. Nedomāju ka ir konkrēta profesija, kurā būtu statistiski īpaši īgni cilvēki.
Pa kaklu var dabūt arī no sētnieces..ja viņai būs slikts garastāvoklis.

Man nevajag, lai pret mani pozitīvi izturas cilvēki, kam nav nekādu morāles vērtību. Te ir pusi uz pusi. Ir tādas, kas ir noraidošas un tādas, kas manu viedokli pilnībā atbalsta.

Un tu esi tā kas nosaka morāles vērtību? Redzu ka ir tavs pareizais viedoklis un pārējie amorālie.
07.08.2015 12:49 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
Runa nav par teikuma konstrukciju, bet par toni, kādā tas tiek pateikts. Lai kurš būtu nākamais rindā, viņam jau ar toni tiek norādīts, ka jārunā maz un ātri un ieteicams ne par ko nesūdzēties.


es sapratu ko tu domāji, tikai paironizēju, tāpēc arī iepriekš rakstīju, ka tev iztēle plaša un jāmaina attieksme, ja pati dzīvē ej ar visu to negatīvo ko sper te laukā, tad negaidi, ka būs citādāk.

nesen biju pie zobārstes, gatavojos, ka zobu izraus, jo bija bojāts un nelāgi oda, viņa man neteica, fui jums elpa smird un zobu jārauj laukā, teica, jums to zobu vēl vajadzēs, salabosim! domāts - darīts, esmu viņai pateicīga. :-P:-D



Man nevajag, lai pret mani pozitīvi izturas cilvēki, kam nav nekādu morāles vērtību. Te ir pusi uz pusi. Ir tādas, kas ir noraidošas un tādas, kas manu viedokli pilnībā atbalsta. Ja es sākšu atbalstīt zagšanu, kas nākamais? Slepkavības arī būs normāli? Un kāpēc tad tāds cepiens par pedofīliem? Tas viss ir viens un tas pats - kaitējums līdzcilvēkiem.
Pamēģini saprast, ka empātija pret cilvēku, kurš Tev neko nav nodarījis un empātija pret zagļiem tas nav viens un tas pats. Otros atbalsta tie, kas paši tādi ir. Ir cilvēki, kas dara lietas, kas man nav saprotamas, vai nav manā gaumē, šos cilvēkus es cenšos saprast. Cilvēku, kas klaji pasaka, ka viņam pie vienas vietas līdzcilvēki, vajag firmas maiku - netaisos. Ja kādai tādēļ pret mani ir noraidoša attieksme, tātad mums tas ir abpusēji.



kā tu zini kādas kuram vērtības? tas, ka nesaskan ar tavām nenozīmē, ka tādu nav.
cilvēki ir dažādi, ja visi būtu kā tu vai es, būtu garlaicīgi dzīvot.

par zagļu tēmu.. radās pārdomas vai zaglis ir zaglis, ja nav pierādīts, ka viņš ir zaglis?! kur tad ir nevainības prezumcija?!
07.08.2015 12:57 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Un tu esi tā kas nosaka morāles vērtību?

Vai es esmu kaut ko palaidusi garām? Zagt un krāpties tagad ir normāli un pieņemami? Agrāk tas bija amorāli un ne tikai man - tā bija vispār pieņemta norma.
07.08.2015 14:16 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.05.2015
ALEXXA Pastāv tāda nevainības prezumpcija, kamēr cilvēkam nav notiesājoša sprieduma. Tikai tiesa var pasludināt cilvēku par vainīgu, zagli, krāpnieku, slepkavu. Tu neesi nekāds tiesnesis.
Un, ja reiz esam visi tik pareizi un svēti, tad es ļoti ceru, ka nekad neskaties filmas internetā vai nevelc torentus, mūziku vai e-gramatas, savādāk tu arī esi ZAGLE?
07.08.2015 14:46 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
nekad neskaties filmas internetā vai nevelc torentus, mūziku vai e-gramatas

Filmas neskatos. Man ir Lattelecom videonoma vai arī eju uz kino. Daru to reti, ikdienā skatos seriālus FOX kanālā.
Torrentus nevelku. Ko man no turienes varēt savajadzēties? Skype un antivīruss ir bezmaksas, bet par Adobe produkciju, ko izmantoju darbam, es maksāju. 36€ mēnesī.
E-grāmatas es nelietoju kā sugu. Blaumaņa ielā ir grāmatnīca, kurā tās pērku uz papīra.
Mūzika? Man ir VH1 un mašīnā Radio SWH, bet par to vienu dziesmu, kas ir mana telefonmelodija, esmu samaksājusi.
Ko vēl es varētu nozagt?
07.08.2015 15:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits